Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 18 Października 2017, 19:37

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Pocenie się 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Pocenie się
  Wysłano: Wtorek, 19 Września 2017, 18:27
http://allegro.pl/urzadzenie-do-jonofor ... 71371.html ktoś stosował na potliwość dłoni? ogólnie jonofreza może okazać się ratunkiem, by zwalczyć przyczyny potliwości. Tylko nie wiem czy opłaca się dać te 100zł za amatorskie urządzenie, niestety profesjonalne kosztują ponad tysiąc polskich złotych, choć sprzedawca ma aż 22 pozytywne opinie, ale kto wie jak z tymi komentarzami na allegro..

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Września 2017, 19:04
urządzenie do jonoforezy to:
dwie baterie 9V połączone szeregowo
kable krokodylki
dwie aluminiowe miski (lub coś innego przewodzącego prąd)
woda
sól

podłączasz baterie krokodylkami do misek, nalewasz wody, dosypujesz soli dla lepszego przewodnictwa, zanurzasz dłonie, trzymając je powierzchownie. trzymasz 15 minut. potem zamieniasz bieguny i znowu 15 minut.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Września 2017, 19:20
Dzięki za pomoc! widzę za grosze można to ogarnać, a masz może jakieś doświadczenia z jonoforezy? Czy na prawdę może mi to pomóc? Na internecie niestety mało opinii ludzi korzystających z takich zabiegów
e: dobra, jednak znalazłem pełno filmików o tym, jutro kupuje wszystko i później dam znać czy mi pomogło

Łąsa jesteś pewien że jest to bezpieczne dla zdrowia? zrobiłem wszystko tak jak trzeba, przykładam ręce do tafli wody, nagle odkaksuje bo prąd mnie tak potrzepał że nie dałem rady trzymać choćby 10 sekund. Poszedłem przemyć aluminiowy pojemnik, zrobiłem to tym razem bez soli, lecz wytrzymanie 10 minut jest niemożliwe, teraz czuję mocne mrówienie w palcach, chyba będę musiał zmienić beterię na jedną 12v

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Października 2017, 01:39
używał ktoś jakichś specyfików do twarzy?

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14