Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 16 Października 2018, 15:19

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3542 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178  Następna strona
Garnitury - klasyczna moda męska, porady 
Autor Wiadomość

Ostrzeżenia: 1
Banned
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady
  Wysłano: Sobota, 5 Maja 2018, 17:25
TKMaxx to swoją drogą, zresztą wszystkie sieciówki nie nastawione konkretnie na garnitury tylko na szerszy asortyment typu "United Collors Of Benneton", to też macie wrażenie, że marynarki tam wystawiane to jakieś skończone szmaty? Dotykam i zaczynam się obawiać, że się zacznie przecierać od pocierania palcami :lol: A z drugiej strony jakieś wełniane grube marynary, gdzie jak założysz to będziesz wyglądał jak trzydrzwiowa szafa.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Sobota, 5 Maja 2018, 19:53
nie wszystkie, kiedyś wyrwałem wspaniałą marynarkę z Baldessarini za bezcen

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 5 Maja 2018, 20:14
Jako były pracownik wiem, że dużo towaru się tam niszczy w transporcie , ale tak jak piszesz można kupić w przecenie Hugo Bossa, Baldessarini + coś jeszcze, z drugiej strony to wpadanie do tej sieci 37 sklepów na całą Polske to jak gra Benzemy 1 mecz na sezon/ oraz kwestia poczucia estetyki

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 8 Maja 2018, 09:59
Potrzebuję kupić garniak w miarę budżetowo, wybór padł na https://vistula.pl/garnitur-samuel-vistula-2

Teraz pytanie, mając 182cm i 84kg rozmiar 176/112/98 może być okej? Bo kompletnie nie orientuję się jak wygląda rozmiarówka na Vistuli

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 8 Maja 2018, 13:14
za szeroki będzie. 176 x 108 v 182x104 wszystko zalezne od budowy

co do budzetowej wersji oni wrzucaja rozmiary ktore sa niewymiarowe max....

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 8 Maja 2018, 13:47
https://vistula.pl/garnitur-brx-vistula-red
182 x 108 weź

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Czerwca 2018, 18:53
Ponieważ nie znam się tym w ogóle potrzebuję pomocy w doborze garnituru i dodatków :roll: Na początku września siostra bierze ślub i potrzebuję odpowiedniego stroju na tą okazję. Granatowy garnitur to chyba nie będzie jakieś faux pas ? Planuję kupić do tego ciemnobrązowe oksfordy. Pytanie jaka koszula i dodatki do tego ? No i gdzie szukać dobrych jakościowo fantów za przyzwoitą cenę (chciałbym zamknąć się w 2k ze wszystkich).

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Czerwca 2018, 20:34
uwaga kurwa to jest post do którego będzie się linkować na każdej stronie:

chcesz sobie kurwa kupić garnitur żeby był spoko i nie wiesz jaki? otóż kurwa, powinieneś kupić garnitur:
- granatowy
- z wełny 100%
- tak kurwa, granatowy garnitur będzie dobry na egzamin, studniówkę, ślub twój, ślub kolegi, pogrzeb, wyjście do opery
- tak kurwa, buty mogą być czarne. brązowe zasadniczo też, chociaż są mniej eleganckie - na własny ślub odradzam, na ślub siostry zależy, jak chcesz, ja bym nie założył.
- buty: czarne. brązowe buty są spoko, ale odnoszę wrażenie że w klimacie garniaków zaczynają funkcjonować tak jak kiedyś krawat typu śledź, tj. no kurwa przecież takie są spoko a nie te kurwa zwykłe szerokie jak wujek osrany z wąsem. chuja prawda
- buty: zależy czego oczekujesz. możesz dołożyć 1000 zł do yanko i wtedy dostaniesz propsy od monka, ale jak będziesz je zakładać dwa razy w roku to idź sobie faktycznie poszukać oksfordów na jakimś królewskim herbie i będziesz zadowolony
- gdzie się kupuje garnitur? w vistuli, bytomiu czy jakimś lancerto. sprawdzacie żeby miał kurwa 100% wełny bo w tych sklepach też lubią odpierdolić chujnię i wjebać coś z plastiku, tego nie robicie
- za ile się kupuje garnitur? ww. firmy średnio przez 66-75% roku mają kurwa wyprzedaż i co chwile wjeżdza jakaś promocja. jak tu trafiłeś to zasadniczo masz trochę oleju w głowie i nie potrzebujesz go na za dwa dni, więc posiedź i poczekaj, możesz zapytać w temacie gdzie aktualne jest coś taniej
- jaki ma być ten garnitur? dobry na ciebie, tzn:
- spodnie nie mają być za długie ani za szerokie tu masz link jakie mają być spodnie tu też,
- marynarka ma ładnie leżeć w ramionach a nie odstawać jak pierdolone shouldery na orku w wowie, a spod rękawa ma ci wystawać z 1 cm koszuli. protip: w 90% rękawy w marynarce będą za długie o 0,5-2 cm bo w polsce szyje się marynarki dla małp a nie dla ludzi. to się skraca, tak samo jak spodnie. skracanie często jest w cenie, tylko trzeba o to zapytać
- klapy w garniturze są spoko jak są szerokie, wąskie klapy są dla nażelowanych pizd z gimnazjum, serio
- marynarkę zapinasz kurwa na górny guzik, który powinien być na wysokoścci splotu słonecznego, a nie mostka
- jak nie wiesz który garnitur kupić to kup ten ktory na tobie lepiej leży, spodnie łatwiej przerobić niż marynarkę
- jak jesteś nieforemny to pytaj o zestawy w których kupujesz osobno spodnie i marynarkę (z innych rozmiarów), wielu osobom to ratuje dupę
- bierz pod uwagę że 90% sprzedawców w tych sklepach ktore wymieniłem na początku chuj się zna i ci zawsze będą mówić że wyglądasz zajebiście a i tak wyglądasz chujowo, nie ufaj tym chujom.
- koszula: biała. b i a ł a. nie w kurwa groszki, kropki, barmany, ani nie ekri ani kość słoniowa.
- koszula: kołnierzyk koszuli: najbardziej spoko jest włoski czyli taki kurwa full szeroko rozstawiony (150-180 stopni na kątomierzu). takie kołnierzyki lepiej wyglądają jak ktoś jest szczupły. jak jesteś gruby to bierz półwłoski (120 stopni), który tez jest spoko i jest uniwersalny i pasuje każdemu. nie bierz kentów bo nie jesteś frajerem. tutaj masz podgląd, cutaway i spread to włoski, a semispread to półwłoski
- dodatki: kup se kurwa krawat j e d w a b n y jednolity albo w jakiś spoko wzór. nie kupuj krawatu w sklepach, bo tam są chujowe wąskie krawaty dla frajerów. kup se na jakieś stronie typu republic of ties gdzie krawaty są fajne i tanie albo poluj na allegro gdzie można ich od chuja kupić za grosze. nie meczuj krawatu do koloru kreacji partnerki bo nie jesteś wieśniakeim (>ślizger >partnerka)
- dodatki: poszetka wejdź se kurwa na allegro wpisz 'poszetka len biała' i se kup ją za 15 zł i będzie fajnie
- dodatki: mucha: no już skończ kurwa odpierdalać wystrojonego dandysa jak nie umiesz krawata dobrze zawiązać i odpuść sobie hit sebixów przez co normalne muchy giną w morzu gówna. do muchy potrzebujesz innej koszuli. pod żadnym pozorem nie kupuj tych chujowych muszek ze sklepów co są zawiązane z automatu bo są kurwa paskudne i będziesz wyglądać jak śmieć (tzn dla tych dwóch osób na weselu co mają o tym pojęcie, pozostali nie zauważą różnicy bo sami są ubrani chujowo ale ciocia krysią cię spropsuje ojoj mati jaki elegancik proszę proszę). jak mimo wszystko chcesz muchę, ale taką normalną, to się odezwij w temacie, pomożemy

pozdrawiam, jak o czymś zapomniałem to krzyczcie

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Czerwca 2018, 21:16
Czemu koszula tylko biała? Ja na egzaminy w błękitnej zimą pomykałem, imo dobrze fituje do granatowych garniturów.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Czerwca 2018, 21:22
Z tymi brązowymi butami to chyba zależy jaki odcień brązu, ja np. mam orzechowe brogsy:
https://sklep.klasycznebuty.pl/331,barker-newcastle-walnut.html
chociaż na żywo kolor bardziej jak tu:
https://assets.herringshoes.co.uk/_shop/imagelib/2/2205/10494/barker_newcastle_in_walnut_calf_1_med.jpg
myślę, że na wesele (poza własnym) by się nadawały bez problemu. Warto dodać, że takie buty nie nadają się do noszenia od razu i możesz zdziwić się na weselu, trzeba je trochę rozchodzić, jak kupisz buty leżące komfortowo od razu, to prawdopodobnie strasznie się rozbiją i będziesz miał potem kapcie. Granatowy garnitur jest moim zdaniem jak najbardziej w porządku, osobiście bardziej pasują mi do niego jednak brązowe buty, co nie znaczy, że czarne są błędem.

Jak chodzi o błękitną koszulę i granatowy garnitur, to moim zdaniem nie jest to opcja na wesele, zostałbym przy białej, ale na inne okazje spoko, sam zakładam czasem https://jamesbutton.com/mezczyzna/61-345-check-light-blue-two-ply-cotton-luxury-twill-slim-fit-shirt.html#/79-mankiet-guziki/101-rozmiar_kolnierzyka-37_cm/106-dlugosc_rekawa-85_cm_normal, kupuję te koszule bo przyzwoicie na mnie leżą, na białą tej marki też możesz się skusić. Mam same w splocie twill, nie wiem jak inne.

Jeśli chodzi o krawat, to mnie podobają się np. takie wzory https://republicofties.com/pl/p/Krawat-jedwabny-w-drobne-kwiaty-granat-3/205.

PS dziękuję wszystkim biorącym udział w dyskusjach w tym wątku, sporo się nauczyłem przeglądając go.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Czerwca 2018, 21:24
Ablazir, rozumiem że mówimy o sytuacji kiedy ktoś ma jeden zestaw z jedną koszulą na wszystkie okazje. Białą założysz na egzamin, niebieskiej na wesele już raczej nie.

Co oczywiście nie znaczy, że nigdy jej nie możesz założyć.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Czerwca 2018, 21:27
kilka procent elastanu to nie chujnia jbc a klapy proporcjonalnie do budowy, unikając ekstremów w obie strony

props Lowrider dobry post

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Czerwca 2018, 21:38
Lowrider, to spoko. Już się bałem, że to jakiś przypał jak zapinanie marynarki na dwa guziki xD

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 22 Czerwca 2018, 11:33
propsuję lowrider, zwłaszcza za splot słoneczny

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 22 Czerwca 2018, 15:53
Propsy Lowrider. Ja generalnie myślę, że do granatowej marynarki dużo kolorów koszul pasuje. Ja np. nosze czasem różową i zieloną, już sam nie wiem czy chujowo czy nie :lol:

O, takie:

Spoiler:

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 22 Czerwca 2018, 16:18
może i pasują (imo nie), ale na pewno nie wyglądają lepiej niż biała

Ostatnio edytowano Piątek, 22 Czerwca 2018, 17:56 przez Łąsą, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 22 Czerwca 2018, 16:57
Jasna sprawa, że biała lepiej, ale mam trochę koszul, więc nie będę cały czas tak samo chodził.

To w takim razie do jakich marynarek takie koszule?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 29 Czerwca 2018, 11:10
super post Lowrider, mogłeś coś jeszcze o pasku dorzucić i by wszystko było

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Piątek, 6 Lipca 2018, 06:42
lowrider szacuneczek, ciagle ktoś do mnie pisze o tego typu rzeczy podstawowe a ja się tym po pierwsze nie zajmuje a po drugie nie mam czasu, teraz będzie dużo łatwiej, wielkie kurwa pozdro dla ciebie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 7 Lipca 2018, 17:56
https://jamesbutton.com/35-outlet fajna promocja, 69 zł za te koszule to prawie za darmo, np. ta to udany model, mam dwie https://jamesbutton.com/outlet/59-318-check-red-navy-two-ply-twill-slim-fit-shirt.html#/79-mankiet-guziki/101-rozmiar_kolnierzyka-37_cm/106-dlugosc_rekawa-85_cm_normal

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3542 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178  Następna strona