Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 23 Listopada 2017, 10:29

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Prowo(kacje) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Prowo(kacje)
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 20:32
Leon, ale ja się nie przyjebałem, zapytałem z ciekawości.
Indywidualne rozpatrywanie takich podań jest chyba najlepsze.

Problemów miałem więcej niż wyprzedaży w czarnym piątku

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 21:17
A ja może wrócę do clue tematu, choć zabrzmię jak tetryk - prawdziwe prowa i naprawdę fajne rzeczy z tym związane na tym forum skończyły się parę lat temu i w tym momencie spora część kontentu na forum powoduje raka oczu i również jestem za tym żeby można było jakiegoś typu akcje uskuteczniać przeciwko tej sytuacji. Dyskusja szybko zeszła na standardowy temat - Kadług zły i chuj w dupę moderacji, ale od kiedy w sumie pamiętam to jebany był jakiś człowiek z moderacji (choć czasem faktycznie argumenty były po stronie użytkowników), ale teraz na ślizgu nie jest (nie było? nie wchodziłem już tu na dłużej trochę czasu) tak tragicznie pod tym względem. Wiem z własnego doświadczenia, że, nie tylko z modami, z ludźmi ogólnie, można załatwić naprawdę dużo jak potraktuje się drugą osobę też jak człowieka i wtedy nawet rzeczy teoretycznie niemożliwe do realizacji stają się możliwe. Wystarczy tylko chcieć. 5 wam.

wierzę w rap, za naiwność mnie zabij kurwo

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 22:07
boże kochany, przecież nie chodziło mi to żebyście to logo naprawili w święta, tylko sam fakt, że kadłub nie chciał wysłać wiadomości w internecie (którą można odczytać nawet kurwa po nowym roku), bo są święta, mnie rozbawił, rozumiesz? wiele ludzi prosiło o ocenianie postów, o zmianę szaty graficznej, ja prosiłem o to żeby w mailu przy banie wyświetlał się powód tego bana, ogólnie powód ostrzeżenia - zero odezwu. reszty raczej nie ma sensu poruszać, bo znowu mi napiszesz żebym zapłacił kadłubowi pensje ZE SWOICH pieniędzy i dopiero później prosił o, np. zmianę nicku. Co do kodowania - nie znam się, więc nic nie zrobię, ale co to w ogóle za podejście? to tak samo jakbym napisał, że kamilek stoch chujowo skoczył, a on dałby mi narty i powiedział "skocz lepiej".

no akurat mixtape'y slg, które propsowałeś to pomysł mój i globe, przy dwóch bangerach też włożyłem sporo czasu wraz z u1. Tak, leon, nie wiem co to koniec roku, nigdy nie przepracowałem nawet godziny, hajs ciągnę od rodziców, tylko ty jesteś ogarnięty. no prosze cie, nie traktuj mnie z góry, bo to śmieszne, nie potraficie w ogóle przyjąć krytyki, macie na wszystko odpowiedź, patent na mądrość. oczywiście klasyka musiała polecieć "on zrobił dla tego forum więcej niż ty!!!", no chwila czy warnowanie, przenoszenie postów, tematów, blokowanie ich, upominanie użytkowników, itp. to nie są OBOWIĄZKI moderatora? skoro zgodził się na moda, to chyba właśnie po to? co to za argument w ogóle?

ja jestem zwykłym użytkownikiem i piszę swoje obserwacje, a wy zaraz piana na ustach i gadka typu "JAK SMIESZ NAS OCENIAĆ, PRZENIES TYLE TEMATOW CO JSC I WTEDY DOPIERO MOZEMY POGADAC" - to śmieszne. lecicie w chuja często i nie wiem czemu się tego wypieracie, zamiast zwyczajnie przyznać się do błędu. polecam sygnaturę użytkownika 90s (o ile nie zmienił) - tam w kilku zdaniach jest wszystko co potrzebne by zrozumieć o co mi chodzi

Spoiler:

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 22:32
leon napisał(a):
Potem zobaczylem ta pyskowe viewtopic.php?p=2807004#p2807004 , wtedy tym pierdolnalem i poszedlem spac. Nie bedzie mnie zaden mentalny gowniarz bezczelnie rozliczac z obietnic ktorych nigdy nie skladalem i prosze cie nie rznij teraz glupa ze nie rozumiesz ocb.

oczywiście, najlepiej zawsze zwalić na erynię

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 22:44
odpierdolcie sie od gmll cioty, prowokacją to jest ten temat

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 22:48
ja tylko chciałem pogratulować dorosłego, pełnego sukcesów życia użytkownikowi leon, bo jest takie dorosłego zajebiste, że w każdym poście w tym dziale musi o tym pięć razy napisać że jest dorosły i umie programować, więc należy mu dorosłego się za to szacunek.

albo w sumie jeszcze że full fermentu wynikło z tego, że pewien dorosłego użytkownik postował jako rudy, a teraz postuje jako bartek i inni nie wiedzą z kim rozmawiają i utrudnia to dyskusję (pozdro rudy).

i jeszcze beka z tego zarzutu, że ktoś nie wniósł nic do dorosłego forum, ciekawe jak miał wnieść, skoro oddolne inicjatywy co do moderacji systematycznie są olewane, ostatnio maciek cośtam próbował dorosłego przyświrować z szykiem i niestety nie uzyskał akceptacji. no ale to w sumie dorosłego jest genialne, odmawiać komuś czegoś a potem zarzucać mu, że tego nie zrobił.

a teraz już dorosłego wracam nie robić nic, nie nadawać się, dorastać, mądrzeć i poważnieć. bo nie mam tak dorosłego i pełnego sukcesów życia jak inni.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 22:52
Niech dowodem na to, jak głupi był ten temat od samego początku będzie to, że sprowadził nas znowu do tej samej jałowej dyskusji, z której i tak nic nie wyniknie.

Zamykam.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 23:08
zgadzam sie i to poniekad przeze mnie, ale mnie tu od rakow i idiotow wyzywaja, wiec musialem sie wtracic

Spoiler:

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 23:16
prowokacje? nie dzięki, wolę mezokracje. rap ma łączyć a nie dzielić pozdro
https://www.youtube.com/watch?v=EdxCkAokrJM

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
admin

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 4 Lutego 2016, 00:37
Griffin71 napisał(a):
Jaką argumentację w takim razie przedstawiają? Bo widzę już kilku userów ze zmienionym nickiem, a mi parę miesięcy temu odmówiłeś usunięcia tych dwóch cyferek z nicku, bo nie widziałeś powodu do zmiany.
Chyba nie sądzisz, że zdradzę treść korespondencji kierowanej wyłącznie do mnie? Mam na skrzynce taki przemiał, że szczerze mówiąc już nawet nie pamiętam dlaczego Ty chciałeś zmienić nick. Ale widocznie powód był błahy skoro odmówiłem. A każdą prośbę rozpatruje indywidualnie biorąc pod uwagę kilka czynników.

MicBar napisał(a):
Moderatorzy nie mają uprawnień do przyklejania/odklejania tematów. Przynajmniej kiedyś tak było.
Było minęło. Poza tym z tego co pamiętam to ja miałem od początku.
Luxair napisał(a):
Kadłub napisał(a):
Jarekk napisał(a):
Luxair od tygodnia prosi o zdjęcie tematu z przyklejonych w offtopie (nie wiem po co, ale poprosił), nikt nie zdjął.
W pierwszej kolejności swoje pretensje kieruj do moderatorów tego działu.

Pynchon które jest tam modem twierdził że nie ma uprawnień do przyklejania/odklejania tematów.
Powinien mieć, może nie wie jak się za to zabrać? A jeśli nie ma i poinformował Cię o tym, to logicznym jest, przynajmniej dla mnie, że trzeba napisać do kogoś kto może to zrobić. Doskonale wiecie, że jestem niemal codziennie na forum to piszcie. A pynchon jeśli nie ma tych uprawnień to też powinien był o tym poinformować już dawno temu.

MicBar napisał(a):
Niech dowodem na to, jak głupi był ten temat od samego początku będzie to, że sprowadził nas znowu do tej samej jałowej dyskusji, z której i tak nic nie wyniknie.
Nie wyniknie bo z niektórymi nie da się normalnie rozmawiać skoro występują z samymi żądaniami i pretensjami, wynikającymi z niespełnienia owych żądań. Następnie zaczyna się kurwienie na moderacje i meritum się rozmywa. Normalne. Ale tak jak już powiedziałem, zaczniemy podchodzi bardziej restrykcyjnie do postów nie na temat i przyznawać za takie ostrzeżenia.

Temat zamykam, wystarczy tej farsy.

PATRONATY SLG:

AprAxjA - Nie Będzie Tego Na Żadnej Płycie

Nawaj/Barto'cut12 - Za Dnia Marnuję Talent

Spinache - REALITY

Powrót do góry
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5