Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 15 Grudnia 2018, 09:43

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Najgorsza Impreza/Koncert HipHopowy Na Jakim Byłeś ? 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Najgorsza Impreza/Koncert HipHopowy Na Jakim Byłeś ?
  Wysłano: Niedziela, 17 Stycznia 2010, 11:07
OSTR w Giżycku.. cholera to był mój pierwszy koncert OSTRego, ponoc gra najlepsze w kraju, ale ja wytrzymalem jakies 15 minut pierdolenia o wartosciach rodzinnych itp.. tragedia

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Niedziela, 17 Stycznia 2010, 11:23
No OSTR ma takie opcje, że lubi sobie pogadać podczas koncertu i się zapędza. Ja też miałem opcję jak na Warsaw Challenge któregoś roku gadał przez X czasu o głosowaniu i wyborach, wpierając wszystkim że muszą oddać nieważny głos :) Jednym to się podoba, innym nie, ja tam nie mam szczególnego zdania. Mój świat się z tego powodu nie zawalił w każdym razie :)

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg WWW

Wysłano: Niedziela, 17 Stycznia 2010, 11:34
ale daj spokój, ja będąc na koncercie chce słuchać muzyki, a nie pierdolenia :)

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Niedziela, 17 Stycznia 2010, 11:43
Etam, ja jak raz do roku idę gdzieś to się jaram i nie pierdole :D

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg WWW

Wysłano: Niedziela, 17 Stycznia 2010, 19:43
bryza a był słynny freestyle kanabinabaniekanabinabanikiedytotylkowtedytotylko ?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 17 Stycznia 2010, 21:48
POLACZEK napisał(a):
bryza a był słynny freestyle kanabinabaniekanabinabanikiedytotylkowtedytotylko ?

a nie wiem nawet, bo po kilkunastu minutach zamulania pod sceną śmignąłem po browara jakiegoś :) i wróciłem jak ostr skonczyl

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2010, 17:15
http://pokazywarka.pl/fbouf2-3/

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 16 Lutego 2010, 19:34
czyli ze jak spike nie dal obiecanych nagrod?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 17 Lutego 2010, 21:03
lipa byla z nagrodami/prezentami. life is life.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Czwartek, 18 Lutego 2010, 08:26
Ja tam lubie koncerty ostrego choc fakt, ze troche zamula czasami, ale moze po prostu za duzo gra by zlapac do tego dystans i cos zmienic w swoim "show" bo chyba to wszystko w miare podobe do siebie

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 26 Lutego 2010, 04:44
Koncert CNN we Freshu-pierwszy raz wyszedłem z koncertu przed jego końcem. W sumie poszedłem tam tylko ze względu na akredytacje więc bez żalu. Ale gdybym miał wydać hajs to bym się mocno, mocno rozczarował.
A tak to wszystkie koncerty Ostrego :D Nuda, nuda, nudaaaaa

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 26 Lutego 2010, 08:34
znak domu ^

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 26 Lutego 2010, 09:37
HAhahaha :D Dokładnie...

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 8 Marca 2010, 21:45
Ja na koncertach OSTRego byłem ze 6 czy 7 razy przy różnych okazjach... i rewelki nigdy nie było... Nigdy Sofa nie dała takiego kopa, jakiego dałby oryginalny bit... po drugie faktycznie... nudno troche... po tych kilku koncertach zaczynasz zauważać że na każdym gośc mówi to samo, gra to samo... jedyną nadzieje pokładam w tym że w tym roku poszedł materiał Adama zupełnie inny tekstowo niż poprzednie płyty a co za tym idzie koncept koncertów może się zmienić...

a co do koncertów OSTRego w Giżycku.. .co roku robił fajne show, a to że pogada, i gada to samo co mówił miesiąc wcześniej na Juwenaliach w Gdańsku (AWFalia)to standard i można się przyzwyczaić.

a co do tematu najgorsza rap impreza... to DJ Feel-x w Giżycku ładnych pare lat temu.. wpadłem na impreze... a tam dosłownie 15 osób, same koksy z panienami w białych kozaczkach... totalnie zerowa frekwencja

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Marca 2010, 22:57
na Outline Colour Festival 2009 ostr niezle wygladał :

http://www.youtube.com/watch?v=xbyN8KOAkHg

obczaj te kocie ruchy!

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Marca 2010, 23:10
50cent na Coke'u. Zamiast show, były bannery reklamowe, rzucane koszulki i dojechany głos po 15 minutach. To jest gwiazda? k^^^ liczyłem na chociaż fajne dupy i fajerwerki.
WENA & Rasment - Radom. Frekwencja po chuju. Środa. Mało kumatych ludzi. Za dużo supportów, a oni weszli o 00:00 i grali 30min. niecałe hyba nawet. "Uspokój się, to nie twoja wina..." :)

Powrót do góry

Post El Da Sensei & The Returners @ Rhtyhm Factory 20.03.10 w Londynie - totalna porażka organizacyjna!!!
  Wysłano: Niedziela, 21 Marca 2010, 22:09
W czasie tych 2 dekad słuchania tej muzyki widziałem na żywo praktycznie większość liczących się (lub tych którzy kiedyś się liczyli) wykonawców z Polski i bardzo wielu zagranicznych ale takiej porażki jak wczoraj na koncercie El Da Sensei & The Returners w Rhythm Factory w Londynie to chyba jeszcze nie zaliczyłem.Ale od początku.O koncercie dowiedziałem się od znajomego,który informację o nim znalazł gdzieś na hip hop.pl i zadowolony z możliwości zobaczenia Senseia jakieś 3 tygodnie temu kupiłem bilet online.Koncert ten miał zrobić małą przerwę w moim koncertowym maratonie jako,że był to już 6 show jaki widziałem w ciągu ostatnich 3 tygodni i łącznie 8 w tym roku.Teraz 2 tygodniowa przerwa :lol: Nie robię z siebie miejscowego wyjadacza ale naprawdę mało rzeczy związanych z hip hopem przechodzi tutaj przeze mnie niezauważonych ale o tym koncercie nie było absolutnie żadnego info,leafletu,broszury nic.W większości sklepów związanych z tą kulturą i po prawie każdym koncercie w Londynie otrzymujesz cały plik leafletów z informacjami na temat nadchodzących imprez czy koncertów:dla małego przykładu 2 tygodnie temu po koncercie Jedi Mind Tricks dostałem ulotkę na temat koncertu Ill Billa ze Slainem właśnie w Rhtyhm Factory.Tak to tutaj właśnie działa-najstarsza i najprostsza forma informacji plus net oczywiście.Na temat tego koncertu nie było absolutnie nic,co mnie trochę zdziwiło ale no cóż.Kolejne zdziwienie nastąpiło,kiedy przyszedłem odebrać bilet a tu okazało się że tych biletów nie ma i odbili mi na ręce jakiś rozmazujący się kwadrat.Co to jest-to już organizatora nie stać,żeby wydrukować trochę biletów?Zresztą brak takowych też nie dobrze się kojarzy z oczywistych przyczyn.Drzwi otwarte zostały o 21 i mniej więcej o tej porze trafiłem tam z moim ziomem.W przybytku tym byłem już dwa razy wcześniej na jedynych polskich koncertach na jakie się ruszyłem tutaj w Londynie czyli na Kastę i Eldo (a no i jeszcze Dj Kostek w zupełnie innej części Londynu się kiedyś trafił :D ) także wiedziałem czego się spodziewać.Zaczęło się czekanie.Zwykle koncert zaczyna się ok 2 godzin po otwarciu więc spokojnie usiedliśmy i zaczęliśmy sączyć.W miedzyczasie pojawił się El Da Sensei,więc można było na spokojnie w luźnej atmosferze z nim pogadać.Ale coś zaczynało być nie tak,czas leciał a ludzie się nie zjawiali.Widać było,że El Da Sensei trochę to dobiło,więc podszedłem do niego i mówię mu że to nie jest odpowiedni klub,bo zdecydowanie powinno to być Jazz Cafe o stronie marketingowej tego całego przedwsięzięcia nie wspominając.Było już grubo po 12 kiedy na scenę wyszli Skill Mega,żeby rozgrzać jakieś...20 osób :lol: Po ich występie ludzie się rozproszyli,bo nie wiem czy myśleli że już jest koniec i w takim właśnie momencie wyszedł na scenę El Da Sensei.Trochę ludzi się w końcu zeszło ale ciężko musi się grać dla 30 osób,które jak by je ścisnąć to by się zmieściływ dużym pokoju,no kurwa bez jaj :nonono: Mimo wszystko dał (a właściwie dali) radę i pomimo tak marnej publiki był do końca profesjonalistą,oczywiście mogło być kilka razy lepiej no ale cóż...Po koncercie jako jedyni poszliśmy mu przybić pionę i to by było tyle.Na zewnątrz mieliśmy okazję pogadać z Returnersami-spoko młode chłopaki i jak to czytają to piona dla nich.Oczywiście poruszyliśmy temat oragnizacji i odpowiedzieli nam,że zostali zaproszeni przez znajomego i pomimo tego,że tak źle nigdy nie było to aż tak bardzo się nie zdziwli,bo czas El Da Sensei już przeminął - say what??? Nie wiem kto jest tym znajomym organizatorem,mogę się tylko domyślać ale nie powiedzieli o nim złego słowa (dziwnym trafem Skill Mega,którzy tak samo jak The Returners są w Asfalcie i według mnie są mówiąc dyplomatycznie przeciętni byli w tym klubie za każdym razem kiedy ja tam byłem no ale to już zostawmy).Dobra reklama i marketing to podstawa.Jak ktoś mógł wiedzieć,że El Da Sensei przyjeżdża do Londynu skoro było tylko jakieś małe info o tym na hip hop.pl i jak później poszperałem na londynku.net i jakiejś innej stronce?Wszystko było zrobione na przypał i na odpierdol.Wiem że to nie jest proste zadanie ale postawiłbym najlepsze płyty z mojej kolekcji,że mając nikłe doświadczenie w organizacji koncertów zrobiłbym to sto razy lepiej.Co to za problem wydrukować z 1000 kolorowych leafletów i dać komuś by to rozdał po wszystkich skate i hip hop shopach i po koncertach.Zadzwonić do BBC 1xtra i pogadać np z Sarah Love (ostatnio miałem z nią okazję zamienić słówko na Souls Of Mischief-bóstwo :D ) ,żeby to rozgłosiła,Choice czy Kiss Fm czy ogłosić się na paru portalch angielskich - chociażby tu (pierwsze z brzegu) : http://www.britishhiphop.co.uk/ .I zupełnie inaczej do tego podejść-nie tylko do Polaków jako Returners ale do wszystkich jako El Da Sensei - połowa składu Artifacts,będącego undergoundową legendą dla wielu hip hopowców i graficiarzy z gościnnym udziałem The Returners (sorry ale niestety tak to powinno wyglądać).Jestem pewien na 100% ,że odzew byłby 100 razy większy.Tu na koncerty starych grup gówniażeria raczej nie przychodzi a reszta na hip hop.pl raczej nie zaglada :lol: I z takim przygotowaniem trzeba było właśnie uderzyć chociażby do Jazz Cafe - prawdopodobieństwo,że znalazłby się termin,może nie teraz ale wkrótce jest z pewnościa duże i wyszło by to maksymalnie lepiej.Ten klub potrafi zadbać o promocję-zreszta sam w sobie ma taki hajp że zawsze przyjdą ludzie a nie robić to w takiej norze jak Rhythm Factory i to bez jakiekolwiek promocji.Nie musiało by to być zresztą w Jazz Cafe ale jakimkolwiek klubie,który współpracuje z Seetickets,Ticketmaster lub Stargreen-czyli nawjiększymi dealarami biletów online,które są często odwiedzane a nie poprzez mało znane Ticketweb.Bez kitu typ,który to organizował jest dla mnie leszczem maksymalnym i nie powinien się za to brać.Mogę tylko powiedzieć,że It's not that way jak się organizuje koncerty ale czas leci dalej i trzeba brać Life It Is.Szkoda mi tylko El Da Sensei-nie jest topowym Mc ale z pewnością nie zasłużył na taką porażkę także zróbcie mu duży hałas jeżeli wybieracie się na jakieś koncerty w Polsce,które mam nadzieję zatrą złe wrażenie z Londynu.Peace!

DiGGiN' iN THE CD'S #DiTC

Always organic, never synthetic!

HecticMuzik

Powrót do góry

Post Re: El Da Sensei & The Returners @ Rhtyhm Factory 20.03.10 w Londynie - totalna porażka organizacyjna!!!
  Wysłano: Niedziela, 21 Marca 2010, 23:17
Hectic napisał(a):
także zróbcie mu duży hałas jeżeli wybieracie się na jakieś koncerty w Polsce,które mam nadzieję zatrą złe wrażenie z Londynu.Peace!

Dzięki za tego posta ogólnie.
Poza tym tak, u nas w Polsce zaczyna się jego trasa z OSTRym. Niestety np. Asfalt się w nią nie wtrąca, także nie chcę błagam tu źle wróżyć! W każdym razie mam złe obawy, boje się np. radomskiej publiki, która przyjdzie na OSTRego co nie. w każdym razie, będziemy walczyć o hałas. pjonteczka

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 27 Marca 2010, 00:06
no przecież fanki wpadną i będą krzyczeć "OSTRY OSTRY OSTRY1!@!@!@!@!@!@!@!@!@!@!@!@!" od 20:00 przecież to oczywiste

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg numer skype profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 27 Kwietnia 2010, 08:12
POLACZEK napisał(a):

bez kitu, u niego ten freestyle jest zawsze, napierdala taki "słowotok", w którym pewnie nic nie przemyca, ale gimbusy robią hałas więc po co się wysilać, dobry z niego zawodnik jesli chodzi o koncerty, ale te "freestyle" mógłby sobie darować i pierdolenie o kupach jasia...

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona