Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 8 Grudnia 2019, 08:52

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Lajkowanie postów - pomysły, sugestie, za i przeciw. 

Zmiana
Ankieta wygasła środa, 27 Lipca 2016, 10:02
Liczba głosów : 0

Lajkowanie postów - pomysły, sugestie, za i przeciw. 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Lajkowanie postów - pomysły, sugestie, za i przeciw.
  Wysłano: Piątek, 8 Lipca 2016, 11:35
wielkie kurwa pozdro 2115

Ostatnio edytowano Wtorek, 11 Czerwca 2019, 20:29 przez alexmahone, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 8 Lipca 2016, 12:01
piramjida napisał(a):
Peyton napisał(a):
To są tylko jebane lajki/antylajki ludzie, na chuj wy się przypierdalacie do tego :lol:
Skoro kilku osobom to nie będzie pasować to po prostu tego nie używajcie i nie patrzcie na lajki tylko na treść (tak, tak jakby teraz już nie oceniało się postów przez pryzmat użytkownika, tylko merytoryczną wartość, taki chuj).

Może po prostu zrobić okres próbny, wprowadzić ten system np na 1-2mc i po tym czasie wrócić do tematu czy się to sprawdziło czy nie? Z całym szacunkiem, ale mówienie o tym, że taka głupota zmieni (na minus) całe forum, to jest zwykłe pierdolenie.
Ludzie, istnieje też życie poza tym forum.

No ale co by miałoby niby wyniknąć z tego okresu próbnego? Bo z twojej "logiki" wynikałoby, że dwie rzeczy: albo sprawa lajków/dislajków musiałaby z jakichś powodów zacząć być trochę bardziej poważna, by się do niej "przypierdalać" i zacząć być skorelowana z takimi problemami jak życie, zdrowie czy rodzina by w ogóle o niej mówić albo cała rzeczywistość pozainternetowa musiałaby wsiąknąć wewnątrz portalu slizg.eu tak by poza nim nie było żadnego życia i dopiero wtedy można zacząć mówić o minusach. Myślę, że to się jednak nie wydarzy. Argumentu w stylu "zalegalizujmy kradzież, nie chcesz to nie kradnij, proste" szkoda komentować.

Co się stanie po tym "okresie próby" jest oczywiste: ci którym się to podoba teraz będzie się to podobać i odwrotnie. Nie jest to konceptualnie tak skomplikowane rozwiązanie by nie przewidzieć jego rezultatów. Już teraz widać, że dla zwolenników lajków nie może nawet potencjalnie istnieć cokolwiek mogącego rozjebać argument "wszyscy jesteśmy atencjuszami a niektórzy nawet atencjuszami wracającymi z urlopu".

:lol: chyba troche poplynales. Twoja argumentacja na przytoczonym przykladzie kradziezy to jest chyba najbardziej bezsensowna rzecz, jaka czytalem tutaj od bardzo dawna, wiec tym razem ja nie zgadzam sie z Twoja 'logika'. Tak gigantyczny kontrast zastosowales tu specjalnie, czy tak Ci sie 'niechcacy' napisalo?
Moim zdaniem, to, co uwazasz za oczywiste (efekt koncowy tego 'eksperymentu'), wcale nie koniecznie takie musi byc. Kazdy w trakcie procesu zwiazanego z testowaniem tej funkcji na okresie probnym, moze zmienic zdanie - zwolennicy, ze jednak to rozwiazanie jest zwyczajnie kiepskie, nie sprawdzilo sie i lepiej je wyjebac, albo odwrotnie - obecni przeciwnicy zaczna to popierac. Skad wiesz? Moze lepiej jednak zamiast pustych slow i przepychanek, sprobowac cos przetestowac i zobaczyc jakie beda efekty, a potem ewentualnie to zmieniac/dostosowywac/odpuscic calkowicie, skoro nikogo to nic nie kosztuje, swiat sie nie zawali, forum przezyje, itp.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Piątek, 8 Lipca 2016, 12:11
Stop inwigilacji.

Ostatnio edytowano środa, 5 Czerwca 2019, 12:07 przez kr0pka, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 8 Lipca 2016, 12:40
Peyton napisał(a):
Kazdy w trakcie procesu zwiazanego z testowaniem tej funkcji na okresie probnym, moze zmienic zdanie - zwolennicy, ze jednak to rozwiazanie jest zwyczajnie kiepskie, nie sprawdzilo sie i lepiej je wyjebac, albo odwrotnie - obecni przeciwnicy zaczna to popierac. Skad wiesz?

Wiem to m.in. po twojej "argumentacji", którą wygłaszasz teraz.

Widzę, że nie rozumiesz analogii albo udajesz specjalnie kretyna, żeby się nie odnieść, więc wyjaśnię prościej: argumenty które podałeś za tym rozwiązaniem nie mogą być obalone w drodze żadnego eksperymentu, jakkolwiek negatywne rezultaty nie wynikną z tego testowania czy okresu próby to twoje twierdzenia i tak pozostają aktualne - dalej nie będzie sensu się przypierdalać bo "to tylko jebane lajki/antylajki" i nic się w tej sprawie nie zmieni, dalej będzie istniało życie poza forum, dalej nikt nie będzie fizycznie zmuszany do korzystania z systemu lajków i będzie mógł to sobie ignorować - tylko, że jak sugerował mój przykład z kradzieżą zupełnie nie tu leży problem i żaden z twoich argumentów go nie dotyka a jedynie odsłania twoje betonowe stanowisko, które nie może się zmienić bo nie istnieje żaden zestaw argumentów przeciwko lajkom/dislajkom, który nie mógłby zostać zbyty twierdzeniem, że można wyłączyć komputer i zrobić coś poza forum.

Prędzej znajdziesz szczęście w Google
Albo żonę na Roksie

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 8 Lipca 2016, 13:02
a ja pierdole takie forum gdzie nie mozna sobie wrzucic lola i opuscic tematu
swoboda wypowiedzi zostala juz wystarczajaco ograniczona przez limit znakow i usmieszkow

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Piątek, 8 Lipca 2016, 13:16
widzeszalenstwo napisał(a):
ja pierdole jaki farfocel

widzeszalenstwo napisał(a):
to nudne gowno nawet nie stalo obok letniaka

Widzę przyjacielu, że formułując swoje niepokorne myśli sprytnie obchodzisz ograniczenia na forum więc może i z lolami wyklętymi sobie jakoś poradzisz.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm WWW

Wysłano: Piątek, 8 Lipca 2016, 13:28
piramjida, o czym Ty w ogole mowisz w tym momencie, jakie betonowe stanowisko?
Po prostu uwazam, ze na ten moment, najlepszym rozwiazaniem byloby zwyczajnie sprawdzenie jak cos bedzie funkcjonowac w praktyce, skoro tak naprawde, zadne z nas nie ma pewnosci jakie beda tego efekty, a sam eksperyment przebiegnie absolutnie bezurazowo dla kogokolwiek.
Owszem, moze okazac sie, ze to bedzie chujnia i nie wykluczam takiej mozliwosci, aczkolwiek moze jednak bez sensu jest sie spinac o taka glupote i widziec od razu cala przyszlosc forum w ciemnych barwach, nie wiedzac jak to dokladnie bedzie? Niezaleznie od efektu koncowego, absolutnie nic sie nie stanie, bo jesli bedzie ok - nie ma sprawy, ale jesli sie to nie sprawdzi - mozna to z latwoscia usunac i wrocic do stanu przed zmianami. Takie to trudne?
Caly sens tego okresu probnego opiera sie jednak na mysli/nadziei, ze ludzie aka uzytkownicy tego forum, nie sa jednak takimi baranami z - jak to ujales - betonowymi stanowiskami, tylko jednak potrafia ocenic dany pomysl rzetelnie i ewentualnie zmienic zdanie w jedna, lub druga strone. i tyle ;)
bez spiny ziomek

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Piątek, 8 Lipca 2016, 13:37
alexmahone napisał(a):
ale kurwa, czemu mają być wtedy zakazane posty typu: :bowdown: , :lol: , xd? jak tak to ja jestem przeciw, jak dasz lajka, to nie wiesz, czy to oznacza bowdown czy lol , a może wall albo bag
i ja byłbym za samymi plusami, bez minusów, bo owczy pęd będzie kazał lwiej części użytników dawać z automatu minusy tym nielubianym cokolwiek nie napiszą, minusy niepotrzebne

Ja rozumiem, że rozwój techniki sprawia, że cofamy się w czasie o kilka tysięcy lat do pisma obrazkowego, ale jednak jesteśmy na forum, które z definicji jest miejscem, gdzie wymienia się opinie używając słowa pisanego. A skoro już poświęcasz swój na pewno bardzo cenny czas wchodząc tutaj, to mógłbyś się nieco wysilić i wyrazić swoje zdanie za pomocą więcej niż jednej emotki.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 8 Lipca 2016, 14:14
Peyton napisał(a):
piramjida, o czym Ty w ogole mowisz w tym momencie, jakie betonowe stanowisko?

Wyjaśniłem wystarczająco jasno byś nie odwracał kota ogonem z "odpływaniem" do czasu wprowadzenia systemu minusów możesz jedynie odmawiać przeczytania. :^)

Peyton napisał(a):
Po prostu uwazam, ze na ten moment, najlepszym rozwiazaniem byloby zwyczajnie sprawdzenie jak cos bedzie funkcjonowac w praktyce, skoro tak naprawde, zadne z nas nie ma pewnosci jakie beda tego efekty, a sam eksperyment przebiegnie absolutnie bezurazowo dla kogokolwiek.
Owszem, moze okazac sie, ze to bedzie chujnia i nie wykluczam takiej mozliwosci, aczkolwiek moze jednak bez sensu jest sie spinac o taka glupote i widziec od razu cala przyszlosc forum w ciemnych barwach, nie wiedzac jak to dokladnie bedzie? Niezaleznie od efektu koncowego, absolutnie nic sie nie stanie, bo jesli bedzie ok - nie ma sprawy, ale jesli sie to nie sprawdzi - mozna to z latwoscia usunac i wrocic do stanu przed zmianami. Takie to trudne?

Spowoduje to jedną rzecz - bezzasadne odwrócenie ciężaru dowodu. Zamiast pokazać dlaczego jakieś rozwiązanie ma sens użytkownicy przeciwko temu rozwiązaniu będą musieli pokazać dlaczego jest wadliwe i trzeba je odwrócić. To się oczywiście nigdy nie uda i to jest całkowicie oczywiste czytając ten temat - nikt nie przekona kogoś, kto wychodzi z punktu wyjścia "poza forum też jest życie?", "i co, świat ci się zawalił?" czy odrzucającego każdą obiekcję jako śmieszną.

Peyton napisał(a):
Caly sens tego okresu probnego opiera sie jednak na mysli/nadziei, ze ludzie aka uzytkownicy tego forum, nie sa jednak takimi baranami z - jak to ujales - betonowymi stanowiskami, tylko jednak potrafia ocenic dany pomysl rzetelnie i ewentualnie zmienic zdanie w jedna, lub druga strone. i tyle ;)

Nie chodzi o bycie baranem czy nie, jedni użytkownicy mają po prostu inny interes od drugich, inne rzeczy są dla nich istotne i inaczej korzystają z tego forum. Reprezentuję swój interes. Błędnie zakładasz, że niezbędne jest wprowadzenie tego systemu i wtedy maksymalnie obiektywni i racjonalni użytkownicy ocenią problemy, które z niego wynikają ponieważ już na tym etapie dyskusji (w której jeszcze póki co jesteś sprowokowany uczestniczyć klawiaturą) widać, że co do pewnych rzeczy nie ma zgody i nawet jeżeli te problemy wynikną to dla zwolenników systemu to nie są problemy/nie interesują ich/ważniejsze jest dla nich coś innego.

Prędzej znajdziesz szczęście w Google
Albo żonę na Roksie

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 8 Lipca 2016, 17:24
A czy nie można wprowadzić lajków/unlajków, czy też samych lajków na zasadzie, że są, ale nie ingerują w żaden sposób na wyświetlanie postów/tematów? Przecież zawsze jak jeden użytkownik zgadza/nie zgadza się z drugim użytkownikiem, to może mu dać lajka + odpowiedź/samą odpowiedź, albo samego lajka/unlajka, co to za różnica? Okres próbny uważam za bardzo dobry pomysł, bo jak już kilka osób wcześniej zobaczyło, korona z głowy nikomu od tego nie spadnie, a nawet jak spadnie, to zawsze jedna strona będzie się mogła spuszczać na drugą jaki to był chujowy/dobry pomysł i jak to się nie znają na życiu i w ogóle niech wypierdalają bo po co tacy ludzie co dają zjebane pomysły?

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Piątek, 8 Lipca 2016, 17:31
"A czy nie można wprowadzić lajków/unlajków, czy też samych lajków na zasadzie, że są, ale nie ingerują w żaden sposób na wyświetlanie postów/tematów? "

No przecież tak to ma wyglądać.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 8 Lipca 2016, 17:50
kapec napisał(a):
"A czy nie można wprowadzić lajków/unlajków, czy też samych lajków na zasadzie, że są, ale nie ingerują w żaden sposób na wyświetlanie postów/tematów? "

No przecież tak to ma wyglądać.

Ale według części opinii które przeczytałem (a głownie do tych osób to napisałem, bo chyba trochę inaczej to rozumieją, a jak nie to sorry, że się wtrąciłem między wódkę a zakąskę) to ten system ma zburzyć cały światopogląd i prawie wszyscy użytnicy staną się wyznawcami Paradoksa bo będą klikać plusy jak szaleni :dunno:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Lipca 2016, 19:55
Właśnie tacy użytkownicy jak NaTeutatesa, czy Peyton, którzy nie potrafią zrozumieć kilku dłuższych postów Piramijdy, z sensowną argumentacją, gdzie wymagana jest odrobina skupienia i czytania ze zrozumieniem są za likami, bo prościej będzie dać tą łapkę, niż zdobyć się na wysiłek napisania tych 5 znaków - proste. I w sumie właśnie teraz zacząłem się zastanawiać, czy to nawet nie lepiej? Ograniczyłoby to ilość miałkich postów, ale z drugiej strony po co przyczyniać się do pogłębiania zacofania umysłowego tej części forum.

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 11 Lipca 2016, 20:44 przez radhew, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Lipca 2016, 20:27
W sumie wypada podbić radhewa, bo z argumentacją piramijdy można się zgodzić lub nie, ale nie da się mu odmówić sporej biegłości intelektualnej w prowadzeniu dyskusji, do której to nikt z tutaj obecnych nawet nie zbliżył się poziomem.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Lipca 2016, 21:49
Radhew mnie przekonał, jestem przeciw punktowaniu postów.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Lipca 2016, 22:45
Nie wiem czy zaglądacie, ale jest takie forum - www.skyscrapercity.com, jest to forum o różnych miastach świata, można tam dowiedzieć się więcej na temat inwestycji w polskich miastach, o materiałach które zostały użyte przy budowie nowego biurowca, o cenach tych materiałów, skąd je wydobyto, jaką ciężarówką przywieziono, mówiąc krótko - najbanalniejsza dyskusja zjada dupą 3/4 dyskusji na tym forum. Wysyłając tam post dwa razy go analizujesz - czy na pewno masz rację, czy nie palnąłeś jakiejś głupoty, czy to, co chcesz napisać, ma sens. I wiecie co? Od, kurwa, lat tam są przy postach łapki w górę i jak komuś podoba się jakiś jebany post, to klika tę łapkę i, jak ma ochotę, to odpowiada na takim samym, zazwyczaj wysokim, poziomie. Nie zabiło to dyskusji na tamtym forum, nikt nie spina o te łapki, a nawet jak ktoś je notorycznie daje, to nikt na to nie zwraca uwagi, więc nie wiem czemu nagle na ślizgu miałoby to nie wypalić. Ja naprawdę lubię merytoryczne dyskusje i nie mam problemu z przyznaniem komuś racji, ale wasze argumenty przeciw nadal mnie bardzo mocno bawią. Są tak bardzo absurdalne i nierzeczywiste, że jeju

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Lipca 2016, 23:03
Co tu się odpierdala, jezu. Chodzi tylko o jebane lajki czy tam plusiki, panowie. :lol: W czym będą wam przeszkadzały te małe plusiki i minusiki po prawej stronie? :shock:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Banned
  Wysłano: Poniedziałek, 11 Lipca 2016, 23:04
radhew przeciez ty jestes najglupszym userem na slizgu

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Lipca 2016, 23:49
Mjonsz wyjaśnił, nad czym kurwa Wy tu rozkminiacie to ja nie wiem.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Lipca 2016, 00:10
Jarekk napisał(a):
mówiąc krótko - najbanalniejsza dyskusja zjada dupą 3/4 dyskusji na tym forum. Wysyłając tam post dwa razy go analizujesz - czy na pewno masz rację, czy nie palnąłeś jakiejś głupoty, czy to, co chcesz napisać, ma sens.

Fajnie, że od razu wyjaśniłeś dlaczego tam można a tutaj nie

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona