Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 22 Lipca 2019, 19:35

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Zmiany 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany
  Wysłano: środa, 3 Lipca 2019, 14:00
._. napisał(a):
Ślizg:
- godność, prestiż, wieloletnia historia,
- wiarygodne opinie prawilnych użytkowników,
- Kadłub, człowiek-ikona,
- forum o muzyce hip-hop,
- stały napływ nowych użytkowników uprawiających merytoryczny foruming,
- forumek zrodzony z pasji do muzyki,
- pozytywne emocje, kult wielkiego wodza który niebawem wróci do władzy,
- 15 lat pięknej historii.

vs

śl*****ka.eu:
- nazwa, która jest samobójstwem jeśli chodzi o SEO no ale po chuj się kierowac zdrowym rozsadkiem skoro mozna dojebac tej kurwie Kadłubowi,
- opinie fanów Tuzzy i jakichś bucowatych pseudodziennikarzy muzycznych vide ruces djniemal,
- stado wściekłych wywrotowców na których użytnik Kadłub nawet nie raczy splunąć mimo ich wielomiesięcznych utyskiwań,
- forum o tematyce offtopic,
- żadnych nowych użytkowników spoza kółeczka wzajemnej adoracji,
- spęd zrodzony z nienawiści do Kadłuba,
- negatywne emocje, kreowanie wroga narodu,
- dwa tygodnie działania.

facts

ten użytkownik, chociaz trolluje, ma stop procent racji i każdy wymieniony przez niego punkt (prócz tych dwóch tygodni) jest oczywiście prawdziwy

z powyższych względów, nie będę zapraszać na ślizgawkę, gdyż on zrobił to za mnie najlepiej jak się dało

pozdrawiam cieplutko

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Czwartek, 4 Lipca 2019, 10:47
Jarekk napisał(a):
Może i nawet kilkanaście osób by się nad tym zastanowiło. Większość zobaczyła skruchę zinna, przyznanie się do błędu, ogromne chęci do zaczęcia "od nowa". Przez moment sam się zanastanawiałem nawet jak tutaj zagadać do jednych i drugich żeby zacząć tutaj od początku

ale kurwa zobacz co z tych szumnych zapowiedzi zostało zrobione xd to forum kiedyś mogło imponować, teraz śmieszy. tutaj wszyscy w tej administracji na swój sposób są leonami i kadłubami, z większością administracji nie ma dialogu, a reszcie się nie chce. chuj z tym forum i jakieś ckliwe gadki o historii przestały mnie ruszać jakoś po dwóch tygodniach przesiadki na ślizgawke
Nic nie zostało zrobione, i raczej na nic bym nie liczył. Ewentualnie po tym poście ZINNN będzie miał kilkudniowy zryw, po którym znów się zapadnie pod ziemie. Fakty są takie, że enemski zawsze miał to wszystko w głębokim poważaniu, ZINNN niby by chciał ale nie ma zielonego pojęcia o prowadzenia forum (to już nie 2010, wake up!) i nie ma na to czasu ani chęci. leon jest jedyną konkretną i rzeczową osobą z tej trójki ale ma dom, pracę i dziecko, po którego narodzinach już zupełnie nie miał czasu na jakieś forum - jak dorośniecie to zrozumiecie. Ja osobiście po frajerskiej akcji dwóch pierwszych próbowałem się z nimi jeszcze jakoś porozumieć ale skoro nawet nie odpisują na czacie założonym w tej sprawie to żegnam. Ani nie tęsknie, ani mi nie brakuje forum. Mieli jakiś tam plan, nawet spisany w punktach ale tak naiwny, że szkoda gadać. Usunięcie wszystkich modów bo kilka osób przybiegło ze skargą na mnie było super posunięcie chłopaki, wręcz genialnym. Forum sobie leży odłogiem, prowokacje postują, multikonta zakładane, uaktywniły się konta pozakładane kilka lat wstecz (a to tylko spostrzeżenia po 10 minutach na forum). Trzeba było usunąć mnie, a nie od razu wszystkich i zostawić to na samopas. A już w ogóle kuriozalnym ruchem było otwarcie rejestracji, czyli to co sam zamierzałem zrobić. Tylko ja bym sobie przygotował grunt przed, a po otwarciu miałem jeszcze jeden pomysł, który by to pchnął. Ale skoro znienacka chłopaki wszystkich usunęli to niech teraz działają. Ja za każdym razem gdy do nich pisałem o wsparcie, w sprawach głównie technicznych, to echo.

Co do forum ślizgawki to już chociaż mogliście postarać się o jakąś inną nazwę bo ta chyba po złości + bardziej spersonalizować całość bo w tej chwili wygląda to jak popłuczyny po tym forum. Chcieliście forum gdzie rap będzie drugorzędny, albo i odsunięty na jeszcze dalszy plan, a próbujecie rozbujać forum pisząc na fp o całym polski rap gównie, którym tak rzekomo gardzicie i zastanawiacie się gdzie uderzyć żeby to wypromować - dość przewrotnie to wygląda. Nierapowe w założeniach forum, które to najbardziej stoi rapem. Ale kontynuujcie, mając w pamięci błędy z tego forum, może się to jeszcze jakoś fajnie rozwinie.

Z mojej strony to by było w sumie tyle. Jak będą jakieś normalne pytania to mogę jeszcze odpowiedzieć w wolnej chwili. Etap forum mam za sobą, jakby ktoś mnie szukał to myślę, że bez problemu znajdzie.

5.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 4 Lipca 2019, 11:48
Szczyt :lol: Typ, który był jedynym elementem który doprowadził do upadku forum* teraz po niemal 3 m-cach milczenia wraca by oczerniać innych i zwalać winę, chłopie, masz tupet :lol:

*pozostałe były mniej istotne, ty banowales wg wlasnego widzimisie, ty poczules sie jak pan na wlosciach, to twoje aroganckie podejscie kazdemu juz wychodzilo dziurkami. Wszystkie pozostałe elementy, takie jak braki techniczne forum, brak otwartej rejestracji itp przez lata nie spowodowaly umarcia forum - ty to zrobiłeś. Teraz piszesz z pozycji mającego wyjebane, ja też mam, pisałem tu rzadko, na ślizgawce też rzadko, ale nie sposob nie skomentowac sowizmatow jakie stosujesz by bronic swojej osoby. Raczej bronic przed sobą, bo chyba gdzies tam w glebi siebie masz wyrzuty i poczucie, ze jednak to zjebales. na forum mozesz brnac w teorie, ze miales plany etc, ale z boku jest to wyrazne.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 4 Lipca 2019, 12:39
Kadłub napisał(a):
leon jest jedyną konkretną i rzeczową osobą z tej trójki ale ma dom, pracę i dziecko, po którego narodzinach już zupełnie nie miał czasu na jakieś forum - jak dorośniecie to zrozumiecie.

weź już zamknij pizdę z tą swoją moralizatorską gadką, bo wszystko co złe na tym forum stało się przez ciebie

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 4 Lipca 2019, 13:04
Kadlub jakim ty jestes niereformowalnym przyglupem. :bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 4 Lipca 2019, 13:08
co za dzban :lol: ty jestes najwazniejszym powodem dla którego to forum upadło

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 4 Lipca 2019, 13:16
Kadłub napisał(a):

[...]Z mojej strony to by było w sumie tyle.

No, to wypierdalaj.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 4 Lipca 2019, 15:05
:lol:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 4 Lipca 2019, 16:02
Kadłub napisał(a):
Jak będą jakieś normalne pytania to mogę jeszcze odpowiedzieć w wolnej chwili

Ile bierzesz na klatę?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 4 Lipca 2019, 19:23
Ej, a gdyby tak kolegom, którzy na ślizgawce są administratorami i moderatorami, przydzielić te funkcje tutaj? Tworząc Ślizgawkę i obierając tam te stanowiska, pokazali, że zależy im na dobrym forum - zamiast kierować swoją energię na alternatywę, mogliby współtworzyć SLG.

Jak znakomita większość użytkowników forum W CHUJU MAM kto jest adminem, moderatorem itd. Jedyne co ma dla mnie znaczenie, to żeby forum funkcjonowało jak należy i żeby było z kim wymieniać opinie.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 4 Lipca 2019, 22:30
Zajmij się śpiewaniem dawid bo w postowaniu to nie wróżę ci kariery

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Piątek, 5 Lipca 2019, 00:28
Mniej więcej takiej reakcji się spodziewałem. I właśnie dlatego zamierzałem pozbyć się takiego elementu z forum. Ale skoro chłopaki przybyli z odsieczą nie znając sytuacji (bo jak mieli ją znać skoro od lat ich tutaj nie ma :dunno: ), nie zadając sobie trudu zapytania o co tak właściwie chodzi, i robiąc bezsensowne czystki w moderacji to ok. Tylko jak już zaczęli to powinni to kontynuować.

Undertone napisał(a):
teraz po niemal 3 m-cach milczenia wraca by oczerniać innych
Długo czekałem aż się zbiorą na odpowiedź, o wiele dłużej niż zrobiłby to każdy z was.

Undertone napisał(a):
Teraz piszesz z pozycji mającego wyjebane, ja też mam, pisałem tu rzadko, na ślizgawce też rzadko, ale nie sposob nie skomentowac sowizmatow jakie stosujesz by bronic swojej osoby. Raczej bronic przed sobą, bo chyba gdzies tam w glebi siebie masz wyrzuty i poczucie, ze jednak to zjebales. na forum mozesz brnac w teorie, ze miales plany etc, ale z boku jest to wyrazne.
Szkoda, że na ślizgawce dla niezarejestrowanych jest zablokowany dział OT (nie wieżę, że go nie ma wcale) bo pewnie dowiedziałbym się jeszcze kilku innych ciekawych rzeczy o sobie, o których zupełnie nie mam pojęcia.

Jarekk napisał(a):
weź już zamknij pizdę z tą swoją moralizatorską gadką, bo wszystko co złe na tym forum stało się przez ciebie
Jedyne co mogę zrobić to przeprosić w imieniu leona, że w hierarchii wartości wyżej postawił rodzinę niż tracenie czasu na wprowadzanie jakichś pierdółek na forum dla grupy wyszczekanych małolatów z roszczeniowym tonem. Przepraszam.

Kabruk napisał(a):
Ile bierzesz na klatę?
150kg.

syrop klonowy napisał(a):
Jedyne co ma dla mnie znaczenie, to żeby forum funkcjonowało jak należy i żeby było z kim wymieniać opinie.
To masz nowe forum do tego. Czyżby tam nie było z kim tego robić?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Lipca 2019, 07:10
Ja nie wierzę jak ty po tym co odjebałeś jeszcze masz czelność tu wracać i szczekać

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Lipca 2019, 08:44
to jest aż nieprawdopodobne, żeby tak bardzo nie potrafić się przyznać do popełnionych błędów, ja rozumiem, że może reszta moderacji nie jest lepsza, ale zrzucanie na nich całej winy w takiej sytuacji to i tak :damn:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Lipca 2019, 09:01
w sumie to się zalogowałem żeby odpisać kadłubowi, ale doszedłem do wniosku że nie ma sensu się jeszcze teraz znęcać nad typem, wesołego życia w swojej bańce mydlanej gościu

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Lipca 2019, 09:44
Ten gościu jest niemożliwy xd

Kadłub przypomina mi postać diatlowa z serialu Czarnobyl

Spoiler:

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Piątek, 5 Lipca 2019, 10:51
Mystair napisał(a):
to jest aż nieprawdopodobne, żeby tak bardzo nie potrafić się przyznać do popełnionych błędów, ja rozumiem, że może reszta moderacji nie jest lepsza, ale zrzucanie na nich całej winy w takiej sytuacji to i tak :damn:
Może nie zauważyłeś to specjalnie dla ciebie zacytuje.
Kadłub napisał(a):
Trzeba było usunąć mnie, a nie od razu wszystkich i zostawić to na samopas.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Lipca 2019, 11:45
W swoim poście znalazłeś winę w każdym tylko nie w sobie samym, a fakt jest taki, że żaden z użytkowników nie wyniósł się ze ślizgu przez brak jakichś udogodnień technicznych, wizualnych, usprawnień w forum itd. bo każdy raczej by na to lał w sytuacji w której na forum nadal postowałoby się dobrze, bez myśli z tyłu głowy, że za jakieś jedno krzywe hasło można zostać odpierdolonym przez wielkiego admina, do rozpadu tego forum doprowadziłeś tylko i wyłącznie Ty i wreszcie to zrozum, ta jedna akcja z bodajże kwietnia przelała czarę goryczy i skończyło się tak jak się skończyło, nie z winy ZINNA czy kogokolwiek innego (bo to, że położyli chuj na reanimowanie forum to już osobna historia). Swoją drogą masz ewidentny problem z braniem na swoje barki odpowiedzialności za swoje czyny, ślepo brniesz w jakąś swoją wizję, prawdę i najgorsze jest to, że Ty sam w nią chyba sukcesywnie zaczynasz wierzyć. Jebie mi tu jakimś pierwiastkiem zespołu unikania patologicznego, daj już sobie spokój z postowaniem, slg zaorajcie, bo żal patrzeć na to jak to wygląda, zostawcie jakąś archiwalną wersję i z pełną odpowiedzialnością dokończcie to co Kadłub z masochistyczną satysfakcją rozpoczął.

Wpłacajcie pieniążki e-koledzy

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 5 Lipca 2019, 11:51
ok

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 7 Lipca 2019, 00:22
xD xD

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona