Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 18 Października 2017, 06:30

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Łysienie 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Łysienie
  Wysłano: środa, 16 Listopada 2016, 13:34
Ważna jest dobra diagnoza. Mi zaczęły wypadać włosy na początku września. Wcześniej robiły mi się małe prześwity na gniazdku, ale nic wielkiego, a od września zaczęło się przerzedzanie na całej długości od gniazdka do grzywki. Poszedłem do dermatologa, mówi mi ze andogenowe, że nie ma co robić badań, przypisał loxon i kazał zastanowić się na finasterydem, a to jak kolega wyżej napisał może dać poważne skutki uboczne.

No ale widziałem duże powiązanie tego, że zaczęły mi wypadać włosy, z tym, że w ostatnich miesiącach bardzo duże trenowałem i byłem na deficycie kalorycznym. Zrobiłem morfologię + hormonów dużo i morfologia wyszła bardzo zła, do tego dużo podwyższony kortyzol. Od miesiąca ponad jem dużo więcej i zdrowiej w witaminki, unormowałem wysiłek i mam wrażenie, że zatrzymałem to. Dowiem się dopiero za 1-2 tygodnie bo zgoliłem się na łyso żeby cebulki odpoczęły i mogły wyrastać już nowe, zdrowe, ale teraz mam może 0,5mm i nie zauważam żeby zostawały po myciu włosów. No ale czekam jeszcze jak to będzie z "cięższymi" włosami.

Więc generalnie jeśli komuś leci ewidentnie gniazdko, albo ewidentnie zakola to IMO genetyka i dla mnie też najlepsze wyjście to golić się krótko. Też polecam zrobić hormony i iść do endokrynologa, albo do dermatologa który nie powie, że badanie hormonów jest niepotrzebne. Gdybym mu zaufał w 100% to pewnie jadłbym teraz chemię, jarałbym się, że działa i truł się nie potrzebnie do 40 roku życia bo tyle mi mówił, że trwa terapia. A loxonem nawet na całe życie :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 17 Listopada 2016, 00:37
Przyłączam się do klubu łysiejących użytkowników. :lol:
U mnie zakola, łysienie typu męskiego, czy coś takiego. Poszedłem do dermatologa tydzień temu i dostałem jakieś wcierki też. Chyba pozostaje tak czy siak golenie się na krótko.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 17 Listopada 2016, 16:49
Szczerze mówiąc największe szanse na odwrócenie łysienia ma się po farmakologicznej "kastracji".
Łykasz sobie octan cyproteronu, leki antyandrogenowe, estrogeny itd. i cieszysz się z gęstych włosów.
Do tego rosną Ci cycki, kutas nie chce stawać na baczność, ejakulat zmniejsza się do zera, rysy twarzy robią się bardziej kobiece.

Koleś z filmiku poniżej jest po takiej kuracji

https://www.youtube.com/watch?v=GZt60O-eXmw

Pzdr :D

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 17 Listopada 2016, 18:41
Swoja drogą to jakie fryzurki macie? Typowo na rekruta? :D

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 17 Listopada 2016, 19:25
dziendobry gora 3-4cm, reszta krotko wycieniowane, przedzialek wygolony. tyle? tak tak. dziekuje, 27zl

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 17 Listopada 2016, 20:47
a mezoterapia osoczem, coś wam o tym wiadomo?

wiem że trzeba wykonać serie zabiegów, później już chyba tylko profilaktycznie raz do roku i efekty CHYBA się utrzymują

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku

Wysłano: Czwartek, 17 Listopada 2016, 21:01
Jak dla mnie to zbędne wydawanie hajsu. Osocze w żaden sposób nie blokuje DHT. Jasne, odżywia cebulki włosowe i ogólnie poprawia ich kondycję oraz stymuluję odrastanie włosów ale raczej w zdrowych mieszkach. Traktowanie tego jako dodatek do przyjętej "kuracji" jeszcze w jakiś sposób zrozumiem, ale sama taka kuracja nic Ci nie da.

E:Pamiętam jakieś 3 lata temu interesowałem się tym tematem, ale wtedy koszt takiego zabiegu w jednej z klinik oscylował w granicach 1500-2000zł.

Lepiej odkładać hajs na przeszczep. I nie polecam robić go w Polsce. Najlepszym wyborem w tej chwili biorąc pod uwagę cenę/jakość to kliniki w Turcji, gdzie liczą sobie 3-4 euro za graft.

Ewentualnie istnieje jeszcze coś takiego jak mikropigmentacja (w skrócie tatuaż na skalpie głowy). Chyba nawet z tego co kojarzę to Waldek Kasta podał się takiemu zabiegowi.

No i oczywiście istnieją też rzeczy jak systemy włosów, lub jak ktoś chce maskować delikatne przerzedzenia to w grę wchodzi sypanie na włosy nanogenu.

To tak w skrócie.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 18 Listopada 2016, 09:14
Czy można być łysym i seksownym?

#jasonstatham

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 6 Grudnia 2016, 19:13
te baby hair to sie kiedys zmieni w adult czy tam mature?

Ktoś coś powie na temat profolanu?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 6 Grudnia 2016, 21:43
Co do baby hair, to że się pojawiają to jeszcze mały pikuś, największy problem jest właśnie w odwróceniu miniaturyzacji by stały się włosami terminalnymi.
Zawsze możesz je zafarbować wtedy będą miały normalną barwę :D

Profolan to tylko suplement diety, w składzie masz jakieś ziółka i inne pierdoły. Na łysienie to Ci nie pomoże, może jedynie poprawić ogólna kondycję włosów. Raczej szkoda zachodu.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 6 Grudnia 2016, 22:50
po przeczytaniu tego tematu człowiek dochodzi do wniosku, że jak zaczynają mu wypadać włosy to jest w piździe - przykra sprawa. Mi zaczyna się przerzedzać gniazdo, mam jakiś szampon dermena warte to zakupu w ogóle?

Kadłub napisał(a):
Dlatego to forum zmierzam ku końcowi.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 6 Grudnia 2016, 23:14
Ogólnie zacznijmy od tego, że wypadanie włosów nie równa się łysieniu. To, że włosy wypadają to jest normalne. Problem zaczyna się wtedy gdy w miejsce tych wypadających pojawia się miniaturyzacja, czyli włosy rosną coraz słabsze i mniejsze, pozbawione barwnika a potem pojawia się łysina.

No taka w sumie prawda, człowiek jest w piździe bo żeby z tym skutecznie walczyć trzeba ingerować w sferę hormonalną naszego organizmu.

Co do szamponów - one nie mają praktycznie żadnego znaczenia gdy mamy do czynienie z łysieniem na tle androgenowym.
Po prostu one mają zbyt krótki kontakt ze skórą głowy. Także w sumie nie ma co sobie zawracać głowy jakimiś szamponami.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 7 Grudnia 2016, 08:19
Ja juz od paru lat mam zakola i odkąd pamiętam opcja na zero :)

Powrót do góry

Wysłano: środa, 7 Grudnia 2016, 10:38
Macu napisał(a):
Profolan to tylko suplement diety, w składzie masz jakieś ziółka i inne pierdoły. Na łysienie to Ci nie pomoże, może jedynie poprawić ogólna kondycję włosów. Raczej szkoda zachodu.

czyli te wszystkie opinie w necie i zdjecia before-after to mistyfikacja i oszustwo? :(

Powrót do góry

Wysłano: środa, 7 Grudnia 2016, 19:53
Dokładnie. Gdy coś jest sprzedawane jako kosmetyk lub suplement diety a nie lek, producent może sobie naściemniać co chce. I nikt nie może mu nic zrobić ;)

Powrót do góry

Wysłano: środa, 7 Grudnia 2016, 22:14
panowie, istnieją jeszcze przeszczepy.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 8 Grudnia 2016, 00:19
dobra ja nie odpuszczam tematu
mam juz dzis loxon 5% i gelacet

walczymy

choruje na jelita i nie wchłaniam za dobrze czesci witamin i to pewnie przez to
mimo ze moj stary w wieku 30 lat byl juz lysy jak kolano to wydaje mi sie ze genetyka nie jest przczyna moich problemow. przerzedzily mi sie wlosy na powierzchni calej glowy a nie tylko zakola czy gniazdo. do tego zauwazylem ze lekko wypadaja mi nawet brwi.

postaram sie dolozyc jeszcze wcierke jantar

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 8 Grudnia 2016, 00:32
Zastanów się jeszcze z tym minoxem, na dłuższą metę sam minox (loxon) ma raczej zgubny wpływ. Jak już się na niego zdecydujesz to nie polecam zaprzestawac. Taka przygoda raczej na całe życie :) I nie wiem jak chcesz pogodzić stosowanie Jantaru z Loxonem. Minoxa wciera się 2 razy dziennie.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 8 Grudnia 2016, 00:36
czyli jak bede nakurwial loxon i przestane to wypadna mi wlosy?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 8 Grudnia 2016, 00:48
W zdecydowanej większości przypadków tak właśnie się dzieje. Jednakże, polecę banałem, każdy organizm jest inny i nie wiadomo jak Ty osobiście zareagujesz na minoxa. Jutro po robocie, dzisiaj mi się już nie chce skrobne Ci jeszcze kilka zdań na ten temat.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona