Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 22 Września 2017, 17:54

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
dział produkcja 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post dział produkcja
  Wysłano: Piątek, 1 Kwietnia 2011, 15:04
proponuje zmienic w koncu formułę, ten dział jest po to, zeby m.in dostać opinię lub taką opinią się podzielic, jednak bity i remiksy giną w grupowych tematach ("nasze bity").

zatem, niech kazdy producent otworzy własny temat i tam wrzuca swoje produkcje.

Obrazek

Powrót do góry

Post Re: dział produkcja
  Wysłano: Piątek, 1 Kwietnia 2011, 15:09
jak tak będzie to będę żądał funkcji ignorowania całych działów, bo właśnie z tego robi się największy syf w "nowych postach", z których tylko i wyłącznie korzystam, a nie mam zamiaru sprawdzania, jakie to gówna robią sobie jakieś wacki we fruity loopsie, bo pewnie gdybym tydzień przy tym posiedział to bym zrobił lepiej

kto chce to sprawdzać i oceniać to sobie wejdzie do zbiorczego tematu, proste

a ten temat jest kompletnie niepotrzebny, miejsce na takie propozycje jest w odpowiednim, przypiętym topicu

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 1 Kwietnia 2011, 15:17
Ja myślę, że pomysł jest mimo wszystko słuszny, bo istnienie jednego tematu dla wszystkich producentów robi straszny syf i ogranicza możliwość dyskusji w dość dużym stopniu. Chociaż obawiam się, że skoro Vinsanity będzie ŻĄDAŁ, to jego forumowy autorytet bierze tutaj górę i administracja będzie musiała tę propozycję odrzucić.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 1 Kwietnia 2011, 15:18
ale ja nie żądam odrzucenia tej propozycji, tylko wprowadzenia funkcji ignorowania całych działów w przypadku jej zaakceptowania

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 1 Kwietnia 2011, 15:44
Cytuj:
jak tak będzie to będę żądał funkcji ignorowania całych działów, bo właśnie z tego robi się największy syf w "nowych postach", z których tylko i wyłącznie korzystam, a nie mam zamiaru sprawdzania, jakie to gówna robią sobie jakieś wacki we fruity loopsie, bo pewnie gdybym tydzień przy tym posiedział to bym zrobił lepiej

Najaktywniejszy w dziale: OFF TOPIC

wiec wybacz ziomek, troche wiecej siedze w dziale produkcji i wiem jak to dziala.

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 1 Kwietnia 2011, 15:46
Bardzo dobry pomysł, threone1.
Vinsanity, pomyśl, jak bardzo by ograniczyło zaśmiecanie "produkcji" pojedynczymi wątkami. Zamiast zakładania osobnych wątków dla każdego remiksu i bitu, producenci mogli by wrzucać wszystko do jednego tematu aktualizując go tylko (tak jak robi to mój człowiek gary).
Ale oddaję głos administracji, wiadomo.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: Piątek, 1 Kwietnia 2011, 15:54
no to jak tak ktoś robi to chwała mu za to, zignoruję raz i tyle, ale ja tam jednak widzę same tematy z pojedynczymi remixami, co jest oczywiście niepotrzebne

threone1: większość osób jest "najaktywniejsza w dziale OFF TOPIC", a już na pewno ogromna większość grających tam swego czasu w forumową mafię, ale nieważne, nie zamierzam się spierać, kto siedzi w dziale "produkcja", bo wchodzę tam tylko po to żeby ignorować tematy

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 1 Kwietnia 2011, 17:50
tak w ogole to produkcja zostala calkowicie olana przez moderatora... akurat threone1, szur. czy zerojeden mogliby pomoc tam z racji swojej aktywnosci, czego nie mozna powiedziec o monk

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Kwietnia 2011, 22:46
wiec jak bedzie?

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Kwietnia 2011, 23:17
Podbijam pomysł, ogólnie mieszając beatmakerów z rapperami to dziwny pomysł był, ale trzeba było się zastosować :)
Jak każdy zainteresowany sobie otworzy temat i tam będzie nawijał, co zrobił albo czego nie zrobił to nie będzie syfu. A kto ma wyjebane niech ma wyjebane dalej, ignoruej cały dział (what?) i ogarnicza swoje horyzonty.
Pis joł.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Sobota, 2 Kwietnia 2011, 23:24
ogranicza swoje horyzonty :lol: o niczym innym nie marzę jak o poszerzaniu swoich horyzontów muzycznych o remixy jakichś nołnejmów co sobie ściągnęły fruity loops tydzień temu, nigga please

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Kwietnia 2011, 23:26
vinsanity napisał(a):
ogranicza swoje horyzonty :lol: o niczym innym nie marzę jak o poszerzaniu swoich horyzontów muzycznych o remixy jakichś nołnejmów co sobie ściągnęły fruity loops tydzień temu, nigga please

skoro dla Ciebie tak to wygląda, no to wysoka piątka :lol: widzimy co innego w tym.

Dodam, że raczej ludzie, którzy od tygodnia mają FL'a tutaj nie postują swoich rzeczy i chyba nigdy nie postowali, więc your choice. Nigga.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Kwietnia 2011, 23:40
nie wiem, tak to wygląda jak zakładają tematy z błędami ortograficznymi w nazwie żeby wrzucić po jednym remixie, przecież nie będę tego sprawdzał :roll: za dużo wychodzi dobrego rapu za oceanem żebym sprawdzał bity typów, o których nikt nie słyszał poza działem "produkcja" na forum ślizgu

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Kwietnia 2011, 23:47
Haha, widzisz, nie wiesz o wielu kocurach (szurski bez wątpienia JEST kocurem) właśnie przez te tematy. a początkujący są oczywiście zachęcani, zeby wrzucili swoje produkcje jak sie podszkola. więc prosze moderacje, zeby zajela sie tym "chujowym" działem.

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Kwietnia 2011, 23:50
vinsanity napisał(a):
nie wiem, tak to wygląda jak zakładają tematy z błędami ortograficznymi w nazwie żeby wrzucić po jednym remixie, przecież nie będę tego sprawdzał :roll: za dużo wychodzi dobrego rapu za oceanem żebym sprawdzał bity typów, o których nikt nie słyszał poza działem "produkcja" na forum ślizgu

No z tego co mam wgląd w dział, to rzadko dzieją się takie sytuacje, o jakich wspomniałeś, ale nie mam zamiaru nikogo nawracać, każdy ma swoje podejście. Z drugiej strony, jak sprawdzasz głównie rzeczy zza oceanu, no to nie będziesz miał "porządnego" wglądu na to, kto ile jest znany i co robi (w ogóle chuj w to, kto ile jest znany, ważne co robi) - niemniej jednak to już zahacza o offtop, może kiedyś powstanie taki temat, to tam pogaworzymy o wyższości klimatów zza oceanu nad "rookies from the polish underground".

Jednym słowem - ludziom, którzy chcieliby się tu pokazać taka sytuacja, jaką opisał threone1 mogłaby zrobić dużo dobrego.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Kwietnia 2011, 23:57
no to zróbcie tak żeby tych "wielu kocurów" miało swoje tematy każdy po jednym, a takie gimbusy jak napisałem wrzucały swoje dzieła do zbiorczego tematu, proste
i rzeczywiście przydałby się Wam tam moderator żeby przenosić te tematy z pojedynczymi rzeczami do jednego zbiorczego, bo dość kiepsko to idzie zazwyczaj

ale kocurów i tak nie sprawdzę, wolę siedzieć w zagranicznych płytach (nie, nie mówcie, że się ograniczam, i tak nie nadążam ze sprawdzaniem wszystkiego co bym chciał, z tego roku już 58 płyt przesłuchałem), zresztą ostatnio widziałem jakiś tam Wasz konkurs to Bober konkurentów przeżuł, połknął i wysrał

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Kwietnia 2011, 00:03
Cytuj:
ostatnio widziałem jakiś tam Wasz konkurs to Bober konkurentów przeżuł, połknął i wysrał

serio wszystkie bity przesluchales? przynajmniej kilka osob ma predyspozycje zeby przerosnąć bobera (bez ataku, bober).
Cytuj:
i rzeczywiście przydałby się Wam tam moderator żeby przenosić te tematy z pojedynczymi rzeczami do jednego zbiorczego, bo dość kiepsko to idzie zazwyczaj

podbijam, ogarnac ten dział to kilka minut.

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Kwietnia 2011, 00:13
threone1 napisał(a):
serio wszystkie bity przesluchales? przynajmniej kilka osob ma predyspozycje zeby przerosnąć bobera (bez ataku, bober)

nie wszystkie, ale gdzieś z połowę

Powrót do góry
アドミン

Wysłano: Niedziela, 3 Kwietnia 2011, 01:05
Pomysł:

Każdy producent zakłada SWÓJ temat, do którego będzie wrzucał swoje nowe kawałki, remiksy itd. Początkowo temat może być nazwany ksywą producenta. Jeśli po jakimś czasie zechce wrzucić nowy bit do oceny, wpisuje nowy post z linkiem do swojego tematu i jednocześnie edytuje pierwszy post zmieniając tytuł wątku na NazwaProducenta - Nazwa Bitu (Remix XXX). Wtedy będzie wiadomo że jest coś nowego od danej osoby czy nie.

Założenie: użytkownik nie-producent nie może założyć tematu o innym beatmakerze, dział będzie auto-promocyjny z możliwością komentarzy w danym temacie.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na myspace profil na discogs profil na lastfm WWW

Wysłano: Niedziela, 3 Kwietnia 2011, 01:09
kropka, czekamy na zmiany ;-)

Obrazek

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona