Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 19 Listopada 2017, 20:56

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Off the record... 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Ostatnie zakupy
  Wysłano: środa, 6 Kwietnia 2016, 19:56
To Twoje zdanie. ja pisze tak specjalnie ORYGINALNE PIRATY chyba ze nie rozumiesz przenosni , ale ok :)

Szanujacy sie kolekcjoner? haha dobre....Ja juz nie ejstem szanujacym sie kolekcjonerem bo mam z tego zdjecia 4 kasety z taktu na 40.

Stary...TY bys nie dał 1 zł , a ja moge dac 5 zł i co?Zabronisz mi...sram na to.
Po drugie to ze mam kilka wydań TAKTu czy podobnych tego typu firm na tej focie to co ?
To juz zaćmiło Wam wzrok co poza tym sie znajduje na tym zdjęciu? Bo to jest wlasnie to o czym mowie...wielka burza o3-4 kasety na tle 40. Dramat :) I ogolnie smieszy mnie to i już. Tyle mam do powiedzenia. Mam sie nie chwalić? a czemu nie? Bo TY mi zabroisz czy zablokujesz na tym forum bo nie kumam? CHwale sie tym co kupuje, a jest tam rowniez mega wiele dobrych kaset.

Dodatkowo jezlei chodzi o TAKT to tak jak pisalem powyzej i nie ebde sie powtrazal po raz kolejny.

www.gredziu.pl

Powrót do góry

Wysłano: środa, 6 Kwietnia 2016, 20:02
Grędziu do jeden osiem l przy okazji się przypierdolili, głównie chodzi o te pirackie wydania. Uświadom sobie, że są one beznadziejne i nikt poważny nie skupuje tego, bo to jest po prostu nic nie warte, a na dodatek brzydkie. Jak cię nie stać, żeby kupić daną płytę to jej po prostu nie kupuj, albo uzbieraj i kup oryginalne. A jak już musisz kupić to się tym nie jaraj chociaż, bo nie ma czym. A nas śmieszy kupowanie przez ciebie piratów i już

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 6 Kwietnia 2016, 20:12
sydemon napisał(a):
Grędziu do jeden osiem l przy okazji się przypierdolili, głównie chodzi o te pirackie wydania. Uświadom sobie, że są one beznadziejne i nikt poważny nie skupuje tego, bo to jest po prostu nic nie warte, a na dodatek brzydkie. Jak cię nie stać, żeby kupić daną płytę to jej po prostu nie kupuj, albo uzbieraj i kup oryginalne. A jak już musisz kupić to się tym nie jaraj chociaż, bo nie ma czym. A nas śmieszy kupowanie przez ciebie piratów i już

Ale ja ich mega nie bronie, po prostu powiedzialem, ze niektore również jest mega ciezko dostac (po prostu) oraz kupie je gdzies okazyjnie bo sa tanie.
Dla kogos sa nic nie warte, a dla mnie jakas wartosc mają , oczywscie nie taka jak oryginal itd. ale nie to ze te kasteki zaraz neguje bo tak w moim przypadku nie jest.

Niektore oryginalne kasety maja taka sama wartosc jak wydania z taktu (cenowo).
Znam kolekcjonerów innego rodzaju muzy, ktorzy np. zbieraja wiele TAKTów i uwazaja ze niektore z nich to unikaty (nie wiem dokladnie jakie ale rozmawialem z dwoma takimi gosciami kiedys).

Jezeli chodzi o uzbieranie kasy i kupienie w USA to sorry ale niektore albumy w USA kosztuja krocie. Oczywscie mozna zbierac hajs na dana kasete (tak jak zrobilem z wieloma kasetami KILLAZ GROUP PRAWDZIWOSC DLA GRY czy OSTR 30 MINT Z ZYCIA itd. i kupić je za wieksza cene) ale nie oznacza to, ze nie moge wstawic zdjecia NWA Z TAKTU, ktory kupielm za 5 zł. Dla mnie ejst to warte ceny i tyle. Jakbym mial za to dac wiecej niz 10 zł to bym sie zastanowil. Po prostu wrzucilem fote swoich ostatnich zakupów. Zreszta mam rowneiz mega zajawke jak znajde taka kasetke NWA z TAKTU czy innego rapera/skladu na jakims bazarze, jarmarku i moge sobie ją kupić za kilka złotych.
Tak jak pisalem...nie ejst to dla mnie wyznacznik, ze zbieram tylko wydania z TAKTU czy wiekszosc...mam tego troche ale tak jak pisalem mam wiekszosc oryginałow bo na takich sie skupiam co widać na zdjęciach ktore wrzucam. Chyba ze jestem slepy i widze tam same wydania z taktu.

www.gredziu.pl

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Kwietnia 2016, 09:18
Grędziu napisał(a):
jest Ghostface Killah, ktory nie byl w PL wydany i nie byl tani

może wydany nie był, ale dostępny tak m.in. na http://www.dwanasciecali.pl

Co do całej reszty czekam na taśmy Verby...

łajtek ładne zakupy... :cool:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na discogs profil na lastfm WWW

Wysłano: Czwartek, 7 Kwietnia 2016, 09:33
mastermaniek napisał(a):
Jak zawsze pan Jakub zwiększa poziom beki... pomijam fakt, że każda twoja fotka wygląda tak samo, więc do rzeczy: sorry kolego, ale ze swojego "hobby" zrobiłeś "skup złomu". Rozumiem, że jedynym twoim kryterium zakupu czegokolwiek jest wydanie na kasecie, no ale gustu to ty w ogóle nie posiadasz. :damn:

Od dawna się to cisnęło wielu osobom na usta, ale mysle sobie ze pocieszny chlopaczek to zwyczajny lamusik, ktory zrobil sobie holy grail z kaset i niech tam sie bawi.... zaproponowalem mu nawet niezly stuff na kasetach jakis czas temu to powiedzial, ze musi widziec zdjecia bo zadnego taktu i innego syfu nie kupuje.. a jak widac kolega kupuje wszystko co idzie. masz grono lajkarzy na facebook, glownie dzieciakow ktorzy dowiedzieli sie do czego sluzy dlugopis i kaseta oraz oldbojow o ktorych nikt nie slyszal. wrzucasz szrot i za szrot jestes oceniany, chyba nie myslisz, ze siedzacy w temacie chlopaczyna bedzie sie bredzlowal razem z twoimi kolegami zdjeciami kaset typu nana, rng czy black attack. "pamietam te kasety, jak sie tanczylo na zawodach i nie tylko. bardzo lubie ta muze" :hardasfuck:

[list=]ye[/list][color=#404000]ye[/color]

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Kwietnia 2016, 10:38
Ależ same czarnuchy tu na forum :) YE YE jesteś kozakiem. Zaproponowales kasety i nie wyslales fot...to tak jakbys zaproponował SAMOCHÓD i nie moglbym go obejrzeć...z choinki się urwales czy co?...stary no chyba chce widzieć co kupuje a nie...mwoisz ze masz takie kasety i cholera wie czy to wlasnie wydanie TAKTu czy oryginal. Chcialem je zobaczyć a Ty powiedziales ze mi fot nie wyślesz...kota w worku nie kupuje.
A co do tego ze kupuje wszystko jak leci, to niekoniecznie tak jest....ale ok myśl sobie ze tak jest. Będziesz się lepiej czuł :) A na reszte Twoich tekstow nie odpowiadam bo nie znasz się na tańcu i nie tylko i adasz takie bzdury ze nie mam czasu argumentować jak było w PL w latach 90 jezlei chodzi o taniec, do czego się tanczylo itd.

A LAMUSEM TO TY JESTEŚ BARANIE i nie wyzywaj bo nikt tutaj się nie obraża ośle.

WARN

A to kto jest na FB i że wrzucam syf to pozostawiam bez komentarza bo wcześniej wrzucałem kilka zdjęc innych i nikt nie napsial ani słowa pozytywnego czy negatywnego hahaha !

Mastermaniek...wlasnie kupiłem z tego sklepu te kasete.

www.gredziu.pl

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Kwietnia 2016, 10:56
Żeby nam się chłopak nie powiesił przez ten kurwa zalew życzliwości to może ja trochę świeżego powietrza do pokoju wpuszczę :twisted: Chyba my wszyscy tutaj jesteśmy kolekjonerami rapu (nie tylko ale powiedzmy, że głównie), taki 18L stanowi element polskiej rapowej historii czy tego chcecie, czy nie. Każdy ma nadal bekę z tego po tylu latach, nikt tego nie słuchał ale każdy zna - fenomen tego "jak zapomnieć coś tam cośtam chwile te" to już może być wystarczający powód, żeby w celu kolekcjonerskim zakupić taką kasetę. Pomijając kwestie gustu bo nie wszystkie pozycje, które kupuje kolekcjoner muszą uderzać w jego gust - właśnie to, że za czymś stoi ciekawa historia, że miało wpływ na scenę (a miało niewiątpliwy bo każdy słuchacz kiedyś gadał z innym o hiphopolo) może być bodźcem do zakupu i ja to jak najbardziej rozumiem. Sam posiadam woski z dziwnymi rzeczami, które traktuję jako ciekawostki i nie słucham na codzień. Pomijam kwestię, że tego gówna nie chciałbym za dopłatą nawet mieć u siebie na półce ale rozumiem, że ktoś może mieć inne pobudki hehe. Mnie zaciekawiła inna kaseta z tego zdjęcia - Kapli 3 - Orbitowanie na fatamorganie. Moje pierwsze zakupione legalnie rapowe wydawnictwo, które mi rodzice przywieźli ze sklepu muzycznego jak w wieku lat 10 czy 11 poprosiłem o jakieś rapsy to sprzedawca polecił im właśnie tę kasetkę :) nie zapomnę jak usłyszeli czego słucham ale kasety już sobie wyrwać nie dałem... Ale gdzieś ją próchno dziejów wjebało dawno niestety

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Kwietnia 2016, 11:36
Luzik wlasnie o to chodzi o czym napisales. Oczywscie takich powodow mam wiele dla których kiedyś za dzieciaka kupiłem NANĘ i C-Block i mam do nich sentyment, bo tańcze od 1993 r.
Nie chce mi się argimentowac wielu rzeczy bo moglbym tutaj napsiac wiele na temat tego jak taneic czy muza zmieniala się na przestrzeni wielu lat w Polsce tak jak i dlaczego np. z perpspektywu czasu mogę mieć tasme 1 8 L (za darmo).
Tez za dzieciaka smialem się z ich hitu tak jak jak DLA MNIE AMSZ STAJLA i z wielu naprawdę innych. Ale posluchajac np. kawalkow 18L niektóre sa powiedzmy normalne i tak jak napisałem nie na jakims super poziomie...bo w tym samym czasie wychodzily lepszy rpasy w PL ale i bardziej gowniane jak MEZO :D.

Ale nie chce mi się argumentować kolejnych rzeczy bo nie ma komu tego tlumaczyc. Odzywaja się sami znawcy z tej dziedziny.

Tak jak widzisz...Ty zauwazyles KAPLI3 i spoko, a reszta musi komus pojechać bo ma 18 L na tasmie. Taki maja fetysz.
Ja wcale nie bronie tego składu po prostu powiedziałem co o nich mysle z perspketywy prawie 15 lat od wydania ich albumu.

YE YE jeżeli nie wiesz kto np. polubil mój fanpage to sprawdz a później gadaj. Małolaty? Na pewno ktoś taki jest, ale nie znaczy ze nie ma starszych. A to musi być ktoś znany czy co? Bo nie kumam. Bo tak się sklada ze na tym fanpageu akurat takie są, chyba ze nie znasz oldshcoolowych raperów z imienia i nazwiska to masz problem. Skończ te puste gadki bo smieszny jesteś.

Ale ... juz się nie rozpisuje bo szkoda czasu.

www.gredziu.pl

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Czwartek, 7 Kwietnia 2016, 12:03
Nie chce ci się argumentować ani odpisywać ale kolejny elaborat walnąłeś. Nie ma sensu ta rozmowa bo 99% osób ma wyjebane na twoje kasety, nie wynika to z żadnej złośliwości, po prostu prawie nikogo ten nośnik już nie obchodzi.
Gdyby nie to, że wrzuciłeś zdjęcie z piratami to tej rozmowy też by tu nie było. Rozumiem, że taka weryfikacja kolekcji przez osoby postronne może boleć bo wcześniej widzę były wywiady, wizyty w zakładach pracy etc. ale jak chce się błysnąć przed osobami które trochę w tym siedzą to trzeba jednak mieć czym.
Ty się jarasz swoimi zbiorami i to jest w sumie najważniejsze. :cool:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs WWW

Wysłano: Czwartek, 7 Kwietnia 2016, 12:05
primo:
Grędziu napisał(a):
za dzieciaka kupiłem NANĘ i C-Block i mam do nich sentyment, bo tańcze od 1993 r.

wydane gdzieś w 1997/1998 roku...

secundo:
Grędziu napisał(a):
za dzieciaka smialem się z ich hitu tak jak jak DLA MNIE AMSZ STAJLA

wyszło z 2003 roku...

albo nie umiem liczyć i tańczysz od 1993 roku i dziesięć lat później wciąż jesteś dzieciakiem albo sam się zgubiłeś w swoim wyjątkowym życiorysie...

tertio:
Kadłub napisał(a):
mogę takie kasety wyprodukować, razem z sygnaturą TAKTu

chciałbym wejść z tobą w ten biznes... mogę, mogę... plis! :bowdown:

Tak serio: Kadłub wyjeb tą bezsensową dyskusję, bo wygląda to na artykuł sponsorowany by Grędziu...

Ostatnie zakupy: kupiłem dziś trzy książki, Murakami'ego, McCarthy'ego i Historię Gruzji... liczy się?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na discogs profil na lastfm WWW

Wysłano: Czwartek, 7 Kwietnia 2016, 12:13
CywiL napisał(a):

exactly

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Kwietnia 2016, 12:20
Sam nie kumam zajawki na kupowanie wszystkiego bo ja kupuję żeby słuchać a nie mieć. Ale z drugiej strony przypierdalanie się jest na duży wyrost. I nie wiem co gorsze, kaseta nany czy kalkulator dat mastermańka.

Dzięki za uwagę.

https://www.siepomaga.pl/sercezosi

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Kwietnia 2016, 13:04
CywiL napisał(a):
Nie chce ci się argumentować ani odpisywać ale kolejny elaborat walnąłeś. Nie ma sensu ta rozmowa bo 99% osób ma wyjebane na twoje kasety, nie wynika to z żadnej złośliwości, po prostu prawie nikogo ten nośnik już nie obchodzi.
Gdyby nie to, że wrzuciłeś zdjęcie z piratami to tej rozmowy też by tu nie było. Rozumiem, że taka weryfikacja kolekcji przez osoby postronne może boleć bo wcześniej widzę były wywiady, wizyty w zakładach pracy etc. ale jak chce się błysnąć przed osobami które trochę w tym siedzą to trzeba jednak mieć czym.

To chyba Ty chcesz błyszczeć...Haha no no ją nie mam czym błyszczeć bo mam na zdjęciu 2 kasety z taktu i 38 oryginałów haha śmiech na sali.

Madtermaniak...urodziłem się w 89. Mając 4 lata zacząłem tańczyć i napisałem wyraznie że za dzieciaka kupilem kasety nany,c block, ale i Liroya ale nie napisałem że w 93 tylko za dzieciaka. W 2003 miałem 14 lat to byłem młodzieżą...ci to za roznica. Przypierdzielasz się do głupot.

www.gredziu.pl

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Kwietnia 2016, 13:42
CywiL napisał(a):
Nie ma sensu ta rozmowa bo 99% osób ma wyjebane na twoje kasety

To kończy tą pasjonującą dyskusję. Wnioskuję o ostrzeżenia dla kolejnego wniesionego offtopu o tych kasetach, a żeby go ode mnie nie było to... kupiłem se Kylie Minogue.

https://www.facebook.com/goodkidpl

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Czwartek, 7 Kwietnia 2016, 17:25
ye ye napisał(a):
chyba nie myslisz, ze siedzacy w temacie chlopaczyna bedzie sie bredzlowal razem z twoimi kolegami zdjeciami kaset typu nana, rng czy black attack. "pamietam te kasety, jak sie tanczylo na zawodach i nie tylko. bardzo lubie ta muze" :hardasfuck:

Ty mi tu legendy podziemia Black Attack z naną i rng nie zestawiaj w jednym szeregu. :joint:

back to the 90s
Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 8 Kwietnia 2016, 08:17
smallec napisał(a):
ye ye napisał(a):
chyba nie myslisz, ze siedzacy w temacie chlopaczyna bedzie sie bredzlowal razem z twoimi kolegami zdjeciami kaset typu nana, rng czy black attack. "pamietam te kasety, jak sie tanczylo na zawodach i nie tylko. bardzo lubie ta muze" :hardasfuck:

Ty mi tu legendy podziemia Black Attack z naną i rng nie zestawiaj w jednym szeregu. :joint:

Mialem na mysli crapeurorap a nie chlopaczyne z QB hehrhehehheheheheheheheheheh do kogo ta gadka heh

A i Jakubie Gręda przestan lzec, bo napisalem ze sa to wydania US, bez folii ale w bardzo dobrym stanie, skoncz gadke i daleh lykaj kasetki na allegro
a ten.. porownywanie ogledzin samochodu do zdjec kaset jest tak glupie, ze ciezko mi sie odniesc do tak kretyńskiego stwierdzenia

Powrót do góry
moderator

Post Re: Off the record...
  Wysłano: Piątek, 8 Kwietnia 2016, 08:32
Wszyscy jesteście mierni jak 2 w liceum.

Typ chce zobaczyć foto i chuj, ja tak samo - czy to była kaseta z muzą, czy do pegasusa, czy CDek z muzą, czy płyta z grą, czy teraz wosk, cokolwiek. Ile razy ludzie piszę stan bdb, a się okazało, że 3/5?

Jak nie widzi problemu, że ma pirata w kolekcji to jest jego czas, hajs i miejsce. Po co drążyć temat w TAKI sposób?

Dyskusja rodem z działu polski hip-hop.

To łódzka ziemia i łódzki styl życia /
Czyli upadły przemysł i przewóz po kryzysach...

Warny spłacę paypassem, a resztę mam w kutasie /
Możesz nie zrozumieć za co go dostałeś kiedy tracę zasięg...

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Piątek, 8 Kwietnia 2016, 09:05
Ratatuj napisał(a):

Typ chce zobaczyć foto i chuj, ja tak samo

to sobie ogladaj jeden z drugim jak lubisz, co chesz wymusic na mnie ze przytakne i powiem 'tak tak zdjecia musza byc masz racje ' w dupie to mam, pogonilem jakis tydzien temu czy dwa komus z was wosk killaz group/kasta sklad bez zdjecia a jakos sie dogadalismy problemu nie bylo
mnie nie interesuje ze ktos wystawia jako bdb a jest 3/5, co mnie to ku.. w ogole obchodzi ? chce zdjecia to niech sprawdzi allmusic albo google grafika a jak chce real foto a ja nie jestem w stanie tego na ten moment wykonac to strzalka narka
dyskusja jest, bo po to sie rozmawia. moim (i jak nie widac nie tylko) zdaniem gosc jest lamusem i chuj
"Ty i twoje koleżki to jesteście lamusy. Nie macie tej prawdziwej oryginalnej duszy"

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 8 Kwietnia 2016, 09:22
Ale wyjdź już stąd i chuj.

Dzięki za uwagę.

https://www.siepomaga.pl/sercezosi

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 8 Kwietnia 2016, 13:04
Dobra gra słowna w nazwie tematu w kontekście działu, przez Was zaraz go zamkną bo się obrzucacie gównem nie wiadomo po co, nie szkoda Wam? :joint:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona