Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 22 Listopada 2017, 19:43

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Nowy Regulamin. 
Autor Wiadomość
moderator

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Regulamin.
  Wysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2016, 10:40
Rozumiem, że teraz będziesz się przypierdalał w podobny sposób do każdego mojego posta na forum, licząc, że w końcu mnie sprowokujesz do wyzwisk al'a popis jaki dałeś ostatnio w dziale S/L pod moim adresem lub warnów z mojej strony. Spoko, graj dalej w tą grę.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2016, 10:53
Z całym szacunkiem, ale to nie moja wina że używasz słów, których znaczenia nie do końca rozumiesz i twoje wygłupy w s/l nie mają tu nic do rzeczy, jakby kazikson to napisał, zareagowałbym tak samo. Poza tym, nie mam zamiaru dopierdalać się do każdego z twojego postu, bo raz że mi się nie chce, a dwa że nie mam po co, bo w moim postrzeganiu i tak jesteś już beznadziejnym przypadkiem - gdyby tam w s/l to była wyłącznie moja opinia, to jeszcze by to przeszło, ale jeżeli to samo mówi 11 z 12 osób wypowiadających się w temacie (12 jesteś ty), to ja na twoim miejscu bym się zastanowił nad ewentualnym zweryfikowaniem swojej wizji świata.

Dlatego też jestem zmuszony cię rozczarować i powiedzieć, że nie mam zamiaru latać za tobą po forum i śmiać się z twojego fotela z kierownicą do gier komputerowych droższego od kanapy, na której twoja dziewczyna obserwuje jak wspaniale jest oddany force feedback na kierownicy.

Tym miłym akcentem chciałbym zamknąć tę kwestię, bo dalsza dyskusja jest chyba bezprzedmiotowa i nie ma wielkiego znaczenia dla tematu.

PS. z tym szacunkiem to żartowałem

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2016, 11:15
Lowrider napisał(a):
Dlatego też jestem zmuszony cię rozczarować i powiedzieć, że nie mam zamiaru latać za tobą po forum i śmiać się z twojego fotela z kierownicą do gier komputerowych droższego od kanapy, na której twoja dziewczyna obserwuje jak wspaniale jest oddany force feedback na kierownicy.

Bardzo obchodzi mnie zdanie twoje i twoich kolegów na mój temat i temat moich mebli. Mam więc nadzieję, że chociaż moja nowa kanapa bardziej przypadnie ci do gustu (nie odpisuj, to ironia):
Spoiler:

A teraz proponuję wrócić do tematu dyskusji.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2016, 11:17
Wpierdalanie zdjęcia swoich mebli do tematu o regulaminie i liczenie na powrót do dyskusji? Zacznij dawać przykład MONK a nie zaczepiasz sympatycznego bananka

Kadłub napisał(a):
Dlatego to forum zmierzam ku końcowi.

Powrót do góry
admin

Wysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2016, 11:20
Koniec offtopu!

PATRONATY SLG:

AprAxjA - Nie Będzie Tego Na Żadnej Płycie

Nawaj/Barto'cut12 - Za Dnia Marnuję Talent

Spinache - REALITY

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10