Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 18 Listopada 2018, 23:27

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Najgorsza Impreza/Koncert HipHopowy Na Jakim Byłeś ? 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Najgorsza Impreza/Koncert HipHopowy Na Jakim Byłeś ?
  Wysłano: Wtorek, 2 Listopada 2010, 19:03
Oenes1 napisał(a):
Najebany Gural w Człuchowie.Wszystko co tam robił było strasznie żałosne.

w Parlamencie też miał na bani, ale jakoś dał rade...

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 7 Lutego 2011, 15:21
Ostry w Gliwicach w 2010 roku, było .. nudno.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 26 Marca 2011, 20:46
Koncert Tedego w Łodzi,w 2011.Wyszedł najebany na scene puścił tekst "nie ma opierdalnania się" ogólnie żenada kurwa ... W dodatku było chujowe nagłośnienie ale przynajmniej Dje ogarniali ...

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 13 Kwietnia 2011, 19:21
Koncert Małpy w białostockim Gwincie w tym roku, to żenada była moim zdaniem chociaż większość ludzi masowe spuszczanko.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 2 Maja 2011, 10:22
Mój ostatni koncert Ostrego w Gdańsku - co za dużo to jednak niezdrowo. Do tego parę słuchych koncertów lokalnego podziemia. Ogólnie teraz t jażeli koncerty to albo jakieś diamenciki albo festiwale.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na myspace

Wysłano: Wtorek, 3 Maja 2011, 16:59
Eldo w Gorzowie. Wiadomo organizatorzy zawinili. Nie wiem kto był bardziej spocony Eldo czy ja od kiwania głową bo ciekło z sufitu, taki klimat do Elda średnio mi przypasował. Nawet wody nie można było wnieść, jedyną miał Leszek ale oczywiście zamiast ją pić to pierdolił morały ; ) Typowy koncert więc lipa.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 3 Maja 2011, 17:02
No ale typowy = najgorszy czy jak? Nie bardzo zrozumiałem oprócz wody co było nie tak

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: Poniedziałek, 9 Maja 2011, 18:14
Typowy - przeciętny, a gdyby nie był najgorszy to bym o nim nie napisał. Zresztą sam Eldo po koncercie mówił mi, że to nie był mega koncert....

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Poniedziałek, 6 Czerwca 2011, 17:22
W sb miałem okazje byc na imprezie na którym był głowną gwiazdą Dj Feel-x. Zaczeło sie tak, ze podbił do mnie i do mojej panny naulicy jakis rozdawacz ulotek i zaczął napierdalać jaka to zajebista impreza sie szykuje, czy wiemy kto to jest Feel-x bo widzi, ze hip-hopowo wyglądamy i takei tam bajery. Jak zaczął gadac co bedzie grane, klasyczny hip-hop + nowocześniej jak d'n'b i dubstep i tego typu, pomyślałem, że moze być spoko, impreza czysto hiphopowa sie szykowała, a nie jak w Krakowie takie chuj wi co w tych całych klubach niby rapowych. Zresztą w koncu Dj raczej znany. Więc po jakimś czasie wybralismy się, było koło północy wbiliśmy, najpeirw siedliśmy przy barze na piwku, i moja lova bejbe mówi żebym zobaczył czy to na pewno ten feel-x gra bo na nic co miało by zwiazek z rapem, zwłaszcza klasycznym nie miało nic. Wbijam na denflor więc, a tam rzeczywiście ten kto miał być. Szybka konsternacja, patrze po ludziach i juz wiedziałem czemu gra co gra. Większosc klubu jakies blachary, kolesie w jasno bialo-niebisekcih dzwoniastych jeansach z bazaru z toną żelu, pare karków i praktycznie tyle. A no i coś tam osob wyglądającyh na studentów europejistyki czy cuś w tym stylu.

Czas leciał jakoś nawet było, cóż standardowa imrpeza za free, no ale stało sie coś co mnie zniszyło doszczetnie. Feel-x próbował coś fajnego puścić,coś co miało ziwązek z rapem, poszło What's my name i California Love, jednak publika kompletnie wyglądała jakby pierwszy raz to słyszała. Potem jak usłyszałem Big L RiP to już zaczynało mi sie podobać, no ale kurwa skoro nikt nie zna Full Clip-a to to przepraszam. Feel-x nawet nei dotrzymał do refrenu tylko przełączył na te chujowsze klimaty mtv.

A i jeszcze beka, jak jakiś koleś zatrzymał mu winyla, bo chiał wziąśc sobie bluze. Mina dj - bezcenna:D

Ogółnie nie mam pretensji to Feel-x bo było widać, że jakby było kumate towarzystwo to było by dużo lepiej i hip-hopowo. A tak to przed 3 jkoniec ichuj. Jeszcze najlepszy był ten koleś który rozdawał ulotki, bo trafił na mnie przy wyjściu (i zaczął nawijac, że nawet fajnie, ze nie ma takiego ścisku bo nie jest duszno :???: Dobra linia obrony, by usprawiedliwac średnią impreze. I tak zresztą było gorąco.

Powinni robić jakaś selekcje, pod względem ubioru, jak impreza hip-hopowa to sprawiaj wrażenei chociaż, że znasz ten gatunek i go słuchasz, a nie że wygladasz jak człowiek, który najlepiej sie bawi do disco-polo.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 6 Czerwca 2011, 17:44
ale jak robisz imprezę hip hopową to mimo tego że dresom się nie podoba powinna lecieć takowa muzyka, jak mają problm to niech wypierdalają na wixe, a kto chce ten zostanie i będzie się bawić przy muzyce która jest mu serwowana

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg numer skype profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 7 Czerwca 2011, 01:04
Galdi napisał(a):
OFICJALNIE KURWA MAĆ RADOM TO WIEŚ NAJWIĘKSZA W POLSCE!
Miasto >300tys.głów, wstyd i nie wiem co jeszcze.
Wczoraj odbył się koncert Teta. Z przodu dzieci, z tyłu emeryci. Afery, gimbernia to nawet nie była. 3ODA 2010! Jakaś laska wyskakująca kłócąca się, że Tetris jest słaby, zbuchał się i chujowy koncert. :wall: :wall: W S T Y D mi. Spierdalam Stąd, Spierdalam stąd, Spierdalam stąd, Spierdalam stąd.......

ahahaha, odkopuję kurewsko, ale z tydzień później grał koncert w lbn na którym byłem i wspominał ten nieszczęsny radom, wspominał, że była mega chujnia, a na koniec zajebali organizatorowi komputer, bo ten im nie chciał stawki zapłacić :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 7 Czerwca 2011, 11:59
uroki grania na piknikach, czasem się uda znaleźć konkretną publikę, ale najczęściej przypadkowi ludzie :D

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 17 Czerwca 2011, 08:30
Bydgoszcz, Yakiza, BiszOerKay na koncercie na którym mieli kręcić ujęcia do klipu. Nie dotrwałem do koncertu BOKu, supporty mnie zniechęciły totalnie, najebani i najarani artyści, zero kontaktu z publiką, tak jakby grali do lustra, pan przy bramce przesadził - tak sądzę po tym że można było spotkać obrzygujące wszystko dookoła niewiasty poniżej nawet piętnastego roku życia. Podczas prób wyjścia z klubu pan właściciel stał na zewnątrz i trzymał drzwi, żeby mu ludzie nie uciekali. Dopiero po kilkuminutowym tłumaczeniu że my tutaj nie wrócimy tak jakby się ucieszył i nas wypuścił. Zmarnowane pieniądze, czasz i nerwy - totalnie.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Niedziela, 26 Czerwca 2011, 11:55
Dziwne podejście kolo, przecież tak jest niejednokrotnie. Dlatego na supportach się pije, a nie stoi pod sceną.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na lastfm WWW

Wysłano: Niedziela, 24 Lipca 2011, 08:48
Wczoraj w Mińsku był festiwal 2M HIP HOP ŻYJE, JAK ŻYJESZ NIM. Wbiliśmy od początku, najpierw Diox, na którym było ~150 osób, z czego większość chyba nie wiedziała, kto to jest. Ludzie ożywili się na chwilę na Puszerze. Potem wbił Chada na trzy kawałki, który rozjebał koncert energią i kontaktem z publiką. Diox średnio się zaprezentował, ale w sumie cudów się nie spodziewałem. Beka trochę, że puścił fragment "Na szczycie" po którymś kawałku. :lol: W pierwszych rzędach piętnastolatki, które przez pół koncertu robiły serce z palców w stronę Dioxa.

Potem Pih. Pod sceną też małolaty, trochę dalej... matki z dziećmi i emeryci. Pih nawet spoko koncert dał, ludzie się rozkręcili, ale dobrej, koncertowej atmosfery nie było, bo raz, że zjebana akustyka (słychać było co drugi wers), a dwa, że masa przypadkowych ludzi. Na Pariasie byłem już tylko przez moment, ale ludzi ciągle było niewiele i to nie było to po prostu.

Z taką ilością ludzi można było zrobić taką imprezę w klubie, a nie na terenie lodowiska, gdzie śmiało mogło wejść z 1000 osób. A tak zjebali tylko nagłośnienie, każdy z wykonawców prosił o lepsze odsłuchy w słuchawkach, Chwiał nie słyszał nic przez cały koncert chyba. Diox to samo, bo jeden kawałek zupełnym offbeatem poleciał. Kiepsko to wyglądało.

A no i alkoholu nie można było kupić na miejscu, co jest wielką beką. Przed wejściem grupa ludzi z browarami, bo na teren nie można wnieść. :lol:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: środa, 31 Sierpnia 2011, 16:45
Lowrider napisał(a):
Galdi napisał(a):
OFICJALNIE KURWA MAĆ RADOM TO WIEŚ NAJWIĘKSZA W POLSCE!
Miasto >300tys.głów, wstyd i nie wiem co jeszcze.
Wczoraj odbył się koncert Teta. Z przodu dzieci, z tyłu emeryci. Afery, gimbernia to nawet nie była. 3ODA 2010! Jakaś laska wyskakująca kłócąca się, że Tetris jest słaby, zbuchał się i chujowy koncert. :wall: :wall: W S T Y D mi. Spierdalam Stąd, Spierdalam stąd, Spierdalam stąd, Spierdalam stąd.......

ahahaha, odkopuję kurewsko, ale z tydzień później grał koncert w lbn na którym byłem i wspominał ten nieszczęsny radom, wspominał, że była mega chujnia, a na koniec zajebali organizatorowi komputer, bo ten im nie chciał stawki zapłacić :lol:

Organizator nie mial im jak stawki zaplacic, bo sponsor SMART SHOP sie wycofal (chyba dzien czy dwa dni przed koncertem zamkneli go), bo wtedy wyszla to ustawa o zamknieciu wszystkich sklepow dopalaczy. Jakie ludzie plotki wymyslaja, ja pierdole.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Września 2011, 09:53
Gural w Mielnie. Wyszedł zaśpiewał z 4 piosenki po jednej zwrotce i powiedział "Sorki ale się spieszę" i zawinął :rotfl:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 13 Listopada 2011, 12:50
Ostr, Zamość, październik 2010, kurwa była taka chujnia że brak słów, chłop zamiast rapować wywodził o polityce, o śmierci Magika, o jedzeniu, matce, biedzie, alkoholizmie, szołbiznesie, kurwa mać, gadał, gadał, gadał. Aż się wkurwiłem i poszedłem chlać pod bar, gdzie była grupa łysych troglodytów, którzy szukali zaczepki. Ja pierdole.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 13 Listopada 2011, 14:26
Reno w Wałbrzychu w ten czwartek... sam koncert zajebisty, Reno się postarał... ale frekwencja to jakaś kpina. W całym klubie ok. 60 osób , przy scenie może z 20-30.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 19 Listopada 2011, 16:11
Marty_McFly napisał(a):
Ostr, Zamość, październik 2010, kurwa była taka chujnia że brak słów, chłop zamiast rapować wywodził o polityce, o śmierci Magika, o jedzeniu, matce, biedzie, alkoholizmie, szołbiznesie, kurwa mać, gadał, gadał, gadał. Aż się wkurwiłem i poszedłem chlać pod bar, gdzie była grupa łysych troglodytów, którzy szukali zaczepki. Ja pierdole.

o widzisz, za to w maju 09 było nieźle, truizmy o rodzinie, Bogu i ognisku domowym ograniczył do jakichś dwóch minut, w sumie jedyne co mi się nie podobało to jego freestyle, którego nie dało się zrozumieć bo strasznie dziwnym głosem to zarapował i jeszcze przyspieszał.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona