Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 22 Sierpnia 2019, 23:29

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Brak ciekawych pomysłów? 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Brak ciekawych pomysłów?
  Wysłano: Czwartek, 1 Września 2005, 22:25
OK, powiem to co niektórym leży na wątrobie- niektóre tematy jakie ostatnio pojawiają się na tym forum są naprawdę bezsensowne. Przykro mi to pisać, ale tak jest. Może zamiast zakładać temat w stylu "Jaki raper z Południa Stanów ma najfajniejszy grill na zębach" załóżcie temat "Malcolm X a rap zaangażowany afrocentrycznie"? Cokolwiek z SENSEM i jakimś ciekawym odniesieniem do hip-hop'u albo nawet nie super ciekawym, ale takim, żeby nie żenowało. Bo to co się ostatnio dzieje jest właśnie takie. Zaznaczam- NIEKTÓRE (ostatnio jakieś 70% niestety) tematy, nie wszystkie. Ale jednak nawet te parę jest smucące. Wpiszcie się jeśli czujecie się podobnie i chcecie jakoś pomóc temu forum.

Czekam na reaktywację DIZKRET.COM. Szczerze mówiąc to liczyłem na to, że to forum będzie jakimś zalążkiem tego właśnie. No i przykro mi obserwować, że po paru rokujących na przyszłość momentach następuje spadek.

Nie wczuwam się w fora za bardzo, ale sądzę, że w interesie każdego z nas jest to, żeby jednak wyglądało ono solidnie.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowano Czwartek, 1 Września 2005, 22:29 przez adees, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Post Re: Brak ciekawych pomysłów?
  Wysłano: Czwartek, 1 Września 2005, 22:28
popieram. nic dodać, nic ująć. bo jak tak dalej będzie to co - we all like hip-hop.pl?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Września 2005, 22:33
Jest coś na rzeczy. Nie chciałem wyjść na buca, ale ostatnie tematy głównie te w stylu A vs. B, B vs. C, X vs. Z są meczące.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Września 2005, 22:34
ale jak tu ciekawie rozmawiać o hiphopie skoro sie kończy?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Września 2005, 22:38
Zależy w jakim rozumieniu się "kończy"?

A to, że "kończy się" wg. Ciebie to oznacza od razu, że ma się skończyć nasza chęć do dyskusji? I intelekt i świeżośc w niej? Filozofowie umarli wieki temu a do tej pory żywo i ciekawie rozmawia się o ich dziełach.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW
admin

Wysłano: Czwartek, 1 Września 2005, 22:43
zgadzam się z adeesem. dlatego tez zrobiłem temat z recenzjami płyt, o których mówiło się na forum. cześć z nich (tzn. tematów) została zapomniana, a tak, mam nadzieje, pomoże popchnąć co poniektórych do dyskusji.

PS. ten temat tez w sumie nie nadaja sie do tego działu, prędzej do "ŚLIZG" ale póki co, zostawie jak jest.

pozdro

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs WWW

Wysłano: Czwartek, 1 Września 2005, 22:51
Też o tym myślałem Zin, ale stwierdziłem, że tematy w "ŚLIZG" to bardziej tyczą się magazynu, a ten tutaj założony odnosi się stricte do tego właśnie forum ("Hip-Hop").

Dyskutować , ziomy, dyskutować ;)

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Czwartek, 1 Września 2005, 23:02
ja mam taki temat: dlaczego wdowa na wszystkich zdjeciach ma usmiech closemouth, myslicie ze ma slabe zeby?

Obrazek

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg YIM

Wysłano: Piątek, 2 Września 2005, 10:35
no bo to niestety prawda, że niektóre tematy jakie sie pojaiają na tym forum są lekko mówiąc średnie. są na zasadzie "na której płycie dmx lepiej mówił <rrrrrrr?" no, ale mam nadzieję, że coś się jednak zmieni.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 2 Września 2005, 17:11
Fuck it.
Co ludzi obchodzi afrocentryczność Malcolma X, jeśli chcą sobie plotkować, robić rankingi, i po raz milionowy pytać o ulubione płyty ulubionych mc, to niech to robią.
Tu nikt nie ma się wykazywać diabelnym osłuchaniem czy inteligencją, byleby wyrabiał pewne minimum, byleby nie było chamstwa i zawiści jak w tematach w stylu "dwocipy o hemp gru" na h-h.pl i miliona raperów ze sceny odreagowujących incognito, a już będzie dobrze.
Studentyzm na forum i wynajdywanie na siłę wysublimowanych tematów jest do dupy.
A co do forum Dizkreta, sam Dizkret lubi się podśmiewać z jego (w sensie forum) przemądrzałego charakteru i przeintelektualizowania.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 2 Września 2005, 17:28
nie no z tym malcolmem to ade przesadził :D wiadomo, że chillout powinien być i nie tam jakieś przeintelektualizowanie, ale takie tematy jak "ile kanye sprzeda.." albo po raz setny porównanie kogos z kimś to jest kicha dla mnie.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 2 Września 2005, 17:54
no fakt sam ostatnio przesadzilem z niektorym tematami typy 'X vs Y' sorry, myslalem ze bedzie ciekawiej

ale zabardzo sztywni tez nie mozemy byc.
o czym tu gadac,jak juz wiekszosc tenatow jest poruszona, pawie kazdy wyrazil swoje zdanie, napisal toco wiedzial, co uwaza za stosowne.

jak pojawi sie jakis nowy ciekawy fakt w swiecie rapu to zaczniemy o nim gadac. czekajmy na "Detox", nowego Nas'a i beda teamty !

a jak komus sie nudzi to zapraszam do mnie tak dla relaxu,nie dla robienia konkurencji.
'Relax i współpraca' tak, 'konkurencja' nie! Tym oto zdaniemzakoncze tego posta :wink:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 2 Września 2005, 18:02
Powiem ci Dill-O że mnie na przykłąd interesuje ile sprzeda Kanye z dwóch powodów, pierwsza płyta sprzedała się bardzo dobrze bo miała hiciory, druga może mieć gorzej. Po drugie ta płyta musi się Kanye'yowi opłacić żeby mógł robić następne tak genialne, a na sample troche hajsu poszło

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Sobota, 3 Września 2005, 14:52
med19 napisał(a):
Powiem ci Dill-O że mnie na przykłąd interesuje ile sprzeda Kanye z dwóch powodów, pierwsza płyta sprzedała się bardzo dobrze bo miała hiciory, druga może mieć gorzej. Po drugie ta płyta musi się Kanye'yowi opłacić żeby mógł robić następne tak genialne, a na sample troche hajsu poszło

wiadomo, że może to kogoś interesować, ale w tym celu chyba można poszperać w sieci i znaleźć informację a nie zakładać posta z tematem "ciekawe ile..." jeszcze tego samego dnia trafiłem na info, że chyba 2,7 miliona sprzedał. no i po co zakładać temat?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 4 Września 2005, 18:01
Jesli czasem wydaje Wam sie ze tematy pojawiajace sie na tym forum sa zenujace to proponuje dla pocieszenia odwiedzic taka egzotyczna strone jak np. http://forum.hip-hop.pl :-P

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Niedziela, 4 Września 2005, 19:14
hmm największa bolączka to za mało dyskusji naprawde interesujących a za dużo tematów o polskim rapie.o kool keith`ie temat założyłem to nikt nawet posta nie dał :wink:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 4 Września 2005, 20:43
Cytuj:
za dużo tematów o polskim rapie.o kool keith`ie temat założyłem to nikt nawet posta nie dał Wink

W sumie to jest do przewidzenia, bo jednak polski rap mamy na miejscu i chcac nie chcac wiemy co sie dzieje na naszym podworku. Na przyklad nie wyobrazam sobie rozmawiac o powiedzmy kondycji amerykanskiego rapu, bo wiem ze dociera do mnie tylko maly kawalek tej muzyki stamtad, no i po prostu nie jestem w tym srodowisku, wiec jakos dziwnie by bylo mi ;]
W ogole amerykanski rap to tez jest bardzo rozbudowanym tematem..ktos moze sobie zalozyc temat o kimstam i moze zdarzyc sie tak ze 3/4 forum nie bedzie wiedziec o kim mowa dlatego jest mniej wypowiedzi. Z kolei dzieki temu mozna poszerzyc swoje horyzonty muzyczne i to jest wlasnie zajebiste. Jak sobie porownam moja wiedze z przed wejscia na to forum i teraz to jest koniec^__^

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 4 Września 2005, 21:10
Cytuj:
W sumie to jest do przewidzenia, bo jednak polski rap mamy na miejscu i chcac nie chcac wiemy co sie dzieje na naszym podworku.

trzeba to zmienić

Cytuj:
Na przyklad nie wyobrazam sobie rozmawiac o powiedzmy kondycji amerykanskiego rapu, bo wiem ze dociera do mnie tylko maly kawalek tej muzyki stamtad, no i po prostu nie jestem w tym srodowisku, wiec jakos dziwnie by bylo mi ;]

ja sobie wyobrażam. dobry wątek do dalszergo kształcenia wiedzy... nie znam czegoś więc staram się poznać

Cytuj:
W ogole amerykanski rap to tez jest bardzo rozbudowanym tematem..

tak, co za tym idzie, można dużo na jego temat mówić. problem w tym, że jakoś tego na forum chyba nie odczuwamy... ja jakoś sam nawet nie mam pomysłów co do zakładania nowych tematów, a przeciez nie będę zakładał kolejno tematów o moich ulubionych wykonawcach, bo przecież nie w tym rzecz, "osąd artysty" potrafi być całkiem nudny, tak samo ocenianie płyty... wg mnie niektóre tematy jak na przykład o polskim mainstreamowym hh nie mają sensu, bo wiadomo jaki będzie odzew na dajmy na to: nową płytę donia. Wiadomo też, że temat z masta ace'em to od razu wiadomo - wychwalanie gościa, cośtam, cośtam. Chodzi mi o to, że po prostu niektóre rzeczy są takie, że nie trzeba powtarzać, że są chujowe albo mistrzowskie, to jest po prostu wiadoma sprawa, a ktoś nowy kto wejdzie na forum z chęcią poczytania o verbie na pewno znajdzie na hh.pl tego czego szuka... tak jak pantera pisał, zajebiste jest poszerzanie swoich horyzontów poprzez taki prosty sposób jak forum...

Powrót do góry
Zobacz profil numer skype WWW

Wysłano: Niedziela, 4 Września 2005, 21:22
kontrowersji nam trzeba :wink:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 4 Września 2005, 21:54
Polski rap to największy minus tego forum. Jest tego za dużo. Sprawdzam temat "najlepszy undergroundowy wykonawca/sklad wedlug was to... ??" Liczyłem na to, że będzie coś a amerykańskich undergroundach, a tu większość ludzi rozprawia o Jimsonie i Tetrisie...

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona