Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 25 Września 2017, 07:07

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Nieznany polski wosk 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Nieznany polski wosk
  Wysłano: Czwartek, 3 Marca 2016, 01:53
Siema, jakiś czas temu wpadł mi w ręce pewien wosk z polskim hh, na temat którego nie mogę znaleźć żadnych informacji.

Jarecki - Pułapka

Wiem z pierwszej ręki od Jareckiego znanego szerszej publiczności (współpracujący m.in. z BRK), że to nie on, także to odpada.

Na runoutach można wyczytać, że została wytłoczona w SST w Niemczech, firma ma siedzibę we Frankfurcie nad Menem, natomiast numery podane<smarknięcie>na okładce mają kierunkowe do Hanoweru, także nie są do tłoczni, do wydawcy raczej też nie hehe, może chłopaki w Niemczech siedzą i swój podali.

Oprócz tego wiadomo tylko, że za beaty i skrecze jest odpowiedzialny DJ As-Cut

Na sto procent to ziomki kogoś z forum, przyznajcie się! Materiał jak na wosk jest powiedziałbym trochę technicznie bekowy, a cuty nagrane przez jakąś koleżankę z osiedla gadającą do majka to już w ogóle mistrzostwo hehe. Materiał ma na pewno już ładnych parę (może i naście) lat.

Aktualnie nie mam dostępu do sprzętu ale niedługo podrzucę do tematu jakiś sampler no i jak znajdę chwilę to poleci na discogs

Także ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, zaspokójcie moją ciekawość bo zbieram polskie woski i myślałem, że znam je wszystkie :P

Spoiler:

E: zapomniałem napisać, że tłocznia ta robi również dublate'y i tak jest w tym przypadku na pewno, więc nakład jest zapewne minimalny ale to raczej jasne

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ]