Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 26 Września 2017, 17:26

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Prowo(kacje) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Prowo(kacje)
  Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 09:55
Był.

Najzabawniejsze jest to, że właśnie takie bóldupiące postawy najbardziej nakręcają niektórych użytkowników. Dziecinne czy nie - tak działa ten mechanizm.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 10:18
Z tego co lygrys mówił, forum daje techniczna możliwość blokowania działów. Czy nie można przynajmniej największych wirażek wysyłać na zsyłkę do offtopicu?

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 10:55
Albo do specjalnie utworzonego działu koncentracyjnego

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 12:59
i naprawdę kadłub nie wiesz skąd to się bierze? zachowujesz się tak jakbyś był królem tego forum, przypominam, że to ty jesteś dla użytkowników, a nie odwrotnie i ten piękny kolorek i funkcja ADMIN to twój obowiązek, a nie przywilej, a wozisz się na tym jak nie wiadomo kto. Ten Ratatuj też jest dobry, dał mi warna (jebać to, bo tak naprawdę był zasłużony), podejrzewam, że nikt nie zgłosił mojego posta tylko on wyszedł z inicjatywą, ja mu wysłałem jego post, który złamał ten sam punkt regulaminu i od razu klasyczna gadka - zgłoś to rozpatrzymy. Czyli trzeba zgłaszać czy nie? (może być też tak, że sam Ratatuj nie może siebie zwarnować, wtedy sora za ferment). Z tematu "zmiany na forum + propozycje" chyba nigdy nic nie wprowadzono albo bardzo dawno, zazwyczaj wszystkie propozycje są olewane. Ja nie mówię żeby od razu wszystkie wprowadzać, ale chociaż się odnieść, zainteresować, a admin potrafi ci odpisać "nie wchodź, nikt nie będzie tęsknił". Luxair od tygodnia prosi o zdjęcie tematu z przyklejonych w offtopie (nie wiem po co, ale poprosił), nikt nie zdjął. Wam się chce tylko warny wlepiać i zmieniać nick na jakiś super śmieszny typu Maidman, ale jak trzeba głupie logo opuścić, podnieść, zmienić, to przez miesiąc gadacie, że tak tak tak, a potem ktoś spytał w święta jak z tym logo, to nastąpiła najgłupsza wymówka z możliwych, że nie będę zawracał głowy leonowi w święta. Co ty, do domu do niego przychodzisz? na kolacje się wbijasz? faktycznie wysłanie pw 26 grudnia tak bardzo narusza granicę dobrego smaku, że powinienem zrozumieć. Co do leona, to ja go mimo wszystko bardzo szanuję, bo on sam to ogarnia i nie dziwię się, że nie ma na to czasu, ale niech weźmie sobie do pomocy kogoś bardziej ogarniętego niż kadłuba (chociaż kogoś, kto będzie potrafił opuścić to logo, a nie tylko poruszał się w panelu admina), który uważa się za króla tego forum i te odzywki typu "MOJA CIERPLIWOŚĆ TEŻ MA GRANICE!! NIE ZAWRACAJ GŁOWY, JESTEM ZAPRACOWANY!!" naprawdę, tato? leon gdyby nie przenosił kodeksu ulicy przy każdej spinie na forum i był sprawiedliwy to byłoby superowo. Obiecałem sobie, że nie będę się nakręcał i oleje xd ewentualnie się podrażnię, ale przewózka kadłuba jest tak irytująca, że nie da rady

Spoiler:

Ostatnio edytowano Wtorek, 2 Lutego 2016, 13:14 przez Jarekk, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 13:14
DZIWKO WEJDŹ NA CZAT

warn

Spoiler:

Powrót do góry

Banned
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 13:28
Kwintesencja.

Poor Globox.

JESTEŚ KURWĄ, ZDECHNIESZ KURWĄ, KURWA, KURWO

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm WWW

Ostrzeżenia: 2
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 13:38
Ta-ta-tak jak powiedział wybitny łodzianin, użytkownik Jarekk - na dnie forum w dziale dla moderatorów są kadłubowce, one żyją tam bezpiecznie od milionów lat i żyją sobie w przekonaniu, że jesteśmy na elitarnym forum o muzyce, gdzie słucha się najlepszego rapu typu Wankej albo Smarki, ewentualnie 808s a nie jakichś prowokacji typu gm2l i w ogóle jest to forum muzyczne na którym rozmawia się tylko o muzyce (Rap, produkcja, teledyski - wszystko to możecie sobie tu skomentować albo Dla tych którzy nie chcą czytać o tym, że Kaziu pojechał Zdzisia, a Jasiu ma okładkę płyty robioną w Paincie...), a offtopicu to w zasadzie powinno tu nie być, bo w tamtym dziale wypowiadają się przygłupy, które nie mają nic do powiedzenia, więc morda w kubeł, bo poziom forum leci z roku na rok na pysk, no ale w sumie może jednak ten offtopic zostać, bo każde duże, szanujące się forum ma taki dział offtopic.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 14:27
Wydaje mi sie, ze to najwyższy czas zeby Mider zamknął temat.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 18:07
The Maidmankamil1239SWNCotidianoPROBLEMpiteParadoksLothiaMider90sGlobePaulie

najlepsi ludzie w jednym temacie, czyli mocno i :bowdown: #spenserski

Ale zamknij temat, xzychu, bo ten temat jest co najmniej tak głupi jak djniemal

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 23:02
jeszcze sié podlacze pod slanie chuji w strone kadluba, ziomeczku adminie, od jakiegos czasu informuje cie o rejestracji z polecenia dla mojego ziomka a ty widocznie w chuju to masz. Gdzie twoje administratorskie poczucie bytu na tym forum, zamiast pierdolic kocopoly zajmij sie obowiazkami.

Powrót do góry
admin

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 00:28
W ciągu ostatnich ~ 2 tygodni założyłem kilka kont od ręki, niemal w ten sam dzień. Ale jak ty pomimo kilku prób dalej nie potrafisz wysłać zgłoszenia z poprawną treścią to też śle chuje w twoją stronę. A masz nawet wzór w odpowiednim temacie. I szkoda, że tutaj już nie jesteś taki grzeczny jak na PW.

Jarekk napisał(a):
zachowujesz się tak jakbyś był królem tego forum
Jarekk napisał(a):
wozisz się na tym jak nie wiadomo kto.
Zejdź na ziemie chłopcze i ogarnij swoje zwidy.
Jarekk napisał(a):
"nie wchodź, nikt nie będzie tęsknił".
Czyli od tego masz taki ból dupska. Siadło jednak dobrze.
Jarekk napisał(a):
Luxair od tygodnia prosi o zdjęcie tematu z przyklejonych w offtopie (nie wiem po co, ale poprosił), nikt nie zdjął.
W pierwszej kolejności swoje pretensje kieruj do moderatorów tego działu. Ja takiej informacji nie dostałem, nikt mnie o to nie prosił. A mówiłem kiedyś wyraźnie, że jak ktoś chce to może w każdej chwili napisać mi PW bo nie siedzę w każdym temacie na forum. Co bardziej rozgarnięci tak właśnie robią i mają np. zmieniane nicki.
Jarekk napisał(a):
Wam się chce tylko warny wlepiać
Posłużę się tutaj przykładem twojego ulubionego moda. JSC podczas bycia modem miał coś koło 2K podjętych akcji. Wszystkie to były oczywiście ostrzeżenia, co nie?
Nie pierdol o tym co kto robi bo nie widzisz nawet 1/3 pracy danego moda. Widzisz i pamiętasz tylko warny bo są łatwe do wychwycenia przez zwykłego usera. Zmiany w regulaminie typu rezygnacja z permów, na rzecz dłuższych banów, same zaistniały, nie? Z przywróceniem uprzednio permanentnie zbanowanych userów też nie mamy pewnie nic do czynienia?
Jarekk napisał(a):
potem ktoś spytał w święta jak z tym logo, to nastąpiła najgłupsza wymówka z możliwych, że nie będę zawracał głowy leonowi w święta. Co ty, do domu do niego przychodzisz? na kolacje się wbijasz?
Jednak jesteś idiotą. Jeśli myślisz, że dorosły człowiek będzie się w święta przejmował prawidłowym umieszczeniem logotypu na forum, tak żebyś mógł spokojnie spać, to grubo się mylisz.
Jarekk napisał(a):
Obiecałem sobie, że nie będę się nakręcał i oleje
Konsekwentny to ty jesteś, jak widać. Prujesz się przy każdej okazji ostatnio.

Co do leona to jestem z nim w stałym kontakcie i mógłbym ci naświetlić kilka rzeczy, ale nie wiem czy on by sobie tego życzył. Więc po prostu podlinkuje mu to co napisałeś i jak będzie chciał to sam się do tego odniesie.

PATRONATY SLG:

AprAxjA - Nie Będzie Tego Na Żadnej Płycie

Nawaj/Barto'cut12 - Za Dnia Marnuję Talent

Spinache - REALITY

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 01:00
Kadłub napisał(a):
W ciągu ostatnich ~ 2 tygodni założyłem kilka kont od ręki, niemal w ten sam dzień.

to przyznaj sobie medal w takim razie
Zachowujesz sie jak pierdolony urzedas w jakims krusie, zamiast zyczliwie podejsc do sprawy przypierdalasz sie o byle gówno by na koncu stwierdzic ze jest zly wzor zgloszenia
cierpliwosci braknie kolezko

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 01:20
Kadłub napisał(a):
A mówiłem kiedyś wyraźnie, że jak ktoś chce to może w każdej chwili napisać mi PW bo nie siedzę w każdym temacie na forum. Co bardziej rozgarnięci tak właśnie robią i mają np. zmieniane nicki.

Jaką argumentację w takim razie przedstawiają? Bo widzę już kilku userów ze zmienionym nickiem, a mi parę miesięcy temu odmówiłeś usunięcia tych dwóch cyferek z nicku, bo nie widziałeś powodu do zmiany.

Jest jakaś magia w patrzeniu na lecących samobójców. Część spada spokojnie. Pewnie są pogodzeni z losem, jakby doświadczyli już wszystkiego. Resztę po puszczeniu barierki ogarnia panika - dopiero zrozumieli co tak naprawdę zrobili, że problemy ostatnich dni, tygodni można było rozwiązać. Teraz czeka na nich tylko twarde jak beton lustro wody.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 02:19
aspirant szczur napisał(a):
Uwagi Kadłuba są słuszne, sam nawet wystosowałem kary represyjne wobec kilku osób.

WARN

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 14:45
Kadłub napisał(a):
Jarekk napisał(a):
Luxair od tygodnia prosi o zdjęcie tematu z przyklejonych w offtopie (nie wiem po co, ale poprosił), nikt nie zdjął.
W pierwszej kolejności swoje pretensje kieruj do moderatorów tego działu.

Pynchon które jest tam modem twierdził że nie ma uprawnień do przyklejania/odklejania tematów.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 14:49
Moderatorzy nie mają uprawnień do przyklejania/odklejania tematów. Przynajmniej kiedyś tak było.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Banned
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 14:52
No to niezły burdel macie w tej moderacji, brawo.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 15:02
jaka tu się piaskownica w ogóle odbywa :rotfl:

jakie są powody do zmiany nicku, tak serio?

Problemów miałem więcej niż wyprzedaży w czarnym piątku

Powrót do góry
moderator

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 19:26
MicBar napisał(a):
Moderatorzy nie mają uprawnień do przyklejania/odklejania tematów. Przynajmniej kiedyś tak było.

Luxair napisał(a):
Kadłub napisał(a):
Jarekk napisał(a):
W pierwszej kolejności swoje pretensje kieruj do moderatorów tego działu.

Pynchon które jest tam modem twierdził że nie ma uprawnień do przyklejania/odklejania tematów.

Musze zdementowac. Ja moge, wiec jak bedzie ktos mial podobny problem w przyszlosci, prosze pisac do mnie, postaram sie pomoc :)

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 19:45
Jarekk napisał(a):
i naprawdę kadłub nie wiesz skąd to się bierze? zachowujesz się tak jakbyś był królem tego forum, przypominam, że to ty jesteś dla użytkowników, a nie odwrotnie i ten piękny kolorek i funkcja ADMIN to twój obowiązek, a nie przywilej, a wozisz się na tym jak nie wiadomo kto.
nie masz prawa niczego od nikogo z ekipy wymagac, bo w przeciwienstwie do ekipy nie zainwestowales w to forum kompletnie nic, zero czasu, hajsu, poswiecenia. Napisalem to raz i napisze to raz jeszcze, chcesz od tych ludzi czegos wymgac to im kurwa zaplac ze SWOICH ciezko zarobionych pieniedzy, wtedy bedziesz mogl wymagac.
Jarekk napisał(a):
Z tematu "zmiany na forum + propozycje" chyba nigdy nic nie wprowadzono albo bardzo dawno, zazwyczaj wszystkie propozycje są olewane. Ja nie mówię żeby od razu wszystkie wprowadzać, ale chociaż się odnieść, zainteresować, a admin potrafi ci odpisać "nie wchodź, nikt nie będzie tęsknił".
przyklady, dajesz przyklady ktore byly nie skomentowane i nie byly wczesniej walkowane jedziesz tymi tysiacami przykladow.
Jarekk napisał(a):
jedyna sluszna uwaga, przeprosilem Luxair'a na pw i przeprosze go tu: nie ogarnalem ze dostalem to pw, utknelo mi w stosie innych. Przy okazjic hcialbym pogratulowac mu zajebistej organizacji nagrywek - szacunek.
Jarekk napisał(a):
Wam się chce tylko warny wlepiać i zmieniać nick na jakiś super śmieszny typu Maidman, ale jak trzeba głupie logo opuścić, podnieść, zmienić, to przez miesiąc gadacie, że tak tak tak, a potem ktoś spytał w święta jak z tym logo, to nastąpiła najgłupsza wymówka z możliwych, że nie będę zawracał głowy leonowi w święta. Co ty, do domu do niego przychodzisz? na kolacje się wbijasz? faktycznie wysłanie pw 26 grudnia tak bardzo narusza granicę dobrego smaku, że powinienem zrozumieć.
pewnie nie ogarniasz co to koniec roku, zamykanie projektow i inwentaryzacje - wybaczam, moze kiedys sie dowiesz i zrozumiesz, moze zrozumiesz ze jak wraca sie do domu rodzinnego na swieta to sie pomaga w przygotowaniach albo siada z rodzina przy stole, a nie spierdala po 5 minutach do komputera - to moze tez zrozumiesz. Powiem ci tylko ze zebralem sie wtedy i zaczalem to robic 26 grudnia kolo polnocy. Potem zobaczylem ta pyskowe viewtopic.php?p=2807004#p2807004 , wtedy tym pierdolnalem i poszedlem spac. Nie bedzie mnie zaden mentalny gowniarz bezczelnie rozliczac z obietnic ktorych nigdy nie skladalem i prosze cie nie rznij teraz glupa ze nie rozumiesz ocb. Jestes wiec ostania osoba ktora moze sie o to przypierdalac.
Jarekk napisał(a):
Co do leona, to ja go mimo wszystko bardzo szanuję, bo on sam to ogarnia i nie dziwię się, że nie ma na to czasu, ale niech weźmie sobie do pomocy kogoś bardziej ogarniętego niż kadłuba (chociaż kogoś, kto będzie potrafił opuścić to logo, a nie tylko poruszał się w panelu admina), który uważa się za króla tego forum i te odzywki typu "MOJA CIERPLIWOŚĆ TEŻ MA GRANICE!! NIE ZAWRACAJ GŁOWY, JESTEM ZAPRACOWANY!!" naprawdę, tato?
zapraszam synu do wspolpracy, z listy nierozliczonych propozycji wybierz sobie ta ktora zrealizujesz, ja ci udostepnie odpowiednie pliki zeby takie modyfikacje zrobic, a jak je zrobisz to je sprawdze i wprowadze na serwer, czekam panie ogarniety jak zobacze od ciebie jaki kolwiek kawalek kodu to cie przeprosze w osobnym temacie w opiniach i sugestiach za to ze w ciebie nie wierzylem. Mam nadzieje ze nikogo nie pomine ale jedyna osoba z poza ekipy ktora tutaj zadeklarowala sie do pomocy i faktycznie zrobila solidna robote to Michu ktoremu z tego miejsca bardzo dziekuje, reszta, jaka reszta?
Jarekk napisał(a):
leon gdyby nie przenosił kodeksu ulicy przy każdej spinie na forum i był sprawiedliwy to byłoby superowo.
wierz w to lub nie ale tu nie chodzi o jakies kurwa przenoszenie kodeksu ulicy bo nigdy na niej nie zylem, w mojej opini sa to rzeczy elementarne dla kazdego doroslego czlowieka i traktuje to bardziej jak prace organiczna, caly ten wywod jest tego dowodem bo mialem to poprosu olac, gdyby mnie Kadłub nie poprosil zebym ten post przeczytal to bym to potraktowal jak spam, a tak musialem wytlumaczyc pare rzeczy ktorych powaznym ludziom tlumaczyc nie trzeba - praca organiczna.
Jarekk napisał(a):
ale przewózka kadłuba jest tak irytująca, że nie da rady
chcieliscie kogos kto bedzie podejmowal decyzje, Kadłub podejmuje decyzje poza tym koordynuje wszytko zakulisowo i robi mase swietnej roboty ktorej nie widzisz, nie zrozumiesz jezeli nie miales okazji w zyciu organizowac czegos wiekszego niz 5-cio osobowe wyjscie na browar. Kazda decyzja znajdzie swoich zwolennikow i przeciwnikow wiec przypierdalanie sie ze 'ktos sie wozi' bo podejmuje decyzje zgodnie z tym do czego zostal wybrany jest... bez komentarza. Widze ze w chwili obecnej wydaje ci sie ze chcial bys byc na jego miejscu i zrobil bys to wszystko lepiej. Ja to juz widzilem dziesiatki razy w zyciu i powiem ci tyle: nie zrobil bys, nie nadajesz sie, muisz dorosnac, zmadrzec i spowazniec. Wtedy pogadamy.

Mito napisał(a):
jakie są powody do zmiany nicku, tak serio?
jak user zacznie dzialanosc publiczna (jako artysta, wydawca, wlasciciel biznesu etc.) i chce dalej udzielac sie na forum ale anonimowo, tak zeby uniknac 100pw z prosba o feata, wydanie albo innego spamu - to jest dla mnie przyklad powaznej, uargumentowanej prosby ktora bez problemu zostanie spelniona. Ale zebysmy sie dobrze zrozumieli:nie pisze o tym ze antek z tomkiem nagrali do ponczochy mamy pierwszy kawalek i teraz sa wielkimi gwiazdami co jest powodem do zmiany nicku.
Jak ktos sie zaczyna wstydzic wlasnej ksywy to nie jest kurwa moj problem, to jest jego problem. Powtorze jeszcze raz: nicki na forum sa z reguly nie zmieniane zeby nie wprowadzac fermentu: postowales jako pan x teraz jako pan y, a za trzy dni jako pan z, inni nie wiedza z kim rozmaiwaja. Ulatwialo by to prowa, utrudnialo dyskusje. To jest 'root cause'.
Teraz zakladamy ze nie zmieniamy nickow z blachych powodow. Pytanie czy zmiana z "franek 17" na "franek" jest akceptowalna czy zmiana 'franek' na 'mietek' jest rowniez akceptowalna czy zmiana 'dobry ziomek' na 'policjant' jest akceptowana? Gdzie jest granica? Najlepszym sposobnem na unikniecie argumentow z przedszkola "przeciez jemu zmieniliscie, a mi nie, to nie fair' jest faktyczna blokada zmiany nickow, nie ma akceptowalnych rozwiazan posrednich ktore wzbudzily by mniej kontrowersji i konfliktow i to mniejsze zlo. Jezeli masz lepsza propozycje wyjscia z tego patu slucham, ale nie bedziemy zmieniac nikcow wszytkim jak im sie zechce nie wazne jak bardzo wazne w ich mniemaniu jest to ze zmienia sobie ksywe na forum w internecie, no ludzie.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona