Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 21 Sierpnia 2019, 00:20

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
[OFF] Parę słów o forum 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post [OFF] Parę słów o forum
  Wysłano: Poniedziałek, 30 Sierpnia 2004, 11:37
Mam prośbę do Admina; czy mógłby dodać na tym forum możliwość wstawiania swojego avatara oraz dynamiczną odpowiedź??

PS. Użytkownicy, wstawiajcie też swoje prośby i propozycje.

Powrót do góry
admin

Odpowiedz z cytatem
Post problems, problems.
  Wysłano: Wtorek, 31 Sierpnia 2004, 19:32
Szczerze to forum baardzo mi nie pasuje. po pierwsze, całe to, że każdy może być 'Gościem'... Powinni postować użytkownicy tylko zalogowani. Jakiś porządek by był. Poza tym, np. posty 3A, jak pisze po kilka postów pod sobą... Ciekawa byłaby jakaś ranga, grupa itp., itd. Poza tym, jeżeli już jakiś porządek to moderatorzy. mnie najbardziej denerwują te anonimowe posty, jak piszą sobie 'Kurwa ja pierdolę, ale chujowo'... i to wszystko. Albo kilka postów pod rząd jednej osoby. Niby nic, ale cholernie niezadbane jest to forum.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg numer komunikatora tlen profil na lastfm WWW
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [OFF] Parę słów o forum
  Wysłano: środa, 1 Września 2004, 08:01
enemy ma rację. ale czy porządek nie zależy w dużej mierze od użytkowników? a tych jak widzisz- zdrowo jebniętych- jest na pęczki:]

Powrót do góry
admin

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: środa, 1 Września 2004, 11:30
jeżeli byliby zarejestrowani, nie byłoby takiej samowolki ;>

a to blabla, to nie reklama dla pewnego składu ? :twisted:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg numer komunikatora tlen profil na lastfm WWW
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 2 Września 2004, 06:54
jeżeli pytanie skierowane do mnie, bo zbytnio nie jarzę ,to nie :twisted:

Powrót do góry
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 2 Września 2004, 12:53
Mam pewną dygresję: Po co ruszać coś, co się jeszcze nie popsuło ? ? ? Proste, nie... Jak im coś rypnie na serwie, to dopiero pomyślą o tych sprawach wypowiadanych na tym temacie. Taka rozwiązanie jest najlepsze :roll: :wink: :D

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 2 Września 2004, 13:25
o jednym moge zapewnic- Avatarow nie bedzie. Uwazam je za zbedne i nie wnoszace zbyt wiele do dyskusji. Jestem za czystym tekstem, najchetniej zrezygnowalabym z calych tych emotikonek, czytez emotek, ale rozumiem, ze wielu z was sie do nich przyzwyczailo korzystajac z innych forow, czytez komunikatorow.

zaluje, ze nie ma w panelu administracyjnym mozliwosci ustawienia przy wiadomosciach opcji "zglos do usuniecia" wtedy sami moglibyscie rowniez decydowac, ktore posty usunac. Czesto po prostu nie chce pewnych wpisow wywalac, zebyscie nie pomysleli, ze wladza jest naduzywana. W koncu forum to forum, jest dla kazdego, wy wszyscy decydujecie o tym jaki ma poziom, jaka jest kultura, jako administrator nie moge wprowadzic zamordyzmu i totalnej inwigilacji, bo wielu odechce sie wypowiadac:)

amen:>

Powrót do góry
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 7 ]