Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 21 Lipca 2018, 14:22

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1444 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73
Obciachowe Dziary 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Obciachowe Dziary
  Wysłano: środa, 27 Czerwca 2018, 13:05
Nie no, mi się podoba

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 29 Czerwca 2018, 14:51
Ostatnio mam zajawkę na czytanie gównopostów pod różnymi tematami na facebooku. Szczególnie uwiodły mnie wszelakie rozmówki dot. wyborów na prezydenta w moim mieście, gdzie objawiają się madki w stylu czego im państwo nie zabrało, a czego ten prezydent im nie oddał. Jak zobaczyłem mieszanie z tym programu 500+ to wszedłem na profil bardzo inteligentnie ujemnej kobiety, a raczej młodej damy w wieku zaskakująco niskim i pierwsze co się rzuciło to zdjęcie w tle z imieniem dziewczęcym, datą. Niech zgadnę, jest to dziecko, które niżej można było zobaczyć na zdjęciach.. wręcz całych albumach zdjęć poprzeplatanych czasem tak, by było ponownie widać tatuaż madki. Czy to jest kurwa jakiś nowy fenomen w zapominaniu dat urodzin własnego dziecka? Czy wykształcenie tych osób nie pozwala na lepsze spożytkowanie ich wiedzy i rozumu? Myślałem, że tylko Brytyjczycy są pieprznięci i muszą wytatuować sobie datę urodzin i śmierci każdego członka rodziny, ale u nas staje się to równie modne. Znam osobnika, który na całą rękę wytatuował sobie strzałę z datą śmierci i urodzin jednego z jego rodowicieli. Gdy mu reszta kapnie - nie będzie mieć miejsca na ciele. Inna osoba zrobiła sobie serce przebite strzałą (takie romantyczne) z imieniem i napisem po angielsku 'i never forget', czy coś tego pokroju.

W skrócie; imiona i daty na tatuażach to gówno? Ktoś podziela moje zdanie?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Piątek, 29 Czerwca 2018, 14:56
Imię dziecka od biedy bym zrozumiał, ale dziarać sobie imię jakiejś szmatki, która za pół roku pójdzie w chuj, to serio beka. A co do reszty - koleżanka jest moderatorką na paru, dość dużych grupach na fejsie i czasem podsyła takie kwiatki że szok :lol: nie muszę dodawać, iż samotne matki i beneficjentki programu +500 to coś, czego nie idzie ogarnąć XD

Szybkie tempo, mocne basy, koka z tacy, zapach kasy
Agentury, dziwki, szmaty ♥

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Czerwca 2018, 07:42
Tylko data smierci, jebać date urodzin

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1444 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73