Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 8 Grudnia 2019, 10:02

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona
Wyrejestracja 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wyrejestracja
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 17:03
Bocian napisał(a):
Głównie po to, żeby być na bieżąco z płytami, czasem o coś zapytać.

No to wypierdalaj sledzic polski rap i nie wyglaszaj juz wiecej swoich pogladow.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 17:08
Bocian napisał(a):
No chyba że forum jest po to, żeby opisywać za jaką opcją polityczną jestem, jak często sram, jakie są moje relacje z rodzicami

viewtopic.php?f=11&t=18088
viewtopic.php?f=11&t=39522#
viewtopic.php?f=11&t=7172

zapraszam do dyskusji.

Powrót do góry
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 17:15
Bocian napisał(a):
Rozumiem, że kand jest jakimś guru i należy napierdalać bowdowny pod każdym jego postem?

Gdybys kurwa wiedzial jak on ciezko pracowal zeby byc taki jak jest teraz to bys zrozumial.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 17:19
rkn napisał(a):
to niech sobie siedzi w innej muzyce i nie robi burdelu we wszytkich innych tematach? jak nie to won

nie rozumiem, kurwa, jak można robić burdel w dziale, który się nazywa offtopic. fotografujcie sobie swoje jedzenie, zastanawiajcie jak poderwać dziewczynę jeszcze dwieście następnych stron, zaczytując się przy tym w zgorzkniałych historiach internetowych narkomanów relacjonujących swoje życie na krawędzi, wymieniajcie się informacjami jak często sracie, licząc na awans w hierarchii nieznajomych ludzi: chuj mnie to, ale nie róbcie z tego cyrku ekskluzywnego miejsca na którym obowiązują jakieś zasady bo to jest śmieszny i żenujący margines forum muzycznego na którym to kand jest jednym z niewielu już opiniotwórczych użytkowników, z ogromną wiedzą muzyczną i umiejętnością sformułowania innych myśli niż bowdown i czekam i to w normalnych działach powinno odsyłać się plankton tego rodzaju na banicję, więc zostawcie użytkowników, którzy siedzą tu w konkretnym celu.

Prędzej znajdziesz szczęście w Google
Albo żonę na Roksie

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 17:22
Draki napisał(a):
Bocian napisał(a):
Głównie po to, żeby być na bieżąco z płytami, czasem o coś zapytać.

No to wypierdalaj sledzic polski rap i nie wyglaszaj juz wiecej swoich pogladow.

Jakich poglądów? Spropsowałem MicBara, bo w tej kwestii mam takie samo zdanie jak on a tu z miejsca wielki ból dupy jakbym komuś po rodzicach pojechał.

6element napisał(a):
Bocian napisał(a):
Rozumiem, że kand jest jakimś guru i należy napierdalać bowdowny pod każdym jego postem?

Gdybys kurwa wiedzial jak on ciezko pracowal zeby byc taki jak jest teraz to bys zrozumial.

Wiem. Dziwię się, że jeszcze nie ma własnej kliniki medycyny estetycznej.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 17:26
Illest jaki groźny. Już grzecznie stulam japę.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW
FEJM

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 17:27
Cytuj:
nie rozumiem, kurwa, jak można robić burdel w dziale, który się nazywa offtopic
dział polski hh sie nie nazywa offtopic. zresztą nie tylko tam robił burdel. poza tym w dziale offtopic sa rózne tematy, nie wiem czy zauwazyleś. jak np w temacie polityka ktoś będzie pisał 'dziala wam google?', 'juve przegrało z turkami' itp itd to nie bedzie róbił burdelu, bo DZIAŁ się nazywa offtopic?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 17:28
Bocian napisał(a):
Jakich poglądów? Spropsowałem MicBara, bo w tej kwestii mam takie samo zdanie jak on a tu z miejsca wielki ból dupy jakbym komuś po rodzicach pojechał.

Proponuje pojedynek intelektualny miedzy toba a kandem, przegrany odpada z forum. Wchodzisz w to?

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 17:29
Nie wiem czy to bitewny forumer.
Proxima do wywalenia.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 17:30
ktoś mądry napisał(a):
Zawsze po rejestracjach jest śmietnik, bo wchodzi dużo nowych/dziwnych osób, które się wykruszą/zostaną zbanowane.

Nie można banować każdego, bo tak mi się podoba. Albo banować żeby sobie poprawić humor, co Ty chyba byś chciał zrobić.

Poza tym, leon miał racje pisząc, że nie można kogoś zbanować bo inny user napisał: "użytkownik X to chuj, wyjeb go"

Taki sam bałagan robią "nowi" jak i Ci, którzy od kilku dni w każdym temacie płaczą o świeżakach.

To jest jak Pikej czy Bonus BGC, nie rozdmuchiwane przechodzi...

Nie ważne kogo wypiszecie w tym temacie jeśli nie podacie konkretnych postów to nadal Ci ludzie będą na forumku.
Kiedy zaczniecie podawać konkretne posty jako jakieś dowody, zamiast bezsensownie żalić się na typa tym samym robiąc to co on.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 17:31
ahahah, piramjida, piekny post, przynajmniej pierwsza czesc, az mi sie przez krotka chwile glupio zrobilo, ze biore w tym udzial. nie zmienia to faktu, ze dzial "inna muzyka" jest jeszcze bardziej marginalna czescia forum, bo przypominam, ze slizg nie jest o justinach, convergach, techno ani lady gadze, takze siedzcie w "innej" i dupa cicho :joint:

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 17:34
Draki, przecież Tobie i temu koledze, który też fajnie, że się przedstawił zabrakło intelektu, żeby zrozumieć, że nie wrzuciłem tutaj linku z jakąkolwiek wiarą, że ktokolwiek będzie "wyrejestrowany". Z czym do ludzi.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 17:37
Cicho świeżak, nie wirażkuj tak.

Na Proximę lecą kurwa hejty odkąd się pojawił na forum i nikt nie reaguje. Raz był na banie przez 30 dni i chyba nigdy nie było takiego spokoju w tym dziale, synek jest jak piłkarz który wcale nie gra brutalnie, ale konsekwentnie fauluje nadal mimo wcześniejszej kartki. Nikt nie ma tak zaczepkowego, pseudoprotekcjonalnego tonu jak ten chłystek. To całkiem spory wyczyn jak na jakiegoś piętnastolatka, ale kurwa, ani to śmieszne ani fajne.

@MicBar nie kłam ziomku, też chcesz tego co my wszyscy :(

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 17:43
MicBar napisał(a):
Draki, przecież Tobie i temu koledze, który też fajnie, że się przedstawił zabrakło intelektu, żeby zrozumieć, że nie wrzuciłem tutaj linku z jakąkolwiek wiarą, że ktokolwiek będzie "wyrejestrowany". Z czym do ludzi.

Przeciez tu kurwa nie chodzi o sam fakt wyrejestrowania (wszyscy dobrze wiemy ze napisales tu tylko po to by pokazac jak kand cie wkurwia) tylko to, ze zarzucasz jakies bzdury osobie, ktora zdecydowanie na to nie zasluguje.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 17:53
Kolega Sencik ma rację.
Proxima to najbardziej irytujący członek tego forum i nawet miesięczna banicja nie ustawiła go do pionu. Chciałbym zaznaczyć, że w dziale SPORT wszyscy darzą się wzajemnym szacunkiem i panuje tam miła atmosfera, a użytkownik ten KAŻDYM, kurwa, postem wprowadza zamęt. Miesiąc jego nieobecności na forum był najlepszym miesiącem <nawałka>ZARÓWNO jeżeli chodzi o forum jak i dział SPORT</nawałka>, więc skoro każdy rzucił swoją skorupkę - czas na sąd ostateczny.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 17:55
Ja tam za dużo z Proximą do czynienia tam nie mam, ale jak całe forum na niego kurwi, to coś w tym musi być :D

Obrazek

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 17:59
R.U.S napisał(a):
Ja tam za dużo z Proximą do czynienia tam nie mam, ale jak całe forum na niego kurwi, to coś w tym musi być :D

zapraszam dziś wieczorem do działu "SPORT", temat "Livescore". chociaż może go dziś nie być, bo pokazują drużynę z Bundesligi w TVP, to jego wielki dzień.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 18:03
R.U.S napisał(a):

też nie miałem, ale raz mi wszedł do formuły chyba, albo w lajwskorze natrafiłem podczas gp

no ale jak Sencik twierdzi, że do wyjebania, to do wyjebania.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 18:03
Kand może faktycznie przesadza z ironią, ale często mu się udaje napisać coś zabawnego. Ogółem ogarnięty jest, pisze sporo merytorycznych postów, nie kumam hejtów.

Powrót do góry
FEJM

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 18:08
szczególnie w temacie o kękę wielokrotnie popisywał się swoją gimnazjalną ironią.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona