Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 22 Lutego 2019, 09:47

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Sadistik - Salo Sessions II (2018) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Sadistik - Salo Sessions II (2018)
  Wysłano: Wtorek, 24 Lipca 2018, 23:25
Zadziwiłem się, że nikt nie założył tematu nawet. Wychodzi nowa EPka Premiera 24 sierpnia, do tej pory wyszły 2 numery Yokai i Crown.

Tracklista:
1. Kerosene Dreams
2. Yokai
3. Crown
4. The Way Down (feat. Trizz)
5. Echoes (feat. Deacon the Villain)
6. Heaven's Gate Away Team
7. Perseus (Remix) (feat. Slug Christ)

https://soundcloud.com/sadistik Tutaj do odsłuchu 2 numery o których wyżej była mowa

Mi osobiście Yokai nie siadło, uważam że Sadistik nie pasuje strasznie do takich bitów. Za to Crown piękne :bowdown: Moim zdaniem typowy Sadistik i w żadnym wypadku nie jest to zarzut

Ostatnio edytowano środa, 12 Grudnia 2018, 02:10 przez Piters, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry

Post Re: Sadistik - Salo Sessions II (24.08.2018)
  Wysłano: Piątek, 24 Sierpnia 2018, 10:05
Już jest na Spotify i innych takich.

Obrazek

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Piątek, 24 Sierpnia 2018, 15:42
Mi też Yokai nie podpasowalo w ogóle i Crown podeszło :D. Ciekaw jestem tego remixu Perseus'a, bo jaram się oryginałem. Przeslucham całość po niedzieli

Wysłane z mojego Telefonu

Powrót do góry

Wysłano: środa, 12 Września 2018, 11:56
https://www.youtube.com/watch?v=21Lax_ftr-w

Klip wjechał do Kerosene Dreams.

Obrazek

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 12 Grudnia 2018, 02:10
Wjechał też do Crown. Co ciekawe mi się rzadko kiedy podobają jakiekolwiek klipy, ale to mimo swojej prostoty bardzo pasuje do muzyki

https://www.youtube.com/watch?v=1wUmfczoSbk

Podbijam temat bo chciałem się wypowiedzieć o płycie. Przesłuchałem ją przy premierze dwukrotnie i uznałem, że to nie czas na jej słuchanie. Wtedy kompletnie nic mi nie siadło (poza wcześniej wymienionym Crown). Za to teraz uważam, że to dobra płyta. To co najbardziej mi się spodobało to bity - każdy jest świetny, a najlepszy imo ten w Kerosene Dreams. Sadistik dla mnie jest bardzo zależny od bitów, jeżeli bit jest słaby to raczej małe szanse że to uciągnie, przynajmniej dla mnie. Tematycznie Coby porusza się w tym do czego zdążył przyzwyczaić. Oczywiście sposób w jaki to robi sprawia, że przynajmniej ja nie odczuwam przesytu. Jest trochę wersów, które mają to uderzenie i zapadają w pamięć od razu po usłyszeniu. Także niby wszystko gra, ale jednak czegoś mi tutaj brakuje. Jak wspomniałem EPka jest dobra i tylko tyle. Chętniej będę wracał do innych projektów (np mojej ulubionej płyty Flowers for My Father), ale czasami na pewno wrócę - głównie do Crown i Kerosene Dreams bo to moje ulubione numery z tego albumu

Powrót do góry

Post Re: Sadistik - Salo Sessions II (2018)
  Wysłano: Poniedziałek, 31 Grudnia 2018, 18:47
Dobra EP. Podobnie jak uzytkownik powyzej, poczatkowo mi nie bardzo pasowala, ale ktoregos dnia wlaczylem podczas spaceru z psem i siadla znacznie lepiej. Najbardziej - o dziwo - podoba mi sie Yokai, pozniej Kersone Dreams i Heaven's Gate Away Team. Sadistik znacznie sie zmienil w przeciagu ostatnich lat, kompletnie zmienil styl jednak ja najbardziej lubie go z lat 2008-2013. Czesto wracam do Balancing Act i Flowers for My Father - zdecydowanie najlepsza pozycje w jego katalogu, a moim prywatnym, jedne z ulubionych albumow. (nie narzekam w kazdym razie na jego progress, nie ma nic gorszego niz robienie tego samego rapu przez 20 lat). Salo Sessions i Altars mam wciaz na liscie do zakupu i przesluchania, ostatni album jaki mam to Ultraviolet, ktory z tego co pamietam byl dosc przecietny/slaby.

3.5/5

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ]