Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 20 Czerwca 2018, 18:17

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Proszę o usunięcie konta. 
Autor Wiadomość

Banned
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Proszę o usunięcie konta.
  Wysłano: Piątek, 12 Czerwca 2009, 09:21
Zwykla szopka i pragnienie bycia w centrum uwagi.
Ponoc to forum jest niewazne dla niego bla bla
Ale szopke odstawic trzeba.
Wiec podbijam Enemyego ,ze gdyby chcial ,to by napisal na gg i tyle.
Zamknijcie temat lepiej ;)

DVKJ?

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 12 Czerwca 2009, 12:54
chaos napisał(a):
Kondycja działu polski hip hop jest plus minus odwzorowaniem kondycji polskiego rapu. Tacy "fani" jacy "artyści", cudzysłów w obu przypadkach zamierzony. Proste.

dlatego prawie tam nie zaglądam :)

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 12 Czerwca 2009, 15:57
Montana napisał(a):
Obserwacje i merytoryka twojej wypowiedzi jak najbardziej na plus, ale mysle, ze z tym usuwaniem konta to po prostu przesada, nie musisz sie identyfikowac z ludzmi, ktorzy w twoim mniemaniu pisza zalosne rzeczy i tak postepuja. Ja tez sie nie identyfikuje, ale to nie znaczy, ze chce by pokazowo przeniesli mnie do innej grupy userow, tudziez usuwali konto. Bo to nic nie zmieni, nic nie poprawi a i zaden to manifest, bardziej szopka na pokaz. No offence po prostu, olej to i niezagladaj na forum.

up

Cytuj:

to jak nazwiesz trzaskanie średnio 6 postów dziennie?
(no offence)

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 12 Czerwca 2009, 16:38
donU1esko napisał(a):
Cytuj:

to jak nazwiesz trzaskanie średnio 6 postów dziennie?
(no offence)

root miał z 2 razy więcej zanim się obraził na forumka :wink:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na lastfm

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 12 Czerwca 2009, 16:48
6 to mało, byłem świadkiem istnienia gościa, który napisał ponad 700 postów w tydzień. Normalnych postów, nie jakichś tam jednowyrazówek. :grin:

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 12 Czerwca 2009, 16:54
lygrys? :lol:

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 12 Czerwca 2009, 17:00
Nie, to miało miejsce na forum piłkarskim. Zresztą pisanie na ilość to nie sztuka, ja sam na tym samym forum piłkarskim przez wakacje najebałem 2100 postów (wychodzi jakieś 30 postów dziennie). :)

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 12 Czerwca 2009, 18:19
benek1987: to zajebiste miales wakacje:DDD
(nie moglem sie powstrzymac)
ale zeby nie odbiega calkiem od tematu, to najpierw beka potem zal, marna ta szopka

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 12 Czerwca 2009, 19:14
root napisał(a):
Z tego co wiem to nie wiem

:lol:

Musiałem zacytować bo fajnie brzmi :wink: A tak serio to rozpierdol na każdym forum jest - mniejszy bądź większy. Problem chyba w tym że czasem ktoś dostaje ostrzeżenia lub bana za coś za co inni nie ponoszą żadnej konsekwencji. Jeśli istnieje taka opcja to może lepiej zamknąć PHH na tydzień żeby każdy się ogarnął troche. A Root chyba naprawde chce zrobić z siebie męczennika tą akcją - jak dla mnie cel na plus wykonanie na minus.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 12 Czerwca 2009, 21:04
leon napisał(a):
benek1987: to zajebiste miales wakacje:DDD

:D :D :D

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 12 Czerwca 2009, 21:07
chopak w porządalu, obecny tu jakiś czas, piszący, udzielający się, a w międzyczasie piętnowany za jakieś świnie, nie wiem, do końca nie ogarnąłem tej historii.. można było się poczuć troszkę dotkniętym, o najmądrzejsza ze wszech rzeczy lożo szyderców..
na kilka faktów zwrócił uwagę i osobiście się dziwię, że to właśnie Rootowi się dostawało swego czasu już za cokolwiek, np. za napisanie najnormalniejszej opinii w normalnym temacie..
chciał zwrócić na siebie uwagę i mu się udało
zostań ziomuś;)

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Banned
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 12 Czerwca 2009, 21:38
Gdybym po jakimś czasie nie wypowiadania się założył temat z tym , że na forum robi się burdel to by mnie pół forum zjechało, a tak to zrobiły to tylko osoby po których się tego spodziewałem, no może prócz CywiL'a.

Więc wymyśliłem usuwanie konta, miałem nadzieję, że moderatorzy i administracja zacznie coś z tym robić, nie mówię o zwykłych sprzeczkach w offtopicu, bo tam to normalne, ale głównie miałem na myśli dział PL HH, gdzie kiedyś zaglądałem z przyjemnością, a od jakiegoś czasu tylko patrzę na tytuły tematów i tyle.

W sumie to z tego co widziałem to benek1987 tylko coś z tym robi, ale oczywiście zaraz ludzie doszukują się tu dziwnych rzeczy, że dostał moda i nadużywa tej funkcji, że się wywyższa, spina itp. i to główny powód chyba banowania takich ludzi jak Lygrys, a nie użytkowników XXX.

Lygrys nic nie powie, a XXX pojedzie moda za ostrzeżenie i dany moderator pomyśli pierdole ich, po co mam być postrzegany na forum jako ten zły.
Taka jest prawda.

Temat nie powstał, żeby zwrócić na siebie uwagę, bo ja i centrum uwagi to dwie różnie rzeczy, tylko szkoda mi kilku fajnych osób wypowiadających się na forum, które pewnie jak forum będzie zmierzało w tym kierunku w którym się teraz kieruje przestaną tu zaglądać i czyje posty ja będę czytał ? Luba, który to na każdym kroku pisze jaki to on jest dorosły i że jak ja dorosne to coś tam itp itd ?

A jest tu kilka fajnych osób, które się znają na rzeczy. Zresztą kilka się tutaj nawet w tym temacie wypowiedziało, a wymienie te, które mi zapadły w pamięci ( sabo_K, benek,dill, chojny, montana, gall, cywil, grabiszczy, nawet Lygrys, który się kurwa na ciuchach i rapie zna jak nikt inny no i jeszcze kilka osób by się znalazło, Ev, kenny, zonestg ( zna się na polskim graffiti jak mało kto ) , esdeka, kamils, dimihl, dzieciak, zin ( ogarnia zagraniczy rap tak, że czasami jestem pełen podziwu,skąd on to pamięta ) czy kurwa krzysiekbienio, o połowie zapomniałem, ale nie siedzę ostatnio na forum regularnie i nie pamiętam wszystkich ).

Wyżej wymienionych osób posty czytam z przyjemnością, szkoda by było gdyby użytkownicy XXX ( źli ) swą postawą zmusili wyżej wymienionych do opuszczenia forum, albo do zejścia na ich poziom wypowiedzi.
Kto z kim przestaje takim się staje. Zresztą doskonale to widać na hh.pl gdzie jest też kilka wartościowych osób, ale nie piszą już one wartościowych postów bo nie ma to sensu i tutaj pewnie jeżeli się nic nie zmieni będzie podobnie.
pozdro

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 12 Czerwca 2009, 21:47
Kawwes napisał(a):
pragnienie bycia w centrum uwagi

Przyganiał kocioł... :lol:

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 12 Czerwca 2009, 22:05
root napisał(a):
Luba, który to na każdym kroku pisze jaki to on jest dorosły i że jak ja dorosne to coś tam itp itd ?

No sorry, ale zakładanie takich tematów, czy rysowanie prosiaków to dziecinada jak chuj. Nie mów, że nie. Poza tym to nie tylko moje zdanie.

root napisał(a):
nawet Lygrys, który się kurwa na ciuchach i rapie zna jak nikt inny

HAHAHAHAHAHAHA :lol:

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 12 Czerwca 2009, 22:07
Lubo napisał(a):
HAHAHAHAHAHAHA

Nie wiem jak w kwestii ciuchów, ale w kwestii muzyki Lygrys akurat zjada tu sporą część użytkowników, serio.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Banned
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 12 Czerwca 2009, 22:09
benek1987 napisał(a):
Lubo napisał(a):
HAHAHAHAHAHAHA

Nie wiem jak w kwestii ciuchów, ale w kwestii muzyki Lygrys akurat zjada tu sporą część użytkowników, serio.

I nie tylko.Zagadajcie z nim poza forumowo ,to ma duzo do powiedzenia na rozne tematy.

DVKJ?

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 12 Czerwca 2009, 22:13
benek1987 napisał(a):
w kwestii ciuchów

Lygrys
.
.
.
.
.
.
.
.
.
reszta forumka

serio

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 12 Czerwca 2009, 22:17
root napisał(a):
Kto z kim przestaje takim się staje

i tu trafiłes w sedno.Zarejestrowałem sie na ślizgu z zajawką i myślą że będzie to coś na miarę kontynuacji nieistniejącego pisma,coś co bedzie mnie jarac tak samo...a później(patrz cytat)sam pisałem jakieś z dupy posty,sam zaczęłem traktowac to(mowa o slg)że tak powiem z przymrużeniem oka,bo beka dobra jest itp,ale nie o to mi chodziło i nie o to mi chodzi nadal-poprostu...
mam kurwa prawie 23 lata i jakoś nie mam ochoty czytać jakiegoś gówna o Lady gaga bo co to kurwa ma byc?forum hip-hopowe a kolo wyskakuję z gadką ze się jara???przesada i tyle,co to ma byc że jeden z drugim amiast wypowiadać się sensownie mierzą swoje zamiary na "złote usta"(pisał o tym już bakan,ale mam to samo odczucie)...
Niewiem,moge pisac jeszcze w huj,ale sens tracę bo myslenie o tym oslabia mnie totalnie.Nie widze nic dziwnego że ludzie którzy czjaą temat rezygnują z tego forum gdy do konwersacji itp mają naprzeciw siebie 11latka co pali szlugi,to jakaś paranoja.
Rozumiem problem roota jak najbardziej, tymbardziej że był tu sporo wcześniej niz ja,dlatego tez dla młodych gimbusów mam prośbę-oszczędćie sobie jakiś pochopnych opinii bo huja wiecie tak naprawdę.
Jeszcze raz powtórzę - Nie jestem święty,swoje odjebałem i nie jest mi z tym najlepiej gdy to piszę.
Co lepsze-trzeciego warna(czyli banana) dostałęm po tym jak napisałem że to forum śmierdzi hujem...i jak widać wracamy do punktu wyjścia.
Dziękuję.
P.S.Sorry za ortografię i chaos,ale jestem 'po' i do tego zmęczony.
V

edit:Aha, i jak ktos ma problem z tym postem niech mnie cmoknie w odbyt

Ostatnio edytowano Piątek, 12 Czerwca 2009, 22:37 przez donU1esko, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 12 Czerwca 2009, 22:24
jiggamen napisał(a):
benek1987 napisał(a):
w kwestii ciuchów

Lygrys
.
.
.
.
.
.
.
.
.
reszta forumka

serio

W kwestii marek marketowych i ciuchów roboczych <20zł.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 12 Czerwca 2009, 22:32
"prawda leży gdzieś po środku"

fakt za dużo postów,które nic nie wnoszą !

ilu jest użytkowników,którzy tylko są ? a ilu się wypowiada ?
ilu pisze z sensem ? a ilu tylko szuka słabych punktów i stara się pokazać swoją wyższość ? nie oczekuje odpowiedzi ale przydałoby się żeby na tym forum było lepiej ;)

Powrót do góry
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona