Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 23 Października 2018, 14:55

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Black Thought X 9th Wonder & The Soul Council - Streams of Thought Vol. 1 (2018) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Black Thought X 9th Wonder & The Soul Council - Streams of Thought Vol. 1 (2018)
  Wysłano: Sobota, 26 Maja 2018, 13:27
Okayplayer napisał(a):
Back at the top of the year, Black Thought casually announced that he was working on an EP with super producer 9th Wonder.It wasn’t just talk. That project is coming.On Friday Black Thought announced the release date of the project. It’s coming on June 1st, the eve of the 2018 Roots Picnic. Thought made the announcement on his Twitter. The project, called Streams of Thought Vol. 1, will also star The Soul Council.

http://www.okayplayer.com/music/black-t ... -date.html

http://www.complex.com/music/2018/05/bl ... ith-wonder

Po ponad ćwierćwieczu w grze, kilkunastu albumach z Korzeniami, setkami gościnnych występów i jeszcze większą ilością koncertów Black Thought w końcu daje fanem solowe wydawnictwo. Wybór producenta nie zaskakuje zbytnio ,bo pracowali już wspólnie z 9th Wonderem i ogólnie Little Brother są (a właściwie byli) w pewnym sensie kontynuatorami pewnej wizji artystycznej The Roots. Nie ma co spekulować przed odsłuchem, choć wolałbym jednak zobaczyć Tariqa w kooperacji np. z Oddisse ,Apollo Brownem lub Big Kritem albo może powyciągać wszystko co najlepsze od każdego z nich plus jeszcze od kilku świetnych producentów. Z drugiej jednak strony Dziewiąty dał w ostatnim czasie niezłe bity na debiut Andersona .Paaka a "Duckworth" z ostatniego Kendricka to też jeden z lepszych numerów, no i do tego dochodzi prawie cała płyta Rapsody, także myślę że da radę, szczególnie że Black Thought ma dobre ucho do bitów, w końcu jest podporą Korzeni :)

DiGGiN' iN THE CD'S #DiTC

Always organic, never synthetic!

HecticMuzik

Powrót do góry

Post Re: Black Thought X 9th Wonder & The Soul Council - Streams of Thought Vol. 1 (2018)
  Wysłano: Niedziela, 27 Maja 2018, 11:32
taktyczny.

jest trochę obaw, ale potencjał na rozjebanie niewątpliwie duży. oby się to udało i oby nie był to zbiór banałów na powycieranych patentach i bitach z szuflady Wondera.

Powrót do góry

Post Re: Black Thought X 9th Wonder & The Soul Council - Streams of Thought Vol. 1 (2018)
  Wysłano: Poniedziałek, 28 Maja 2018, 16:18
Gdzie się Hectic doszukałeś tych setek gościnnych występów bo ostatnio zrobiłem sobie przegląd kariery BT i było tego mniej jak stówa i to sporo mniej. Jeśli się mylę wrzuć jakąś listę.
Mój ostatni ulubiony raper :oops:
https://youtu.be/EybeG-3X8c0
To i gościnny występ u Statik Selektah, ten ze słoniem w budynku > RAP
jo

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 29 Maja 2018, 14:59
O siema Crookz ,myślałem że już się zmyłeś stąd na dobre, bo wszystkie twoje stare posty wyglądały na usunięte?

Info oczywiście z biblii diggera ,czyli z discogs:

https://www.discogs.com/artist/12466-Black-Thought

Jeżeli weźmiesz pod uwagę wszystkie featy, wokale i występy pod wszystkimi ksywkami jakimi występuje to pewnie nazbiera się tego pod 300 i nawet jeżeli bardzo dużo numerów się powtarza (bo są na różnych wydawnictwach) to i tak myślę, że jest tego grubo ponad stówę. Numer z Costello to w sumie nawet ciężko zaliczyć do gościnek, bo BT występuje tam jako członek The Roots. "Bird's Eye View" wiadomo kocur. U mnie to pewnie z kozackiej płyty Skyzoo z 2015 (może dlatego że jest najbardziej rootsowy :))

Skyzoo - Money Makes Us Happy (feat. Black Thought & Bilal) :joint:

DiGGiN' iN THE CD'S #DiTC

Always organic, never synthetic!

HecticMuzik

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 1 Czerwca 2018, 09:08
Już jest.

Szału nie ma. Projekt dla fanów talentu Tariqa.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 1 Czerwca 2018, 13:03
Siema Hectic. Będę musiał przejrzeć tę listę chociaż chyba wszystkie ważniejsze rzeczy znam. Te dwa przykłady losowo wybrałem a w ostatnim czasie Tariq zawsze w formie.
Potwierdzam też zdanie many-s. Jeśli jesteś fanem Black Thought to będziesz słuchał tylko tego ale faktycznie szału nie ma, wzorowo przerapowane, znając podejście do rapowania BT to nie zdziwiłbym się jeśli ten projekt nagrali w jeden wieczór, niby niczego więcej nie oczekiwałem ale miałem nadzieję, że ten "album" zniszczy i będzie otwierał oczy na talent Tariqa całej reszcie a to raczej przepadnie, w sumie kmwtw. Do tego drażni mnie to, że kilka wersów jakbym już u niego słyszał i ciągle ten sam wzór ale tak ma być chyba.
9th Wonder całkiem spoko tło.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 1 Czerwca 2018, 18:57
dużo lepsze wydanie niż dzisiejszy Kanye, ale zostanie pewnie niezauważone przed wielu
lirycznie Black Thought jak zawsze wymiata, do beatów jeszcze muszę się przyzwyczaić, bo 9th Wonder to albo hit albo miss

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 5 Czerwca 2018, 17:40
Little Idiot napisał(a):
dużo lepsze wydanie niż dzisiejszy Kanye

Little Idiot

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ]