Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 19 Września 2019, 11:35

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Nowy Regulamin. 
Autor Wiadomość
admin

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Regulamin [update dotyczący używania małych czcionek]
  Wysłano: Wtorek, 13 Sierpnia 2013, 01:43
Dwa nowe podpunkty w:

§3. Korzystanie z forum - pisanie tematów i postów.

Cytuj:
12. Zabronione jest świadome lub nieświadome działanie utrudniające przeglądanie forum innym użytkownikom. Za łamanie tego punktu przysługuje kara określona w art. 5 regulaminu forum.
13. Jako, że dział POLSKI HIP-HOP cieszy się największą popularnością wśród forumowiczów, by ułatwić jego przeglądanie sporządzona została specjalnie dla niego lista zasad pisania postów i zakładania tematów, która ma zastosowanie także w pozostałych działach; do sprawdzenia tutaj: viewtopic.php?f=8&t=26363

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs WWW

Wysłano: Wtorek, 6 Stycznia 2015, 12:04
Zmiana regulaminu paragraf 5 puntk 3.
zmienia się z:
Cytuj:
§5. Ostrzeżenia i zawieszenia
[...]
3. Długość bana trwa miesiąc.
[...]
na:
Cytuj:
§5. Ostrzeżenia i zawieszenia
[...]
3. Długość bana trwa 30 dni plus dodatkowe 30 dni za każdy poprzedni ban, zasada ta nie ma zastosowania dla już nałożonych banów.
[...]

Gwoli ścisłości:
- nie oznacza to ze aktualnie obowiązujące permy tracą moc.
- nie oznacza to ze jak ktoś będzie przeginał to nie wyłapie perma za 1 podejściem.

Zmiana wchodzi w życie 2015.01.06 i nie działa wstecz.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Banned
Post Re: Nowy Regulamin [update dotyczący banów]
  Wysłano: Wtorek, 6 Stycznia 2015, 12:11
A jest szansa na unbana dla U1?

No i dobra zmiana raczej.

Ostatnio edytowano Wtorek, 6 Stycznia 2015, 12:13 przez LeeSu, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 6 Stycznia 2015, 12:11
Bardzo słuszna zmiana

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 6 Stycznia 2015, 17:16
Co z tego że przeglądarka podkreśli mu błędy, jak typ nie będzie miał pojęcia jak to poprawić :lol:
Za pojedyncze błędy to raczej nie powinno być przypału, za rażące warn a za tłumaczenie się lub atak po zwróceniu uwagi na ortografię - perm.

Ewentualnie zainstalujcie sobie porządny system operacyjny, lub jakąś wtyczkę. (słaba jakoś bo to GIF)
Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 6 Stycznia 2015, 17:22
forum to nie dyktando gościu. Zawsze morzesz spendzac czas na forum milosnikuw ortografi

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 6 Stycznia 2015, 17:27
dokładnie, bez przesady, choć sam staram się pisać tutaj jak najpoprawniej to nie róbmy z forumka zlotu gramarnazistów

Obrazek

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Wtorek, 6 Stycznia 2015, 20:05
Jak napisaliście "regulamin nie działa wstecz", ale zapewne między innymi dzięki mojemu przypadkowi ten regulamin został zmieniony.
Wyleciałem na perma za ten post: viewtopic.php?f=1&t=10975&p=2474921&hilit=#p2474921 w którym obraziłem piłkarza (piłkarza, nie użytkownika!), no ale okej, niech będzie, że to zasługuje na warna, ale żebym poleciał na perma i nie mógł nic z tym zrobić?
Pisałem do leona w tej sprawie już dawno. Dostałem odpowiedź, że to sprawa między mną, a moderatorem, który mnie zbanował i żebym do niego pisał. Tak więc pisałem do moderatora, który mnie na tego perma wysłał i on powiedział, że jeżeli od niego by to zależało, to mógłbym wrócić, bo nie ma ze mną żadnego problemu. Tak więc miałem najpierw pytać tego, później tamtego, a i tak nic się nie zmieniło.
Dał warna - okej, a perm już poleciał za trzeci ban. Trzeci ban z czego dwa pierwsze były w pierwszych trzech(?) miesiącach na forum. Tak więc od 2 lat przestrzegałem regulaminu na tyle, by nie wylecieć, a tutaj za tak głupi post (tak, głupi, ale czy zasługujący na wieczną banicje?) wylatuję na perma.

Napisałem o tym tutaj, ponieważ dostałem taką radę "z góry", że jak modzi nie mają z tym problemu, to wrócę, tak samo jak U1 i inni którzy są w podobnej sytuacji.

Czekam na jakąś odpowiedź moderatorów. Pozdrawiam, użytkownik Mjonsz.

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Wtorek, 6 Stycznia 2015, 20:18
01000111 01101111 01101111 01100100 00100000 01100010 01111001 01100101

Ostatnio edytowano środa, 5 Czerwca 2019, 13:24 przez Miechu, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Wtorek, 6 Stycznia 2015, 20:23
Miechu napisał(a):
Srwy napisał(a):
Tak więc pisałem do moderatora, który mnie na tego perma wysłał i on powiedział, że jeżeli od niego by to zależało, to mógłbym wrócić, bo nie ma ze mną żadnego problemu

:lol: ktoś tu robi kurwę z logiki (mówię o rzeczonym moderatorze). Skoro w sumie nie miał nic do Ciebie to mógł przymknąć oko na post. Nie kminie takich akcji.

Co do zmiany w regulaminie to props.

No bo napisał, że nie ma problemu i się postara bym wrócił, skoro do niego napisałem. A warna dał, BO REGULAMIN...

@Kadłub, no tylko, że ja od 6 grudnia pisałem do leona, a najwięcej do moderatora (nie chcę wymieniać z ksywy, po co?) i na bieżąco byłem z pracami nad tym i akurat dziwnym przypadkiem zaszła zmiana regulaminu.
W sumie nie mam zamiaru się spierać, co za różnica z jakiego powodu zmieniono ten poroniony punkt w regulaminie, ważne że zmieniono. Pozdrawiam.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 6 Stycznia 2015, 20:27
nawet gdyby Ci zdjeli tego bana, to
ZINNN napisał(a):
Przypominam że za zakładanie i używanie multikont, przyznawany jest PERMban na wszystkie konta

także masz tupet wychodząc z tym do ludzi.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Wtorek, 6 Stycznia 2015, 20:28
Człowieku, czytałeś co pisałem wczesniej? Sam leon kazał mi się zwrócić wychodząc z tym do ludzi. Jeżeli wiesz, kim jest leon.

I nie jest to multikonto, to po drugie.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Wtorek, 6 Stycznia 2015, 22:30
Faza jest taka, że żeby powrót mój, ułana i innych wypalił, to trzeba zgody wszystkich moderatorów i taka zasada, że albo wszyscy którzy dostali perma po 3 banach mogą wrócić, albo nikt. A problem jest taki, że moderator X nie chce powrotu użytkownika Y. Tak więc gdyby jeszcze jakiś moderator miał coś dodania, to proszę o kilka słów. Pozdro.

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Wtorek, 6 Stycznia 2015, 22:57
Srwy napisał(a):
Faza jest taka, że żeby powrót mój, ułana i innych wypalił, to trzeba zgody wszystkich moderatorów i taka zasada, że albo wszyscy którzy dostali perma po 3 banach mogą wrócić, albo nikt. A problem jest taki, że moderator X nie chce powrotu użytkownika Y. Tak więc gdyby jeszcze jakiś moderator miał coś dodania, to proszę o kilka słów. Pozdro.

Z jakiego niby powodu ? :dunno:

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Banned
  Wysłano: Wtorek, 6 Stycznia 2015, 22:57
Z takiego, że jak widać był to poroniony pomysł z którego sami zrezygnowaliście.

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Wtorek, 6 Stycznia 2015, 23:02
leon napisał(a):
Gwoli ścisłości:
- nie oznacza to ze aktualnie obowiązujące permy tracą moc.
- nie oznacza to ze jak ktoś będzie przeginał to nie wyłapie perma za 1 podejściem.

Zmiana wchodzi w życie 2015.01.06 i nie działa wstecz.

Czego nie rozumiesz w tym fragmencie ?

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Banned
  Wysłano: Wtorek, 6 Stycznia 2015, 23:07
Rozumiem wszystko, sprawdź po prostu co wcześniej było pisane. Leon mi powiedział, żebym napisał tutaj i spróbował przekonać moderatorów, bo to od was wszystko zależy. Kilku nie ma z tym problemu, inni jak na przykład ty je mają. Dla mnie głupotą jest wyrzucanie na perma za tak gówniane posty, zapewne wy również zauważyliście w tym głupotę dlatego postanowiliście zmienić regulamin.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Wtorek, 6 Stycznia 2015, 23:13
Na serio wyjebaliście Mjonsza na bana za to, że obraził jakiegoś piłkarza? Kurwa serio? Przecież nawet przy obrazie użytkownika forum ten poszkodowany musi zgłosić, żeby dostać warna.
No i beką jest banowanie takich użytkowników jak U1 za spoilery chociaż jego posty były jednymi z lepszych na forum, a spoilery przeszkadzały tylko modom. A w offtopicu lynn z d-fensem robią rozpierdol, ale oczywiście nic im nikt nie zrobi, bo w swoich ostatnich 500 bezsensowych postach najebanych w kilka dni nie ma spoilera. :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 6 Stycznia 2015, 23:14
No to ode mnie ten Mjonsz ma perma teraz na to nowe konto, nie wkurwiaj ludzi typie.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 6 Stycznia 2015, 23:33
1. Tak ja odeslalem kilku userow na banach zeby przekonali modow, a nie mnie, do ich odbanowania.
2. Impuls do zmiany w regulaminie byl inny, byl to jeden z czynnikow.
3. Ban nie byl za obrazanie pilkaza tylko za 3 ostrzezenie skutkujace 3 banem, a to roznica i przedstawianie sprawy na zasadzie 'raz obrazil pilkaza i perm' jest sporym niedopowiedzeniem. Patrzac w logach bylo lacznie 11 ostrzezen ktore skutkowaly 3 banami - tak mowia logi. U1 dostal 15 ostrzezen (z czego 2 od JustSoCliche wiec nie rozumiem przypierdolki) wiec powiedzenie ze dostal bana za spoiler jest rowniez 'lekkim niedomowieniem'.
4. Z tego co widze prowo d-fensem zwane jest juz na banie, lynn tez jakiegos warna wylapal takze gdzie twoje argumenty LeeSu bo jakos ich nie widze? Jezeli ich nie masz to przynajmniej nie rob tym userom pod gorke bo innych efektow piszac tego typu posty nie uzyskasz.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona