Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 23 Października 2017, 18:12

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8392 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 420  Następna strona
Fryzury 
Autor Wiadomość

Banned
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Fryzury
  Wysłano: Niedziela, 30 Kwietnia 2006, 23:10
nigdy nie unikałem, że najbardziej znienawidzona przeze mnie grupą zawodową są fryzjerzy

dlatego o 1995 roku strzyge sie sam (teraz wiecie czymu wiekszośc życia których nie spędzam przed kompem poświecam na przeglądane sie w lustrze)

a jaki jest wasz stosunek do tych...... (niewiem jak ich nazwać bo chyba to nie są ludzie)

no wiecie

czy chodzicie do fryzjera ? czy lubicie to ?

czy sami sie strzyżecie ?

jaki jest wasz stosunek do zawodu fryzjera w polsce ?

czy chcieli byście żeby powstały w polsce "Barbershop'y" z prawdziwego zdarzenia ?

i tak dalej

Obrazek

Od Flinta - Dobra chłopaku, albo zaczniesz spędzać część czasu który spędzasz przy internecie lub przed lustrem przy słowniku ortograficznym, albo spier*alasz. Przestaje mieć do tego nieskładnego bełkotu zdrowie i zaczynam odbierać go jako brak szacunku dla tytułu, dla mnie i dla czytelników. Nie obchodzi mnie twój dysintelekt - pisz notki w wordzie i patrz co podkresla na czerwono, powtórz sobie podręczniki ze szkoły podstawowej, pytaj rodziny. Nie wiem jak to zrobisz, ale masz to zrobić.

Ostatnio edytowano Czwartek, 29 Stycznia 2009, 16:26 przez FANKADY, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry

Post Re: FRYZURY
  Wysłano: Niedziela, 30 Kwietnia 2006, 23:14
ja chodze do pani fryzjerki po 50, strzyze mnie najgorzej od 15 lat ale z przyzwyczajnia, nie dam sie obciac komus kto nie jest fryzjerem, boje sie o wlosy, sam tym bardziej nie mam zamiaru sie obcinac
nie kumam w ogóle jak faceci robia sobie jakies pedalskie fryzury i placa za to wiecej niz dyche, chore

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 30 Kwietnia 2006, 23:34
odkąd mam dready (czyli od 2 lat jakoś) nie chodze do fryzjera, wiadomo, nie ma po co. a wcześniej to do fryzjerki ulicę dalej, na krótko i jakoś nigdy nie byłem niezadowolony xD

Powrót do góry
Zobacz profil numer skype WWW

Wysłano: Niedziela, 30 Kwietnia 2006, 23:40
......

Ostatnio edytowano Piątek, 26 Lutego 2016, 00:56 przez illstreetblues, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 30 Kwietnia 2006, 23:44
najlepiej samemu maszynką firmy CLATRONIC za 2 dychy samemu sie ojebac przed lustrem. ja tak wlasnie czynie

chodzcie na irca

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Niedziela, 30 Kwietnia 2006, 23:47
mój fryzjer jest spoko :D , chodzę do niego gdzieś od 14 lat - przyzwyczajenie
Cytuj:
najlepiej samemu maszynką firmy CLATRONIC za 2 dychy samemu sie ojebac przed lustrem. ja tak wlasnie czynie

miałem takie plany, ale na razie nie chce mi się :P

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Maja 2006, 00:16
limo napisał(a):
chodzcie na irca

też miałem Clatronic ale potem mi sie rozwalił i kupiłem sobie

Pilishave Hair Clipper 400 Series (HQ C442 Philips) i służy mi od 2001 do dzisiaj

zdecydowałem sie kupić ten model bo tnie włosy na maxymalna długość 4cm

no i była książeczka z lekcja strzyżenia po polsku

ale chyba sie przeżuce na jąkąć bez przewodową

bo jest bardziej wygodna

a wracajac do tematu to też mnie wkurzało to że obcinali mnie tek ze byłem niezadowoliny

idziesz do fryziera on pyta sie ciebie jak "jak pan sobie życzy " ty mu tłumaczysz i słyszysz "to jest niewykonalne " albo mówi "dobrze" i obcina cie po swojemu

pozatym miałem takiego pecha ze moja mam ciągał mnie od małego po róznych fryzierach

raz sie nawet z jedna zabrzyjazniłą i musiałem chodzić do pewnej fryzierki do domu

i zamiast godzinnych tortów miałem całodniowe i w dodatku musiałem jeszcze mieć oprócz fryzierki znosić dziwactwa jej całej rodziny

na dodatek dziewczyny sie zemnie nabijały ze wyglądam jak baba i przezywały "CIPER" (od cipy)

Powrót do góry
アドミン

Wysłano: Poniedziałek, 1 Maja 2006, 01:52
barbershopów z prawdziwego zdarzenia u nas raczej na 100% nie doświadczysz

bo jakby przyszło do puszczania tam muzyki to pewnie by leciało jakieś radio zet czy rmf z polskimi rockowymi biesiadami czy zagranicznym popem

zero klimatu

ale jak widze takie rzeczy na filmach to podjara

ja chodze co półtora miecha jakoś do fryzjera. miałem swojego od szczyla, to zawsze chodziłem, a z rok temu zmieniłem zakład, bo babka fajna otworzyła całkiem niedaleko. znaczy fajna to nie że dupa, tylko fajna bo fajna. zawsze jak strzyże to podrzuci jakiś pomysł czy coś, choć staram się nie udziwniać fryzur i przychodzić zawsze z własną "wizją"

najbardziej wkurwiają mnie te cepy w przetartych jeansach, obcisłych koszulkach i z irokezem. no kurwa cytując Rycha to z liścia i kopa w dupe takich, nie mogę.

wogóle czasem wydaje mi się że jestem przewrażliwiony na punkcie włosów, żeby były ułożone jak chce itd, jak FK pisał już we "wkurwiającym temacie" nie lubie jak panny dotykają skrupulatnie układaną fryzurę i dwoma ruchami rozwalą wszystko

kurwa, w pół do drugiej w nocy, a ja o takich pierdołach pisze, damn

pozdro

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na myspace profil na discogs profil na lastfm WWW

Wysłano: Poniedziałek, 1 Maja 2006, 08:10
ja tam chodze do jednego fryzjera od dawien, dawna z krotka przerwa na strzyzenie sie samemu maszynka na pare milimetrow (hahhaha chyba kazdy to przechodzil), ale ogolnie jestem zadowolony z tamtego fryzjera, moze wynika to tez z tego ze nie mam jakis udziwnionych wymagan

a troche off-topowo, to z tymi przetartymi jeansami to prawda zin. ostatnio chodzilem po sklepach za dzinami i bez kitu mozna cipy dostac, 95% spodni jakie teraz produkuja to zwykle poprzecierane, dziurawe szmaty

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 1 Maja 2006, 08:17
heh ja chodzę do fryzjera ok raz na miesiąc i mówię na środku 8 mm po bokach krócej i koniec gadki.Musze się tak obcinać , ponieważ jak mam długie włosy z tyłu głowy robi mi isę "kogut" :roll: A pozatym nie lubię długich włosów , tymbardziej postawionych na żel .

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 1 Maja 2006, 08:36
A ja z fryzjerem to mam o tyle zajebiście że moja mama posiada gabinet fryzjersko- kosmetyczny i kiedy mam ochotę to bezpłatnie zostaje obsłużony :) :) :)

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Poniedziałek, 1 Maja 2006, 08:49
zin napisał(a):
wogóle czasem wydaje mi się że jestem przewrażliwiony na punkcie włosów, żeby były ułożone jak chce itd, jak FK pisał już we "wkurwiającym temacie" nie lubie jak panny dotykają skrupulatnie układaną fryzurę i dwoma ruchami rozwalą wszystko
pozdro

Ta już to widze jak cie jakaś panna dotyka/obmacuje :P To ci się chyba śniło :lol:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na myspace YIM

Wysłano: Poniedziałek, 1 Maja 2006, 09:51
EverlasT napisał(a):
A pozatym nie lubię długich włosów , tymbardziej postawionych na żel .

Dokładnie. Nie mogę skumać takich, co myślą że dobrze wyglądają i kurwa stawiają codziennie włosy na żelek. No nieee... :P

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Maja 2006, 10:44
EverlasT napisał(a):
heh ja chodzę do fryzjera ok raz na miesiąc i mówię na środku 8 mm po bokach krócej i koniec gadki.Musze się tak obcinać , ponieważ jak mam długie włosy z tyłu głowy robi mi isę "kogut" :roll: A pozatym nie lubię długich włosów , tymbardziej postawionych na żel .

he na marines

własnie to mnie troche denerwuje ze nie ma kalogu podstawowych fryzur z cenami

a takim barber shopiem mówisz na "cezara prosze " i koles wie o co chodzi

przy okazji zaoszczezasz na czasie bo niemuszisz tłumaczyć o co ci chodz

a nawet pienądze bo w barber shopach sa nawet dni z 50% przecenami na niektóre rodzaje fryzur

nie wiem co wy chce cie od żelu

wszystko zależy od tego jak sie go używa

ja przewaznie nakładm troche jade potem suszarka do włosów

i nie wyglądają jakbyć trafił z deszczu pod rynne

$-D-K napisał(a):
A ja z fryzjerem to mam o tyle zajebiście że moja mama posiada gabinet fryzjersko- kosmetyczny i kiedy mam ochotę to bezpłatnie zostaje obsłużony :) :) :)

Bana Mu !!!!! :twisted:

damski czy męski ?

ZabaTHC napisał(a):
zin napisał(a):
pozdro

Ta już to widze jak cie jakaś panna dotyka/obmacuje :P To ci się chyba śniło :lol:

to zapuść sobie fryc jak the strokes to na pewno znajdzie ci sie jakaś laska co ci zaburzy proporcje fryzury

dziewczyny tak maja

ja jak kiedys miałem długą grzywke którą układałem tak że oczy niebyło widać (tzn. styl na bernardyna) to ciągle jakaś dzieczyna mi tą grzywke odgarniała

laski tak poprostu maja

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 1 Maja 2006, 10:55
A i damski i męski, na pełnym wypasie. Chociaż ja tam z fryzurą się nie wysilam. 3mm góra 1 boki i tyle ;)

Powrót do góry
Zobacz profil WWW
アドミン

Wysłano: Poniedziałek, 1 Maja 2006, 11:31
ZabaTHC napisał(a):
zin napisał(a):
pozdro

Żaba, póki jesteś łysy jak teraz, to nie zaznasz tego ;) zresztą co ty wiesz o... ;)

pozdro

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na myspace profil na discogs profil na lastfm WWW

Wysłano: Poniedziałek, 1 Maja 2006, 12:10
ja poginam do fryzjera tak jak mi sie przypomni co kilka miesiecy jak juz mam sajgon na glowie xD Znaczy zawsze sie nosze z zamiarem zapuszczania, jakies dredy cos ale potem pierdole i ide scinac, tak mniej wiecej..nie wiem...jak Łona ma ale dluzsze chyba ;]
I tak z reguly zakladam czapke

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 1 Maja 2006, 13:13
@zin mi w porównaniu do ciebie gdzie indziej panny grzebią we włosach :lol:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na myspace YIM

Wysłano: Poniedziałek, 1 Maja 2006, 13:48
Quest napisał(a):

a troche off-topowo, to z tymi przetartymi jeansami to prawda zin. ostatnio chodzilem po sklepach za dzinami i bez kitu mozna cipy dostac, 95% spodni jakie teraz produkuja to zwykle poprzecierane, dziurawe szmaty

100% poparcia, ziom. Hitem są teraz spodnie tak przetarte, że aż porwane i oblane autentyczną farbą olejną. Żaden zgryw, w Olsztynie takie mieli w jakimś Americanosie, czy czymś. Cena równie rewelacyjna, co wygląd - 270 zł.

Sory za offtopa

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Maja 2006, 14:36
ZabaTHC napisał(a):
@zin mi w porównaniu do ciebie gdzie indziej panny grzebią we włosach :lol:

to musze byc jakieś perwersyjne laski

bo wiekszosc lasek woli jak sie goli te miejsca

to po pierwsze

po drugie tak sie składa że mam pare takich przetartych jeansów

na swoje ustprawiedliwienie powiem że wszystkie kupiłem 2001 roku

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8392 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 420  Następna strona