Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 23 Sierpnia 2019, 03:15

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Lajkowanie postów - pomysły, sugestie, za i przeciw. 

Zmiana
Ankieta wygasła środa, 27 Lipca 2016, 10:02
Liczba głosów : 0

Lajkowanie postów - pomysły, sugestie, za i przeciw. 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Lajkowanie postów - pomysły, sugestie, za i przeciw.
  Wysłano: Piątek, 8 Lipca 2016, 17:24
A czy nie można wprowadzić lajków/unlajków, czy też samych lajków na zasadzie, że są, ale nie ingerują w żaden sposób na wyświetlanie postów/tematów? Przecież zawsze jak jeden użytkownik zgadza/nie zgadza się z drugim użytkownikiem, to może mu dać lajka + odpowiedź/samą odpowiedź, albo samego lajka/unlajka, co to za różnica? Okres próbny uważam za bardzo dobry pomysł, bo jak już kilka osób wcześniej zobaczyło, korona z głowy nikomu od tego nie spadnie, a nawet jak spadnie, to zawsze jedna strona będzie się mogła spuszczać na drugą jaki to był chujowy/dobry pomysł i jak to się nie znają na życiu i w ogóle niech wypierdalają bo po co tacy ludzie co dają zjebane pomysły?

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Piątek, 8 Lipca 2016, 17:31
"A czy nie można wprowadzić lajków/unlajków, czy też samych lajków na zasadzie, że są, ale nie ingerują w żaden sposób na wyświetlanie postów/tematów? "

No przecież tak to ma wyglądać.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 8 Lipca 2016, 17:50
kapec napisał(a):
"A czy nie można wprowadzić lajków/unlajków, czy też samych lajków na zasadzie, że są, ale nie ingerują w żaden sposób na wyświetlanie postów/tematów? "

No przecież tak to ma wyglądać.

Ale według części opinii które przeczytałem (a głownie do tych osób to napisałem, bo chyba trochę inaczej to rozumieją, a jak nie to sorry, że się wtrąciłem między wódkę a zakąskę) to ten system ma zburzyć cały światopogląd i prawie wszyscy użytnicy staną się wyznawcami Paradoksa bo będą klikać plusy jak szaleni :dunno:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Lipca 2016, 19:55
Właśnie tacy użytkownicy jak NaTeutatesa, czy Peyton, którzy nie potrafią zrozumieć kilku dłuższych postów Piramijdy, z sensowną argumentacją, gdzie wymagana jest odrobina skupienia i czytania ze zrozumieniem są za likami, bo prościej będzie dać tą łapkę, niż zdobyć się na wysiłek napisania tych 5 znaków - proste. I w sumie właśnie teraz zacząłem się zastanawiać, czy to nawet nie lepiej? Ograniczyłoby to ilość miałkich postów, ale z drugiej strony po co przyczyniać się do pogłębiania zacofania umysłowego tej części forum.

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 11 Lipca 2016, 20:44 przez radhew, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Lipca 2016, 20:27
W sumie wypada podbić radhewa, bo z argumentacją piramijdy można się zgodzić lub nie, ale nie da się mu odmówić sporej biegłości intelektualnej w prowadzeniu dyskusji, do której to nikt z tutaj obecnych nawet nie zbliżył się poziomem.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Lipca 2016, 21:49
Radhew mnie przekonał, jestem przeciw punktowaniu postów.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Lipca 2016, 22:45
Nie wiem czy zaglądacie, ale jest takie forum - www.skyscrapercity.com, jest to forum o różnych miastach świata, można tam dowiedzieć się więcej na temat inwestycji w polskich miastach, o materiałach które zostały użyte przy budowie nowego biurowca, o cenach tych materiałów, skąd je wydobyto, jaką ciężarówką przywieziono, mówiąc krótko - najbanalniejsza dyskusja zjada dupą 3/4 dyskusji na tym forum. Wysyłając tam post dwa razy go analizujesz - czy na pewno masz rację, czy nie palnąłeś jakiejś głupoty, czy to, co chcesz napisać, ma sens. I wiecie co? Od, kurwa, lat tam są przy postach łapki w górę i jak komuś podoba się jakiś jebany post, to klika tę łapkę i, jak ma ochotę, to odpowiada na takim samym, zazwyczaj wysokim, poziomie. Nie zabiło to dyskusji na tamtym forum, nikt nie spina o te łapki, a nawet jak ktoś je notorycznie daje, to nikt na to nie zwraca uwagi, więc nie wiem czemu nagle na ślizgu miałoby to nie wypalić. Ja naprawdę lubię merytoryczne dyskusje i nie mam problemu z przyznaniem komuś racji, ale wasze argumenty przeciw nadal mnie bardzo mocno bawią. Są tak bardzo absurdalne i nierzeczywiste, że jeju

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Lipca 2016, 23:03
Co tu się odpierdala, jezu. Chodzi tylko o jebane lajki czy tam plusiki, panowie. :lol: W czym będą wam przeszkadzały te małe plusiki i minusiki po prawej stronie? :shock:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Banned
  Wysłano: Poniedziałek, 11 Lipca 2016, 23:04
radhew przeciez ty jestes najglupszym userem na slizgu

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Lipca 2016, 23:49
Mjonsz wyjaśnił, nad czym kurwa Wy tu rozkminiacie to ja nie wiem.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Lipca 2016, 00:10
Jarekk napisał(a):
mówiąc krótko - najbanalniejsza dyskusja zjada dupą 3/4 dyskusji na tym forum. Wysyłając tam post dwa razy go analizujesz - czy na pewno masz rację, czy nie palnąłeś jakiejś głupoty, czy to, co chcesz napisać, ma sens.

Fajnie, że od razu wyjaśniłeś dlaczego tam można a tutaj nie

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Lipca 2016, 00:21
Jarekk napisał(a):
Wysyłając tam post dwa razy go analizujesz - czy na pewno masz rację, czy nie palnąłeś jakiejś głupoty, czy to, co chcesz napisać, ma sens.

Dobrze, że o tym wspomniałeś, bo to ukazuje główną różnicę między skyscrapercity a znaczną częścią użytkowników forum slizg.eu. Jak sam napisałeś, na SSC panuje bardzo wysoka kultura dyskusji, więc nie ma tam zbyt szerokiego pola do nadużyć - a nawet jeśli takie się pojawiają, to traktowane są jako margines.

Dla odmiany na ślizgu mamy masę szczyli, dla których nobilitacją jest sam fakt posiadania konta na tym forum (wow!); mamy afery o to, że ludzie rzekomo zakładają sobie dla zabawy multikonta, podpierdalają się wzajemnie do administracji, a administracja na fali wczuwki wdaje się z tego powodu w karczemne pyskówki z użytkownikami. Jeśli coś zbytnio uogólniłem to sorry, nie chciało mi się śledzić sprawy od deski do deski.

Lajki, jak każde narzędzie, same w sobie nie są ani dobre ani złe. Wszystko zależy od tego, w czyje ręce trafią. Podobnie jak ze sztućcami - niby niegroźne, ale jak dasz idiocie, to się pokaleczy. Żeby była jasność, ja nie jestem przeciwnikiem lajków - można to wypróbować i zobaczyć jak wyjdzie, a nuż wyjdzie spoko. Z tym, że jestem też w stanie zrozumieć tych, którzy są przeciw.

Powrót do góry
złodziej Fen

Wysłano: Wtorek, 12 Lipca 2016, 00:25
ja jestem przeciwko z jednego prostego względu

lajki nie wniosą nic (jeśli już to wspomniany przez pynchona system jak na fb), a znając część użytkowników tutaj to wiele dyskusji sprowadzi do "nie wiem po co w ogóle ci odpisuje, chyba widac kto ma wiecej lajkow ;]"

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Lipca 2016, 00:42
Adler napisał(a):
Jarekk napisał(a):
Wysyłając tam post dwa razy go analizujesz - czy na pewno masz rację, czy nie palnąłeś jakiejś głupoty, czy to, co chcesz napisać, ma sens.

Dobrze, że o tym wspomniałeś, bo to ukazuje główną różnicę między skyscrapercity a znaczną częścią użytkowników forum slizg.eu. Jak sam napisałeś, na SSC panuje bardzo wysoka kultura dyskusji, więc nie ma tam zbyt szerokiego pola do nadużyć - a nawet jeśli takie się pojawiają, to traktowane są jako margines.

Dla odmiany na ślizgu mamy masę szczyli, dla których nobilitacją jest sam fakt posiadania konta na tym forum (wow!); mamy afery o to, że ludzie rzekomo zakładają sobie dla zabawy multikonta, podpierdalają się wzajemnie do administracji, a administracja na fali wczuwki wdaje się z tego powodu w karczemne pyskówki z użytkownikami. Jeśli coś zbytnio uogólniłem to sorry, nie chciało mi się śledzić sprawy od deski do deski.

zgadzam się, ale dla mnie nie ma to nic wspólnego z lajkami

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Lipca 2016, 13:52
To forum zmierzam ku koncowi.

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 10 Czerwca 2019, 23:07 przez Luxair, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
złodziej Fen

Wysłano: Wtorek, 12 Lipca 2016, 14:28
no dobra, ale skąd wiesz czy lajk oznacza bowdown czy lol czy coś jeszcze innego. dlatego forma z pokazaniem ile emotek zebrał dany post ma jeszcze sens, ale sam podział plusów i minusów jest imo niepraktyczny.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Lipca 2016, 15:00
smiley. napisał(a):
radhew przeciez ty jestes najglupszym userem na slizgu

Wróżę rychłego perma za sianie fermentu i multikonto, pzdr ;] Poza tym słucham Balmondziaka i Malika Montanę, a to z miejsca wyklucza twoje stwierdzenie bez żadnego pokrycia.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Lipca 2016, 16:23
pynchon napisał(a):
Może dałoby się zrobić coś podobnego do systemu z facebooka? Oczywiście o ile jest coś takiego dla phpbb.
Wtedy pod postem mogłoby być coś w stylu:

Spoiler:

Najlepszy pomysł, lajki i dislajki chujowe z przyczyn, które już zostały wymienione we wcześniejszych postach.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Lipca 2016, 18:54
W ankiecie dałem na nie, taka opcja niepotrzebna imo

Pisze posty na fazie.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Lipca 2016, 21:33
dobra, podsumujmy.

Śmiałem się bardzo z postu użytkownika Pinky F., bardzo zabawny, więc przyznaję minus ewentualnie :rotfl:. Nie wiem jak daleko trzeba odlecieć chłopaku, żeby insynuować, że jakiś ślizger będzie sprowadzał dyskusję do bitwy na lajki, sugeruję z taką wyobraźnią zabrać się za pisanie jakichś książek bo ja nawet nie ogarniam jak można coś takiego wymyślić przeglądając to forum. Sprawa jest jasna: na forum o inwestycjach skyscrapercity.com, gdzie średnia wieku jest gdzieś dwa razy wyższa a przeciętny użytkownik jest poważnym człowiekiem skupionym stricte na poszerzeniu swojej wiedzy w oparciu o którą potencjalnie będzie zarabiał pieniądze nie nadużywa się tego systemu, więc na ślizgu również nie będzie się go nadużywać, to porównanie nie ma żadnych luk a zestawienie tamtej społeczności z ślizgerami, których wyjściowym argumentem w połowie dyskusji jest "a kim ty kurwa jesteś?" jest całkowicie sensowne.

Nie śmiałem się z postu użytkownika Luxair, bo poruszył śmiertelnie poważną kwestię, więc przyznaję plus ewentualnie :bowdown:. Użytkownicy działu o niczym, którym przyznano w zasadzie nieograniczoną swobodę wypowiedzi nagle zorientowali się, że niektórym z nich/większości to jednak nie służy i chujowo się przegląda śmietnik, którzy sami robią, wobec tego na podstawie tego fundamentalnego problemu, z którego nie ma dobrego wyjścia trzeba wprowadzić nowe rozwiązanie systemowe, które zreorganizuje całe forum tak by jednak jakoś uwzględniać te bowdowny i walle bez których ogromnej wartości merytorycznej nie można się obejść. Rzecz jasna nie ma rozwiązań idealnych i nie jest pewne czy rozwiąże to problem bo niektóre lotne umysły tego działu już teraz deklarują, że ich rewolucyjne bowdowny nie będą cenzurowane, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo.

wszystko to ma sens......... rozsądne argumenty........

zamykam

Prędzej znajdziesz szczęście w Google
Albo żonę na Roksie

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona