Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 17 Września 2019, 04:19

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Prowo(kacje) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Prowo(kacje)
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 19:45
Jarekk napisał(a):
i naprawdę kadłub nie wiesz skąd to się bierze? zachowujesz się tak jakbyś był królem tego forum, przypominam, że to ty jesteś dla użytkowników, a nie odwrotnie i ten piękny kolorek i funkcja ADMIN to twój obowiązek, a nie przywilej, a wozisz się na tym jak nie wiadomo kto.
nie masz prawa niczego od nikogo z ekipy wymagac, bo w przeciwienstwie do ekipy nie zainwestowales w to forum kompletnie nic, zero czasu, hajsu, poswiecenia. Napisalem to raz i napisze to raz jeszcze, chcesz od tych ludzi czegos wymgac to im kurwa zaplac ze SWOICH ciezko zarobionych pieniedzy, wtedy bedziesz mogl wymagac.
Jarekk napisał(a):
Z tematu "zmiany na forum + propozycje" chyba nigdy nic nie wprowadzono albo bardzo dawno, zazwyczaj wszystkie propozycje są olewane. Ja nie mówię żeby od razu wszystkie wprowadzać, ale chociaż się odnieść, zainteresować, a admin potrafi ci odpisać "nie wchodź, nikt nie będzie tęsknił".
przyklady, dajesz przyklady ktore byly nie skomentowane i nie byly wczesniej walkowane jedziesz tymi tysiacami przykladow.
Jarekk napisał(a):
Luxair od tygodnia prosi o zdjęcie tematu z przyklejonych w offtopie (nie wiem po co, ale poprosił), nikt nie zdjął.
jedyna sluszna uwaga, przeprosilem Luxair'a na pw i przeprosze go tu: nie ogarnalem ze dostalem to pw, utknelo mi w stosie innych. Przy okazjic hcialbym pogratulowac mu zajebistej organizacji nagrywek - szacunek.
Jarekk napisał(a):
Wam się chce tylko warny wlepiać i zmieniać nick na jakiś super śmieszny typu Maidman, ale jak trzeba głupie logo opuścić, podnieść, zmienić, to przez miesiąc gadacie, że tak tak tak, a potem ktoś spytał w święta jak z tym logo, to nastąpiła najgłupsza wymówka z możliwych, że nie będę zawracał głowy leonowi w święta. Co ty, do domu do niego przychodzisz? na kolacje się wbijasz? faktycznie wysłanie pw 26 grudnia tak bardzo narusza granicę dobrego smaku, że powinienem zrozumieć.
pewnie nie ogarniasz co to koniec roku, zamykanie projektow i inwentaryzacje - wybaczam, moze kiedys sie dowiesz i zrozumiesz, moze zrozumiesz ze jak wraca sie do domu rodzinnego na swieta to sie pomaga w przygotowaniach albo siada z rodzina przy stole, a nie spierdala po 5 minutach do komputera - to moze tez zrozumiesz. Powiem ci tylko ze zebralem sie wtedy i zaczalem to robic 26 grudnia kolo polnocy. Potem zobaczylem ta pyskowe viewtopic.php?p=2807004#p2807004 , wtedy tym pierdolnalem i poszedlem spac. Nie bedzie mnie zaden mentalny gowniarz bezczelnie rozliczac z obietnic ktorych nigdy nie skladalem i prosze cie nie rznij teraz glupa ze nie rozumiesz ocb. Jestes wiec ostania osoba ktora moze sie o to przypierdalac.
Jarekk napisał(a):
Co do leona, to ja go mimo wszystko bardzo szanuję, bo on sam to ogarnia i nie dziwię się, że nie ma na to czasu, ale niech weźmie sobie do pomocy kogoś bardziej ogarniętego niż kadłuba (chociaż kogoś, kto będzie potrafił opuścić to logo, a nie tylko poruszał się w panelu admina), który uważa się za króla tego forum i te odzywki typu "MOJA CIERPLIWOŚĆ TEŻ MA GRANICE!! NIE ZAWRACAJ GŁOWY, JESTEM ZAPRACOWANY!!" naprawdę, tato?
zapraszam synu do wspolpracy, z listy nierozliczonych propozycji wybierz sobie ta ktora zrealizujesz, ja ci udostepnie odpowiednie pliki zeby takie modyfikacje zrobic, a jak je zrobisz to je sprawdze i wprowadze na serwer, czekam panie ogarniety jak zobacze od ciebie jaki kolwiek kawalek kodu to cie przeprosze w osobnym temacie w opiniach i sugestiach za to ze w ciebie nie wierzylem. Mam nadzieje ze nikogo nie pomine ale jedyna osoba z poza ekipy ktora tutaj zadeklarowala sie do pomocy i faktycznie zrobila solidna robote to Michu ktoremu z tego miejsca bardzo dziekuje, reszta, jaka reszta?
Jarekk napisał(a):
leon gdyby nie przenosił kodeksu ulicy przy każdej spinie na forum i był sprawiedliwy to byłoby superowo.
wierz w to lub nie ale tu nie chodzi o jakies kurwa przenoszenie kodeksu ulicy bo nigdy na niej nie zylem, w mojej opini sa to rzeczy elementarne dla kazdego doroslego czlowieka i traktuje to bardziej jak prace organiczna, caly ten wywod jest tego dowodem bo mialem to poprosu olac, gdyby mnie Kadłub nie poprosil zebym ten post przeczytal to bym to potraktowal jak spam, a tak musialem wytlumaczyc pare rzeczy ktorych powaznym ludziom tlumaczyc nie trzeba - praca organiczna.
Jarekk napisał(a):
ale przewózka kadłuba jest tak irytująca, że nie da rady
chcieliscie kogos kto bedzie podejmowal decyzje, Kadłub podejmuje decyzje poza tym koordynuje wszytko zakulisowo i robi mase swietnej roboty ktorej nie widzisz, nie zrozumiesz jezeli nie miales okazji w zyciu organizowac czegos wiekszego niz 5-cio osobowe wyjscie na browar. Kazda decyzja znajdzie swoich zwolennikow i przeciwnikow wiec przypierdalanie sie ze 'ktos sie wozi' bo podejmuje decyzje zgodnie z tym do czego zostal wybrany jest... bez komentarza. Widze ze w chwili obecnej wydaje ci sie ze chcial bys byc na jego miejscu i zrobil bys to wszystko lepiej. Ja to juz widzilem dziesiatki razy w zyciu i powiem ci tyle: nie zrobil bys, nie nadajesz sie, muisz dorosnac, zmadrzec i spowazniec. Wtedy pogadamy.

Mito napisał(a):
jakie są powody do zmiany nicku, tak serio?
jak user zacznie dzialanosc publiczna (jako artysta, wydawca, wlasciciel biznesu etc.) i chce dalej udzielac sie na forum ale anonimowo, tak zeby uniknac 100pw z prosba o feata, wydanie albo innego spamu - to jest dla mnie przyklad powaznej, uargumentowanej prosby ktora bez problemu zostanie spelniona. Ale zebysmy sie dobrze zrozumieli:nie pisze o tym ze antek z tomkiem nagrali do ponczochy mamy pierwszy kawalek i teraz sa wielkimi gwiazdami co jest powodem do zmiany nicku.
Jak ktos sie zaczyna wstydzic wlasnej ksywy to nie jest kurwa moj problem, to jest jego problem. Powtorze jeszcze raz: nicki na forum sa z reguly nie zmieniane zeby nie wprowadzac fermentu: postowales jako pan x teraz jako pan y, a za trzy dni jako pan z, inni nie wiedza z kim rozmaiwaja. Ulatwialo by to prowa, utrudnialo dyskusje. To jest 'root cause'.
Teraz zakladamy ze nie zmieniamy nickow z blachych powodow. Pytanie czy zmiana z "franek 17" na "franek" jest akceptowalna czy zmiana 'franek' na 'mietek' jest rowniez akceptowalna czy zmiana 'dobry ziomek' na 'policjant' jest akceptowana? Gdzie jest granica? Najlepszym sposobnem na unikniecie argumentow z przedszkola "przeciez jemu zmieniliscie, a mi nie, to nie fair' jest faktyczna blokada zmiany nickow, nie ma akceptowalnych rozwiazan posrednich ktore wzbudzily by mniej kontrowersji i konfliktow i to mniejsze zlo. Jezeli masz lepsza propozycje wyjscia z tego patu slucham, ale nie bedziemy zmieniac nikcow wszytkim jak im sie zechce nie wazne jak bardzo wazne w ich mniemaniu jest to ze zmienia sobie ksywe na forum w internecie, no ludzie.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 20:32
Leon, ale ja się nie przyjebałem, zapytałem z ciekawości.
Indywidualne rozpatrywanie takich podań jest chyba najlepsze.

Problemów miałem więcej niż wyprzedaży w czarnym piątku

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 21:17
A ja może wrócę do clue tematu, choć zabrzmię jak tetryk - prawdziwe prowa i naprawdę fajne rzeczy z tym związane na tym forum skończyły się parę lat temu i w tym momencie spora część kontentu na forum powoduje raka oczu i również jestem za tym żeby można było jakiegoś typu akcje uskuteczniać przeciwko tej sytuacji. Dyskusja szybko zeszła na standardowy temat - Kadług zły i chuj w dupę moderacji, ale od kiedy w sumie pamiętam to jebany był jakiś człowiek z moderacji (choć czasem faktycznie argumenty były po stronie użytkowników), ale teraz na ślizgu nie jest (nie było? nie wchodziłem już tu na dłużej trochę czasu) tak tragicznie pod tym względem. Wiem z własnego doświadczenia, że, nie tylko z modami, z ludźmi ogólnie, można załatwić naprawdę dużo jak potraktuje się drugą osobę też jak człowieka i wtedy nawet rzeczy teoretycznie niemożliwe do realizacji stają się możliwe. Wystarczy tylko chcieć. 5 wam.

Obrazek

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 22:07
boże kochany, przecież nie chodziło mi to żebyście to logo naprawili w święta, tylko sam fakt, że kadłub nie chciał wysłać wiadomości w internecie (którą można odczytać nawet kurwa po nowym roku), bo są święta, mnie rozbawił, rozumiesz? wiele ludzi prosiło o ocenianie postów, o zmianę szaty graficznej, ja prosiłem o to żeby w mailu przy banie wyświetlał się powód tego bana, ogólnie powód ostrzeżenia - zero odezwu. reszty raczej nie ma sensu poruszać, bo znowu mi napiszesz żebym zapłacił kadłubowi pensje ZE SWOICH pieniędzy i dopiero później prosił o, np. zmianę nicku. Co do kodowania - nie znam się, więc nic nie zrobię, ale co to w ogóle za podejście? to tak samo jakbym napisał, że kamilek stoch chujowo skoczył, a on dałby mi narty i powiedział "skocz lepiej".

no akurat mixtape'y slg, które propsowałeś to pomysł mój i globe, przy dwóch bangerach też włożyłem sporo czasu wraz z u1. Tak, leon, nie wiem co to koniec roku, nigdy nie przepracowałem nawet godziny, hajs ciągnę od rodziców, tylko ty jesteś ogarnięty. no prosze cie, nie traktuj mnie z góry, bo to śmieszne, nie potraficie w ogóle przyjąć krytyki, macie na wszystko odpowiedź, patent na mądrość. oczywiście klasyka musiała polecieć "on zrobił dla tego forum więcej niż ty!!!", no chwila czy warnowanie, przenoszenie postów, tematów, blokowanie ich, upominanie użytkowników, itp. to nie są OBOWIĄZKI moderatora? skoro zgodził się na moda, to chyba właśnie po to? co to za argument w ogóle?

ja jestem zwykłym użytkownikiem i piszę swoje obserwacje, a wy zaraz piana na ustach i gadka typu "JAK SMIESZ NAS OCENIAĆ, PRZENIES TYLE TEMATOW CO JSC I WTEDY DOPIERO MOZEMY POGADAC" - to śmieszne. lecicie w chuja często i nie wiem czemu się tego wypieracie, zamiast zwyczajnie przyznać się do błędu. polecam sygnaturę użytkownika 90s (o ile nie zmienił) - tam w kilku zdaniach jest wszystko co potrzebne by zrozumieć o co mi chodzi

Spoiler:

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 22:32
leon napisał(a):
Potem zobaczylem ta pyskowe viewtopic.php?p=2807004#p2807004 , wtedy tym pierdolnalem i poszedlem spac. Nie bedzie mnie zaden mentalny gowniarz bezczelnie rozliczac z obietnic ktorych nigdy nie skladalem i prosze cie nie rznij teraz glupa ze nie rozumiesz ocb.

oczywiście, najlepiej zawsze zwalić na erynię

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 22:44
odpierdolcie sie od gmll cioty, prowokacją to jest ten temat

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 22:48
ja tylko chciałem pogratulować dorosłego, pełnego sukcesów życia użytkownikowi leon, bo jest takie dorosłego zajebiste, że w każdym poście w tym dziale musi o tym pięć razy napisać że jest dorosły i umie programować, więc należy mu dorosłego się za to szacunek.

albo w sumie jeszcze że full fermentu wynikło z tego, że pewien dorosłego użytkownik postował jako rudy, a teraz postuje jako bartek i inni nie wiedzą z kim rozmawiają i utrudnia to dyskusję (pozdro rudy).

i jeszcze beka z tego zarzutu, że ktoś nie wniósł nic do dorosłego forum, ciekawe jak miał wnieść, skoro oddolne inicjatywy co do moderacji systematycznie są olewane, ostatnio maciek cośtam próbował dorosłego przyświrować z szykiem i niestety nie uzyskał akceptacji. no ale to w sumie dorosłego jest genialne, odmawiać komuś czegoś a potem zarzucać mu, że tego nie zrobił.

a teraz już dorosłego wracam nie robić nic, nie nadawać się, dorastać, mądrzeć i poważnieć. bo nie mam tak dorosłego i pełnego sukcesów życia jak inni.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 22:52
Niech dowodem na to, jak głupi był ten temat od samego początku będzie to, że sprowadził nas znowu do tej samej jałowej dyskusji, z której i tak nic nie wyniknie.

Zamykam.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 23:08
zgadzam sie i to poniekad przeze mnie, ale mnie tu od rakow i idiotow wyzywaja, wiec musialem sie wtracic

Spoiler:

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 23:16
prowokacje? nie dzięki, wolę mezokracje. rap ma łączyć a nie dzielić pozdro
https://www.youtube.com/watch?v=EdxCkAokrJM

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5