Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 14 Listopada 2018, 14:01

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 104, 105, 106, 107, 108
Słuchawki 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Słuchawki
  Wysłano: Poniedziałek, 8 Października 2018, 15:40
Drodzy koledzy powoli rozglądam się nad nowymi słuchawkami. Potrzebuję nauszne, do ok. 200zł.
Zastosowanie to komputer w domu oraz sporadycznie w podróży.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 8 Października 2018, 15:44
4lternativ3 napisał(a):
jakie słuchawki bezprzewodowe dokanałowe polecacie do 150 zeta?

jak jeszcze nie kupiłeś to stałem się ostatnio posiadaczem huawei am61, nie narzekam, dobrze leżą w uszach, mają 3 pary końcówek które łatwo się zamienia i jakość dźwięku zdecydowanie wyższa niż w xiaomi które miałem wcześniej, czas pracy na baterii też spoko, na allegro można dostać czarną wersję taniej niż w innych sklepach, ok. 150 zł

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 10 Listopada 2018, 11:43
Mam mały problem. Rok temu kupiłem fajne słuchawki za 150pln+ chcąc mieć spokój na dłuższy czas i coś do grania pod telefonem. W czwartek znikąd w połowie dnia telefon przestał je widzieć po podłączeniu, ewentualnie bardzo kombinując z wkładaniem jacka. Wkurwiłem się oczywiście, ale w domu zauważyłem że słuchawki grają bezproblemowo z komputera i laptopa. Poprosiłem ziomka żeby dał mi na chwilę swoje do sprawdzenia i odkryłem, że nie może to też być wina wejścia w samym telefonie, bo grały normalnie i nie było żadnych problemów, tak jakby xperia pokłóciła mi się z moją parą. Nie chcę kupować drugich droższych słuchawek bo raz że i tak je pewnie złocham, dwa nie jestem jakimś audiofilem, na gwarancji też nie przyjmą mi chyba ani takowych ani telefonu, BO PRZECIEŻ DZIAŁAJĄ.

Proszę więc o polecenie jakichś najtańszych znośnych słuchawek dousznych. Mam nadzieję że istnieją jakieś powszechnie polecane budżetówki z przedziału raczej tych do 70 niż 140. Chcę sobie z nich zrobić parkę pod telefon, a tamte zostawię w domu no cóż :(

Tchórz zanim umrze ginie wiele razy

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 10 Listopada 2018, 12:05
Przybywam z pomocą, @SWN.
Ostatnio zakupiłem słuchawki VE i są genialne. najtańsze za 35zł, ja kupiłem z pilotem, trochę droższe.
Sam szukałem czegoś budżetowego i nie spodziewałem się takiej jakości. Naprawdę, cena do jakości zupełnie niewspółmierna. Śmieszna cena za taką jakość. Jedynie co, to trochę środka mi brakuje, bas i góra mega dobrze.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 10 Listopada 2018, 12:18
spróbuj może najpierw przedłużacza do jacka
imo to będzie problem ze standardem wtyczki/jej rozmiarem lub tym, że gniazdo mogło się wyrobić
albo wszystko naraz
a jak będziesz chciał kupować słuchawki to sprawdź najpierw stacjonarnie czy śmigają

KTO PRAWILNY TEN NIEWINNY

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 10 Listopada 2018, 14:54
@Dou

Widzę że zbierają same pozytywne recenzje na jakichś tematycznych forach i się ucieszyłem na początku, ale przyzwyczaiłem się do dokanałówek, a one są no nie wiem (nie potrafię nazwać tego rodzaju z materiałowymi elementami xd).

@LeeSu

LeeSu napisał(a):
imo to będzie problem ze standardem wtyczki/jej rozmiarem lub tym, że gniazdo mogło się wyrobić

No raczej w stronę tego wyrobienia bym szedł, bo czemu po dokładnie roku rozmiar wtyczki nagle zacząłby być problemem dla telefonu. Tym bardziej że tak jak mówię - słuchawki nie zaczęły jakoś charczeć, grać gorzej jak to ma często miejsce w przypadku zdychającego sprzętu, tylko po założeniu wracając z pracy telefon już ich nie obsługiwał (w drodze z rana wszystko elegancko).

Z drugiej strony testowałem słuchawki kumpla i wszystko działało bez zająknięcia, mogłem machać tym telefonem i huj se z tego gniazdo robiło.

LeeSu napisał(a):
a jak będziesz chciał kupować słuchawki to sprawdź najpierw stacjonarnie czy śmigają

Zawsze tak robiłem przy kupnie poprzedników, ale w tutejszym audiomagicu douszne zaczynają się od jakichś soundmagiców za stówkę wzwyż. Teraz potrzebuję po prostu budżetówek do średniego smartfona, a w tych 'zwykłych' sieciowych sklepach z elektroniką chyba nie ma odsłuchów, wybierz se panasonici z półki i spierdalaj :(

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 10 Listopada 2018, 15:47
SWN napisał(a):
@Dou

Widzę że zbierają same pozytywne recenzje na jakichś tematycznych forach i się ucieszyłem na początku, ale przyzwyczaiłem się do dokanałówek, a one są no nie wiem (nie potrafię nazwać tego rodzaju z materiałowymi elementami xd).

No w takim razie faktycznie odpadają, ale nie sprecyzowałeś ;) napisałeś douszne, to dla mnie douszne a dokanałowe to dokanałowe/pchełki :D

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 10 Listopada 2018, 15:53
jbl t110, cena super a graja calkiem przyjemnie

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 10 Listopada 2018, 16:21
Miałem brać ten model, ale chyba na siłowni to nie sprawdzi się z tego co czytam opinie. A szkoda, cena fajna.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 10 Listopada 2018, 17:18
Dobra, poszedłem na szybko do sklepu stacjonarnego audiomagica i wziąłem Brainwavzy Omegi, bo jestem trochę przywiązany do marki, a to ich chyba najtańszy fajny model. Gość polecał mi też trochę droższe Fiio F3, ale jak już mówiłem audiofil ze mnie żaden i nie czułem różnicy żeby dopłacać.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 10 Listopada 2018, 18:56
kojarzycie jakieś modele konkurencyjne do airpodsów godne polecenia? w sensie, że też douszne, bez sztywnego połączenia (bo szybko je rozjebie) i w podobnym budżecie

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 10 Listopada 2018, 19:30
Przymierzam się do kupna głośnika Bluetooth. Obecnie najbardziej podoba mi się JBL Charge 3 - czy mieliście przyjemność z niego korzystać? Jak wrażenia? Może polecicie coś innego w tym przedziale cenowym?

Mam nadzieję, że temat odpowiedni.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 10 Listopada 2018, 22:41
mam charge 3 od jakichś 3-4 miesięcy i jestem zadowolony, zależy do czego będziesz używał
ja sobie słucham muzyczki czasami i mam podłączonego do tv żeby nie słuchać tych głośników z tv, do tego sprawdza się moim zdaniem bardzo dobrze ale nie jestem koneserem, w tej cenie pamiętam widziałem też jakiś głośnik od apple beats ale to była tragedia pod względem dźwięku

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 104, 105, 106, 107, 108