Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 24 Września 2017, 18:34

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Co sie dzieje w Berlinie 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Co sie dzieje w Berlinie
  Wysłano: środa, 8 Stycznia 2014, 15:50
Wiele wydarzen nie zasluguje na odrebny temat, dlatego pomyslalem, ze taki watek ma sens. Bede staral sie wrzucac tutaj informacje o ciekawych koncertach w stolicy Niemiec.

10.01.2014 Berlin, fLako & Kutmah @ Gretchen
11.01.2014 Berlin, TROLLEY SNATCHA @ Gretchen
14.01.2014 Berlin, Son Lux, Kate Boy, Youthkills @ Bi Nuu - za darmo po uprzednim zapisie na liscie gosci - http://www.introducing.de/
15.01.2014 Berlin, Angel Haze, Dam Funk, Kode9, Lapalux, Letherette and more @ Boiler Room - za darmo w ramach imprezy House of Vans - bilety do odebrania w berlinskich filiach Vansu.

17.01.2014 Berlin, YUNG LEAN & SAD BOYS, DJ SHIFTEE @ Prince Charles, wstep: 10 EUR
17.01.2014 Berlin, BIBIO & LETHERETTE @ Gretchen
18.01.2014 Berlin, L-VIS 1990 & BOK BOK @ Gretchen
18.01.2014 Berlin, Coultrain @ Cassiopeia
22.01.2014 Berlin, jonwayne @ Cassiopeia
24.01.2014 Berlin, RITON & HRDVSION @ Gretchen
24.01.2014 Berlin, Mfa Kera & Mike Russell's Black Heritage @ Quasimodo
25.01.2014 Berlin, RAASHAN AHMAD @ Cassiopeia
25.01.2014 Berlin, DJ Scratch (EPMD) @ Gretchen
25.01.2014 Berlin, YOUNG GURU (Jay-Z`s DJ & Engineer) @ Tube STATION
31.01.2014 Berlin, Ashley Washing & Band @ Quasimodo
01.02.2014 Berlin, Brian Mc Knight, Dru Hill, Eric Benet + Donell Jones: KINGS OF RNB VOL. 2 @ Columbiahalle
04.02.2014 Berlin, Dead Prez @ Magnet
05.02.2014 Berlin, KILLAH PRIEST @ Cassiopeia
06.02.2014 Berlin, Kaytranada @ Gretchen
07.02.2014 Berlin, SHIGETO & SWEATER BEATS @ Gretchen
08.02.2014 Berlin, Camo & Krooked @ Gretchen
14.02.2014 Berlin, Babylon Circus @ Lido
14.02.2014 Berlin, Blackstreet @ Astra
14.02.2014 Berlin, FLUX PAVILION @ Gretchen
14.02.2014 Berlin, FATIMA & THE EGLO LIVE BAND @ Cassiopeia
15.02.2014 Berlin, SURKIN & CANBLASTER & BOBMO @ Gretchen
15.02.2014 Berlin, Childish gambino @ C-Club
18.02.2014 Berlin, Crystal Anters, Temples, The Majority Says @ Bi Nuu - za darmo po uprzednim zapisie na liscie gosci - http://www.introducing.de/
18.02.2014 Berlin, Stromae @ Astra Kulturhaus
18.02.2014 Berlin, Kendra Morris @ Maschinenhaus in der Kulturbrauerei
20.02.2014 Berlin, KOOL & KASS @ Cassiopeia
21.02.2014 Berlin, DJ RASHAD & SCRATCHA DVA @ Gretchen
22.02.2014 Berlin, Julio Bashmore @ Gretchen
26.02.2014 Berlin, CLEAR SOUL FORCES X DYNASTY @ Cassiopeia
27.02.2014 Berlin, Drake, Special Guest: The Weeknd @ o2 World
27.02.2014 Berlin, SHLOHMO & KRTS @ Gretchen
28.02.2014 Berlin, Young Fathers, James Pants, Jameszoo @ Berghain
03.03.2014 Berlin, Dan Le Sac Vs. Scroobius Pip @ Urban Spree
04.03.2014 Berlin, Danny Brown + Vic Mensa @ Postbahnhof am Ostbahnof
05.03.2014 Berlin, John Newman @ Huxley's
06.03.2014 Berlin, Neneh Cherry with Rocketnumber9 @ Berghain
07.03.2014 Berlin, DJ Vadim, Symbiz Sound, Soulforce, Shimmy Yo @ SO36
08.03.2014 Berlin, Ingrid Arthur @ Quasimodo
09.03.2014 Berlin, Maria Taylor @ Comet Club
13.03.2014 Berlin, earl sweatshirt @ Bi Nuu - odwolany
14.03.2014 Berlin, Jason Derulo @ Columbiahalle
14.03.2014 Berlin, Blackbird Blackbird @ Gretchen
15.03.2014 Berlin, Bonobo @ C-Halle
15.02.2014 Berlin, Yung Lean & Sad Boys @ Prince Charles
18.03.2014 Berlin, Left Boy @ ASTRA Kulturhaus
22.03.2014 Berlin, ROBERT GLASPER EXPERIMENT @ Gretchen
24.03.2014 Berlin, Chvrches @ Astra
30.03.2015 Berlin, Broken Bells @ Postbahnhof
03.04.2014 Berlin, Nick Waterhouse @ C-Club
03.04.2014 Berlin, UGLY DUCKLING @ Cassiopeia
04.04.2014 Berlin, The Excitements @ Privatclub
04.04.2014 Berlin, Shapeshifter @ Gretchen
05.04.2014 Berlin, Azealia Banks @ Huxleys
09.04.2014 Berlin, WhoMadeWho @ Postbahnhof
13.04.2014 Berlin, Roachford @ Quasimodo
18.04.2014 Berlin, Hopsin @ Imperial
24.04.2014 Berlin, Justin Timberlake @ o2 World - WYPRZEDANY
28.04.2014 Berlin, Ayo. @ Lido
03.05.2014 Berlin, Chet Faker @ Postbahnhof
08.05.2014 Berlin, Sharon Jones & The Dap-Kings @ Astra
13.05.2014 Berlin, Sean Paul @ Columbiahalle
15.05.2014 Berlin, schoolboy q & isaiah rashad @ c club
18.05.2014 Berlin, The Rifles @ Privatclub
23.05.2014 Berlin, The Glitch Mob @ Gretchen
29.05.2014 Berlin, Madcon @ Kesselhaus in der Kulturbrauerei
06.06.2014 Berlin, Justin Timberlake @ o2 World
11-13.07.2014 Ferropolis (godzina autem od Berlina), 17.splash! Festival: #2 line up update: A$AP Ferg | Ahzumjot | Alligatoah | Antilopen Gang | Cro | DCVDNS | Fünf Sterne Deluxe | K.I.Z. | Karate Andi | Kollegah | Prinz Pi | Sierra Kidd | Ssio | Vic Mensa | Wiz Khalifa | Yelawolf

18-20.07.2014 Ferropolis (godzina autem od Berlina), Melt! Festival: #1 line up update: Erol Alkan B2B Daniel Avery | Baauer | Bilderbuch | Bonaparte | Boys Noize | Breach | Brodinski | Chet Faker | Chromeo | Dillon | Dusky | Ellen Allien | FM Belfast | Fuck Buttons | Gesaffelstein (DJ-Set) | Innervisions Special feat. Âme (DJ-Set), Dixon, Kim Ann Foxman (DJ-Set), Mano Le Tough, Marcus Worgull, Recondite (live) u.a. | Jackson & His Computerband | Haim | Jagwar Ma | Lone | Lulu James | Fritz Kalkbrenner | Kölsch (live) | Metronomy | Mighty Oaks | Milky Chance | Moderat | Modeselektor | The Notwist | Kele Okereke (DJ-Set) | Portishead | Röyksopp & Robyn Do It Again 2014 | Omar Souleyman | Ten Walls (live) | Tensnake | Thees Uhlmann | Tiga | tINI

25-27.07.2014 Paaren im Glien, Greenville Music Festival: #1 line up update: Avicii | Hurts | The Hives | Stromae | Kakkmaddafaka | Mc Fitti | Yuck | Fabian Römer

04-05.09.2014 Berlin, First We Take Berlin Festival @ kluby na Kreuzbergu
05-06.09.2014 Berlin, Berlin Festival - lotnisko Tempelhof

Ostatnio edytowano Wtorek, 28 Stycznia 2014, 20:13 przez [MiKu[, łącznie edytowano 14 razy

Powrót do góry

Post Re: Co sie dzieje w Berlinie
  Wysłano: Sobota, 11 Stycznia 2014, 04:12
Prośba taka, jeśli nie będzie Ci to przeskadzać.
Będzie update'ował listę?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 11 Stycznia 2014, 17:11
Props za inicjatywę Sprawdzam info w miarę na bieżąco ale zawsze coś się tam przeoczy. Zastanawiam się nad Glasperem...Ogólnie w Berku sporo się dzieje - żeby tak jeszcze zawijało tam więcej artystów z kręgów jazzy hip hopowych i Francuzów to byłoby idealnie ale na takie rzeczy to już raczej odpowiednio Londek i Pari.

DiGGiN' iN THE CD'S #DiTC

Always organic, never synthetic!

HecticMuzik

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 11 Stycznia 2014, 17:52
bede staral sie wrzucac i uaktualniac te liste dopoki mi sie nie znudzi. ;-) Jak ktos bedzie o czyms wiedzial, to tez niech da znac w tym watku.

Berlin zawsze byl bardziej elektroniczny. Straszna moda sie zrobila na to miasto w ostatnich latach.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 11 Stycznia 2014, 20:32
Michał zuch! Będę sprawdzał, narazie zastanawiam się nad Glasperem, chyba najłatwiej będzie zebrać ekipę.

Hectic - Berlin to przecież światowa stolica techno/house. 25% wszystkich nowych winyli z muzą klubową schodzi właśnie w Berlnie :wink:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 12 Stycznia 2014, 14:51
W pierwszej chwili miałem ochotę odpisać sarkastycznie na te jakże odkrywcze "pouczenia" powyżej (o "modzie" na Berlin nie wspominając) ale w sumie nie ma co się spinać :razz: Berlin aspiruje do światowej stolicy muzyki elektronicznej (obecnie dzielnie walcząc na tym polu z Ibizą, Las Vegas, Chicago, kiedyś z Detroit, Amsterdamem, Rotterdamem, Londynem...) na długo przedtem nim zacząłem się interesować muzyką jakieś ćwierć wieku temu. Tyle że nie wiem ani jak to się ma do tematu ani do tego co napisałem powyżej. Nie wiem też za bardzo jak się odnieść do "mody" na Berlin? To miasto jest popularne wśród artystów właściwie już od zakończenia drugiej wojny światowej (żeby za bardzo nie cofać się już w historii). W czasach kiedy Europę dzieliła Żelazna Kurtyna i mało kto zapuszczał się na "drugą stronę lustra" było po Sztokholmie i Wiedniu najbardziej wysuniętym na wschód dużym (i na pewno najbardziej popularnym) miastem do którego przyjeżdżali koncertować artyści za całego świata bez względu na gatunek jaki reprezentowali. Już po upadku muru pamiętam jak jeszcze znajomy jechał tam bodajże w 1994 na Public Enemy i Ice T. W zeszłym roku byłem tam The Pharacyde a przez to że leciałem do Londka na Oddisee musiałem sobie niestety odpuścić Smiff'N'Wessun, Beatnutsów i Funkdoobiest...a oprócz tego była tam cała masa innych artystów hip hopowych i ogólnie związanych z "czarnymi" gatunkami muzycznymi. Napisałem o jazzy hip hopie bo jest to podgatunek najbliższy mojemu sercu i zdecydowanie najlepiej wypada na żywo. Będzie w Berku co prawda Raashan Ahmad ale Raashana widziałem już 5 razy także sobie odpuszczę. Z tych wykonawców których kojarzę to oprócz Glaspera są w sumie jeszcze Clear Soul Forces, których z chęcią zobaczyłbym na żywo. Resztę albo widziałem ,albo nie mogę albo po prostu nie mam ciśnienia żeby zobaczyć ale też wiele zapowiedzi robionych jest niestety na krótko przed samym koncertem (o członkach BCC dowiedziałem się może ze 2 dni przed koncertem i po prostu nie dałem już rady tego ogarnąć za co pluję sobie w brodę do dzisiaj...) także jak coś będę wiedział i nie zapomnę to też dopiszę.

HecticMuzik

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 12 Stycznia 2014, 15:37
wtf

mieszkam tutaj, wiem co mowie. chodze na imprezy, widze ludzi. Dzielnice, ktore byly ghettem i ludzie bali sie w nie zapuszczac jeszcze 5 lat temu, zamienily sie na najbardziej oblegane miejscowki. Widze statystyki w turystyce, widze statystyki znajomych bookerow i frekwencje na ich imprezach. Media niemieckie mowia o modzie na Berlin. Ale Ty wiesz lepiej. :-)

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 12 Stycznia 2014, 16:51
Chyba się nie zrozumieliśmy. Przecież ja nie mam zamiaru spierać się z DZT czy w 2013 Berlin odwiedziło więcej turystów niż w 1993 :) Jeżeli tak jest to super - jest to wielonarodowa, tętniąca życiem, przepełniona historią metropolia i jak najbardziej na to zasługuje. Natomiast jeżeli chodzi o "modę" wśród artystów (i to w domyśle hip hopowych bo to nas głównie przecież interesuje) to obserwując trasy koncertowe przez powiedzmy 20 lat (a już o wiele dokładniej w ciągu ostatniej dekady) nie widzę większych wahań ani na plus ani na minus. Ktoś kto planuje przyjazd do Europy przeważnie na samym wstępie bierze pod uwagę 4 stolice : Londyn, Paryż, Amsterdam oraz Berlin i choć oczywiście zależy to głównie od promotorów, to w większości przypadków co najmniej jedno z tych miast jest na trasie. Jednak oczywiście nie robię żadnych badań w tym zakresie, nie prowadzę statystyk i mogę się mylić. Może w pierwszym kwartale 2014 roku w Berlinie będzie o 10% więcej koncertów hip hopowych niż w tym samym okresie 2013? Oby tak było! Jeżeli wytrwasz w prowadzeniu tego tematu przez co najmniej rok (czego Ci życzę) to odpowiedź na to pytanie będzie prosta :wink:

HecticMuzik

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 12 Stycznia 2014, 17:09
Ale ja napisalem tylko i wylacznie, ze zrobila sie moda na Berlin. Nie mniej, nie wiecej. :) Ty nadinterpretowales to, co ja napisalem. ;-)

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 13 Stycznia 2014, 08:02
[MiKu[, skoro mieszkasz w berlinie to mam małe pytanie. Nie wydaje Ci sie ze jest to totalnie nie-hip-hopowe miasto ? tzn, mało młodzieży wydaje sie byc "hip-hopowa" na pierwszy rzut oka, ile razy nie zapytalem w jakich klubach graja hip-hop to nikt mi nie potrafil odpowiedziec. Ciezko jest znalezc jakikolwiek fanpage dotyczacy imprez hiphopowych, nawet w glupiej warszawie od razu da sie ogarnac jakis melanz hip hopowy idac w ciemno do centrum. Tam jak pojdziesz, to nikt nawet Ci nie powie gdzie mozesz isc, takie odnosze wrazenie. Duzo bardziej jest to wypelnione muzyka elektroniczna aniżeli hip hopem. Plus tylko taki że jest to jedna z najwiekszych stolic w europie i chcac nie chcac wszyscy najwazniejsi przyjezdzaja wlasnie tam. Ale na codzien, wydaje mi sie że mało jest miejsc w które można sie udac:) popraw mnie jesli sie myle, zebym wiedzial na przyszlosc gdzie isc na melanz jak akurat bede : )

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 13 Stycznia 2014, 08:21
mylisz sie i to bardzo. ;-) Berlin to Przecież europejska stolica graffiti. klubów w tym mieście jest tak duzo, że jeżeli nie interesujesz się danym gatunkiem muzycznym to raczej nie będziesz wiedzial gdzie znajduje się taki klub. tym bardziej w centrum, gdzie więcej turystów niz mieszkańców. ;)

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 13 Stycznia 2014, 09:43
no tak, tylko skad brac informacje na temat miejsc imprez ? fanpage Berlin Hip-Hop ( https://www.facebook.com/hooolp.berlinhiphop?fref=ts, oni faktycznie daja info o chyba kazdym koncercie, włącznie z 7 ligą niemieckiego hip hopu ) ma 178 lajków ;o fanpage rap history berlin, który wydawał mi sie oczywistym pierwszym wyborem, lekkko ponad 2k przy 23k rap history warsaw, a jeszcze trzeba brac pod uwage ze warszawa to 1/4 berlina. Ciezko znalezc jakakolwiek infomracje na temat jakichs cyklicznych imprez. Stad ta refleksja, no bo wiem przecez ze to stolica grafiiti w europie i w ogole, ale poza tym grafiiti które faktycznie jest wszedzie, "żywej kultury" praktycznie nie widzialem na ulicach. Bardzo mozliwe ze sie myle, jesli tak jest, to podrzuc jakies info do miejsc w ktorych mozna sie bez przypalu pojawic i pobawic:)

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 13 Stycznia 2014, 11:10
Chyba łatwiej jednak poszukać klubów zwyczajnie przez google niż fejsa:

Cassiopeia - sam klub dupy nie urywa, wręcz tych którzy mają duże wymagania może nawet odstraszać na pierwszy rzut oka :) ale że jest tam spoko klimat a sam chodziłem na pierwsze imprezy 20 lat temu do podobnej squatowni więc polecam. Byłem na afterze po Hilltop Hoods, grał J.Rawls i było zajebiście - szczególnie że miałem chwilę na rozmowę z połówką Lone Catalysts. Są tam 2 sale do zabawy plus bar. Wtedy na jednej był hip hop a na drugiej reggae i dancehall i zabawa do rana! Większość koncertów hip hopowych (szczególnie tych undergroundowych) odbywa się właśnie tam.

http://cassiopeia-berlin.de/

Bohannon - wybierałem się już parę razy ale jakoś za każdym razem było zamknięte (wakacje). Z tego co opowiadali znajomi pod względem jakości samego klubu wygląda to o wiele lepiej niż w Cassiopei tylko że nie ma zbyt dużo miejsca. Tam również są zarówno koncerty jak i cykliczne imprezy. Na pewno wpadnę tam w tym roku!

http://www.bohannon.de/

Festsaal-kreuzberg - nie wiem czy są cykliczne imprezy ale na pewno jest sporo koncertów. Byłem tam na Hilltop Hoods i The Pharcyde i byłem w miarę zadowolony (minusem jest brak klimy co przy sporej liczbie osób i wpuszczanego dymu na scenę stanowi problem)

http://www.festsaal-kreuzberg.de/

Havanna - są tam chyba organizowane raz na jakiś czas imrezy hh ale głównie króluje latino w każdym wydaniu. Nigdy tam nie byłem ale z tego co znajomi mówili to jak nie przepadasz za "bladymi, piegowatymi rudzielcami" a lubisz bardziej "opalone panny" to jest tam w czym wybierać także z pewnością tam wpadnę :twisted:

http://www.havanna-berlin.de/

HecticMuzik

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 13 Stycznia 2014, 11:18
super, dzieki, na pewno sie przyda:)

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 16 Stycznia 2014, 20:01
Co to znaczy "zywa kultura"? ;-) Przeciez graffiti samo sie nie maluje. Ludzie sluchajacy rapu w Berlinie ubieraja sie bardziej na hipsterke i zazwyczaj sa bardziej open minded na inne gatunki muzyczne. Nawet nie wiedzialem, ze jest taka impreza jak Rap History Berlin. W miescie sie tyle dzieje, ze po prostu trudno sie przebic z takimi niszowymi projektami i pozostaja tam, gdzie ich miejsce - w podziemiu. I nie za bardzo rozumiem jak wyobrazasz sobie organizowanie imprez rapowych - nikt nie przyjezdza do Berlina grac koncert, bo to stolica - tylko ktos musi najpierw dany zespol zabookowac. I na ten koncert musi przyjsc wystarczajaca ilosc osob, aby zarobil na siebie. Skoro w miescie organizowane jest tyle koncertow okolorapowych - to chyba jakis popyt na nie jest ;-).

Uzupelniajac liste Hectica. Moje ulubione sale koncertowe/kluby:

Bi Nuu
http://binuu.de/
pelno koncertow plus co dwa tygodnie najwieksze cykliczne bitwy freestylowe w DE: Rap am Mittwoch

Yaam
http://www.yaam.de/
bardziej dancehall/reggae niz hh, ale bardzo fajny klimat klubu

Asphalt
http://www.asphalt-berlin.com/
nie chodze zbytnio na typowy clubbing. Nigdy w tym klubie nie bylem, ale widze ze wsrod rezydentow ma najlepszych berlinskich DJi.
★ HARRIS aka DJ BINICHNICH & DJ MAXXX ( kazdy 1. czwartek )
★ DESUE & DANETIC ( kazdy 2. czwartek )
★ DEREZON & VIJAY ( kazdy 3. czwartek )
★ BEATHOAVENZ ( Perez & Smolface ) , ( kazdy 4. czwartek )
★ GRIZZLY ADAMS & DEAN DAWSON ( kazdy 5. czwartek )

+uaktualniona lista :-)

Powrót do góry

Wysłano: środa, 5 Marca 2014, 23:49
Dobra, podbitka bo temat stanął...(bardziej przejrzyście jest dodawać nowe posty zamiast ciągle edytować pierwszy)

19.03.2014 MF DOOM @ Gretchen
22.03.2014 LATEEF, LATYRX, LYRICS BORN @ BOHANNON
28.03.2014 DâM FUNK, ROBB @ BOHANNON
30.03.2014 TGT- Tyrese, Ginuwine, Tank @ Columbiahalle
09.04.2014 Berlin, BLU & EXILE @ Cassiopeia
28.04.2014 K-Ci & JoJo @ Columbiahalle
23.05.2014 GEORGIA ANNE MULDROW, DUDLEY PERKINS, OH NO & WILDCHILD @ Cassiopeia

Cassiopeia zaczyna być tym dla Berka czym Jazz Cafe jest dla Londka, tylko update mogliby mieć trochę szybszy...

HecticMuzik

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 8 Kwietnia 2014, 23:00
09.04.2014 Berlin, BLU & EXILE @ Cassiopeia + dołącza M.E.D Medaphore , jarando

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2014, 22:11
Ogarnąłem co ciekawsze i jeszcze przed nami, narzekać nie ma na co... może na ceny ;)

15.04.2014 Dom Kennedy, Krondon @ Bi Nuu
21.04.2014 Apathy & Celph Titled @ Cassiopeia
24.04.2014 Justin Timberlake @ O2 World
25.04.2014 Big Daddy Kane @ Cassiopeia
25.04.2014 Jeremiah Jae, Onra, Delfonic, Sarah Farina @ Gretchen
28.04.2014 K-Ci & JoJo @ Astra
29.04.2014 Lykke Li @ Astra

02.05.2014 Stwo & IAMNOBODI @ Gretchen
03.05.2014 Chet Faker @ Postbahnhof
03.05.2014 9th Wonder & Rapsody @ Cassiopeia
04.05.2014 Flight Facilities @ Berghain/Kantine
10.05.2014 Sharon Jones & the Dap-Kings @ Astra
15.05.2014 Schoolboy Q, Isaiah Rashad @ C-Club
15.05.2014 Tokimonsta @ Gretchen
16.05.2014 Quantic w/ band @ Gretchen
16.05.2014 Foreign Beggars @ Cassiopeia
19.05.2014 BADBADNOTGOOD @ Grüner Salon
22.05.2014 Jon Hopkins @ Bi Nuu
22.05.2014 Cunninlynguists, Sadistik, DJ Thomax @ Lido
23.05.2014 Georgia Anne Muldrow, Dudley Perkins, Oh No @ Cassiopeia
28.05.2014 FKA Twigs @ Berghain/Kantine

02.06.2014 Charles Bradley & the Extraordinaires @ Astra
05.06.2014 Method Man & Redman @ Astra
06.06.2014 Justin Timberlake @ O2 World
07.06.2014 Arctic Monkeys @ Zitadelle
10.06.2014 The Rolling Stones @ Waldbühne
12.06.2014 Mobb Deep (Prodigy & Havoc) @ Astra
18.06.2014 Arcade Fire @ Kindl Bühne Wuhlheide
20.06.2014 Lana Del Rey @ Zitadelle
23.06.2014 Banks @ Berghain/Panorama Bar

04.07.2014 Kaytranada, Sango @ Gretchen
05.07.2014 Massive Attack @ Tempodrom
09.07.2014 Dean Blunt @ Gretchen
07.08.2014 XXYYXX @ Gretchen
26.09.2014 Azealia Banks @ Huxleys Neue Welt
09.10.2014 Elvis Costello @ Admiralspalast

:bowdown:

Obrazek Ślizg jedzie na Hip Hop Kemp 2015 - Łódź też jedzie! #dawajnakemp

~ rap nas zaczarował, potem rozczarował...
jak byłem młody to też byłem murzynem i grałem w kosza

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2014, 23:17
bym. każdy

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 15 Kwietnia 2014, 19:52
ale zycie w tym berlinie <zazdrosc>

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona