Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 16 Stycznia 2018, 10:36

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 610 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31
Okulary 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Okulary
  Wysłano: środa, 10 Maja 2017, 11:28
takie rozwiązanie moim zdaniem zawsze będzie ułomne. też się zmagam z tym problemem i trzeba niestety albo nosić etui w kieszeni i robić podmianki, ale etui jak wiadomo jest dużym przedmiotem wypychającym kieszenie i tylko wkurwia albo zakładać okulary za kołnierzyk, czego ja się boję robić bo korekcyjne zdają się zazwyczaj być mniej wytrzymałe i wystarczy że ktoś na ciebie przypadkiem wpadnie na ulicy i po okularach. poza tym nakładki i tak nie wrzucisz luzem do kieszeni bo się zaraz rozpierdoli, a takie chodzenie z podniesionymi nakładkami do góry to xd możesz spróbować fotochromów, ale mnie się one zawsze kojarzyły z jakimiś spoconymi gwałcicielami xd no chyba że znalazłbym jakieś stylowe. niedługo będę zmieniał korekcyjne to może w końcu znajdę dla siebie odpowiednie rozwiązanie.

jakie jest aktualnie najlepsze fotochromatyczne rozwiązanie? czyli szybkie przyciemnianie do bardzo ciemnych wartości i szybkie rozjaśnienie? bo reklamy spoko wyglądają, ale jak przejrzałem filmiki randomów na jutubie to nawet po kilku minutach rozjaśnienie było dalej gdzieś na 30%. z przyciemnianiem sprawa idzie szybciej z tego co się zorientowałem

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku

Wysłano: Niedziela, 9 Lipca 2017, 20:55
Poleci ktoś dobre miejsce w Łodzi, gdzie można dobrać soczewki dla osoby z astygmatyzmem? Próbowałem dwukrotnie dobrać soczewki w swoim mieście rodzinnym i niestety bezskutecznie.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 10 Lipca 2017, 08:41
a miałeś kiedykolwiek keratometrię? takie problemy z dobraniem mocy w astygmatyzmie mogą wskazywać na stożek rogówki.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 10 Lipca 2017, 15:51
Nie miałem. Soczewki próbowałem dobrać u jednej okulistki. Pierwsze soczewki to była wielka pomyłka, natomiast drugie - już innej firmy, dawały w miarę radę, jednak nie tak dobrze, jak zwykłe okulary. Później kontakt się urwał, okulistka coś tam sugerowała, że może nie mogę nosić soczewek, ale nie wiedziała dlaczego i na żadne badanie mnie nie wysłała. No i czy dwie próby wystarczą, by móc powiedzieć, że mam problem? Zwłaszcza przy astygmatyzmie?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 10 Lipca 2017, 19:32
Gdzie w warszawie jest największy wybór okularów korekcyjnych marki Ray-Ban?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 11 Lipca 2017, 22:48
nie jestem specjalistą, dlatego nie będę formułował żadnych twierdzeń - po prostu chciałem dać ci znać o takiej ewentualności.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 13 Lipca 2017, 21:47
Oczywiście dziękuję za informację. Zawsze lepiej wiedzieć, że to może być jeden z powodów, dla których mam nie po drodze z soczewkami. W każdym razie będę działać dalej.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 14 Lipca 2017, 09:05
Obdrapałem delikatnie moje metalowe oprawki, jak myślicie można to zanieść do optyka zeby cokolwiek z tym zrobili? Może ktoś przerabiał taki problem
Generalnie jest niewielki acz widoczny uszczerbek w lakierze

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 27 Lipca 2017, 13:16
korzystał ktoś ze sklepu eyerim.pl ? Wszystko wydaje się naprawdę spoko, kilka tysi followersów na IG, kilkanaście tysięcy ludzi na FB, itp., ale ceny okularów o 200-250zł niższe, niż na oficjalnej stronie Ray-Bana sprawiają, że jestem podejrzliwy trochę.
No ale mimo wszystko, mają ceny po 500-600zł za okulary, po prostu niższe, niż u RB ofisiał Ktoś coś?

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Piątek, 29 Grudnia 2017, 19:25
Korzysta ktoś z soczewek blue control? Widzicie różnicę?
Babka zaproponowała mi te rozwiązanie na badaniu wzroku, bo dużo czasu spędzam przed komputerem i często czuję suchość w oczach (uczucie piasku). Cena za jedną soczewkę to 220 zł, dlatego pytam, żeby nie okazało się, że to jakiś pic na wodę.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 610 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31