Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 20 Kwietnia 2019, 07:45

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
25.03.2019, Szczecin - Erykah Badu performing with Culture Revolution @ Netto Arena 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post 25.03.2019, Szczecin - Erykah Badu performing with Culture Revolution @ Netto Arena
  Wysłano: Piątek, 25 Stycznia 2019, 12:55
Królowa wraca. Pierwsza pula na płytę sprzedała się w 50 minut. Z kim się widzimy?

Obrazek

Bilety jeszcze tu: https://www.ebilet.pl/artysta/erykah-badu/

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Post Re: 25.03.2019, Szczecin - Erykah Badu performing with Culture Revolution @ Netto Arena
  Wysłano: Piątek, 25 Stycznia 2019, 14:25
Doradźcie - płyta czy strefa III?

R.I.P. ŚLIZG.eu

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na lastfm

Post Re: 25.03.2019, Szczecin - Erykah Badu performing with Culture Revolution @ Netto Arena
  Wysłano: Piątek, 25 Stycznia 2019, 14:29
Jak jesteś wysoki i masz siłę stać to IMO bierz płytę. W strefie III będzie słuchać spoko, ale lornetka może się przydać.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Piątek, 25 Stycznia 2019, 14:41
Ani nie jestem wysoki, ani nie mam lornetki, ale mimo wszystko płyta chyba będzie najlepszym rozwiązaniem. No cóż, dzięki!

R.I.P. ŚLIZG.eu

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na lastfm

Wysłano: środa, 27 Marca 2019, 11:46
Królowa weszła na scenę w długim płaszczu ukryta pod ogromnym kapeluszem i za niewidzialną kurtyną dystansu i swojej wielkości... Kiedy odkryła, jak publika ją kocha, jak wstrzymuje oddech, czekając na każde jej słowo, przeistoczyła się w inną osobę... zrzuciła płaszcz, zrzuciła białą spódnicę i już od połowy koncertu szalała w szerokich wojskowych portkach, czarnej bluzie z kapturem, obwieszona raperskimi łańcuchami. Tańczyła, waliła w swoje dwa automaty perkusyjne, śpiewała siedząc na skraju sceny i machając nogami, w końcu zeskoczyła ze sceny i śpiewała twarzą twarz z pierwszym rzędem, zbijała piątki, wróciła na scenę, tańczyła, wciąż fenomenalnie śpiewając.

Do tego dostaliśmy ekskluzywny duet z jej ziomeczkiem Pharoahe Monchem. Boże, co to był za koncert. Relacja i set lista tu:

https://jazzsoul.pl/2019/03/27/erykah-b ... ecin-jazz/

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 27 Marca 2019, 18:57
Byłem. To był najlepszy koncert jaki widziałem w życiu. Filmik z przekrojówką:
https://wszczecinie.pl/aktualnosci,to_b ... 31468.html
Monch zagrał Simon Days, a w denciakach byli Harold i Ostrowski. Kosmos.
Jaka to jest królowa. Jaki głos, vibe, flow i tony charyzmy. 500 + kilometrów przejechałem ale to było warte końca świata.

Dzięki za uwagę.

https://www.siepomaga.pl/sercezosi

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 28 Marca 2019, 13:11
Propsy e-kolego za podróż! Ja też się zastanawiam, czy to nie było najlepsze koncertowe show w jakim uczestniczyłem w życiu, TOP 3 na pewno.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 1 Kwietnia 2019, 18:47
Piękny opis użytkownika notausgang, tak było, wszystko prawda*.
Bo i ja tu byłem, bosmana piłem - z trzema innymi ślizgerami zresztą (pozdrawiam colegów).

Największe wrażenie zrobiła na mnie chyba końcówka, gdy natchniona tłumem postanowiła wreszcie pokazać co tak naprawdę potrafi głosem. Poirytowana jednak świszczeniem, jaki spowodował mieniący się przez całe show złoty grill, zdjęła go z zębów i dopiero wtedy dała swoim wyznawcom kilka dodatkowych chwil muzycznego uniesienia (ciskając przy okazji statyw gdzieś z boku sceny). A chwilę się męczyła, by go zdjąć - na taki dowód gest szczerości czekałem. Było warto.

Cieszę się, że mogłem tu być i uczestniczyć w tym d o ś w i a d c z e n i u .

:bowdown: :bowdown:

Spoiler:

~ rap nas zaczarował, potem rozczarował...

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Poniedziałek, 1 Kwietnia 2019, 20:48
haha propsy pierre o.g. i dzięki za spojler. beka bo zapomniałem tego rzucenia statywem teraz mi przypomniałeś! ja byłem przez większość - a na pewno drugą połowę - koncertu w czymś w rodzaju amoku, nie wiem, odlotu na trzeźwo. gdyby nie spisana setlista, która powyżej zalinkowałem, to bym ponad połowy numerów nie pamiętał, że były. racja z tą empecetką po lewej, prawie jej nie używała, myślałem, że tak ma być po prostu, nie skumałem, że coś się spsuło.
Spoiler:

zazdroszczę Wam pod sceną bardzo, miałem dobre miejsca siedzące na trybunach, a tak cały koncert przetańczyłem na stojąco, bo się nie dało usiedzieć, ale jakbym wiedział, jaki tam będzie ogień to na bank bym brał płytę.

P.S. są nagrania z kilku kamer i pewnie jakieś niewielkie szanse na wydanie koncertu na dvd, ale się nie napalam, bo rozkminienie praw autorskich i wydanie tego może być trudne no i nie wiem, czy zapis dźwięku jest na tyle wysokiej jakości, żeby Erykah zgodziła się to wydać. wspominam tylko o tym, bo organizator na pytanie o dvd z koncertu napisał tylko, że "NA RAZIE nie ma takich planów"

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 1 Kwietnia 2019, 22:18
O widzisz, akcja z chórkowym koleżką mi umknęła albo nie zapisała się na tyle w pamięci. Albo patrzyłem gdzie indziej :roll: Bo jest jeszcze kwestia ekranów/telebimów, o czym mi szepnięto już "po". W sensie z racji miejscówki były one raczej poza moim polem widzenia, a podobno to co na nich lądowało to samo złoto, że właśnie jakieś śmieszne akcje, miny i gra chórku (w ogóle ich aktorstwo w całym tym spektaklu jest zdecydowanie warte podkreślenia, super sprawa).

Co do DVD raczej byłbym przeciw. Już lepiej pozgrywać sobie nagrania hulające po jutubku czy insta (jasne - amatorskie i często banalne, ale jednak zapis szczerych emocji z perspektywy osób będących w środku), niż czekać z ręką na oficjalne materiały - bo nie ma szans by spełniły oczekiwania osób, które były tu by przeżywać to wydarzenie. Plus nie chciałbym siać fermentu (za bardzo), ale kwestie techniczne tj. akustyka i oprawa jednak pozostawiały trochę do życzenia imo. Do tego jeśli realizatorzy nie zgrywali specjalnie osobnych ścieżek, to trudno będzie z tego ukręcić coś na przyzwoitym poziomie...

~ rap nas zaczarował, potem rozczarował...

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 10 ]