Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 29 Stycznia 2020, 00:17

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3875 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185 ... 194  Następna strona
Ostrzeżenia 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Ostrzeżenia
  Wysłano: Wtorek, 12 Lipca 2016, 19:00
Wlasnie sie ostatnio zastanawiałem kiedy wróci tutaj z ta swoją krucjata, a tu taka niespodzianka :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Lipca 2016, 19:13
Już byście chcieli wszystko wiedzieć... Wystarczy, że Kadłub wie za co perm.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Lipca 2016, 19:14
Maciek otwiera Moeta

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Wtorek, 12 Lipca 2016, 22:57
O rety, o rety. Ban dos planktona za ewidentne multi. Przejrzyjcie jego posty, zanim zacznie sie walka o wolność.

Kelso masz 2 ostrzeżenia, a dalej nie wyciągasz wniosków kolego :(

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Lipca 2016, 08:46
Bartek napisał(a):
@eykey - sprawdziłem, masz rację. Ostrzeżenie dał ci inny moderator, co umknęło mojej uwadze. Skonsultuję sprawę z innymi moderatorami i dam znać w ciągu dwóch dni jak to rozwiążemy.

i do czego doszedłeś Bartku? pozwól, że ci pomogę
BX napisał(a):
MicBar napisał(a):
kurwa w dupe jego jebana mać

ps. jebać bx i kamilcyferki, chuj z wami śmiecie

serdecznie sram ci w ryj przykładny katoliciuszku :)

warn+ban

MicBar napisał(a):
Jebać cię kamil (BX) zawsze i wszędzie
To nasze ślizgerskie hasło
Ono nas zawsze prowadzić będzie

Moi serdeczni koledzy Eykey i BX dostali warny za odpisywanie Micbarowi. Już nawet nie chodzi o ukaranie Micbara, bo w życiu tego nie zrobisz. Przywrócenie z bana BXa, przyznanie się do błędu oraz przeprosiny będą najlepszym rozwiązaniem.
W ogóle jak stwierdzić, że ktoś jest prowokacją? Bo kibicuje innej drużynie? Może wpierdalajcie warny w temacie DLACZEGO POLSKA JEST TAKA BRZYDKA? Ktoś na eurowizji nie kibicował Szpakowi?! Przecież to obrażanie polaków.
Kilka miesięcy temu był poruszany temat obrażania innych zespołów, było ustalone, że nie będziemy tolerować SREAL czy FARCELONA. Co się dzieje podczas MŚ? JAZDA Z KURWAMI

Dla mnie prowokacją są goście w temacie Perfumy, którzy polecają Diory, Versace czy inne gównomarki. Do tego dla mnie prowem jest zimsky w temacie Siłownia, który zgrywa eksperta wypisując głupoty wyczytane w Pani Domu. Nawet na niego te porady nie działają. Kibicowanie Portugalii nikomu krzywdy nie wyrządzi. Natomiast za używanie perfum marki Versace można od szanującej się kobiety otrzymać uderzenie w twarz, bo to obraza wychodzić na spotkanie w czymś takim. Zimsky - on odpowiada za zdrowie użytkowników forum, jeszcze ktoś zastosuje te jego porady dietetyczne i treningowe i może sobie krzywdę zrobić.
Pozdrowienia dla Kadłuba, jedyny trzeźwo myślący i ambitny człowiek w zarządzie forum.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Lipca 2016, 11:36
tl;dr
PS. nikogo
PS2. W

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Lipca 2016, 12:08
Stop inwigilacji.

Ostatnio edytowano środa, 5 Czerwca 2019, 12:07 przez kr0pka, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Lipca 2016, 12:09
Japa grubasie

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Lipca 2016, 12:27
kamil jeszcze niedawno nazywales kadluba kurwami, a odkad ci skrocil bana stal sie jedynym trzezwo myslacym czlowiekiem na forum

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Lipca 2016, 13:23
Bardzo dobrze, ze Kamil przypomniał całą sytuację, gdyż minęły już 2 tygodnie, a dalej MicBar nie został ukarany, mimo, ze sam wyraził chęć przyjęcia ostrzeżenia (oczywiście przy okazji dalej obrażając użytkowników, którzy mają inne zdanie od niego):

MicBar napisał(a):
Bardzo chętnie przyjmę ostrzeżenie za mówienie prawdy o jakichś gamoniach.

Zgodnie z regulaminem forum MicBar powinien skończyć na banie, gdyż wielokrotnie tamtego wieczoru się do niego nie dostosował.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Lipca 2016, 13:39
Jak patrzę na uż. kamilcyferki i jego sprzymierzeńców jest mi szkoda moderatorów, którzy muszą się pierdolić z ich sugestiami/uwagami.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Lipca 2016, 21:49
wielkie kurwa pozdro 2115

Ostatnio edytowano Wtorek, 11 Czerwca 2019, 20:28 przez alexmahone, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Lipca 2016, 23:36
Sorry panowie, nie miałem zbytnio czasu bo jestem w trakcie przeprowadzki. Wydaje mi się, że temat tamtych ostrzeżeń, powinniśmy uznać za zakończony. Jest już po Euro, nie wiem czy warto do wracać do tego co się działo w temacie Livescore. Dwóch użytkowników którzy wyraźnie prowokowali i podjudzali tłum do agresji ( :lol: ) wylądowało na zasłużonym odpoczynku. MicBara poniosły emocje, ale nie dziwię mu się, że przez te durne (no bo jak to inaczej nazwać) prowokacje puściły mu hamulce. Proszę nie mówić mi tu o poglądach (bo kibicami Portugalii to tam się niektórzy stali w 15 sekund), ani o braku tolerancji. Mam duże wrażenie, że i tak dużo się zmieniło w dziale sport i chyba nie jest aż tak źle dla was jak było kiedyś (sorry Kaczy za warna). Jestem gotowy wysłuchać każdego rodzaju krytyki i zawsze można zmienić podejście do pewnych tematów, ale żeby wymagać trzeba też wymagać od siebie.

@kamil1239 do ciebie osobno jeszcze.

kamil1239 napisał(a):
Moi serdeczni koledzy Eykey i BX.

Wydaje mi się, że wyżej wymienieni panowie stali się twoimi kolegami w momencie gdy chcieliście na siłę wkurwić, przeżywających (słusznie czy niesłusznie - nie mi to oceniać) mecz użytkowników. Śmiem też podejrzewać, że BX dojebałby ci szybką kontrą w każdym innym temacie na forumku.

kamil1239 napisał(a):
W ogóle jak stwierdzić, że ktoś jest prowokacją? Bo kibicuje innej drużynie?

Zadam ci kilka pytań. Ile widziałeś spotkań Portugalii w eliminacjach do Euro? Ile sparingów oglądałeś? Ile chujowych turniejów przeżywałeś i wkurwiałeś się po ich porażkach? Ile razy czekałeś na powołania i emocjonowałeś się, brakiem danego zawodnika w reprezentacji?
Spoiler:
Skoro nagle zapałałeś miłością do drużyny z półwyspu Iberyjskiego, to mogłeś po prostu wykazać się zrozumieniem i nie prowokować lwiej części forum. Dlaczego? Bo zdawałeś sobie łotrze sprawę jaką odpowiedź otrzymasz w zamian.

kamil1239 napisał(a):
Może wpierdalajcie warny w temacie DLACZEGO POLSKA JEST TAKA BRZYDKA? Ktoś na eurowizji nie kibicował Szpakowi?! Przecież to obrażanie polaków.

To jest tak głupie połączenie, że nawet nie chcę się do niego ustosunkowywać. I wcale nie na zasadzie, że to tak mocny argument. Resztę sobie dopowiedz.

kamil1239 napisał(a):
Dla mnie prowokacją są goście w temacie Perfumy, którzy polecają Diory, Versace czy inne gównomarki.

Jeśli posiadasz jakąkolwiek wiedzę na temat Perfum, to może staraj się ją dostarczyć nam wszystkim w trochę bardziej wysublimowanym sposób. Temat o piwkach jest na to fajnym przykładem, niektórych stać na napisanie fajnej i ciekawej opinii. Lubię ten temat chociaż wiedzę mam małą, a i piw piję mniej niż 60 w ciągu roku.

kamil1239 napisał(a):
Kilka miesięcy temu był poruszany temat obrażania innych zespołów, było ustalone, że nie będziemy tolerować SREAL czy FARCELONA.

Sytuacja wydaje mi się całkiem odwrotna. Na początku mojej działalności jako moderatora kosiłem wszystko jak leci (jeszcze raz przepraszam Kaczy), bez żadnego wyczucia. Zebrałem za to masę hejtu (w dużej mierze niezasłużoną), no ale bądź co bądź wydaje mi się, że idziemy w dobrym kierunku i jest dużo lepiej w dziale Sport. Mam też nadzieje, że nie macie większych zastrzeżeń, a jeśli tak to zawsze możecie się nimi podzielić i coś tam się pomyśli. Nie obiecuję, że rozwiążemy wszystkie sprawy, ale może coś tam się uda ruszyć.

kamil1239 napisał(a):
Kibicowanie Portugalii nikomu krzywdy nie wyrządzi.

Podejrzewam, że w barze pełnym Polaków ubranych na biało-czerwono, aż tak głośno nie deklarowałbyś swojej sympatii do drużyny Fernando Santosa. Mogę się mylić, ale szanse na to są bardzo wysokie.

kamil1239 napisał(a):
Natomiast za używanie perfum marki Versace można od szanującej się kobiety otrzymać uderzenie w twarz, bo to obraza wychodzić na spotkanie w czymś takim.

Kolejna abstrakcja. Panny z którymi się spotyka większość użytkowników są na etapie zagrożeń z Biologii i podejrzewam, że głowę mają zajęte czymś innym. Bez urazy panowie.
Poza tym mimo rudej, szpetnej gęby udawało mi się podrywać na Armani Coda, 1 Millionie czy też Blue Channel. Panny bardziej ceniły inne zalety (albo chuj wie co one we mnie widziały) i zapach schodził na drugi plan. Dla mądrych i sympatycznych dupeczek to czym jesteś spryskany to tylko dodatek. Mały drobiazg który można zmienić. Zjebany charakter bardzo ciężej naprawić, a i wizyta w Mediolanie nie pomoże.

kamil1239 napisał(a):
Zimsky - on odpowiada za zdrowie użytkowników forum, jeszcze ktoś zastosuje te jego porady dietetyczne i treningowe i może sobie krzywdę zrobić.

Nie rozumiem hejtów. Zimsky stara się coś tam doradzać, ale nie widziałem żeby uważał się za speca w tematach sportowych i jechał po innych ludzikach mających inne zdanie. Nie znam go dobrze (choć lubię), więc mogę i w tym temacie się mylić.

kamil1239 napisał(a):
Pozdrowienia dla Kadłuba, jedyny trzeźwo myślący i ambitny człowiek w zarządzie forum.

To lubimy go czy nie lubimy? Bo sam nie wiem.

Wiem, że duża wczuta w forumek, jest sobota 23:35 (jestem godzinę do tyłu) a ja siedzę tutaj i odpisuję na posty. No nic. Mam nadzieję, że odpowiedziałem ci na część twoich zarzutów (oczywiście się ze mną nie zgodzisz), wracam teraz postować z drugiego konta. Albo z trzeciego.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Lipca 2016, 23:59
Cytuj:
Poza tym mimo rudej, szpetnej gęby udawało mi się podrywać na Armani Coda, 1 Millionie czy też Blue Channel.

pisałem o szanujących się kobietach :)

Cytuj:
Nie rozumiem hejtów. Zimsky stara się coś tam doradzać, ale nie widziałem żeby uważał się za speca w tematach sportowych i jechał po innych ludzikach mających inne zdanie. Nie znam go dobrze (choć lubię), więc mogę i w tym temacie się mylić.

tu nie chodzi o uważanie się za speca czy jechanie po innych
po prostu doradza bez wiedzy, a ktoś to może brać na poważnie i ryzykować swoje zdrowie

Cytuj:
To lubimy go czy nie lubimy? Bo sam nie wiem.

lubimy oczywiście

dziękuje bardzo za odpowiedzi, temat wyjaśniony, pozdrawiam

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 17 Lipca 2016, 09:19
no ale ty głupi jednak jesteś, do ostrzeżeń ze mną przyszedł poskarżyć się kadłubowi jak mała dziewczynka! na pw gadaliśmy i mi nie napisałeś co ja za głupoty wypisuję mimo wymienienia kilku wiadomości z uprzejmościami. wróciłeś z bana i jazda, wciąż prowokujesz tym razem publicznie więc dalej i bezsprzecznie mam cię w piździe

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku

Wysłano: Niedziela, 17 Lipca 2016, 10:27
☯☯☯☯☯

Ostatnio edytowano środa, 12 Czerwca 2019, 11:23 przez skala, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 17 Lipca 2016, 10:31
zimsky zabij go

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Wtorek, 19 Lipca 2016, 21:11
mogę tutaj zapytać ile mi zostało do końca warnów czy muszę pisać priv? (: D)

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Lipca 2016, 21:33
a myślisz ze ja pamietam kiedy ty akurat miałeś ból dupy o pierdoły?

Warn + Ban. Rudy

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Lipca 2016, 21:48
Ostry z ciebie ziomek bolo

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3875 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185 ... 194  Następna strona