Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 25 Września 2017, 07:03

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Prowo(kacje) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Prowo(kacje)
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 17:07
Bardzo Was prawie wszystkich lubię więc proszę mnie nie cenzurować.

http://www.facebook.com/kosciey < marniak

06/10/2014:
Spoiler:

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 17:16
planowanie wprowadzenia restrykcji, bo nagle gust forumowiczów się zmienia, co tu się odpierdala? :lol:
na jakiej zasadzie będziecie odróżniać 'prowo' od najzwyczajniejszego kibicowania danemu raperowi? ilość postów w danym temacie czy posiadanie vinyli w liczbie mniejszej niż 5? w głosowaniu slizgerów na każdej ze stron znajduje się choć kilka głosów uwzględniających Sentino w kategorii raper roku lub/i zaskoczenie roku. wielkie mi prowo, że od kilku użytkowników, którzy polecali sprawdzenie jego mixtejpów rozrosło się to do takiej skali i sam widziałem przynajmniej kilku użytkowników najpierw zastanawiających się o co w tym chodzi, a potem dziękujących za podesłanie dyskografii. ja rozumiem, jeśli mielibyśmy do czynienia z sytuacją, gdzie forum obrało sobie za cel jakiegoś Gimpera albo innego lamusa rapującego od dwóch miesięcy, ale przypominam, że Sentino jest uznanym za granicą gościem, którego nie należy kojarzyć jedynie z tutejszymi projektami.

serio trudno uniknąć skojarzeń zabierających o trzydzieści lat wstecz do groźnych panów w mundurach, kiedy widzi się jak odmienny (co ja mówię, jaki odmienny, mówimy topce głosów w slizgerach) jest z miejsca, bez żadnej konstruktywnej krytyki nazywany prowokacjami. przypomniała mi się sytuacja sprzed kilku lat, kiedy na próbę zarejestrowała się na slizgu grupa użytkowników rapgry. po prostych, negatywnych komentarzach na temat bodajże nadchodzącej epki Junesa spotkały ich jedyne komentarze (haha, co za zbieg) zbanujcie to prowo. po założeniu kilku tematów o dirty-south'owych mixtejpach i nieznanych wtedy w Polsce raperach zbanowano ich, co za herezja. chciałbym przypomnieć na koniec, że część moderatorów nie mogła przeżyć drugiego miejsca Drake'a w plebiscycie na album 2013 nie przyjmując nawet tego do wiadomości. mamy rok d w a t y s i ą c e s z e s n a s t y, pora żeby część tego forum przestała odliczać urodziny KRS-One'a, a przyjęła do wiadomości zmiany w gustach słuchaczy i kształtujące się młode, duże fanbase'y.

pozdrawiam

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 17:19
Nie rozumiem dlaczego propsy dla GM2L budzą taką złość i zacietrzewienie niektórych userów.
Forum skupia wiele różnych charakterów, gustów, a więc jest od tego, żeby i propsować i hejtować co się komu żywnie podoba, ale w momencie kiedy ktoś ma ból o to, że muzyka (której nawiasem mówiąc 90% krzykaczy kompletnie nie czai) zbiera pochwały, to jest to tylko i wyłącznie jego osobisty problem.

No ale w sumie trudno się dziwić jeśli user, którego traktuje się poważnie rzuca takie wypowiedzi:
Cytuj:
Taki, że pojawiło się po niej mnóstwo pedałów w rurkach udających raperów i używających auto-tune'a do porzygu. Największe zło, jakie pojedynczy album wyrządził hip-hopowi Bez niego nie byłoby dziś Future'ów, Young Thugów i Fetty Wapów. Może nawet Drake by się nie przebił. Jezu, jakby było cudownie...

Osobiście rapu nie słucham ostatnio prawie w ogóle, polskiego już od lat więc zwisa mi co się dzieje w dziale PLHH, ale w momencie kiedy tego typu sprawy podnoszone są przez moderację coś jest nie halo.

Według mnie GM2L ma gorsze i lepsze momenty, ale generalnie szanuję bo jest to powiew świeżości po polsku, zrobiony w miarę bez bezczelnej kalki ze Stanów, a jednak na zachodnią modłę.
Natomiast jeśli jeden z moderatorów pisze:
Cytuj:
Przyczyna jest prosta: nie da się obiektywnie ocenić czy ktoś uskutecznia prowo, czy po prostu ma tak spierdolone zdanie na jakiś temat.

to proponuję przemyśleć swoje życie i odświeżyć wspomniane pojęcie gustu, bo akurat warsztatowo do Malika czy Sentina przyjebać się nie można.

Obrazek
#free_WSZYSCY

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 17:21
Miszczyk spoko że chcecie dojebać wszystkich przeciwników GMLL, ale swoje sprawy załatwiamy w swoim gronie niepotrzebna nam moderacja, pzdr #gmll

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 17:29
Ja trochę rozumiem Miszczyka, bo mam tak samo z Podróżą zwaną życiem - zbanowałbym wszystkich, którzy głosowali na to w ślizgerach.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 17:34
zróbmy props/hejt na zasadzie lapek w góre i dół z yt i że jak ktoś ma dużo w dół to post sie nie wyswietla :p znaczy wy zrobcie

https://soundcloud.com/jawor

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 17:37
MoTyW napisał(a):

No ale w sumie trudno się dziwić jeśli user, którego traktuje się poważnie rzuca takie wypowiedzi:
Cytuj:
Taki, że pojawiło się po niej mnóstwo pedałów w rurkach udających raperów i używających auto-tune'a do porzygu. Największe zło, jakie pojedynczy album wyrządził hip-hopowi Bez niego nie byłoby dziś Future'ów, Young Thugów i Fetty Wapów. Może nawet Drake by się nie przebił. Jezu, jakby było cudownie...

ale przecież 100% racji. wszystko zgodnie z prawdą -> 808s zmieniło rap. a że komuś może nie przypasować taka zmiana, to już inna para kaloszy.
dobrze wiemy o tym, ze forum skupia wiele rożnych charakterów, gustów. a wiec nie można się dopierdalać do osób głoszących tylko swoje opinie(przy jednoczesnym poszanowaniu obiektywnych faktów autentycznych, pozdro)

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 17:45
Opinie spoczko, ale wrzucanie całego, nazwijmy to, nowoczesnego rapu do wora "pedały w rurkach, autotune i w ogóle jebać" to trochę krzywdzące (i jakże stereotypowe podejście - nie znam Grabiszczego więc nie wiem czy naznaczone ignorancją czy nie).
Reszta się zgadza.

Obrazek
#free_WSZYSCY

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 17:55
Lepiej Miszczyk wróć do sprzedawania swoich płyt po 10zl a nie siejesz ferment i marne prowokacje na forum bo ktoś w końcu dostrzegł nowy nurt i nową siłę w polskim rapie, rozumiem, że lepiej słuchać sto razy tych samych tekstów na takich samych bitach.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 18:01
Nową siłę :lol:
Jedyną opcją jest dodanie takiego typa na ignora i już.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 18:04
wszystkiego zabronić, wszystkich banować - to moje hasło. dobre, nie?

Spoiler:

Powrót do góry

Banned
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 18:26
Wprowadźcie rangi GMLL i GM2L sam z taką bym chętnie postował. Oczywiście pomysł zapożyczony od Hitlera, ale na znak protestu i by wyrazić moją solidarność z GMLL Familią jestem w stanie śmigać z taką e-dziarą.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 18:40
Ranga gmll :bowdown: :bowdown:

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 18:52
Dokładnie, podbijam Miszczyka, zostawmy tylko temat o Metro. Kim wy kurwa jesteście i co wy macie w głowach, jejciu.
_Damian_ napisał(a):
Przyczyna jest prosta: nie da się obiektywnie ocenić czy ktoś uskutecznia prowo, czy po prostu ma tak spierdolone zdanie na jakiś temat.
liczę, że Damian również poniesie konsekwencje swej prowokacji, jego ciągłe udawanie błazna już nie śmieszy, pzdr

Powrót do góry
emeryt

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 19:43
Rossi napisał(a):
Miszczyk spoko że chcecie dojebać wszystkich przeciwników GMLL, ale swoje sprawy załatwiamy w swoim gronie niepotrzebna nam moderacja, pzdr #gmll

W ogóle tu nie chodzi o samo GMLL. To był przykład.

Sam propsuję Sentino. Przeciwnikiem nie jestem.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 19:51
Forumek właśnie wszedł na nowy poziom.

@Micbar celnie, macie spierdoliny w administracji dające prowo, a macie czelność ROZMAWIAĆ W GRONIE o innych, beka.

"Więc zaczęliśmy od nowa nienawidzić lub żałować, człowiek zawsze znajdzie w życiu jakieś hobby"

Powrót do góry
moderator

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 20:00
MoTyW napisał(a):
to proponuję przemyśleć swoje życie i odświeżyć wspomniane pojęcie gustu, bo akurat warsztatowo do Malika czy Sentina przyjebać się nie można.

O ile do Sentina faktycznie doczepić się nie można i jak najbardziej rozumiem propsy w jego stronę, o tyle z tym Malikiem to ty tak na serio? O gustach dyskutować nie będę, ani nie opowiem się za wypierdalaniem czy warnowaniem kogokolwiek tylko za to, że ma odmienne zdanie/inny gust, niemniej takie stwierdzenia tylko pokazują, że albo nie wszystkich można traktować poważnie, albo to forum poszło zupełnie w złą stronę. Od Smarkiego, Wankza, Jimsona, Laika do Popka, Malika czy jakiegoś innego Diha Raz.

Powrót do góry

Banned
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 20:03
Dobra, teraz już wiem, że ten temat jest prowem.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 20:07
_Damian_ napisał(a):
MoTyW napisał(a):

O ile do Sentina faktycznie doczepić się nie można i jak najbardziej rozumiem propsy w jego stronę, o tyle z tym Malikiem to ty tak na serio? O gustach dyskutować nie będę, ani nie opowiem się za wypierdalaniem czy warnowaniem kogokolwiek tylko za to, że ma odmienne zdanie/inny gust, niemniej takie stwierdzenia tylko pokazują, że albo nie wszystkich można traktować poważnie, albo to forum poszło zupełnie w złą stronę. Od Smarkiego, Wankza, Jimsona, Laika do Popka, Malika czy jakiegoś innego Diha Raz.
digital_soulPL?

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 20:19
Rap to już taki taśmowy produkt, że szkoda sobie strzępić język na słuchaczy i gówno, które ich jara. W tą kulturę nikt już nie wkłada serducha(no dobra 5% wkłada), nie ma już tej zajawki, wszystko jest robione pod lajki, nowe składy najpierw zakładają fanpage a potem robią materiał. A te wszystkie prowokacje? Sami to stworzyliście więc teraz zajmijcie się swoim dzieckiem :)

Powrót do góry
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona