Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 18 Lipca 2018, 19:44

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Jazz Rap 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Jazz Rap
  Wysłano: Sobota, 13 Sierpnia 2016, 18:20
podbijam ten klasyczny temat, który zrobił mi piekny kwartał z muzyką. Kilka dni temu odkryłem to, myśle, że pasuje:

Dujeous - City Limits

https://www.youtube.com/watch?v=R-FP92LlQHc

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Lipca 2018, 20:02
Hectic, kolego, wiem, że czasami jeszcze zabłądzisz na Ślizgu, więc jakbyś znalazł chwilę, to wiedz, że ciągle czekam na Hectic Presents The History Of Jazzy Hip Hop (2012-2018), bo o ile pewnie te bardziej znane rzeczy do mnie trafiają, to jestem przekonany, że wyciągniesz jakieś perełki z Japonii, Gruzji i Tadżykistanu.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: Niedziela, 8 Lipca 2018, 13:23
To fajnie, że ktoś jeszcze grzebie w najszlachetniejszym podgatunku tej muzyki. Ostatnio poświęcam większość swojego czasu (i funduszy) w wyszukiwanie i kupowanie najrzadszych ,kozackich białych kruków ze Złotej Ery, ale temat jazzy hip hopu jest mi oczywiście nadal bardzo bliski. Noszę się z zamiarem zebrania moich poszukiwań w kolejną część historii jazzy hip hopu, ale z roku na rok mój zapał słabnie. Jeżeli już to raczej zamiast 2012-2018 zrobiłbym coś na zasadzie Lost & Found, bo w międzyczasie dotarłem do wielu ciekawych wydawnictw z tego podgatunku z lat 90tych, w tym z Europy: Szwecja, Włochy, UK. Zobaczymy, nic nie obiecuję ale też przekreślam :wink:

Yo!

DiGGiN' iN THE CD'S #DiTC

Always organic, never synthetic!

HecticMuzik

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4