Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 23 Listopada 2017, 08:06

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Wyrejestracja 
Autor Wiadomość

Ostrzeżenia: 1
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wyrejestracja
  Wysłano: Sobota, 28 Grudnia 2013, 00:58
Ty też wyjeb, nie lubię Leana.
Zegar tyka

Powrót do góry

Banned
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 28 Grudnia 2013, 01:14
Nie możecie mnie wyjebać od tak :you_crazy: trzymam się regulaminu, a to że wam nie odpowiada mój foruming wisi mi jak bombka na choince, (bezbek x1) jak macie jakiś żal do jest opcja zablokuj :roll:

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 28 Grudnia 2013, 10:00
co sie teraz dzieje w temacie jak poderwać dziewczynę i w CV Eripe i Laika to jest komedia i apeluje o wyrejestracje każdego usera stamtąd z 12.06.13

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 28 Grudnia 2013, 10:34
search.php?author_id=13070&sr=posts

temu też bym się przyjrzał

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 28 Grudnia 2013, 10:35
Niektórzy mają zbyt pospinane tyłki, kurde każdy kto przestrzega regulaminu, a jego posty nie przypadają komuś do gustu nie powinien być ot tak kandydatem do wyrejestracji. Musicie zrozumieć, że są różne gusta, różne poczucia humoru, różny rodzaje postowania i jak ktoś rzeczywiście Wam nie podchodzi i serio aż tak się wczuwacie że psuje Wam to nastrój, nerwy, cokolwiek to po prostu użyjcie opcji ignoruj. Nie każdy kto Wam nie podchodzi musi być wyrejstrowany, zrozumcie.

Co do swojej osoby to niektóre moje posty nie miały być bekowe, nie miały być prowem, niektórzy je źle odebrali ale po części jest to też moja wina. Zwłaszcza te w dziale offtopic. Patrzycie przez pryzmat kilku postów (to akurat się tyczy nie tylko mnie) i przyszywacie komuś łatkę. Ganicie za chujowe posty, które de facto zdarzają się większości, a dobrych nie dostrzegacie, albo nie chcecie dostrzec. Albo je widzicie, te naprawdę dobre posty, ale i tak napiszecie coś pseudo śmiesznego dopierdalając się zupełnie bez sensu i czekacie na propsy bo jesteście przecież fejmami co nie. Nie widzicie tego? Jesteście aż tak zaślepieni czy po prostu głupi? Taka hipokryzja aż razi w oczy. Nie zamierzam z nikim walczyć ani nic z tych rzeczy chcę tylko przybliżyć Wam niewygodną dla niektórych prawdę.

Morał : nie możecie wyrejstrować kogoś tylko dlatego bo Was nie bawi bądź pisze wg. Was chujowe posty, tyle

Jeśli ja miałbym się zachowywać jak niektórzy to bym wymienił z 30 nicków i napisał DO WYJEBANIA bo ile można pisać te W które mnie i kilku innych użytkowników irytuje.
Ale nie o to chodzi. Piszecie jak chcecie, szanuję to, mi się to osobiście nie podoba no ale nie wymagam od razu żeby kogoś wyjebano z forum.
Spójrzcie obiektywnie, jeśli jesteście jeszcze w stanie

Powrót do góry

Banned
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 28 Grudnia 2013, 10:37
poem sometimes napisał(a):
http://slizg.eu/search.php?author_id=13070&sr=posts

do wyjebania.

8es 244 postów od 10 grudnia.

do wyjebania.

pzdr

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 28 Grudnia 2013, 10:40
Ty kolego nie jesteś tutaj na pozycji żeby kogokolwiek odsyłać do wyjebania.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 28 Grudnia 2013, 10:45
8es napisał(a):
Co do swojej osoby to niektóre moje posty nie miały być bekowe, nie miały być prowem, niektórzy je źle odebrali ale po części jest to też moja wina. Zwłaszcza te w dziale offtopic. Patrzycie przez pryzmat kilku postów (to akurat się tyczy nie tylko mnie) i przyszywacie komuś łatkę. Ganicie za chujowe posty, które de facto zdarzają się większości, a dobrych nie dostrzegacie, albo nie chcecie dostrzec. Albo je widzicie, te naprawdę dobre posty, ale i tak napiszecie coś pseudo śmiesznego dopierdalając się zupełnie bez sensu i czekacie na propsy bo jesteście przecież fejmami co nie. Nie widzicie tego? Jesteście aż tak zaślepieni czy po prostu głupi? Taka hipokryzja aż razi w oczy. Nie zamierzam z nikim walczyć ani nic z tych rzeczy chcę tylko przybliżyć Wam niewygodną dla niektórych prawdę.

kurwa napisałes typie że się zrzygałeś do tornistra na jakichś jasełkach w swojej zawodówie przy wszystkich i pytasz czy wygrałeś w związku z tym życie to ci normalnie większość odpowiedziała że nie i że jesteś debilem. o co ci kurwa chodzi.

Lynn oczywiście że mogą wyjebać, przecież kilku już poleciało ot tak.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 28 Grudnia 2013, 11:01
BX napisał(a):
8es napisał(a):

kurwa napisałes typie że się zrzygałeś do tornistra na jakichś jasełkach w swojej zawodówie przy wszystkich i pytasz czy wygrałeś w związku z tym życie to ci normalnie większość odpowiedziała że nie i że jesteś debilem. o co ci kurwa chodzi.

No właśnie, TYPIE, kurwa nie. Nie potraficie też czytać postów ze zrozumieniem. Nie napisałem że to dla mnie wygrywanie życia, była tylko jedna wzmianka cytując : "wszyscy mowia ze wygralem zycie, chyba tak jest, zobaczy sie po przerwie swiatecznej
nie miejscie mi za zle, jestem jeszcze nietrzezwy ale musiaem to npisac" z której wynika że koledzy, znajomy mówili że życie wygrałem, ja tak nie sądzę. Owszem, napisałem 'chyba tak jest' ale było to w stanie najebania, nie sądzę tak. Żałuję że sobie rzygnąłem do plecaka na sali, było to chujowe, ale też najlepsze co mogłem zrobić, musicie się też postawić w moje miejsce. Nie dałbym rady wstać, a nawet jeśli to musiałbym przejść przez całą salę bo siedzieliśmy na samym końcu. Na bank ktoś by zauważył że ledwo idę. Najgorzej jakbym rzygnął po drodze. Tak siedziałem pochylony i rzygnąłem 2 razy w dodatku mówiąc do kolegów w okół mnie (którzy dzielnie mi pomagali, podając wodę itp itd) "Debile, nie patrzcie się tak bo może ktoś zauważyć". Nie bez powodu tamten temat nazywa się pijesz, ŻAŁUJESZ. Nie oczekiwałem pochwał ani niczego, napisałem ten post tylko dlatego że jeszcze byłem nietrzeźwy. Tak bym go nie napisał. Ale i tak reakcja większości była najgorsza. No to potem musiałem sprostować parę rzecz BO OCZYWIŚCIE CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM, ALBO W OGÓLE CZYTANIE WCZEŚNIEJSZYCH POSTÓW JEST TRUDNE. Ja pisałem w swojej obronie, pisałem z sensem a Wy dopierdalanie i posty typu ZABIJCIE KURWĘ czy coś w tym stylu, nie pamiętam już. Rozumiesz? Cokolwiek bym potem nie napisał to i tak byłem zjechany w chujowy sposób, mam wrażenie że nie czytaliście postów. I większość nie pisała że jestem debilem, bo to wiem, ale jakieś ciulstwa typu mama się dowie, chujowych masz kolegów i inne bezbeki.
Spróbuj przeczytać to ze zrozumieniem spróbuj spojrzeć obiektywnie.
Jeszcze prostując to technikum nie zawodówka

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 28 Grudnia 2013, 11:07
nikogo

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 28 Grudnia 2013, 11:13
streść ktoś

kurwa nie lubie dzielić na forumka na świeżaków ale ta ostatnia tura to takie bezbekowe wirażkowanie [*]

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 28 Grudnia 2013, 11:16
H7 napisał(a):
nikogo

No nie musi Cię to interesować, pisałem to w swoim interesie, bo BX napisał niezgodnie z prawdą to najzwyczajniej w świecie sprostowałem parę spraw.
Ale na chuj post typu NIKOGO to ja nie wiem, może mi uświadomisz

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 28 Grudnia 2013, 11:54
kurwa typie ogarnij się, większość ciśnie z ciebie bekę za ten plecak a ty się spinasz i rzucasz, że nikt cię nie rozumie
liczyłeś na współczucie po zrzyganiu się do plecaka?

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 28 Grudnia 2013, 12:02
8es napisał(a):
BX napisał(a):
8es napisał(a):

No właśnie, TYPIE, kurwa nie. Nie potraficie też czytać postów ze zrozumieniem. Nie napisałem że to dla mnie wygrywanie życia, była tylko jedna wzmianka cytując : "wszyscy mowia ze wygralem zycie, chyba tak jest, zobaczy sie po przerwie swiatecznej
nie miejscie mi za zle, jestem jeszcze nietrzezwy ale musiaem to npisac" z której wynika że koledzy, znajomy mówili że życie wygrałem, ja tak nie sądzę. Owszem, napisałem 'chyba tak jest' ale było to w stanie najebania, nie sądzę tak. Żałuję że sobie rzygnąłem do plecaka na sali, było to chujowe, ale też najlepsze co mogłem zrobić, musicie się też postawić w moje miejsce. Nie dałbym rady wstać, a nawet jeśli to musiałbym przejść przez całą salę bo siedzieliśmy na samym końcu. Na bank ktoś by zauważył że ledwo idę. Najgorzej jakbym rzygnął po drodze. Tak siedziałem pochylony i rzygnąłem 2 razy w dodatku mówiąc do kolegów w okół mnie (którzy dzielnie mi pomagali, podając wodę itp itd) "Debile, nie patrzcie się tak bo może ktoś zauważyć". Nie bez powodu tamten temat nazywa się pijesz, ŻAŁUJESZ. Nie oczekiwałem pochwał ani niczego, napisałem ten post tylko dlatego że jeszcze byłem nietrzeźwy. Tak bym go nie napisał. Ale i tak reakcja większości była najgorsza. No to potem musiałem sprostować parę rzecz BO OCZYWIŚCIE CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM, ALBO W OGÓLE CZYTANIE WCZEŚNIEJSZYCH POSTÓW JEST TRUDNE. Ja pisałem w swojej obronie, pisałem z sensem a Wy dopierdalanie i posty typu ZABIJCIE KURWĘ czy coś w tym stylu, nie pamiętam już. Rozumiesz? Cokolwiek bym potem nie napisał to i tak byłem zjechany w chujowy sposób, mam wrażenie że nie czytaliście postów. I większość nie pisała że jestem debilem, bo to wiem, ale jakieś ciulstwa typu mama się dowie, chujowych masz kolegów i inne bezbeki.
Spróbuj przeczytać to ze zrozumieniem spróbuj spojrzeć obiektywnie.
Jeszcze prostując to technikum nie zawodówka
twój najgorszy (bo najdłuższy post), a nawet go nie przeczytałem

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 28 Grudnia 2013, 13:03
SLG to twarde zasady nie znajdziesz tu zrozumienia :lol:

@down: i chuj z tego?

Ostatnio edytowano Sobota, 28 Grudnia 2013, 15:34 przez mancloud, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 28 Grudnia 2013, 15:33
ManCloud napisał(a):
SLG to twarde zasady nie znajdziesz tu zrozumienia :lol:

napisał marzec 2k13

Powrót do góry
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 28 Grudnia 2013, 15:38
Now Ślizg the fuck up
Everyday’s a gamble muthafucka tough luck

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 28 Grudnia 2013, 15:59
kopalnia beki w temacie :lol:

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 28 Grudnia 2013, 18:00
BlackSunday napisał(a):
poem sometimes napisał(a):
http://slizg.eu/search.php?author_id=13070&sr=posts

do wyjebania.

8es 244 postów od 10 grudnia.

do wyjebania.

pzdr

BlackSunday multikonto użytkownika MMGTEAM

wyjebany.

pzdr

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Ostrzeżenia: 2
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 28 Grudnia 2013, 18:32
kurwa, za bluze jeszcze nie zaplacil :lol:

Powrót do góry
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona