Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 21 Października 2018, 18:24

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8650 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433  Następna strona
Fryzury 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Fryzury
  Wysłano: Piątek, 25 Maja 2018, 23:21
Ablazir napisał(a):
Ja do Barber Housea chodzę, ale cebulę i uderzam do tych co się uczą (wtedy strzyżenie albo za darmo albo za 30 zł). Klimat spoko.
Zadowolony jesteś? Ja poszedłem raz z ulicy, trafiłem do jakiegoś punka czy tam metalowca czy jak go nazwać(w tym mniejszym pokoju urzęduje) zapłaciłem 60zl i byłem gorzej obcięty niż w gentlemanie..nigdy więcej #teambuttercut

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 26 Maja 2018, 11:13
Byłem dwa razy, w przyszłym tygodniu będę trzeci. Po pierwszym razie byłem nawet zadowolony, byłem u jakiegoś typka za darmo. Fakt, że zeszło mu godzinę jak nie więcej, ale dość dobrze mi włosy ogarnął, coś tam mu tylko raz bardziej doświadczony barber doradził. Ostatnio byłem u Ani (30 zł), jej poszło sprawniej i idę właśnie do niej też teraz, ale jednak za długie włosy mi trochę zostawiła. Fakt, ze to moja też wina, bo pytała czy mi to odpowiada. Teraz pokażę jej zdjęcie i spróbuję trochę mocniej wyciętych boków niż zwykle (https://www.instagram.com/p/BiazRwHHHZk ... toriousmma), zobaczymy jak to ogarnie. Ogólnie strzyżenie jednak lepsze u nich niż u Grażynek i w takiej opcji niewiele droższe. Reszty barberów nie ocenie, ale tak patrząc na fryzury ludzi na miejscu po strzyżeniu to wydaje mi się, że część z nich zna się na rzeczy.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Maja 2018, 09:21
Peyton napisał(a):
Jako, że z baterkata (Kraków) odeszło dwóch moich najbardziej zaufanych ogarniaczy, szukam nowej miejscówki. Poleca ktoś coś? Gentelman's barber odpada na bank

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Kondzio i kto?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Maja 2018, 09:46
@Elph Jak dla mnie, w BC (forum) najlepsi byli Krzysiek Spejson i Krzysiek Jarzyna/Boguś - jakoś zawsze potrafiłem się z nimi dogadać w 100% o co chodzi i zawsze wychodziłem max zadowolony. Znalazłem już Krzyśka (Bogusia) w Krótkie Boki, już się zapisałem ;)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Niedziela, 27 Maja 2018, 10:19
Ach, ja pomyślałem o walk-inie, sorki.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Maja 2018, 13:21
Dobra ziomki, ale serio dość pilnie potrzebuję jakiejś porady

https://www.facetemjestem.pl/wp-content ... y_1_26.jpg

mniej wiecej takie coś. layrite cement trochę za ciężki na moje włosy + na wietrze mocno mi fruwają we wszystkie strony. mam falowane, cienkie i gęste ze skłonnością do suchości. Reuzel Green? Reuzel Pink? Schmiere Knuppelhart? Coś innego?

KTO
kto jest na osiedlu?
tyy stary kto wraca kto wraca
MAŁOLAT
taaa

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Maja 2018, 13:55
I jak ty byś chciał żeby przy takiej fryzurze ci włosy nie latały we wszystkie strony?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Maja 2018, 13:56
też nie czaję, przecież takie fryzury są robione na potrzeby zdjęcia i pewnie po 10 minutach się rozpierdalają

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Maja 2018, 14:12
Wiadomo, dlatego napisałem "mniej więcej takie coś", bardziej mi chodziło o pokazanie plus minus sposobu cięcia czy zobrazowania o co w ogóle chodzi, że np. nie o ulizanie jak na fryzie na ssmana

KTO
kto jest na osiedlu?
tyy stary kto wraca kto wraca
MAŁOLAT
taaa

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 28 Maja 2018, 09:20
terra napisał(a):
https://afterbarber.pl/produkt/barber-mind-ghost/

Poleci ktoś coś o podobnej charakterystyce bo tej pomady już chyba nie ma?

Ezio_Wroclaw napisał(a):
Oskar to raczej experimental hip-hop w stylu Brockhampton.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Poniedziałek, 28 Maja 2018, 15:37
filemon napisał(a):
Dobra ziomki, ale serio dość pilnie potrzebuję jakiejś porady

https://www.facetemjestem.pl/wp-content ... y_1_26.jpg

mniej wiecej takie coś. layrite cement trochę za ciężki na moje włosy + na wietrze mocno mi fruwają we wszystkie strony. mam falowane, cienkie i gęste ze skłonnością do suchości. Reuzel Green? Reuzel Pink? Schmiere Knuppelhart? Coś innego?

na pewno nic z tego co wymieniles, bo to typowe woski, predzej cos matowego typu cavalier albo baxter, uderz do pomadowych swirow na fb z pytaniem

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 28 Maja 2018, 15:40 przez basic, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 3
Banned
  Wysłano: Poniedziałek, 28 Maja 2018, 17:04
Knuppelhart i różowa świnka to typowe woski o mocnym chwycie, więc są ciężkie dla włosów - tak jak kolega basic napisał.

Choć knuppelhart mnie bardzo zawiódł(a przynajmniej sampel, który dostałem), bo... u mnie holdzik taki sobie i zaraz włosy potrafią też fruwać we wszystkie strony świata, ale nie są przy tym... lekkie i przyjemne :wink:

I niekoniecznie coś matowego, po prostu coś o średnim holdzie skoro cement za ciężki - a wydaję mi się, że różowa świnia / knuppelhart mają silniejszy hold...

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 31 Maja 2018, 07:07
Sorki że tak późno, ale nakładasz w chuj biczboja, idziesz spać na 8 godzin i masz dokładnie to co ten typ.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Czerwca 2018, 12:49
co innego zamiast biczboja slizg poleca?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Czerwca 2018, 13:33
revlon

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 5 Czerwca 2018, 14:24
z matowych miałem okazje ostatnio poużywać layrite cement clay i polecam. do włosów długości do brwi sprawdzi się doskonale, do tego piękny waniliowy zapach, który zostaje na włosach i jest jeszcze potem długo wyczuwalny. przy krótszych włosach użytkuję ostatnio też reuzela matt pomade, mocny hold, bez błysku, zapach maści(?), sprawdza się okej przy luźniejszych fryzurach.

niestety przy włosach do ust najczęściej te matowe nie ogarniały tego co chciałem, wiec mam z dawnych czasów jeszcze puszkę wodnej pomady od schemiere (ta czerwona w środku). piękny wiśniowy zapach na staracie, niestety szybko zanika i jest niewyczuwalny, a z czasem włosy robią się suche i potrafią odstawać. niestety w porównaniu do mojego osobistego faworyta wodnych ponad - rezuel blue - ta od schemiere wypada tak sobie.

woskowe reuzel pink i knuppelhart jedna miłość, kiedyś do was wrócę, obiecuje

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 3
Banned
  Wysłano: Wtorek, 5 Czerwca 2018, 20:35
Z wosków polecam to co obecnie użytkuję, na moich włosach zdecydowanie mocniejszy hold od knuppelharta, czyli mowa o
Spoiler:

Przepiękny zapach, zajebisty hold, jedynie problem w porównaniu do takiego schmiere jest to, że mocno tłusta jest :/ W sensie - włosy są nieprzyjemne w dotyku, takie tłuste, no i po dłuższym czasie posiadania na włosach - ludzie potrafią stwierdzić, że mam sklejone włosy, czasami też sugestia, że wyglądają na lekko przetłuszczone. No zdecydowanie mocniejszy połysk ta pomada daje w porównaniu do KH, co może po kilku godzinach się odbić w złą stronę, jak i tez przy takich ilościach co ja używam :D Tyle że moje włosy naprawdę są upośledzone, za nic się nie słuchają, więc muszę trochę dawkować pomady i ta naprawdę fajnie się sprawdza :D Minusem jest ten połysk, bo jak na suchych włosach jeszcze spoko wygląda przy ostrożnym wybieraniu z puchy, tak lekko wilgotne włosy i hold już jest średni a włosy... bardzo słabo wyglądają, powiedzmy :p

Ale pewnie kupię jeszcze Knuppelharta, bo na moich włosach jest mega lekki i przyjemny, może po zdecydowanie większym dawkowaniu będą lepsze wrażenia, bo podchodząc do niego jak do obecnego HL to musiałem co jakiś czas poprawiać włosy, bo się robiła kaszana. A nie miałem jak lepiej przetestować, bo to tylko sampelek dołączony w gratisie.

I u mnie w kolejce zdecydowanie jest Lockhart's Professional Matte Clay - muszę to przetestować ;d

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Czerwca 2018, 08:39
czym się różni revlon fiber wax od matt clay? matt claya już długo używam i sobie chwale, do czego można porównać fiber waxa?

i co zamiast revlona matt clay polecicie jeszcze

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Czwartek, 7 Czerwca 2018, 10:00
Czy wszystkie wodne pomady są z natury błyszczące? Szukam czegoś o dosyć mocnym holdzie, co sprawi, że włosy będą zasychać (efekt lekkiej skorupy), a do tego żeby całość była matowa. Ostatnio (parę mc temu) używałem różowej świni, no ale włosy są po niej trochę lepkie (w końcu wosk) + potrafiła spływać przy wyższych temperaturach.
Mam włosy grube, gęste z długością za oczy.
Layritte Cement?

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Czwartek, 7 Czerwca 2018, 16:12
Peyton napisał(a):
Czy wszystkie wodne pomady są z natury błyszczące? Szukam czegoś o dosyć mocnym holdzie, co sprawi, że włosy będą zasychać (efekt lekkiej skorupy), a do tego żeby całość była matowa. Ostatnio (parę mc temu) używałem różowej świni, no ale włosy są po niej trochę lepkie (w końcu wosk) + potrafiła spływać przy wyższych temperaturach.
Mam włosy grube, gęste z długością za oczy.
Layritte Cement?

uppercut zielony

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8650 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433  Następna strona