Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 22 Stycznia 2020, 02:28

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Nowe logo i sprawa "(...) lub czasopisma" 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Nowe logo i sprawa "(...) lub czasopisma" vol II
  Wysłano: środa, 18 Marca 2015, 20:01
A nie lepiej z tym logo pójść w coś bardziej luźnego i bardziej nawiązującego do tematu w którym kręci się forum czy gazeta, coś w tym stylu?

Spoiler:

(szkic w 3 minuty więc się nie dopierdalać że litery są krzywe i mają inne grubości)

Ewentualnie jak chcecie się silić na nawiązania do tamtego logo (a chyba tak i stąd te połączenia liter na siłę) to nie robić z tego takiego kloca, pograć coś kursywą i nie dawać wszystkiego dużą literą. Ale to ja se tak tylko myślę w wolnej chwili.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 18 Marca 2015, 20:07
enemski napisał(a):
Bolo napisał(a):
spierdolice to forum, spierdolicie je na amen, mówię to wam i będziecie te kurwa prorocze słowa cytować jak jebaną molestę.

Typie, nawet pół roku nie jesteś na forum. Przestań szczekać.
Wiem, że tu większość zarejestrowana grubo po 2007, ale mimo wszystko pamiętajcie skąd się slizg.eu wywodzi.

typie w pidzie mam czy straciłeś pół życia na forum czy nie, wiem czym jest skąd pochodzi i fakt kiedy się kto zarejestrował przy zamknietej rejestracji gówno ma do rzeczy gdzie większość lata regualrnie przeglądało forum zanim wbili na konto.

pamiętam skąd ślizg się wywodzi co nie zmienia faktu że pamiętanie o korzeniach a spierdolenie forum pod magazyn nowy jest chujowe, nie te lata nie ci fani, nie ten świat.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 18 Marca 2015, 20:09
Wiem że swieżak itd ale
Nowe logo jest chujowe, można po prostu wrócić do poprzedniego czy ta opcja nie jest możliwa?

Powrót do góry

Post Re: Odp: Nowe logo i sprawa "(...) lub czasopisma" vol II
  Wysłano: środa, 18 Marca 2015, 20:23
Livescore podda się ostatni!

Powrót do góry
moderator

Post Re: Nowe logo i sprawa
  Wysłano: środa, 18 Marca 2015, 21:32
01000111 01101111 01101111 01100100 00100000 01100010 01111001 01100101

Ostatnio edytowano środa, 5 Czerwca 2019, 13:38 przez Miechu, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: środa, 18 Marca 2015, 21:38
Szkic @imcat elegancki.

Against Modern SLG!

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 18 Marca 2015, 21:39
Niektórzy się tak spinają, jakby jakiekolwiek zmiany na tym forum zależały od tego czy dzisiaj poruchają czy nie. Haha

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: środa, 18 Marca 2015, 21:58
błagam, tylko nie zmieniajcie layout, przecież tak wygląda bardzo spoko, już raz przy przejściu na phpBB, były kombinacje i nie wyglądało to dobrze

Obrazek

Powrót do góry
Dziad Ślizgowy

Wysłano: środa, 18 Marca 2015, 22:01
A nie można się wstrzymać z komentarzami do chwili, kiedy zajdą jakiekolwiek zmiany wpływające na rzeczywiste funkcjonowanie forum? O ile w ogóle zajdą. Bo chyba zmiana logówki nie jest dramatycznym przewrotem, który uniemożliwia korzystanie z forum w dotychczasowy sposób, prawda? Jak "M jak miłość" zmieniło czołówkę, to też płakaliście?

Wyrażanie swojego niezadowolenia z powodu zmiany logo jest w porządku, ale dopisywanie do tego jakichś nieprawdopodobnych i przeważnie mylnych hipotez zakrawa na paranoję lekką. Enemy mógłby napisać, że przecież nikt tu nikogo siłą nie trzyma, ale to byłoby nie fair. Użytkownicy Slizg.eu stanowią bowiem prężną i wyjątkową społeczność ze wszystkimi swoimi wadami i zaletami. Będzie ona istnieć samodzielnie - bez względu na to, czy magazyn się reaktywuje, czy nie. Nie trzeba od razu odpierdalać Rejtana, serio. Ani nie wystawia to najlepszego świadectwa użytkownikowi, ani też nic tak naprawdę nie da.

Warto jednak pamiętać, że ta społeczność jest oparta na forum, które powstało lata temu tylko i wyłącznie dzięki istnieniu magazynu "Ślizg". I gdyby nie ta "kurwa" i "zdrajca" (brawo dla autorów, duża klasa) Flint, to dziś pisalibyście na Glamrapie lub hip-hop.pl bez poczucia elitarności i wyjątkowości. Apelowałbym więc o krztynę refleksji i szacunku do pracy innego człowieka, tylko tyle.

Nikt nikogo nie będzie zmuszał do jakiegokolwiek uczestnictwa w procesie powstawania magazynu drukowanego czy też do jego kupna. Przecież to byłoby bez sensu. Ale może warto dać sobie na razie na wstrzymanie, ochłonąć, poczekać na rozwój wypadków. I wówczas, dysponując większą (jakąkolwiek) wiedzą o stanie faktycznym, dyskutować. Zamiast robić z siebie prostackiego krzykacza.

Będzie dobrze, nikomu krzywda się nie stanie. Pozdro.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 18 Marca 2015, 22:05
wielkie kurwa pozdro 2115

Ostatnio edytowano Sobota, 15 Czerwca 2019, 12:57 przez alexmahone, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry

Wysłano: środa, 18 Marca 2015, 22:07
No i gitara! Otwórzcie browarka, włączcie sobie polsat, bo właśnie się zaczyna 'Wykiwać klawisza' z Sandlerem ;)

Ostatnio edytowano środa, 18 Marca 2015, 22:48 przez czipi, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Banned
  Wysłano: środa, 18 Marca 2015, 22:10
Grabiszczy napisał(a):
Warto jednak pamiętać, że ta społeczność jest oparta na forum, które powstało lata temu tylko i wyłącznie dzięki istnieniu magazynu "Ślizg". I gdyby nie ta "kurwa" i "zdrajca" (brawo dla autorów, duża klasa) Flint, to dziś pisalibyście na Glamrapie lub hip-hop.pl bez poczucia elitarności i wyjątkowości. Apelowałbym więc o krztynę refleksji i szacunku do pracy innego człowieka, tylko tyle.

Nikt nikogo nie będzie zmuszał do jakiegokolwiek uczestnictwa w procesie powstawania magazynu drukowanego czy też do jego kupna. Przecież to byłoby bez sensu. Ale może warto dać sobie na razie na wstrzymanie, ochłonąć, poczekać na rozwój wypadków. I wówczas, dysponując większą (jakąkolwiek) wiedzą o stanie faktycznym, dyskutować. Zamiast robić z siebie prostackiego krzykacza.

Będzie dobrze, nikomu krzywda się nie stanie. Pozdro.

Oho! Grabiszczy dostał rubryczkę w powstającym magazynie.

Powrót do góry
Dziad Ślizgowy

Wysłano: środa, 18 Marca 2015, 22:12
PROBLEM napisał(a):
Oho! Grabiszczy dostał rubryczkę w powstającym magazynie.

Grabiszczy napisał(a):
Ale może warto dać sobie na razie na wstrzymanie, ochłonąć, poczekać na rozwój wypadków. I wówczas, dysponując większą (jakąkolwiek) wiedzą o stanie faktycznym, dyskutować. Zamiast robić z siebie prostackiego krzykacza.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 18 Marca 2015, 22:23
płaczecie za tym logo, a za dwa miesiące zapomnicie jak wyglądało poprzednie :dunno:

soulbowl.pl

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na lastfm
  Wysłano: środa, 18 Marca 2015, 22:25
Tak wiele osób tutaj się spina, jakby dołączenie forum do magazynu było próbą uderzenia w elitarność tego forum. Jaką kurwą elitarność? Co zyska na tym ten magazyn, podłączając pod siebie forum na którym jeden non stop napierdala o masturbacji, jakby tydzień temu pod prysznicem odkrył Eden, co drugi powtarza w kółko ten sam żart(co jest śmieszne, ale od czasu do czasu, z zaskoczenia a nie że ja wiem co Ty napiszesz zaraz). Raczej wizerunkowo to magazyn może tylko stracić, ale przecież wiadomo że tam kumplujecie się w swoim gronie, moderatorzy z osobami które będą pisać dla Ślizgu, więc sobie uzgodniliście kilka spraw zapewne pomijając fakt że wartość najwyższa tego forum to userzy i nieładnie robić takie akcje za plecami, biorąc pod uwagę jeszcze garść pomyj wylewanych na to forum.

Nie interesuję mnie kompletnie ten magazyn, nie interesuję mnie co zrobicie z tym forum, bo jak ma być co poczytać to i tak będzie, bez względu na to czy będzie otwarta rejestracja, czy zamknięta. Dziwne tylko że raczyliście poinformować o wszystkim po fakcie.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 18 Marca 2015, 22:49
Cytuj:
Tak wiele osób tutaj się spina, jakby dołączenie forum do magazynu było próbą uderzenia w elitarność tego forum. Jaką kurwą elitarność? Co zyska na tym ten magazyn, podłączając pod siebie forum na którym jeden non stop napierdala o masturbacji, jakby tydzień temu pod prysznicem odkrył Eden, co drugi powtarza w kółko ten sam żart(co jest śmieszne, ale od czasu do czasu, z zaskoczenia a nie że ja wiem co Ty napiszesz zaraz). Raczej wizerunkowo to magazyn może tylko stracić, ale przecież wiadomo że tam kumplujecie się w swoim gronie, moderatorzy z osobami które będą pisać dla Ślizgu, więc sobie uzgodniliście kilka spraw zapewne pomijając fakt że wartość najwyższa tego forum to userzy i nieładnie robić takie akcje za plecami, biorąc pod uwagę jeszcze garść pomyj wylewanych na to forum.

chłopie, patrząc na ogół słuchaczy rapowych to na tym forum mimo wszystko zasiadają osoby inteligentne i oświecone

Dziękuję za uwolnienie Maciasa

Powrót do góry

Wysłano: środa, 18 Marca 2015, 22:54
Jakiś mod mógłby dodać do nazwy tematu [AFERA].

Powrót do góry

Wysłano: środa, 18 Marca 2015, 23:00
Jak chcecie żeby była graficzna identyfikacja gazetki z forum, to niech nowa gazetka bierze logo forum i w czym problem?

Stare logo jest przecież piękne....
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 18 Marca 2015, 23:11
dla mnie w sumie oba loga były chujowe, no ale co tam.

nie ma co płakać. gazety nie będę kupował, bo mi lata. na forum wejdę bo dział filmowy działa ok no i w typerze BPL próbuje dojść w górną połówkę tabeli.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 19 Marca 2015, 00:12
To forum zmierzam ku koncowi.

Ostatnio edytowano Wtorek, 11 Czerwca 2019, 00:55 przez Luxair, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona