Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 22 Lipca 2019, 02:10

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Zmiany 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany
  Wysłano: Niedziela, 7 Lipca 2019, 15:13
syrop klonowy napisał(a):
Ej, a gdyby tak kolegom, którzy na ślizgawce są administratorami i moderatorami, przydzielić te funkcje tutaj? Tworząc Ślizgawkę i obierając tam te stanowiska, pokazali, że zależy im na dobrym forum - zamiast kierować swoją energię na alternatywę, mogliby współtworzyć SLG.

Jak znakomita większość użytkowników forum W CHUJU MAM kto jest adminem, moderatorem itd. Jedyne co ma dla mnie znaczenie, to żeby forum funkcjonowało jak należy i żeby było z kim wymieniać opinie.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 8 Lipca 2019, 07:39
Ty Kadłub, ale odbijając od tego czy stoisz za upadkiem forum czy za nim siedzisz, to powiedz mi, co by zmieniło wywalenie Ciebie i pozostawienie grupy moderatorów? Co oni mieliby tu moderować? Te parę wpisów zrobionych przez boty? Czy wpisy facekicka?

Czemu cały czas udajesz, że z forum odeszła grupa sadzących się, jak na nowym jest niecały tysiąc osób? A przypominam Ci, że nie zbanowałeś wszystkich, którzy tam poszli (ew. miałeś kilka mokrych snów na ten temat). Niektórzy pewnie z Tobą nie wymienili dwóch zdań i nie mieli absolutnie kontaktu, ale plują na takie krzywe akcje i wychodzą z założenia, że ślizg to ludzie, a nie domena i skin forum [no kurwa] i to jest jednocześnie odpowiedź do @UP, absolutnie to nic nie zmienia, że moderatorami zostaną osoby pełniący te funkcje na nowym forum - bo nie taki był cel założenia ślizgawki. Tu nie chodzi o to, że takiemu SWN czy innemu Motywowi marzyło się moderowanie kurwa forum o rapie po nocach i dodatkowe obowiązki - przecież musieliby być pojebani jakby ich godność, ich majstat to był podpis pod nickiem na stronie www [chociaz jak widac niektorzy tak maja] - oni pomagają zachować forum. A że pod inną domeną? Mówi się trudno.

Kadłub ja nie rozumiem jeszcze jednego, no bo przecież te grupę zadymiarzy miałeś easy zastąpić, miała tu być kolejka chętnych do postowania tylko o dobrym r a p, a z tego co wiem to nie potrzeba uprawnień admina żeby promować forum (którego dobro jak utrzymuje leżało i leży Ci na sercu), ba, nawet uważałeś, że bez promocji slg przyciągnie tłumy, no i weź mi teraz powiedz, czy jak rozmawiasz z tym kurwa debilem Tymkiem [to za te wpisy na Twitterze], nie, to czy tak sobie gadacie, gadacie i on mówi "No i co? Mówiłeś, że będą postować. Kadłub co się stało?" to odpowiadasz "Kurwa, nie wiem"?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 8 Lipca 2019, 17:31
o kurwa, co za przygłup pierdolony to jest

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Wtorek, 9 Lipca 2019, 10:15
Czarny celnie.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 9 Lipca 2019, 12:35
no czarny wypunktował pięknie barana

zgaduję, że kadłub, jak to ma w zwyczaju, nie odpowie na niewygodne dla siebie posty

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 9 Lipca 2019, 14:42
Proponuję oficjalnie przekazać logo SLG administratorom slizgawka.eu jako kontynuację tradycji i w chwale zamknąć to podupadłe forum i po prostu zrobić przekierowanie.

Jakość postów, opcje forumingu, nastrój i zajawka wśród userów na slizgawce >>>>>>>>>>>> slizg.eu dzisiaj

Skoro i tak żaden z twórców nie ma czasu na "zabawę w internety" to niech pozwoli żyć tradycji a nie robić tu e-cmentarz.

Jebać policyjne metody administrowania i pokracznych użytkowników prowokatorów.

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Wtorek, 9 Lipca 2019, 20:49
https://fanbojizycie.wordpress.com/2017 ... ra-uschly/

Ciekawy art swego czasu znalazłem. Swoją drogą moglibyście już sobie odpuścić obelgi. Jaki jest sens obrzucania się gównem?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku
moderator

Wysłano: Wtorek, 9 Lipca 2019, 21:44
retrox napisał(a):
W swoim poście znalazłeś winę w każdym tylko nie w sobie samym, a fakt jest taki, że żaden z użytkowników nie wyniósł się ze ślizgu przez brak jakichś udogodnień technicznych, wizualnych, usprawnień w forum itd. bo każdy raczej by na to lał w sytuacji w której na forum nadal postowałoby się dobrze
Postowałoby się dobrze, aha, ok. Tak od dwóch lat to forum stało się kompletnym szambem przez takich userów i takie posty jak kilka z tych powyżej. Błędy też popełniałem bo coś przynajmniej robiłem, wy tylko narzekaliście, a największym błędem było wdawanie się z wami w jakiekolwiek dyskusje. Trzeba było to wszystko od początku twardo trzymać za mordę i robić swoje, jak ma to miejsce na innych forach, gdzie takie wybryki z miejsca kończą się usunięciem delikwenta.

Cz4rny1337 napisał(a):
Ty Kadłub, ale odbijając od tego czy stoisz za upadkiem forum czy za nim siedzisz, to powiedz mi, co by zmieniło wywalenie Ciebie i pozostawienie grupy moderatorów? Co oni mieliby tu moderować? Te parę wpisów zrobionych przez boty? Czy wpisy facekicka?
Pokazałoby choćby jakiś sens w tej reakcji ZINNNA i Tymka. A usunięcie wszystkich bo tak, bez znajomości sytuacji, albo z relacji jednej strony, było lekkomyślne. Do czego to doprowadziło pisałem już wcześniej.

Cz4rny1337 napisał(a):
Czemu cały czas udajesz, że z forum odeszła grupa sadzących się, jak na nowym jest niecały tysiąc osób?
Nie wiem ile osób odeszło, lub "odeszło", i ilu jest userów na tamtym forum. Nie śledzę tego.

Cz4rny1337 napisał(a):
A przypominam Ci, że nie zbanowałeś wszystkich
To prawda, nie zdążyłem zbanować wszystkich, których zamierzałem.

Cz4rny1337 napisał(a):
Niektórzy pewnie z Tobą nie wymienili dwóch zdań i nie mieli absolutnie kontaktu, ale plują na takie krzywe akcje i wychodzą z założenia, że ślizg to ludzie
Szkoda tylko, że ci ludzie dość często nie zachowywali się jak ludzie. Ale to już było wałkowane, nie będę powtarzał.

Cz4rny1337 napisał(a):
Kadłub ja nie rozumiem jeszcze jednego, no bo przecież te grupę zadymiarzy miałeś easy zastąpić, miała tu być kolejka chętnych do postowania
Teraz to zapytaj o to Tymka i ZINNNA gdzie są Ci chętni. Ja nie zrobiłem tego co zamierzałem. Nawet pierwszej części nie dokończyłem bo mi przerwali.

Cz4rny1337 napisał(a):
no i weź mi teraz powiedz, czy jak rozmawiasz z tym kurwa debilem Tymkiem
Nie rozmawiamy. I nie rozumiem dlaczego go obrażasz, sugerując w dodatku że i ja to robię.

many-s napisał(a):
Skoro i tak żaden z twórców nie ma czasu na "zabawę w internety" to niech pozwoli żyć tradycji a nie robić tu e-cmentarz.
Tradycja odeszła jakieś dwa lata temu. Zostało chamstwo, prowokacja i kstykizacja.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 10 Lipca 2019, 08:06
Wow. Po prostu wow.

Miałem różne plany w życiu, kilka odległych celów, parę marzeń większych i mniejszych, ale obecnie gdzieś w moją pierwsza dziesiątkę celów życiowych ląduje Cię po prostu poznać Kadłub, połączyć te wypowiedzi na forum z żywą osobą. Zobaczyć Twoje zachowanie, posłuchać Cie w rozumie, ba, połączyć to nawet z wyglądem. Bo to jest wręcz niewiarygodne jak można być tak oderwanym, bo przyjmuje, że zgodnie z tym co tak piętnujesz - nie prowokujesz nawet przez chwilę w swoich super serio postach z których wypływa brak zrozumienia tematu.

To jest jakiś fenomen. Jakiś mocno zakorzeniony w głowie syndrom oblężonej twierdzy. Jakieś straszne podziały sobie Tworzysz w swoim świecie, szczególnie tym forumowym. Wow.

Pajechali

Cytuj:
Błędy też popełniałem bo coś przynajmniej robiłem, wy tylko narzekaliście, a największym błędem było wdawanie się z wami w jakiekolwiek dyskusje. Trzeba było to wszystko od początku twardo trzymać za mordę i robić swoje, jak ma to miejsce na innych forach, gdzie takie wybryki z miejsca kończą się usunięciem delikwenta.

Rozumiem, że uważasz, że za mało twardo działałeś w swoim odczuciu i jesteś zdania, że jakbyś był twardszy i usuwał sobie "delikwentów" to przyniosłoby to o wiele lepszy rezultat? Wow.
No i to też niesamowite, że piszesz, jak dużo robiłeś, a na razie największe co zrobiłeś to jebnięcie focha na parę miesięcy, a Ci co nic nie robili założyli sobie nowe forum bez twardego trzymania za mordę.
A już użycie terminu "delikwent" dalej utwierdza mnie w tym, że czujesz się jak szeryf w mieście bezprawia, jedyny słuszny wśród słusznych, jedyny prawdziwy wśród prawdziwych. Dramat.

Cytuj:
Pokazałoby choćby jakiś sens w tej reakcji ZINNNA i Tymka. A usunięcie wszystkich bo tak, bez znajomości sytuacji, albo z relacji jednej strony, było lekkomyślne. Do czego to doprowadziło pisałem już wcześniej.

Za tym powinny iść dalsze ruchy, ale z drugiej strony jak mieli je podejmować, jak dzięki Tobie na forum zostało 20 osób? Z kogo mieli wybrać nową ekipę moderatorów? Swoją drogą jak nie rozumiesz ich ruchu to tam Ci taka analogie: Oni są jak partia rządząca, Ty byłeś premierem i zostałeś spierdolony ze stanowiska, ludzie Ci nie ufają, utracili też zaufanie do Twojego gabinetu, więc rozsądnym by się wydawało, że nowy start będzie wiązać się z nową ekipą. Całkiem Nowe Oblicze, rozumiesz.

Cytuj:
Nie wiem ile osób odeszło, lub "odeszło", i ilu jest userów na tamtym forum. Nie śledzę tego.

Ale ja nie wymagam, abyś posiadał te wiedzę, tylko Ci ją przekazałem i pisząc te odpowiedź byłeś już w jej posiadaniu i wiedziałeś o tym, a mimo to, postanowiłeś się zupełnie nie odnosić do tego, że nie ma tam garstki sadzących tylko garstka 1000 osób. No bo nie śledzisz forum, ale o zamkniętym offtopicu wiesz ¯\_(ツ)_/¯.

Cytuj:
Szkoda tylko, że ci ludzie dość często nie zachowywali się jak ludzie. Ale to już było wałkowane, nie będę powtarzał.

Ale powiedz mi proszę, kim Ty jesteś aby ustalać normy tego czym jest człowieczeństwo? Czemu uważasz się za kogoś kto może to robić? Podejrzewam, że nie jesteś wzorem cnót, moralnym wzorem w życiu prywatnym, więc nasuwa się myśl, że uważasz, iż rola admina forum internetowego dawała Ci taką pozycję. I to my jesteśmy niedojrzali?

Cytuj:
Nie rozmawiamy. I nie rozumiem dlaczego go obrażasz, sugerując w dodatku że i ja to robię.

Nie sugerowałem, że to robię i nie obrażam, a wygłaszam opinie na temat osoby która gdy poproszono ją o zmiany na forum to stwierdziła "hehehe wylogujcie sie do zycia hehehehe lol dorosnijcie ;////". A potem wpada i ej postujemy, ratujemy forum, Wy nic nie rozumiecie, 3 lata na sluchawce, zlamany palec. Wielki kurwa admin, beka.

No nic, podejrzewam, że to mój ostatni post, chyba, że będziemy kontynuować rozmowę. W zasadzie nie widzę sensu, bo jesteś dla mnie fenomenem jeśli chodzi o zakłamywanie rzeczywistości. I żebyś czasami nie zrozumiał tego jako obelgi - to po prostu zaskoczenie, że Ty jednak taki jesteś i w to głęboko wierzysz.

Ehh.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 10 Lipca 2019, 10:08
Kadłub napisał(a):

Cz4rny1337 napisał(a):
Niektórzy pewnie z Tobą nie wymienili dwóch zdań i nie mieli absolutnie kontaktu, ale plują na takie krzywe akcje i wychodzą z założenia, że ślizg to ludzie

Ja np. nigdy z nikim na forum nie wdałem się w dyskusję, z Tobą nie zamieniłem nawet emotki, zresztą nie tylko ja, ale rozumiem, że łatwiej jest napisać stek kłamstw, oczernić i przy okazji wywyższyć się niż przyznać się do błędu. Zauważyłem, że ilekroć ktoś Ci zadaje niewygodne dla Ciebie pytanie to zaczynasz mataczyć w każdy możliwy sposób.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 10 Lipca 2019, 10:44
Przecież ta grupa uporczywie sądzących się wg kadłuba powstała przez debilne ruchy kadłuba i wszystkie sprzeczki były następstwem jakichś debilnych wydarzeń. To wyglądało w ten sposób - użytkownik X napisał na fb, że ktoś ma nasza klasę, kadłub zbanowal użytkownika X za post na fb, ktoś na forum mu to wypominal, a kadłub od razu zaliczal go do grupy sądzących się i nie zachowujacych się jak człowiek

Jedynym problemem tego forum byłeś ty, od ciebie się wszystko zaczęło, od twoich dziwnych decyzji, od twoich głupich postów i patrzenia na wszystkich z góry. Jestes hipokryta, któremu wywyzszanie się sprawia przyjemność. Nikt cię na początku nie obrażal, co najwyżej podokuczal chwilę. to przez twoje bany z pizdy, warnowanie wg własnego widzimisię i trzymanie się wyimaginowanego regulaminiu ludzie zaczęli cię obrażać i słusznie. Jedyna opcja na wyjście z twarzą to było przyznanie się do błędu i przeprosiny, ale dla ciebie już nie ma ratunku. Żyj sobie w swojej bance mydlanej dalej, w której tłumy dobijaja się do slizgu. Slizg to prości ludzie i za nimi pójdą ludzie a nie za niespelnionym policjantem, któremu nie wiadomo co jutro odjebie i wg którego wszyscy się na niego uparli bez powodu

Spoiler:

Powrót do góry
moderator

Wysłano: środa, 10 Lipca 2019, 11:08
Jak to jest, że ten Twój zmyślony wróg, te niereformowalne jednostki to prawie wszyscy aktywni użytkownicy i moderatorzy ślizgu ORAZ że potrafią współtworzyć (inne już) forum bez chamstwa, prowokacji i twardego trzymania za mordę :?: :huh:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 10 Lipca 2019, 11:09
Spoiler:

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 10 Lipca 2019, 12:42
kadlub rozjebales to w pyl a stalo jak Kuwejt i jeszcze szukasz winnych XD

najwiekszym bledem bylo danie jakiejkolwiek funkcji takiemu spierdolcowi jak ty

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs profil na lastfm WWW

Wysłano: środa, 10 Lipca 2019, 15:43
jak zinnn albo tymek będą czytać tę stronę w 2022 to mam nadzieję że się wam chociaż trochę głupio zrobiło chłopaki

Powrót do góry

Wysłano: środa, 10 Lipca 2019, 16:16
Cytuj:
Trzeba było to wszystko od początku twardo trzymać za mordę i robić swoje,

:lol:

Gościu przecież dokładnie to robiłeś od jakiegoś czasu banując i warnując niektórych kompletnie z pizdy, a gdy stwierdziłeś że trzeba zaostrzyć "trzymanie za mordę", to przy okazji rozpierdoliłeś forum, także to trzymanie za morde coś ci nie wyszło i zostało zweryfikowane gdy SWN stworzył alternatywę. Nikt z nas nie przystawiał innym pistoletów do głowy żeby wbili na ślizgawkę, ty im przystawiłeś pokazując co odpierdalasz i że w każdym momencie można wylecieć za posta który albo cię krytykuje, albo ci się nie spodoba.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW
moderator

Wysłano: środa, 10 Lipca 2019, 19:34
Cz4rny1337 napisał(a):
No i to też niesamowite, że piszesz, jak dużo robiłeś, a na razie największe co zrobiłeś to jebnięcie focha na parę miesięcy
Nie focha, czekałem na Tymka i/albo ZINNNA żeby się określili co dalej i odnieśli do tego co im napisałem. Czekałem długo i uznałem, że już wystarczy. Nie twórz rzeczy, które nie miały miejsca, nie przekłamuj rzeczywistości i proszę nie wmawiaj też mi i pozostałym takich bzdur jak szeryfowanie, syndromy oblężonej twierdzy, etc. Nie baw się w kolejnego forumowego mędrca, któremu wydaje się, że zna mnie lepiej niż ja sam.

Cz4rny1337 napisał(a):
Całkiem Nowe Oblicze, rozumiesz.
Doskonale. Tylko, że jak już zdecydowali się zacząć to powinni kontynuować. Co jak widać nie nastąpiło.

Cz4rny1337 napisał(a):
Ale ja nie wymagam, abyś posiadał te wiedzę, tylko Ci ją przekazałem i pisząc te odpowiedź byłeś już w jej posiadaniu i wiedziałeś o tym, a mimo to, postanowiłeś się zupełnie nie odnosić do tego, że nie ma tam garstki sadzących tylko garstka 1000 osób. No bo nie śledzisz forum, ale o zamkniętym offtopicu wiesz ¯\_(ツ)_/¯.
Jak już chcesz się tak bawić w cyferki to uświadom sobie, że liczba zarejestrowanych kont na forum nie oddaje rzeczywistości, a co za tym idzie nie przekłamuj jej na swoją korzyść w tej chwili. Z liczby zarejestrowanych kont regularnie aktywnych jest tylko mały procent. Bardziej adekwatnym będzie wziąć pod uwagę liczbę aktualnie przeglądających forum. W chwili pisania tego postu wygląda to następująco:

- zabity dechami ŚLIZG 174 osoby
- ślizgawka 63

Wnioski każdy chyba będzie potrafił sobie wyciągnąć sam.
Nie śledzę ale i bez tego nie wyobrażam sobie żeby tamto forum nie miało najważniejszego zdaniem jej czołowych userów działu OFFTOPIC, który przecież jest motorem napędowym każdego forum o muzyce. Przecież to oczywiste jak te cyferki powyżej. I jak już mówiłem, szkoda że go nie widzę bez konta bo pewnie dowiedziałbym się jeszcze kilku ciekawych rzeczy o sobie. No chyba, że rzeczywiście go nie ma to bije się w pierś.

Cz4rny1337 napisał(a):
Ale powiedz mi proszę, kim Ty jesteś aby ustalać normy tego czym jest człowieczeństwo? Czemu uważasz się za kogoś kto może to robić?
A powiedz mi proszę, kim są ci wszyscy userzy, którzy nazywali innych userów zwierzętami i rzucali w nich obelgami, kim są ci userzy którzy ubliżają mi nawet w tym temacie? Czy aby to nie jest przejawem niedojrzałości emocjonalnej, braku wychowania, poszanowania drugiego człowieka i zwyczajnego chamstwa? Nie musisz odpowiadać bo to oczywiste.

Cz4rny1337 napisał(a):
No nic, podejrzewam, że to mój ostatni post, chyba, że będziemy kontynuować rozmowę. W zasadzie nie widzę sensu
Także nie za bardzo widzę sens bo i tak przecież wiesz lepiej jak to wyglądało z mojej strony i w co ja wierze. Ale mimo to pozdrawiam.

the napisał(a):
Ja np. nigdy z nikim na forum nie wdałem się w dyskusję, z Tobą nie zamieniłem nawet emotki, zresztą nie tylko ja, ale rozumiem, że łatwiej jest napisać stek kłamstw, oczernić i przy okazji wywyższyć się niż przyznać się do błędu. Zauważyłem, że ilekroć ktoś Ci zadaje niewygodne dla Ciebie pytanie to zaczynasz mataczyć w każdy możliwy sposób.
Ale spójrz może do góry, przeczytaj spokojnie i zastanów się chwile czy faktycznie unikam jakichś odpowiedzi i matacze. Mówię jak było z mojej perspektywy, ale że większość ułożyła już sobie w głowach inny scenariusz i próbuje go forsować to nic na to nie poradzę.

@Jarekk
Nawet mi się tego już nie chce kolejny raz prostować. Przypomnę tylko, że zaczęło się od obrażania innych userów, przez grupę której wydawało się chyba, że może więcej. Gdzieś po drodze były nawet płacze żeby dział OT traktować bardziej liberalnie, co zostało wprowadzone w życie ale tylko pogorszyło sytuacje.

pynchon napisał(a):
Jak to jest, że ten Twój zmyślony wróg, te niereformowalne jednostki to prawie wszyscy aktywni użytkownicy i moderatorzy ślizgu
Ale czekaj czekaj. Zbanowałem wszystkich czy tylko około 10 userów?
Zbanowałem wszystkich moderatorów?
A czy ja przypadkiem nie pisałem w poprzednim poście, że usunięcie całej moderacji przez Tymka i ZINNNA było błędem? No jasne, że tak mówiłem! To chyba jednak nie chciałem się pozbyć wszystkich, jak sugerujesz.

pynchon napisał(a):
ORAZ że potrafią współtworzyć (inne już) forum bez chamstwa, prowokacji i twardego trzymania za mordę
Widocznie nie ma tam jeszcze wspólnego wroga narodu, bądź kozła ofiarnego. I oby nie było, i oby ta sielanka trwała jak najdłużej.

#23 napisał(a):
Gościu przecież dokładnie to robiłeś od jakiegoś czasu
Od jakiegoś czasu, nie od początku. Czytaj dokładnie.

#23 napisał(a):
także to trzymanie za morde coś ci nie wyszło i zostało zweryfikowane gdy SWN stworzył alternatywę.
Owszem, nie wyszło bo nie było praktykowane od początku i było za dużo pobłażania na przeróżne akcje. Ale koniec końców wychodzi na to, z tego co mówicie, że dzięki mnie powstało to nowe forum. NIE MA ZA CO, że w końcu pchnąłem was na swoje.

#23 napisał(a):
i że w każdym momencie można wylecieć za posta który albo cię krytykuje, albo ci się nie spodoba.
O gościu, gdyby tak było to te czystki przeprowadziłbym już jakieś dwa lata temu.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 10 Lipca 2019, 19:58
Kadłub napisał(a):
- ślizgawka 63

Wnioski każdy chyba będzie potrafił sobie wyciągnąć sam.

:bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 10 Lipca 2019, 19:59
Kadłub napisał(a):
Jak już chcesz się tak bawić w cyferki to uświadom sobie, że liczba zarejestrowanych kont na forum nie oddaje rzeczywistości, a co za tym idzie nie przekłamuj jej na swoją korzyść w tej chwili. Z liczby zarejestrowanych kont regularnie aktywnych jest tylko mały procent. Bardziej adekwatnym będzie wziąć pod uwagę liczbę aktualnie przeglądających forum. W chwili pisania tego postu wygląda to następująco:

- ślizgawka 63

Ale może policz zalogowanych userów, bo to oni tworzą forum pisząc posty, zakładając tematy itd, a nie gości :huh:

- zabity dechami ŚLIZG 13 zidentyfikowanych
- ślizgawka 48

Powrót do góry

Wysłano: środa, 10 Lipca 2019, 21:00
Weź pod uwagę userów ukrytych (jak np. ja) oraz userów, którzy logują się aby coś napisać a tak to przeglądają i nie mają autologowania przy każdej sesji.

Wniosek taki - statystycznie ja i mój pies mamy po 3 nogi.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona