Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 19 Września 2018, 01:56

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8634 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 428, 429, 430, 431, 432
Fryzury 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Fryzury
  Wysłano: Sobota, 4 Sierpnia 2018, 13:45
Maku napisał(a):
Polecicie dobrego barbera w Krakowie?

Konrad w Krótkich Bokach, Makaron lub Sergiusz w Sly Dogu. Z tym, że terminy do Konrada z trzytygodniowym wyprzedzeniem.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 6 Sierpnia 2018, 13:33
Smek napisał(a):
jakiś spoko fryzjer w Poznaniu z rezerwacją na godzinę przez internety?

up

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 6 Sierpnia 2018, 16:09
W Poznaniu Salim w Pestce. Jakaś dziewczyna mnie tam też kiedyś fajnie obcinała, ale nie wiem jak się nazywa.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Niedziela, 12 Sierpnia 2018, 23:38
Używał ktoś szarej świnki? lub orien't clay? potrzebuję czegoś o jak najmocniejszym chwycie, z możliwością przeczesywania fryzury przez cały dzień i matowym(tak, wiem że świnka średnio się sprawdza tu) wykończeniu. Obecnie siedzę na mocnym wosku high life voodo brew ii i jestem zadowolony z chwytu, choć 100% woskowa pomada jest trochę za ciężka dla moich włosów. Co najlepsze, knuppelhart sampelek słabo mi trzymał włosy. Tak czy siak, chcę coś w miarę lekkiego, czyli jakąś glinkę lub podobne do niej produkty.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 14 Sierpnia 2018, 16:30
Runiek napisał(a):
Używał ktoś szarej świnki? lub orien't clay? potrzebuję czegoś o jak najmocniejszym chwycie, z możliwością przeczesywania fryzury przez cały dzień i matowym(tak, wiem że świnka średnio się sprawdza tu) wykończeniu. Obecnie siedzę na mocnym wosku high life voodo brew ii i jestem zadowolony z chwytu, choć 100% woskowa pomada jest trochę za ciężka dla moich włosów. Co najlepsze, knuppelhart sampelek słabo mi trzymał włosy. Tak czy siak, chcę coś w miarę lekkiego, czyli jakąś glinkę lub podobne do niej produkty.

mam szara swinke od 2 dni, dobrze trzyma wlosy (nakladana na suche i mokre), da sie przeczesac grzebieniem/szczotka przez caly dzien, reka tez sie da ale troche gorzej, matowosc troche lepiej niz z knuppelhartem, latwo sie zmywa
dosc ciezka na glowie ale wlosy trzyma full dobrze

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Wtorek, 14 Sierpnia 2018, 19:11
Dzięki za posta! Masz jakieś odniesienie do innych produktów pod względem chwytu? Wiesz, tak się dopytuję, bo znam masę chłopaków, co mają tak łatwe do ułożenia włosy, że w sumie nawet mid-holdy im trzymają przez cały dzień... a mi taki knuppelhart zewsząd nazywany najmocniejszym woskiem - średnio trzymał i co dłuższą chwilę musiałem je przeczesywać dłonią.

Stąd jak już tak piszę, to polecam właśnie moją obecną pomadę dla osób, co chcą mocnego wosku, z zajebistym zapachem, który strasznie długo się utrzymuje!! :D i jest mega intensywny, ludzie wyczuwają go kilka godzin po nałożeniu, komplementując ;) Nic mi tak nigdy nie ogarniało włosów jak ten produkt, przez co ciężko mi się z nim rozstawać, ale ma dwa minusy, przez co chcę czymś zastąpić do takiego codziennego użytku, do wszystkich warunków. W sumie te wady wiążą się z typem pomady, czyli woskiem, a pierwsza to ciężkość na włosach, które wyglądają spoko, "świeżo", ale w dotyku są skurwysyńsko tłuste. Czasem jednak chciałbym coś lżejszego :P A druga kwestia to, że trzeba ją nakładać na suche włosy, ewentualnie lekko wilgotne, bo inaczej chwyt się cały jebie i w dodatku niefajny połysk potrafi się zrobić, a często muszę wyjść w jeszcze wilgotnych włosach, co przeważyło o decyzji przeniesienia się na jakąś glinkę.

Skoro moje włosy trzyma tak jak sobie życzę, a mam gęste, mocno faliste, kręcące się - to naprawdę mocno trzyma :D Baa, deszcz nawet jej nie straszny, nie psując fryzury jakoś zbytnio:P I jest w miarę tania, długo schodzi, kupiłem w połowie marca a dopiero teraz mi się kończy pucha, a używam codziennie, z krótkimi okresami 2-3 dni nieużywania. I trzeba pamiętać, że mówię o dwójeczce, Voodoo Brew II, nie jedynce, która podobno ma słabszy hold.
A, no i trzeba też trochę czasu, by ją wyczuć, bo łatwo przesadzić z ilością, przez co włosy są posklejane lub za duży połysk się wytwarza.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 14 Sierpnia 2018, 22:27
hold jak dla mnie lepszy nawet niz w knuppim (chociaz mozliwe ze go chujowo nakladalem - na suche wlosy i traktowalem go suszarka zeby jakos to przeczesac), wlosy sa bardziej do przeczesania niz po uppercucie zielonym nawet na sucho. ogolnie calkiem spoko produkt, poki co mam go dosc krotko ale powinien sie spisywac dobrze, zapach delikatny full

no i hold duzo lepszy przy nakladaniu na mokre, dzisiaj po 2h grania w kosza nie bylo ratunku dla nich, wczoraj nakladajac na mokre po gierce nadal sie trzymaly, jakbym je przeczesal wtedy to nadal wyjsciowo by to wygladalo

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 21 Sierpnia 2018, 22:07
ciężko tu cokolwiek porównywać, bo Knup służy do klasycznych, zaczesywanych fryzur, a szara świnia raczej do luźniejszych, a co do trwałości to dużo też zależy od długości włosów i cięcia, ja mam w kurwe gęste, twarde włosy sięgające do ust i Knup to jedyny wosk z jakim się do tej pory spotkałem, który jest w stanie je ujarzmić, różowa świnia mimo, że zapach uwielbiam już niestety przy pewnej długości zaczęła ssać, a jeśli ktoś szuka jakiegoś fajnego wodniaka, to polecam Prospectors Iron Ore, testuje od tygodnia i stwierdzam, że najlepszy wodniak z jakim do czynienia miałem

Powrót do góry

Wysłano: środa, 22 Sierpnia 2018, 09:04
A jaki ma zapach to Prospectors Iron Ore? Bo ktoś pisze, że "eleganckiego starszego pana" cokolwiek to znaczy xd

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: środa, 22 Sierpnia 2018, 09:30
z czymś mi sie kojarzy ten zapach ale nie mogę zidentyfikować z czym, trochę jak kadzidło

Powrót do góry

Wysłano: środa, 22 Sierpnia 2018, 18:43
co zamiast revlona matt clay?
zjebał się z czasem i zaczyna przypominać beachboya

Powrót do góry

Wysłano: środa, 22 Sierpnia 2018, 21:06
Ablazir napisał(a):
A jaki ma zapach to Prospectors Iron Ore? Bo ktoś pisze, że "eleganckiego starszego pana" cokolwiek to znaczy xd

ciężko go do czegoś przyrównać choć na pewno nie skojarzyłbym go z czymś takim xd mi trochę przypomina zapach kremu dla dzieci Bambino jeśli wiesz jak pachnie, zapach jest miły, intensywny choć nie męczy na dłuższą metę jak choćby niebieska świnia, której zapach pod koniec dnia wywoływał u mnie mdłości mimo, że z początku mi się podobał

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 30 Sierpnia 2018, 19:33
Polećcie jakieś fajne nawilżające szampony do włosów i odżywki. Kupiłem wczoraj u barbera szampon z Masveri ale na necie nigdzie nie można go dostać, wszędzie brak towaru(bardzo fajny produkt, dobra cena - 25zl). Sprawdzę chętnie coś jeszcze. Odżywki nigdy nie używałem.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 4 Września 2018, 11:09
Jest ktoś w stanie porównać szarą świnię do claymation? Włosy mam krótkie tak z 4cm i sobie je do góry układam. Świnia na tyle mocna że utrzyma fryzurę jak przyjdzie zima?

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8634 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 428, 429, 430, 431, 432