Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 24 Września 2017, 21:56

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Prowo(kacje) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Prowo(kacje)
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 20:23
Jest możliwość ignorowania całego tematu przecież, więc jak komuś przeszkadza temat o Popku, Maliku czy Wrestlingu, to co za problem wrzucić na ignora.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 20:39
_Damian_ napisał(a):
MoTyW napisał(a):
to proponuję przemyśleć swoje życie i odświeżyć wspomniane pojęcie gustu, bo akurat warsztatowo do Malika czy Sentina przyjebać się nie można.

O ile do Sentina faktycznie doczepić się nie można i jak najbardziej rozumiem propsy w jego stronę, o tyle z tym Malikiem to ty tak na serio? O gustach dyskutować nie będę, ani nie opowiem się za wypierdalaniem czy warnowaniem kogokolwiek tylko za to, że ma odmienne zdanie/inny gust, niemniej takie stwierdzenia tylko pokazują, że albo nie wszystkich można traktować poważnie, albo to forum poszło zupełnie w złą stronę. Od Smarkiego, Wankza, Jimsona, Laika do Popka, Malika czy jakiegoś innego Diha Raz.

Na serio - w bit wchodzi, rytmem czasem się bawi, płynność stwierczona, charyzma w nawijce jest, a z tym autotunem to w jego przypadku jest raczej tak, że ma po prostu na niego zajawę - śpiewa dość czysto, a samą wtyczką się bawi (chociaż wiadomo, że niedociągnięcia przy okazji też ukrywa).

Zauważ, że Smark, Wankz i Jimson to jednak rzeczy, w najlepszym wypadku sprzed około 5-6 lat. Rap, zwłaszcza w Polsce, przeszedł od tego czasu naprawdę długą drogę. Byłem tam, słuchałem tego, jarałem się tym (zresztą dalej akurat do tych płytek sobie od czasu do czasu wrócę), ale nie można tkwić w martwym punkcie po wieczność.

Akurat takie, a nie inne tendencje teraz mamy, jest niezliczona liczba kotów, która bierze bit jak ze Stanów i nieudolnie nawija jak pierwszy lepszy murzyn (nie słucham, ale czasem zerkam), a jest na przykład GM2L, którzy owszem, mają jakieś tam braki, ale robią dobry, nowoczesny realtalk (czy ich wizerunek jest prawilny to inna sprawa) po swojemu. Oczywiście to tylko jedna z wielu stylówek, ale reszta przestała mnie w pewnym momencie interesować bo rzeczy, o których wspomniałeś, mimo wieku wszystkie je rozpierdalały.

Zresztą gloryfikowanie jednej ekipy, która zabrała się za to w ten sposób to znak, że nasze podwórko wybitnie jest na tym polu chujowe i zwyczajnie tego tu brak.

W tamtym poście dość ofensywny foruming poleciał, no offence do nikogo, ale warto o tym wszystkim pogadać, zwłaszcza jak powstaje taki temat :D

Obrazek
#free_WSZYSCY

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 20:55
BlackTT, z tym prowem to wiadomo, że naciągnięte, bo autor akurat serio tak myśli.

Sam nie rozumiem wielu fenomenów, robiłem sobie podśmiechujki z LSO itp. Po prostu to ostatnie rwanie szat, bo OMG OMG JAK KOMUŚ MOŻE SIĘ TO PODOBAĆ, CO ZA PROWO HURR DURR zakrawa trochę na śmieszność. Rozumiem dyskusja, krytyka, spoko. Jednak robienie z siebie raprejtana, ostatniego prawdziwego truskula, ODGÓRNA WALKA Z PROWEM XD, cokolwiek - no, bądźmy poważni.

A fenomen GMLL czy Popka z całym gangiem bierze się może nie tyle z umiejętności chłopaków, co autentycznego wniesienia przez nich jakiejś świeżości czy odrobiny kolorytu na tę nudną scenę.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 21:35
Mogą nas nazywać prowem, mogą nas banować, ale nigdy nie zamkną nam ust, NIGDY!!! #GM2L

Powrót do góry

Banned
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 21:48
Jestem synem uchodźcy, ty se myślisz, że czujesz ból
Mam dla tych kurwów parę ładnych, różnych kul
Żeby cię nagle krew zalała, du Hurensohn
Po co nam forum jak nasi ojcowie to ludzie z gór

Najpierw się śmiali, potem chcieli mnie zabić
Potem chcieli być braćmi, bo zacząłem se radzić
Tą samą łapą którą klepią Cie po plecach
Wbiją Ci nóż w serce, dawaj na rekonesans

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 21:54
przyjechał problem na ślizg by mi pomóc z prowem
i widzisz chyba kurwo że mi pomógł z prowem

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 22:17
MicBar napisał(a):
BlackTT, z tym prowem to wiadomo, że naciągnięte, bo autor akurat serio tak myśli.

Głupotę można podciągnąć pod prowo.

"Więc zaczęliśmy od nowa nienawidzić lub żałować, człowiek zawsze znajdzie w życiu jakieś hobby"

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 22:57
Damian, ze względu na twoje kibicowanie Tottenhamowi przymknę jeszcze na to oko, ale przejrzałem jednym okiem temat i wyłapałem twoje dwie tak kurwa kretyńskie wypowiedzi, że aż mi się przykro zrobiło

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 23:28
Paradoks napisał(a):
przyjechał problem na ślizg by mi pomóc z prowem
i widzisz chyba kurwo że mi pomógł z prowem

no i takie wersy ja szanuję :rotfl:

Powrót do góry
admin

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 00:47
MoTyW napisał(a):
ale w momencie kiedy tego typu sprawy podnoszone są przez moderację coś jest nie halo.
Chciałbym zauważyć, że to nie moderator podniósł sprawę i założył temat.

Osobiście nie trawie większości rzeczy od GMLL, ale to był tylko przykład ze strony Miszczyka. Jest grupa użytkowników, którzy wpierdalają swoje monotematyczne docinki/prowa/niby śmieszne posty (nazwij to jak chcesz) gdzie się tylko da, i przy każdej okazji gdy wyczują podatny grunt. Np. user PROBLEM o TDFie i Sentino, ostatnio user Jarekk pierdoli od rzeczy żeby nie przeszkadzać moderacji bo święta, bo są zajęci, bo coś tam coś tam, i kilku innych ujadaczy. Jeśli poczułeś się urażony 1z2 to i ciebie miałem na myśli. Jesteście rakiem tego forum. Dzięki takim przygłupom jak wy (tak, przygłupom bo inaczej się tego nazwać nie da) to forum coraz bardziej leci na pysk, poziom spada z roku na rok. Jeśli nie macie do powiedzenia nic co wnosi wartość dodaną w konkretnym temacie to morda w kubeł i wracajcie do swojej macierzy zwanej OFFTOPIC, gdzie możecie sobie pozwolić na gówno-posty w ilości dowolnej.

Cenzury mówienia o czymkolwiek nie będzie bo to się mija z podstawami funkcjonowania forum dyskusyjnego. Ale chyba zaczniemy podchodzi bardziej restrykcyjnie do postów nie na temat i sypać ostrzeżeniami.

PATRONATY SLG:

AprAxjA - Nie Będzie Tego Na Żadnej Płycie

Nawaj/Barto'cut12 - Za Dnia Marnuję Talent

Spinache - REALITY

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 00:49
props Kadłub, dobrze napisane

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 00:54
Gorszy sort użytników

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 00:58
To jest podobna sytuacja jak z Green Grenade. Niektórzy nie rozumieli, że z kilku powodów ludziom się to może podobać a mimo wszystko moderatorzy przenieśli temat do off topicu.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 01:01
Skoro Green Grenade wylądował w offtopicu, co w dziale polski hip-hop robi taneczno-przaśny Gang Albanii?

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 01:13
Kadłub, nie podoba ci się, to nie wchodź, nikt nie będzie tęsknił

Spoiler:

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 01:38
Śmieszne są te deliberacje Kadłuba o raku i offtopicu, zważywszy na to, że wiekszość wartościowego contentu na tym forum wygenerowana została właśnie w tamtym dziale. Jeżeli już w działach o mUzYcE hIp-HoP zdarzało się trafić na lepszy post, to niemalże zawsze nie miał on za wiele wspólnego z tematem, w którym został napisany.

/modern rastignac

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 01:43
Lothia to dobry user, bo mówi prawdę.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW
moderator

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 02:50
Uwagi Kadłuba są słuszne, sam nawet wystosowałem kary represyjne wobec kilku osób. I nie są to żadne rasowe czy poglądowe uprzedzenia. Po prostu "ile kurwa można?" - jak słusznie K. zauważył. Raz czy dwa nikomu by nie wadziło, ale pisanie to przy każdej możliwej okazji? Warn za offtopic. Ktoś pisze zapytanie i za każdym razem Jarekk będzie tej osobie odpisywał "Bo święta, nie truj dupy". Problem będzie wychwalał Sentino w każdym temacie (nie znam tej sytuacji), inny coś tam coś tam. Raz, dwa razy - było śmiesznie, ale już wystarczy. Ile wy kurwa lat macie by się tak zachowywać? Wiadomo, że to forumek i enjoy your forumek, ale w pewnych granicach dobrego smaku.

Raczej żaden z moderatorów nie rzuca warnem od razu z tego co zaobserwowałem, jedynie w bardzo brzydkich sytuacjach kiedy to się należy w 100% jak Sobota.

Jednakże użytnik Lothia także ma rację. Najczęściej odwiedzanym działem (jak mi się wydaje) jest offtopic. Wielu użytkowników udziela się głównie tam i zapewne w międzyczasie przegląda tematy o muzyce. Jakieś rangi, dziwne kary, cuda na kiju to jest przesada.

Zatem każdy ma rację. Prosiłbym o spuszczenie ciśnienia moderatorów oraz użytników, których się tyczą te uwagi. Posłuchajcie nowego krążka od Jazz Cartier'a, bo dobra rzecz. I napiszcie, że jest mrok, są biczys, kokaina na meblach - cokolwiek związanego z tematem bez zaczepek.

To łódzka ziemia i łódzki styl życia /
Czyli upadły przemysł i przewóz po kryzysach...

Warny spłacę paypassem, a resztę mam w kutasie /
Możesz nie zrozumieć za co go dostałeś kiedy tracę zasięg...

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 09:36
gosciu, ale przetan sie wczuwac tak jakby fkcja moderatora forum mlodziezowego slizgeu znaczyla cokolwiek irl

PROBLEM napisał(a):
dobrze wyklepana i zaszpachlowana karoseria wytrzyma dłużej niż ta fabryczna.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 2 Lutego 2016, 09:53
Cytuj:
Chciałbym zauważyć, że to nie moderator podniósł sprawę i założył temat.

Faktycznie, mój błąd :D Nie było Miszczyka w moderacji kiedyś? Bo coś kojarzę, ale równie dobrze mogło mi się pomylić.

Reszta to osobny problem, część słusznie, część mniej, ale koniec końców to tylko forum dyskusyjne, więc jakieś raki nie raki to zostawmy tam gdzie ich miejsce (lub gdzie zimują) i, tak jak napisał Ratatuj, enjoy your forumek :wink:
Wiadomo, że jakieś podstawy porządku muszą być, ale po co tyle agresji wszędzie : (

Limit emotek do wyjebania, powtarzał będę zawsze.

Obrazek
#free_WSZYSCY

Powrót do góry
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona