Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 15 Grudnia 2017, 14:49

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
XXL, XXXL, XXXXL, XXXXXL 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post XXL, XXXL, XXXXL, XXXXXL
  Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 10:34
Szybkie pytanie do Was, wielu siedzi naprawdę głęboko w tym temacie wiec mam nadzieje, ze cos doradzacie/pomożecie. O co sie rozchodzi - przeglądam od dłuższego czasu oferty polskich skateshopow internetowych tych najbardziej znanych, tych mniej i nawet tych zapomnianych jak chrome itp. Niestety ku mojemu ogolnemuzdziwieniu oferty koszulek czy bluz konczą sie na 3xl (rzadkość) o długości całkowitej po plecach nie więcej niż 82 cm. Jedyną firmę, która znalazłem jest Wu Wear gdzie 3xl jest równe 90 cm. Czy ktoś z Was zna sklpepy,skateshopy gdzie znajdę długie ubrania ? Tak jak dla grubych sa spodnie, które w pasie maja 63937 cm tak dla wysokich nie znajduje kompletnie nic :dunno: Może znacie producentów ubrań, którzy produkują takie rzeczy ? Bede bardzo wdzięczny za pomoc. Dzięki Pozdro

[list=]ye[/list][color=#404000]ye[/color]

Powrót do góry

Post Re: XXL, XXXL, XXXXL, XXXXXL
  Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 12:00
nie pomogę Ci hehe, ale kiedyś miałem koszulkę 90cm, ojapierdole, jak prześcieradło, dla kogo poza mną z czasów wiggerskich i szakil onilem są takie ciuchy?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 12:02
nie oszukuj, na pewno jesteś gruby, ja mam 192cm wzrostu i śmigam w L

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Października 2017, 12:52
Jestem we wzroście tych wyższych Polskich raperów jak HST czy Jimson. Mam 201 cm i ciuchy w rozmiarze XL czy XXL sa za małe. Mowię o naszych Polskich czy Europejskich XXL, czyli do 82-84 cm długości. Jeżeli ktoś zna miejsce i mógłby pomoc to proszę o informacje. Pozdro

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Października 2017, 22:33
trzeba było palić papierosy za małotala to byś nie był taki duży gościu

ale nie pomogę, sam mam lipę, bo mam nieproporcjonalnie długie ręce do reszty ciała i wiecznie rękawy za krótkie albo ciuchy worek

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 12 Października 2017, 09:35
Czyli rozumiesz mój ból....Pisałem wczoraj z elpolako i maja wprowadzić wlanie normalne 3xl 86cm+. Chętnie bym a może nawet chętniej założył jakieś amerykańskie ciuchy, ale takich tez nie mogę znaleźć. Ktoś cos to hit it

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 12 Października 2017, 11:17
kup sobie 2 xl od gildana i daj ludziom żyć. narysuj sobie mentalnego kutasa na megakoszulki i będzie sztosik

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 12 Października 2017, 12:57
andzejgolot napisał(a):
kup sobie 2 xl od gildana i daj ludziom żyć. narysuj sobie mentalnego kutasa na megakoszulki i będzie sztosik

Nie wiem o czym piszesz ale chyba pomyliłeś mnie z twoim ojczymem, którego swoją droga szukaj gdzie indziej :search_mad:
Zadałem konkretne pytanie, pryszczate dzieci nabijając posty nie sa tutaj akceptowane. Pozdro

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 12 Października 2017, 13:15
andzejgolot napisał(a):

a ty z kazdym kolejnym postem coraz nizej prawda

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Czwartek, 12 Października 2017, 18:09
ye ye napisał(a):
pomyliłeś mnie z twoim ojczymem, którego swoją droga szukaj gdzie indziej :search_mad:

:bowdown:

jak jesteś saucy nigga to designerskie tshirt zwykle są długie, jakieś vetements itp
a jak nie to mozesz po prostu patrzec po sieciówkach jak hm, zara gdzie czasem wypuszczają tkaie rzeczy (http://www.hm.com/us/product/09988?article=09988-A)
tylko chyba nie mają z napisem elopolako

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 08:39
Z tymi sieciowkami to słyszałem właśnie od szwagra, ze czasami maja bardzo długie koszulki. Właśnie jakieś h&im czy cropp. Bede musiał obczaić, bo przez całe życie nawet jak CUB sprzedał Moro to nigdy nie wszedłem do tej sieciówki. Chyba czas to zmienić....Ten link, który wysłałeś z hm to w rozmiarówce podają ze długość całkowita XL to 81,5 cm wiec totalnie nie ten temat bo takie ogólnie latają po urbancity itp. Chodzi mi tak jak wspomniałem wcześniej - żeby długość całkowita była minimum te 85 cm. 5

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 09:21
ziomeczku, ale Ty na prawde masz taki problem żeby się ubrać przy 200cm wzrostu? masz taka silną potrzebe mieć tiszert do kolan czy co?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 09:36
wrubel napisał(a):
ziomeczku, ale Ty na prawde masz taki problem żeby się ubrać przy 200cm wzrostu? masz taka silną potrzebe mieć tiszert do kolan czy co?

No właśnie taki jest problem..jakbym go nie miał to bym sie przecież nie pytał :) Jak masz 180 cm wzrostu i zakładasz 71 cm t-shirt, który na Tobie wyglada fajnie to Ja potrzebuje taki sam tylko o 20 cm większy. Tutaj pojawia sie problem, który jak widzisz po dyskusji jest ciężki do rozwiązania. Mimo tego szczerze wierze, ze ktoś tutaj przestawi fajne info które mnie ura-du-je :)
Ps. Mam 201 cm wzrostu, żeby ubrać koszulkę do kolan musiałaby mieć jakieś 115 cm długości.
Fajnie, ze sobie rozmawiamy i mam nadzieje ze jednak cos z tego wyniknie. Jak macie po 175 wzrostu i rozmiar buta 42 to jest łatwo i fajnie, bo można przebierać we wszystkim. Jak mam 201 wzrostu i numer buta 48,5 to zaczynaja sie problemy. Pozdro

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 10:23
A dlaczego uparłeś się na polskie sklepy? Finanse ,desing, możliwość przymierzenia na miejscu? Stare, dobre amerykańskie firmy hh są jeszcze dostępne online (np ebay) a tam rozmiarówkę masz dość bogatą i zawsze zawyżoną. Natomiast tak na szybko to zawsze jest jeszcze TK Maxx, gdzie można coś upolować ,ale tutaj to już bardziej kwestia szczęścia niż planowanych zakupów. Można też się bujnąć do Berka - tam starych ciuchów hh trochę jeszcze jest (choć też są wypierane przez hipsterskie jajognioty), tylko drożyzna niestety.

DiGGiN' iN THE CD'S #DiTC

Always organic, never synthetic!

HecticMuzik

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 11:03
ye ye napisał(a):
No właśnie taki jest problem..jakbym go nie miał to bym sie przecież nie pytał :) Jak masz 180 cm wzrostu i zakładasz 71 cm t-shirt, który na Tobie wyglada fajnie to Ja potrzebuje taki sam tylko o 20 cm większy. Tutaj pojawia sie problem, który jak widzisz po dyskusji jest ciężki do rozwiązania. Mimo tego szczerze wierze, ze ktoś tutaj przestawi fajne info które mnie ura-du-je :)
Ps. Mam 201 cm wzrostu, żeby ubrać koszulkę do kolan musiałaby mieć jakieś 115 cm długości.
Fajnie, ze sobie rozmawiamy i mam nadzieje ze jednak cos z tego wyniknie. Jak macie po 175 wzrostu i rozmiar buta 42 to jest łatwo i fajnie, bo można przebierać we wszystkim. Jak mam 201 wzrostu i numer buta 48,5 to zaczynaja sie problemy. Pozdro

u mnie 192cm wzrostu a but 46, chodze w Lkach, miedzy nami jest 8 cm różnicy, a widze, że masz problem nie do rozwiązania chyba. Oczywiście nie zapomniałeś o tym że wraz z długością rośnie szerokość i w XXXL będziesz wyglądał jak Ali G?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 12:30
Mam blisko 190 i noszę rozmiar M, rzadko L. T-shirty zazwyczaj ok. 71-72 cm długości, a Ty przy 200, potrzebujesz koszulki prawie 90 cm? :shock: Rozumiem, że chodzi tu o wagę, bo inaczej nie rozumiem zupełnie tego problemu. Poza tym mam zioma w Twoim wzroście i normalnie w sieciówkach się zaopatruje bez większego kłopotu.

Ostatnio edytowano Piątek, 13 Października 2017, 12:34 przez Smart, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 12:34
Hectic napisał(a):
A dlaczego uparłeś się na polskie sklepy? Finanse ,desing, możliwość przymierzenia na miejscu? Stare, dobre amerykańskie firmy hh są jeszcze dostępne online (np ebay) a tam rozmiarówkę masz dość bogatą i zawsze zawyżoną. Natomiast tak na szybko to zawsze jest jeszcze TK Maxx, gdzie można coś upolować ,ale tutaj to już bardziej kwestia szczęścia niż planowanych zakupów. Można też się bujnąć do Berka - tam starych ciuchów hh trochę jeszcze jest (choć też są wypierane przez hipsterskie jajognioty), tylko drożyzna niestety.

Niekoniecznie na Polskie w sumie to zagraniczne byłyby dużo lepsze. Wpisałem Elpolako bo to jedyna z tych nowych firm, z która jakoś tam bym sie utożsamiał. Mimo ze skończyłem śledzić poczynania jakoś w 2007 to jednak dalej jakiś tam młodzieńczy sentyment pozostał wiec dlatego napisałem o nich. Wolałbym jakieś stare filmy Etylina, Player 01 czy Smith, ale to totalna prehistoria wiec nawet nie ma co wspominać.
Na eBay tez sprawdzam, ale takie klasyczne kroje 90s to strasznie drogie zaczynaja sie robić. Mowię oczywiście o tych "w miarę" cenowo nie o Cross czy innych...:)
TK Maxx faktycznie może być dobrym pomysłem. Rok temu w wakacje byłem w Londynie w sumie pierwszy raz w TK i znalazłem dwie fajne czapki , które wziąłem i jedna koszulkę z Biggim której nie wziąłem bo była za mała...
W Berlinie tez byłem i to w tamtym roku we wrześniu na discogs worldwide shop i niestety tylko chujnia :( Ciuchów trochę było, ale wszystko cienkie i krótkie niestety. Pochodziłem trochę po mieście i raczej słabizna...albo wszystko czarne albo z czaszkami czy inne..nie mój klimat.

wrubel napisał(a):
ye ye napisał(a):
No właśnie taki jest problem..jakbym go nie miał to bym sie przecież nie pytał Jak masz 180 cm wzrostu i zakładasz 71 cm t-shirt, który na Tobie wyglada fajnie to Ja potrzebuje taki sam tylko o 20 cm większy. Tutaj pojawia sie problem, który jak widzisz po dyskusji jest ciężki do rozwiązania. Mimo tego szczerze wierze, ze ktoś tutaj przestawi fajne info które mnie ura-du-je

u mnie 192cm wzrostu a but 46, chodze w Lkach, miedzy nami jest 8 cm różnicy, a widze, że masz problem nie do rozwiązania chyba. Oczywiście nie zapomniałeś o tym że wraz z długością rośnie szerokość i w XXXL będziesz wyglądał jak Ali G?

Stary No mowię Ci jak jest. Nie reprezentuje gejozy ale jak chcesz to zaraz cykne Ci fotki, bo przyszły w zeszłym tygodniu dwie koszulki jedna K1x druga nie wiem jaka. Po 83 cm długości i wyglądam jakbym niewyglądał. Są za krótkie.
Mam 201 cm i 85 wagi i wiem o czym mówisz z szerokością. Czaje klimat, bo tez sie to zdarza, jednak tak rzadko ze tego pod uwagę nie biore. Na 10 przypadków może jeden jest za szeroki we wszystkich innych koszulka/bluza jest za krótka.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 12:38
czekam na te fotki kolego bo w chuj jestem ciekaw jak to wygląda

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Piątek, 13 Października 2017, 19:34
dziwny z ciebie ziomek też mam 2 meterki i prawie same l-ki, czasem się w jakieś m zmieszczę nawet jak chcę koszulkę co eksponuje bicki

nie wiem jak to wygląda z second-handami w polsce, pewnie nie wchodzą w grę, ale jak czasem wpadnę do jakiegoś charity shopu, żeby się poczuć jak członek brockhampton to tam są rzeczy które zawsze mi się wydawało że są szykowane na bunt mutantów, możesz uderzyć

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 14 Października 2017, 12:09
202 cm, 105kg i noszę zwykłe XL z sieciówek. Czasem nawet M, ale to musi być long fit. Gorzej ze spodniami, bo większość za krótkie i muszę obejść wszystkie sklepy żeby kupić kilka par.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona