Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 18 Listopada 2017, 18:39

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Nowy Regulamin. 
Autor Wiadomość

Ostrzeżenia: 2
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Regulamin.
  Wysłano: Niedziela, 13 Września 2015, 13:31
Kadłub napisał(a):
To jest ta sama retoryka, którą posługują się użytkownicy pokroju Lowridera, o ile jest ona im na rękę w danej chwili. Napisałem wyraźnie, że moderacja dostała pozwolenie na warnowanie takich postów zanim to ostrzeżenie zostało przyznane. Regulamin został zmieniony później bo nie siedzę na forum 24/7, w przeciwieństwie do niektórych.

Nullum crimen sine lege (łac. Nie ma przestępstwa bez ustawy) – paremia prawnicza oznaczająca, że nie jest przestępstwem czyn, który nie był zabroniony w momencie jego popełniania.

Jest to jedna z najbardziej istotnych zasad współczesnego prawa karnego i ważny składnik koncepcji państwa prawa. Chroni jednostkę przed arbitralnym posługiwaniem się represją karną przez organy państwowe. Zasada ta została sformułowana w art. 8 francuskiej Deklaracji Praw Człowieka i Obywatela z 1789 roku. Polskie prawo zawiera tę zasadę w 42 art. Konstytucji RP. Zawiera ją także art. 7 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka.

pzdr

e: no ale skoro użytkownicy pokroju :lol: lowridera posługują się taką retoryką, tylko wtedy, kiedy jest im na rękę, to proszę o przykłady, kiedy nie zastosowałem takiej retoryki, bo była mi nie na rękę, albo kiedy pisałem coś przeciwnego do tego, co piszę teraz, bo akurat było mi to na rękę. w wypadku, w którym nie uda ci się odnaleźć takich postów, liczę na przeprosiny.

ponownie pozdrawiam

e2:
>bądź kadłubem
>gardź retoryką rzekomo używaną przez użytkowników pokroju lowridera
>rób to samo

xD

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 13 Września 2015, 13:38
Kadłub napisał(a):
To jest ta sama retoryka, którą posługują się użytkownicy pokroju Lowridera, o ile jest ona im na rękę w danej chwili. Napisałem wyraźnie, że moderacja dostała pozwolenie na warnowanie takich postów zanim to ostrzeżenie zostało przyznane. Regulamin został zmieniony później bo nie siedzę na forum 24/7, w przeciwieństwie do niektórych. Ostrzeżenia niesprawiedliwie przyznane już ściągałem Panie distroy, ale tego się nie pamięta oczywiście. To zostało przyznane właściwie i nie ma mowy o cofnięciu. Jeśli tak bardzo powołujecie się na regulamin, którego jak podejrzewam pewnie nawet dobrze nie znacie, to można to podciągnąć także pod punkt, który jest w nim od dawna.
Cytuj:
7. Sprawy prywatne załatwiaj przez PW (prywatne wiadomości) lub e-mail. Forum nie służy do bluzgania się, dlatego każdy użytkownik ma obowiązek traktować innych użytkowników z szacunkiem.
Już nawet nie będę wspominał o netykiecie etc. bo nie ma sensu.

Spoiler:
Dopisałem do regulaminu także punkt odnośnie pisania postów pod sobą, jakby ktoś jeszcze nie wiedział.

Często w tematach o moich koszulkach pisze post pod postem, a nie mogę usunąć poprzedniego, bo zawiera informacje na temat płatności itp. Prosze dostosować do tego regulamin, bo nie chce go łamać.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 13 Września 2015, 13:40
cos sie popierdolilo w glowkach:
ZASADY O NIE PRZYZNAWANIU WARNOW ZA POSTY NIE ZGLOSZONE PRZEZ OBRAZONEGO NIE BYLO W REGULAMINIE. Byla to umowa ktora miala za zadanie pojscie na reke uzytkownikom, oczywiscie paru 'yntelygentow' zaczelo to pojscie na reke wykozystywac i naduzywac.
O jakiej zmianie ty majaczysz? Warn ktory dostales podciaga sie pod zasady netykiedy w calej okazalaosci.

soulkast: opcja edytowania wchodzi w gre, ewentlanie uzuniecia posta i napisania nowego ze stara trescia + rozszerzenie.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 13 Września 2015, 14:36
leon napisał(a):
cos sie popierdolilo w glowkach:
ZASADY O NIE PRZYZNAWANIU WARNOW ZA POSTY NIE ZGLOSZONE PRZEZ OBRAZONEGO NIE BYLO W REGULAMINIE. Byla to umowa ktora miala za zadanie pojscie na reke uzytkownikom, oczywiscie paru 'yntelygentow' zaczelo to pojscie na reke wykozystywac i naduzywac.
O jakiej zmianie ty majaczysz? Warn ktory dostales podciaga sie pod zasady netykiedy w calej okazalaosci.

soulkast: opcja edytowania wchodzi w gre, ewentlanie uzuniecia posta i napisania nowego ze stara trescia + rozszerzenie.

pozwól, że ci coś wytłumaczę, bo ewidentnie tego nie rozumiesz.
Administrator Kadłub wczoraj, o godzinie 22:37 napisał

Kadłub napisał(a):
W związku z narastającą liczbą postów z prostackimi odzywkami wymierzonymi w innych userów wprowadziłem jedną poprawkę do regulaminu. Do tej pory umownie było przyjęte, że ostrzeżenie za obrazę użytkownika można otrzymać jeśli poszkodowany zgłosi post z obrazą jego osoby. Teraz już nie musi. Taki post może zgłosić każdy + moderatorzy mogą przyznawać ostrzeżenia za wyzwiska nawet bez zgłoszenia. [spoiler]§3. Korzystanie z forum - pisanie tematów i postów.

oznacza to, że
1) do tej pory umownie było przyjęte, że ostrzeżenie za obrazę użytkownika można otrzymać, jeśli poszkodowany zgłosi post z obrazą jego osoby.
2) w związku z punktem pierwszym - zarówno ty, jak i kadłub potwierdziliście, że do wczoraj do godziny 22:37 zasada ta obowiązywała i razem z regulaminem tworzyła forumowe prawo
3) w tym samym poście Administrator Kadłub dalej pisze "teraz już nie musi" = od teraz (napisania posta, 22:37) zasada ta przestaje obowiązywać. Spoko.
4) Od 22:37 dwunastego dnia wrześniowego warna można dostać nie tylko wtedy, kiedy post zgłosi osoba, która została obrażona, ale także, jeżeli zgłosi to inna osoba, albo moderator sam na własną rękę może podjąć taką decyzję.
5) skoro nastąpiła o 22:37 nastąpiła zmiana regulaminu przyznająca moderatorom uprawnienie do karania na własną rękę, to wcześniej tego uprawnienia nie mieli. Bo jakby mieli, to by nie musieli go dostać o 22:37
6) skoro takiego uprawnienia nie było, a pojawiło się o 22:37, to znaczy, że warnowanie z użyciem tego konkretnego przepisu przed ogłoszeniem zmiany w regulaminie było niezgodne z zasadami obowiązującymi na forum i jako takie powinno być uznane za niebyłe

jeżeli chodzi o zmianę, o której majaczę, to jest to zmiana znajdująca się tutaj -> viewtopic.php?f=14&t=8718&p=2719682#p2719682

Ale, jak to majaki, wyssałem ją z palca i nie istnieje.
Liczę na merytoryczną odpowiedź zamiast kolejnych nieudolnych prób zdyskredytowania moją osoby i ośmieszania się jeszcze bardziej. Bo konkretnie nie kumam teraz tego zachowania, jak na tacy macie wszystko podane i wytłumaczone, ale lepiej dalej iść w zaparte i twierdzić, że wie się lepiej.

PS.
Kadłub napisał(a):
Napisałem wyraźnie, że moderacja dostała pozwolenie na warnowanie takich postów zanim to ostrzeżenie zostało przyznane.

Oczywiście prawdą to nie jest, bo Administrator Kadłub nigdzie nie napisał, że moderacja dostała pozwolenie na warnowanie takich postów zanim ostrzeżenie zostało przyznane. Pierwszy jego post w tej gestii został napisany wczoraj, ponad tydzień po przyznaniu ostrzeżenia. Nie dość, że jestem obiektem oszczerstw z jego strony i zarzuca mi hipokryzję, co prawdą oczywiście nie jest, to jeszcze tutaj kłamie.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 13 Września 2015, 14:38
Możesz wytłumaczyć w takim razie czemu nie miałeś kompletnie nic przeciwko, jak leon mnie wyjebał, a osoba, którą obraziłem nie zgłosiła postu, ani nie czuła się poszkodowana?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 13 Września 2015, 14:42
bo nie jestem ani moderatorem, ani rzecznikiem praw użytkowników, a tamta sytuacja mnie nie dotyczyła :dunno:

Powrót do góry
admin

Wysłano: Niedziela, 13 Września 2015, 14:44
Doceniam trud włożony w napisanie tego wszystkiego ale ponownie przypominam o innym punkcie znajdującym się w regulaminie, którego najwyraźniej nie znasz a tak ochoczo się na niego powołujesz, od początku jego istnienia. Zalecam także dokładne czytanie ze zrozumieniem bo już o tym mówiłem, i to ledwie stronę temu.
Cytuj:
7. Sprawy prywatne załatwiaj przez PW (prywatne wiadomości) lub e-mail. Forum nie służy do bluzgania się, dlatego każdy użytkownik ma obowiązek traktować innych użytkowników z szacunkiem.

PS.
Spytaj swojego kreta to ci potwierdzi.

PATRONATY SLG:

AprAxjA - Nie Będzie Tego Na Żadnej Płycie

Nawaj/Barto'cut12 - Za Dnia Marnuję Talent

Spinache - REALITY

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 13 Września 2015, 14:54
Lowrider napisał(a):
1) do tej pory umownie było przyjęte, że ostrzeżenie za obrazę użytkownika można otrzymać, jeśli poszkodowany zgłosi post z obrazą jego osoby.
umownie bylo przyjete ze mod/admin moze przymknac oko na taka sytuacje jezeli nie zostanie to zgloszone, a moze nie znaczy musi, regulamin obowiazuje, skoncz pierdolic.
Lowrider napisał(a):
Liczę na merytoryczną odpowiedź zamiast kolejnych nieudolnych prób zdyskredytowania moją osoby
nie ma takiej potrzeby, ciebie sie nie da zdyskredytowac po tym co tu odstawiasz.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Niedziela, 13 Września 2015, 15:16
dodajcie do regulaminu wielkimi literami "MODERATOR MA ZAWSZE RACJĘ" co zakończy temat

Powrót do góry
FEJM

Wysłano: Niedziela, 13 Września 2015, 15:30
Cytuj:
Nullum crimen sine lege (łac. Nie ma przestępstwa bez ustawy) – paremia prawnicza oznaczająca, że nie jest przestępstwem czyn, który nie był zabroniony w momencie jego popełniania.

Jest to jedna z najbardziej istotnych zasad współczesnego prawa karnego i ważny składnik koncepcji państwa prawa. Chroni jednostkę przed arbitralnym posługiwaniem się represją karną przez organy państwowe. Zasada ta została sformułowana w art. 8 francuskiej Deklaracji Praw Człowieka i Obywatela z 1789 roku. Polskie prawo zawiera tę zasadę w 42 art. Konstytucji RP. Zawiera ją także art. 7 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka.
no to idziesz do sędziego, mowisz, że na prywatnym forum ktoś moderuje niezgodnie z konstytucją i sędzia ci normalnie zdejmuje warna

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Niedziela, 13 Września 2015, 15:34
PROBLEM napisał(a):
dodajcie do regulaminu wielkimi literami "MODERATOR MA ZAWSZE RACJĘ" co zakończy temat
po raz kolejny potwierdzasz ze nie czytales regulaminu:D
Cytuj:
8. Administrator (oznaczony takim kolorem z pogrubieniem) oraz moderator (oznaczony takim kolorem) są autorytetem na forum i nie należy podważać ich decyzji ani prowadzić do bezsensownej wymiany zdań próbując dojść swojej racji.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 13 Września 2015, 15:37
:lol: :lol:

wierzę w rap, za naiwność mnie zabij kurwo

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 13 Września 2015, 15:41
Kadłub napisał(a):
Doceniam trud włożony w napisanie tego wszystkiego ale ponownie przypominam o innym punkcie znajdującym się w regulaminie, którego najwyraźniej nie znasz a tak ochoczo się na niego powołujesz, od początku jego istnienia. Zalecam także dokładne czytanie ze zrozumieniem bo już o tym mówiłem, i to ledwie stronę temu.
Cytuj:

PS.
Spytaj swojego kreta to ci potwierdzi.

W takim razie wypada tylko pogratulować tworzenia prawa, które jest ze sobą sprzeczne, skoro jeden punkt regulaminu każe warnować użytkowników, którzy się wzajemnie nie szanują, a jednocześnie obowiązywała norma, wedle której warn należał się tylko wtedy, kiedy obrażony użytkownik sam coś takiego zgłosił. Skoro punkt siódmy (na który się, Hipokrdłubie, powołujesz, bo nic innego ci nie pozostało, dyskutancie za 2 złote) obowiązuje i jego nieprzestrzeganie jest karane warnem, to wszystkie sytuacje, w których ktoś nie został ukarany warnem (bo post nie został zgłoszony) łamią ten punkt siódmy i jest zrobiona piękna kurwa z logiki :bowdown:

leon napisał(a):
Lowrider napisał(a):
umownie bylo przyjete ze mod/admin moze przymknac oko na taka sytuacje jezeli nie zostanie to zgloszone, a moze nie znaczy musi, regulamin obowiazuje, skoncz pierdolic.
Lowrider napisał(a):
Liczę na merytoryczną odpowiedź zamiast kolejnych nieudolnych prób zdyskredytowania moją osoby
nie ma takiej potrzeby, ciebie sie nie da zdyskredytowac po tym co tu odstawiasz.

Kadłub napisał(a):
W związku z narastającą liczbą postów z prostackimi odzywkami wymierzonymi w innych userów wprowadziłem jedną poprawkę do regulaminu. Do tej pory umownie było przyjęte, że ostrzeżenie za obrazę użytkownika można otrzymać jeśli poszkodowany zgłosi post z obrazą jego osoby. Teraz już nie musi. Taki post może zgłosić każdy + moderatorzy mogą przyznawać ostrzeżenia za wyzwiska nawet bez zgłoszenia. [spoiler]§3. Korzystanie z forum - pisanie tematów i postów.

no to popatrzmy:
teza
ostrzeżenie można otrzymać jeśli poszkodowany zgłosi post

twoja wersja:
jeżeli zostanie spełniony warunek (zgłoszenie postu), to moderator ukarze użytkownika warnem. jeżeli warunek nie zostanie spełniony, to moderator może ukarać użytkownika warnem

prawdziwa wersja:
jeżeli zostanie spełniony warunek (zgłoszenie postu), to moderator MOŻE (ale nie musi) ukarać użytkownika warnem. jeżeli warunek nie zostanie spełniony, moderator nie może ukarać użytkownika warnem

podpowiem ci, że są to słowa admina, który sam tej wykładni dokonał. to, że w twoim/waszym świecie wydaje się wam, że umowa ma mniejsze skutki niż napisany regulamin, to jesteś błędzie. to, że nie rozumiesz na czym polega różnica w przytoczonej przed chwilą interpretacji słów admina to już twój problem i twojego postrzegania świata, ale nie wpierdalaj teraz ludziom piłki, że ty masz rację w momencie, kiedy nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. albo posłuchaj tracku 9 płyty parszywa trzynastka, cokolwiek.

i już nawet nie będę teraz przytaczać wszelkich wypowiedzi tutaj rzędu 'za to u mnie na osiedlu byś w ryj dostał' vide leon miesiąc temu, jakieś teksty o tym, że mnie się nie da zdyskredytować i użytkownikach pokroju lowridera, bo to też jest łamanie ostatniej deski ratunku kadłuba, punktu siódmego regulaminu.

po raz nty w trakcie ostatnich kilku tygodni próbuję zrobić coś w kierunku większego poszanowania logiki i odbijam się od ściany 'ja mam rację bo ty jej nie masz' nie doczekując się choćby połowy argumentu

nara

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 13 Września 2015, 16:07
ja pierdolę :lol:

widzę, że walka o to, aby móc się anonimowo bezkarnie obrzucać błotem, trwa w najlepsze

Powrót do góry
admin

Wysłano: Niedziela, 13 Września 2015, 16:14
Czy ja wiem, tylko jeden napinacz nie rozumie prostych rzeczy typu umowne zgłaszanie postów, które było pójściem na rękę userom. A, że niektórzy zaczęli tego nadużywać to trzeba było to ukrócić. Jak zwykle więcej krzyku niż to wszystko warte.

PATRONATY SLG:

AprAxjA - Nie Będzie Tego Na Żadnej Płycie

Nawaj/Barto'cut12 - Za Dnia Marnuję Talent

Spinache - REALITY

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 13 Września 2015, 16:15
Bardzo dobra zmiana na forum, jeśli lowrider ma więcej niż 15 lat to beka w chuj z niego i takiego wczuwania się w takie pierdoły.

Steez83: Cześć Oskarze, słuchaj, ostatnimi czasy sporo inspiracji znajduje w czytaniu Lema i Asimova. Dzięki temu większość moich nowych produkcji jest mocno osadzona w klimatach futurystycznych oraz postapokaliptycznych. Co ty na to żeby nasz nowy krążek został osadzony w świecie rządzonym przez wielkie korporacje czy zniszczonym przez nuklearne wojny mocarstw o zasoby nieodnawialne?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 13 Września 2015, 16:22
najbardziej to lubię te farmazony typu "prawo nie działa wstecz", zupełnie jakbyśmy byli na jakiejś sali sądowej, a nie prywatnym forum :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 13 Września 2015, 16:27
ja wolę "wkładanie sobie chuja z kolegami w wannie", zupełnie jak na stadionie jakiejś legii

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 13 Września 2015, 16:40
propsuje, za dużo chamstwa na forum za dużo wyzywania od idiotów, baranów jako jedyna odpowiedz na post. Za dużo Ślizgu na Ślizgu robi się powoli.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 13 Września 2015, 16:50
#teamlowrider

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona