Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 10 Grudnia 2019, 00:20

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona
Wyrejestracja 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wyrejestracja
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 18:52
rkn napisał(a):
dział polski hh sie nie nazywa offtopic. zresztą nie tylko tam robił burdel. poza tym w dziale offtopic sa rózne tematy, nie wiem czy zauwazyleś. jak np w temacie polityka ktoś będzie pisał 'dziala wam google?', 'juve przegrało z turkami' itp itd to nie bedzie róbił burdelu, bo DZIAŁ się nazywa offtopic?

do polskiego rapu wchodzę i niczego takiego nie odnotowałem, ale penalizowane powinny być wyłącznie radykalne opcje podpadające pod jednoznaczny spam mający na celu zakłócenie normalne funkcjonowania forum a tutaj mówimy o normalnym poście na temat.

jeżeli ktoś jest zainteresowany polityką i bardzo chciałby odbyć poważną dysputę a ktoś robi śmietnik w temacie to podejrzewam, że istnieją fora o polityce, gdzie rejestrują się odpowiedni ludzie z lepszym zapleczem merytorycznym, którzy się nią interesują i chcą o niej tam porozmawiać - gwarantuję, że poziom będzie wyższy niż na forum o tematyce muzycznej. jeżeli nie to świadomie zostajecie w gronie ludzi, którzy zakładają temat o cyckach Karoliny Szostak i myślą o tym czy ślizg zmienił ich życie (a przejrzałem tylko dwie pierwsze strony), więc albo pomóżcie swojej sprawie i się przenieście albo skończcie, kurwa, narzekać, bo przypominam, że jesteście w błazeńskim dziale i na pierwszy rzut oka to ciężko tutaj być wybrednym jeżeli chodzi o poziom i prawdopodobnie macie powód, żeby tu zostać.

Prędzej znajdziesz szczęście w Google
Albo żonę na Roksie

Powrót do góry
FEJM

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 19:01
wszystkie twoje założenia są błędne i pierdolisz od rzeczy ale miło, że się postarałeś i ubraleś taki gówno warty post w ładne słówka.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 19:16
pierdolisz piramjida, są tematy, które są tak naprawdę podtematami i można w nich pisać od rzeczy, ale sam offtopic oznacza po prostu brak jednoznacznego kierunku działu. idąc twoja logiką - mogę wejść sobie do działu z takimi np. serialami czy filmami i wypisywać spojlery/głupoty, albo do działu sportowego i w temacie o nba pytać o to, czy lebron ma dłuższego kutasa niż jordan, a później tłumaczyć się tym, że to jest forum o muzyce i jak chcesz podyskutować o fabule filmowej albo sportach, to możesz śmiało wypierdalać na forum poświęcone im? oczywiście nie popieram też płaczu, bo można spokojnie olać albo dać do zrozumienia danej osobie, że może dać sobie spokój z pierdoleniem, bo jak napisano wcześniej - za bycie idiotą albo inne poglądy bana dostać nie można. też zauważyłem, że kand od czasu do czasu napierdala sucharami, no ale skoro mu się chce, jego sprawa.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 20:10
Proxima oczywiście do wyjebania najmocniej na świecie, same prowokacyjne posty, nie wnoszące nic do sportowych dysput

http://spojrzeniezkanapy.pl/ premier league, fantasy i futboool
http://www.wygrywamzanoreksja.pl

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Banned
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 20:35
@piramjida, piękne strzały w kolano

@Draki, stul pysk marny kucu

ale ogólnie ambientowy chłopak jakiegoś dużego burdelu nie robi, także :dunno:

równie dobrze poem musiałby iść na odstrzał, a zapewne Ci sami ludzie wtedy by go bronili

Powrót do góry
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 20:54
piramjida napisał(a):
myślą o tym czy ślizg zmienił ich życie (a przejrzałem tylko dwie pierwsze strony)

wszystko co czytasz, odbierasz, ogladasz, sluchasz itp. moze wplynac na Twoje zycie, to jak odbierasz swiat, jakie masz przemyslenia itd. Jezeli tak nie jest to po chuj jestes na tym forum?

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 20:59
joincik napisał(a):
pierdolisz piramjida, są tematy, które są tak naprawdę podtematami i można w nich pisać od rzeczy, ale sam offtopic oznacza po prostu brak jednoznacznego kierunku działu. idąc twoja logiką - mogę wejść sobie do działu z takimi np. serialami czy filmami i wypisywać spojlery/głupoty, albo do działu sportowego i w temacie o nba pytać o to, czy lebron ma dłuższego kutasa niż jordan, a później tłumaczyć się tym, że to jest forum o muzyce i jak chcesz podyskutować o fabule filmowej albo sportach, to możesz śmiało wypierdalać na forum poświęcone im?

przede wszystkim: po co tutaj jesteś? mnie interesuje muzyka, więc zarejestrowałem się tutaj. zarejestrowałbym się gdzieś indziej, gdybym znał lepsze forum o muzyce. gdyby interesowała mnie polityka to zarejestrowałbym się na forum o polityce. tak powinien zrobić każdy rozsądny człowiek zainteresowany rozwijaniem swoich poglądów. jeżeli rejestrujesz się na forum muzycznym i chcesz rozmawiać o czymś innym albo o wszystkim to traktujesz to jako forum społecznościowe a nie dyskusyjne. jeżeli chcesz dyskutować i rozwijać swoją wiedzę, zainteresowanie, to nie widzę powodu dlaczego świadomie nie robisz tego w miejscu najlepiej do tego przystosowanym. po prostu traktujesz to jako forum społecznościowe: jesteś przywiązany do konkretnych użytkowników, do grupy, do ich towarzystwa. widzisz, na forum stricte dyskusyjnym, gdzie ludzi zrzeszają zainteresowania, nie istnieją takie posty jak ten powyższy rkna bo tam w wymiarze czysto ideowym dwójka ludzi dyskutując stara się dojść wspólnie do prawdy zamiast traktować coś osobiście, pustymi słowami spierdalać od tematu i tracić czas a to jest właśnie forum społecznościowe: najważniejsze jest kim jesteś, pierdolenie o świeżakach, osobiste obelgi, jakieś idiotyczne pojęcia fejmu, osiem razy więcej postów w offtopicu niż w muzyce. jeżeli jesteś na forum społecznościowym to przykro mi, ale nietrudno zorientować się co reprezentuje grupa dyskutująca o tym jak często sra, jeżeli jesteś na forum dyskusyjnym to źle trafiłeś.

Turson napisał(a):
wszystko co czytasz, odbierasz, ogladasz, sluchasz itp. moze wplynac na Twoje zycie, to jak odbierasz swiat, jakie masz przemyslenia itd. Jezeli tak nie jest to po chuj jestes na tym forum?

nie powiedziałem, że tak nie jest, ale grupowe rozważanie tego jest dla mnie zabawne.

Albo żonę na Roksie

Powrót do góry
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 21:10
Rozluznij sie troche gosciu, bo tamten temat byl troche z przymrozeniem oka.
Co jest zlego w tym, ze chcialem sobie skonfrontowac moje przemyslenia, z tym co inni ludzie o tym sadza?

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 21:13
piramjida ale ty kurwa jesteś wczuty, załóż sobie forum o muzyce i dyskutujcie tam z kolegami

wchodzę na rokse, przeglądam opcje, wybieram dziwkę ; stringi i gorset

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 22:07
przecież to jest forum muzyczne.
dokładnie - muzyczne forum dyskusyjne o tematyce hip-hop'owej pisownia oryginalna prawilnie przypominam wcale nie nawiasem pisząc tylko w nagłówku.
może nie wygląda na takie jak czytasz kolejne półzdaniowe posty ewentualnie KLIP no ale idea była dobra i wciąż się gdzieś tli

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs WWW

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 22:59
piramijda, ale slizg akurat dawno już stał się takim specyficznym miejscem, nazwałbym to forum muzyczno-społecznościowym, gdzie ludzie rozmawiają zarówno na tematy związane z muzyką, jak i te społecznościowe w offtopiku i sporcie, nie ma co sobie wmawiać że jest inaczej. Patrz ile jest tu hejtów na jakiegoś kurwa proxime, to tak jak z bieberem - gdyby nie hejty to bym sobie nie zdawał sprawę z jego istnienia. Serio, daleko mi od tych wczutych typów którzy pałają nienawiścią do świeżaków czy każą znać miejsce w szeregu i innych cudaków, to jednak nie uważam slg jako forum wyłącznie muzyczne. Zresztą, o ile dobrze pamiętam, sam pisałeś dość aktywnie w temacie o breaking bad :)

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 23:17
sporo mnie ominęło, nikt nie dał cynka, smutek.

już wiem czemu się jarasz Takimi Rzeczami Kękę, MicBar. ta płyta to mieszanka tego wszystkiego co w Tobie siedzi - z jednej strony narodowe zacięcie, z drugiej słuchając Sama powiedz mam przed oczami wszystkie Twoje posty o sercowych problemach, w którym poziom rozterek był na poziomie gimnazjum (jeżeli już kategoryzujemy wszystko jak rekon na samej górze strony), a ilość " :( " przekroczyła granicę dobrego smaku.
przypierdalasz się oczywiście bez sensu i nie ma tu w ogóle o czym dyskutować. nie leży Ci mój post to go zignoruj, tak jak robi to stu następnych przeglądających dany wątek, a właśnie podbijając robisz niechciany burdel.

jestem rozczarowany Twoją niechrześcijańską postawą - skoro wiesz, że nie ma szans na 'wyrejestrowanie' nie powinieneś był rozpoczynać kłótni, która i tak nigdzie nas nie doprowadzi, bo rekon dalej będzie przeżywał każdą sekundę meczu w livescorze i wszędzie wtrącał swoje choćby najdurniejsze zdanie (status świętej krowy, pamiętamy), a Ty nie napiszesz żadnego merytorycznego posta dot. muzyki przez kolejne miesiące w zamian zalewając nas historyjkami i anegdotkami. oboje macie prawo do takich zachowań i wbijam w to szczerze mówiąc, ale przypominam, że ślizg dalej w dominującej części jest forum muzycznym a Wasze królestwo - offtopic - stanowi marginalną jego część, więc koniec końców tzw. "postów na temat" piszę stokroć więcej.
pomyśleć, że wystarczyłoby się tylko wpasować w wylansowany archetyp światopoglądu nieinwazyjnego użytkownika forum i wszystko byłoby cudne.

e: @dół: dzięki.

NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH, ZIOM
TYLKO TAKIE CO PRZED WONSEM SĄ

Ostatnio edytowano środa, 11 Grudnia 2013, 23:24 przez kand, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 23:19
przestań, ja napierdalam czarny pr sobie, zgłoszenia lecą, a i tak tylko podmiasto (łódź mnie tui nie lubi) mnie nei lubi #drizzt do'urden

e: też mnie wkuriwasz w offtopicu i masz potencjał żeby rozdziewiczyć ignoruj na moim koncie

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 23:25
przypominam ze czasopismo slizg tez nie dotyczyło tylko i wylacznie muzyki, takze wiesz piramid, spokojnieee.

Wir sind unterwegs
Im S500 Coupé
Wir sind unterwegs
Im Kofferraum bunkert der Schnee

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 11 Grudnia 2013, 23:55
Przecież po to własnie powstała opcja ignoruj żeby można było ignorować tych, których wypowiedzi wam się nie podobają.

A to że chcecie kogoś usuwać z forum bardziej negatywnie świadczy o was niż o tych, których chcecie usuwać. Nazywa się to kompleksy. Największym błogosławieństwem jakie może spotkać to forum jest usunięcie daty rejestracji z wyświetlania, wtedy może niektórzy "starzy ślizgerzy" zapracowaliby na siebie wartością postów, nie datą rejestracji.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 12 Grudnia 2013, 00:04
nie po to powstał ten temat i wstyd mi za pacanów, którzy go takim uczynili

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 12 Grudnia 2013, 01:22
mandela napisał(a):
piramijda, ale slizg akurat dawno już stał się takim specyficznym miejscem, nazwałbym to forum muzyczno-społecznościowym, gdzie ludzie rozmawiają zarówno na tematy związane z muzyką, jak i te społecznościowe w offtopiku i sporcie, nie ma co sobie wmawiać że jest inaczej.

dla mnie albo traktujesz to forum jako społecznościowe albo jako dyskusyjne. jeżeli jesteś tu w celach dyskusyjnych, czysto dla idei i poglądów, nie interesuje cię kto mówi, tylko co mówi, to masz pod ręką lepszą alternatywę jeżeli chodzi o sport, skoro ci na niej nie zależy to widocznie pasuje ci jak jest i nikogo nie potrzeba wyrejestrowywać (oczywiście nie mówię o radykalnych opcjach, które powinny regulaminowo polecieć na bana tylko o jakichś osobistych, nomen omen, problemach). jeżeli jesteś tu w celach społecznościowych, z sympatii dla użytkowników to chce ci tylko uświadomić, że zapisałeś się do takiej a nie innej grupy i choć nie wiem kto to Proxima to ciężko mi wyobrazić sobie kogokolwiek odstającego poziomem od tematów, które tam widziałem.

pisałem o Breaking Bad bo przez pewien czas tu było najlepiej, może nie merytorycznie, ale organizacyjnie bo na innych forach ciężko było wszystko przeczytać, gdy przestałem uważać, że jest tu najlepiej - wyniosłem się. przez ten czas nie skarżyłem się, nikogo nie chciałem wyrejestrować, nie postuluję tu nawet o wyrejestrowanie nikogo z muzyki mimo, że to forum o muzyce, widzę tu tylko postulaty bywalców działu debatującego o tym jak często srasz chcącego wyrejestrować jednego z najwartościowszych użytkowników muzyki ze względu na brak aprobaty dla jego poczucia humoru.

Albo żonę na Roksie

Powrót do góry
FEJM

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 12 Grudnia 2013, 07:26
Cytuj:
A to że chcecie kogoś usuwać z forum bardziej negatywnie świadczy o was niż o tych, których chcecie usuwać. Nazywa się to kompleksy
wracaj na onet gościu

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 12 Grudnia 2013, 11:00
MicBar, lubię cię, ale żebyś ty w jakimkolwiek temacie brylował tak jak kand w ambientach xP Poza tym nawet najbardziej czerstwe żarty z Polski i Polaków > żałosne historyjki o melanżowym lovestory opartym na wymianie spojrzeń i tragicznie zakończonym odkryciem, że "ona ma chłopaka :cry: ". Tak więc odstaw może Kękiego i ochłoń trochę ziomek.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 12 Grudnia 2013, 11:07
zarejestrowałem się tutaj przede wszystkim dla pisania o muzyce, ale nie będę spoglądał z góry na inne działy i tematy. jeśli mnie nie obchodzi co się tam pisze - nie wchodzę. no i w tych grach/sportach/filmach/książkach często zdarzają się bardziej merytoryczne posty niż "czekam łooo :bowdown: ", a średnia ilość postów coś wnoszących do tych nic nie wnoszących może być taka sama jak w działach muzycznych, dlatego po prostu nie widzę potrzeby rozdrabniania się na inne fora, skoro mogę tu podyskutować na poziomie o innych rzeczach.
oczywiście - muzyka na pierwszym miejscu, dlatego prośba o bana dla kanda jest śmieszna. też jeszcze jakiś czas temu piekliłem się o niektórych użytkowników pierdolących głupoty, no ale w chuju to teraz mam, po prostu staram się nie zwracać uwagi, czasem się przypierdolę, ale nie będę płakał i prosił o bany dla nich, bo wiem, że bez jeśli nie łamią regulaminu to tu zostaną.

Powrót do góry
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona