Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 23 Listopada 2017, 15:43

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
APEL 

Czy jesteś za banem dla tych śmiecio-psów?
Tak 17%  17%  [ 10 ]
Wypierdolić ich 83%  83%  [ 49 ]
Liczba głosów : 59

APEL 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Re: APEL
  Wysłano: Wtorek, 10 Grudnia 2013, 20:09
PROBLEM napisał(a):
To są po prostu braki kadrowe, potrzebny jest nowy nabór do moderacji.

o, to to

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 10 Grudnia 2013, 20:11
Dajcie już spokój, od kiedy otworzyli rejestrację to jedyny temat na forum to WYJEBAĆ ŚWIEŻAKÓW, nawet ludzie sprzed kilku miesięcy podłapują i ślepo papugują :you_crazy: Chyba są tutaj moderatorzy i wyłapują ludzi których trzeba odstrzelić. Wyrzucić tylko tych którzy robią największy śmietnik i tyle, reszta z czasem i tak odpadnie.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 10 Grudnia 2013, 20:23
Proponuję następnym razem przed rejestracją profilaktycznie zaapelować o nie otwieranie jej jeśli macie tak to przeżywać. Teraz nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka z powodu kilku debili robiących syf.
To tylko taka sugestia, bo jako userka z ostatniej rejestracji pewnie nie mam prawa głosu.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 10 Grudnia 2013, 20:25
PROBLEM napisał(a):

no dobra mogę zostać moderatorem w szyku :joint:

Obrazek

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 10 Grudnia 2013, 20:26
Proponuję następnym razem przed rejestracją profilaktycznie zaapelować o nie otwieranie jej jeśli macie tak to przeżywać. Teraz nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka z powodu kilku debili robiących syf.
To tylko taka sugestia, bo jako user z ostatniej rejestracji pewnie nie mam prawa głosu. [2]

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Odp: APEL
  Wysłano: Wtorek, 10 Grudnia 2013, 20:27
FLoo napisał(a):
PROBLEM napisał(a):

no dobra mogę zostać moderatorem w szyku :joint:

Moderatorem powinna byc osoba ktora spedza cale zycie na forum. Dajcie Lygrysa

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 10 Grudnia 2013, 20:29
jeszcze bardziej chujowi są ci z 2012tego co teraz grają kozaków i pierdolą o świażakach, a sami są bezbekami marnymi

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 10 Grudnia 2013, 20:31
Smek napisał(a):
jeszcze bardziej chujowi są ci z 2012tego co teraz grają kozaków i pierdolą o świażakach, a sami są bezbekami marnymi

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 10 Grudnia 2013, 20:45
donU1esko napisał(a):
Smek napisał(a):

_________________________________________________________________________________________________________________

ale chłopaki naprawdę? ja np. nie zaglądam zaraz po rejestracjach do większości tematów, bo przecież był syf, jest i będzie, po jakimś czasie się uspokaja i forum normalnie funkcjonuje

floo popieram do szyku

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 10 Grudnia 2013, 20:57
bez przesady że cała nowa rejestracja do wyjebania, widziałem otwartą to założyłem konto bo od dłuższego czasu dość systematycznie zaglądałem na ślizg i czasami ktoś miał coś dobrego na sell a nawet kontaktu nie było :wink:
nie zaglądam i nie spr co tam gimby piszą ale jak odpierdalają szopkę to rozumiem w sumie, imo za chwilę im się znudzi...
osobiście napisałem chyba ze 2 posty :cool: ażeby jebnąć pierwszego :bowdown: reszta odnośnie zamówienia na crewneck ale to zrozumiałe chyba :roll:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 10 Grudnia 2013, 21:00
Najfajniejsi są ci z mojej rejstracji, którzy prowadzą krucjaty przeciwko rejstracji mikołajowej xD

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 10 Grudnia 2013, 21:48
Podbijam opcję z nowym naborem do moderacji, rozsądniejszy od linkowania profili i jęczenia o ich wyjebanie

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 10 Grudnia 2013, 22:13
Większość robi z tego forum jakąś świątynię :lol: Załóżcie sobie prywatne forum, najlepiej kurwa ukryte w TOR i pierdolcie tam swoje smuty i tnijcie się żyletkami przed monitorem, bo kilku gimbusów się zarejestrowało :wtf:

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 10 Grudnia 2013, 22:14
Oczywiście pierwszy do wyjebania banan, więcej info w szamce.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 10 Grudnia 2013, 22:15
Nie ma strachu, prawilni forumianci obronią forum ja He-man Eternię!

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 10 Grudnia 2013, 22:36
roszczelać wszystkich!!!!11

byłem za poleceniami, ale czy polecenia czy rejestracja - działa to na takiej samej zasadzie. znajdzie się tu full pajaców - nie ważna data rejestracji, chuj mnie ona obchodzi, bo nawet starsi użytkownicy mogą mieć najebane w głowach. jak ktoś pisze z sensem i mądrze, piątka, jak ktoś pierdoli głupoty, nara. po otwartych rejestracjach ciężej się przez to przebijać, bo pewnie sporo śmieszków założyło multi i kręcą sobie fajne wg siebie prowa, średnia wieku też pewnie troszkę spadła, niektórzy pierdolą głupoty bo są zjebani z natury, ja po prostu staram się nie zwracać na to uwagi, znudzi im się.
i nie chodzi tu o traktowanie te forum jak o świątynię czy inne kurwa wasze mądrości, po prostu coraz trudniej czyta się niektóry pierdoły i spada chęć użytkowania i forumowania, a jak naprawde chciałeś się wypowiedzieć, to przeciez mogłeś przez jakieś mejla czy na laście czy nawet na fejsie poprosić kogoś o polecenie. a jak juz otworzyliscie te rejestracje, to niech moderatorzy rusza dupe, bo za spojlera az milo kurwa wpierdalali te warny, teraz przy widocznych prowach dupy nie ruszają.

roszczelać wszystkich!!!!11

byłem za poleceniami, ale czy polecenia czy rejestracja - działa to na takiej samej zasadzie. znajdzie się tu full pajaców - nie ważna data rejestracji, chuj mnie ona obchodzi, bo nawet starsi użytkownicy mogą mieć najebane w głowach. jak ktoś pisze z sensem i mądrze, piątka, jak ktoś pierdoli głupoty, nara. po otwartych rejestracjach ciężej się przez to przebijać, bo pewnie sporo śmieszków założyło multi i kręcą sobie fajne wg siebie prowa, średnia wieku też pewnie troszkę spadła, niektórzy pierdolą głupoty bo są zjebani z natury, ja po prostu staram się nie zwracać na to uwagi, znudzi im się.
i nie chodzi tu o traktowanie te forum jak o świątynię czy inne kurwa wasze mądrości, po prostu coraz trudniej czyta się niektóry pierdoły i spada chęć użytkowania i forumowania, a jak naprawde chciałeś się wypowiedzieć, to przeciez mogłeś przez jakieś mejla czy na laście czy nawet na fejsie poprosić kogoś o polecenie. a jak juz otworzyliscie te rejestracje, to niech moderatorzy rusza dupe, bo za spojlera az milo kurwa wpierdalali te warny, teraz przy widocznych prowach dupy nie ruszają.

e: jeszcze chciałem wspomnieć o tym przedłużaniu kutasa datą rejestracji czy kurwa ostatniej żenadzie w offtopicu, niektórzy się za bardzo staraja, na siłe.

Ostatnio edytowano Wtorek, 10 Grudnia 2013, 23:44 przez joincik, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry

Banned
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 10 Grudnia 2013, 22:40
Zgadzam się z moim człowiekiem, użytkownikiem 'joincik'. Dlatego proponuję przydzielić stanowisko moderatora np. mi, w celu jak najszybszego pozbycia się niechcianych osobników. Potrzebowałbym 10 minut, nie więcej.

e: stanowiska moderatora może pozostać na dłużej

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 09:40
Zawsze po rejestracjach jest śmietnik, bo wchodzi dużo nowych/dziwnych osób, które się wykruszą/zostaną zbanowane.

Nie można banować każdego, bo tak mi się podoba. Albo banować żeby sobie poprawić humor, co Ty chyba byś chciał zrobić.

Poza tym, leon miał racje pisząc, że nie można kogoś zbanować bo inny user napisał: "użytkownik X to chuj, wyjeb go"

Taki sam bałagan robią "nowi" jak i Ci, którzy od kilku dni w każdym temacie płaczą o świeżakach.

To jest jak Pikej czy Bonus BGC, nie rozdmuchiwane przechodzi...

Powrót do góry
admin

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 10:45
Wasz ból jest nieoceniony, ale nikt nie będzie wyrzucany bo ktoś inny tak chcę. Jak będzie konkretny powód to wyleci - proste! Kilka oczywistych prowokacji zostało już wyeliminowanych. Większość profili, które zgłaszacie nie noszą znamion kwalifikujących je do natychmiastowego bana. Przestańcie płakać, z czasem zadziała naturalna selekcja i zostaną tylko Ci normalni. Nikt nie będzie stosował tak radykalnych metod jak sugerujecie.

Temat zamykam.

PATRONATY SLG:

AprAxjA - Nie Będzie Tego Na Żadnej Płycie

Nawaj/Barto'cut12 - Za Dnia Marnuję Talent

Spinache - REALITY

Powrót do góry
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2