Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 17 Października 2018, 17:02

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Joey BADA$$ - 1999 (2012) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Joey BADA$$ - 1999 (2012)
  Wysłano: Wtorek, 28 Lutego 2012, 01:52
Obrazek

well daddy don't u know that things go in cycles? rapował kiedyś q-tip.

historia kołem się toczy, głupcze.

mr. muthafuckin' exquire został niedawno obwołany nowym notoriousem b.i.g. (choć wg mnie bardziej pasuje na reinkarnację odb), a.dd+ to wg niektórych kontynuacja najlepszych tradycji outkast, a kolektyw ofwgkta ktoś dla żartu nazwał nowym wu tang clanem.

who's next? zapytałby dr. dre...

odpowiedź brzmi joey bada$$.
ma 17 lat,
mieszka na brooklynie,
a słuchając go nie sposób nie przypiąć mu łatki "nowy nas".
bardzo podobny głos i flow, ta sama energia, technika i charyzma.

debiutancki mixtape, niezbyt oryginalnie zatytułowany 1999 ukazać ma się końcem marca, singiel survival tactics każe nań czekać z niecierpliwością.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs WWW

Post Re: Joey BADA$$ - 1999 (2012)
  Wysłano: Piątek, 30 Marca 2012, 17:40
Cytuj:
debiutancki mixtape, niezbyt oryginalnie zatytułowany 1999 ukazać ma się końcem marca

Chyba średnio ten termin aktualny. Nie ukrywam, że po obejrzeniu klipu trochę się zainteresowałem, ale mamy przedostatni dzień marca i mixtape'u ani widu, ani słychu. Wg tego co Joey pisze na twitterze:

Cytuj:
Thinking about droppin '99 when I hit 3k followers. How does that sound?

Czyli wciąż gówno wiadomo. Wierzę, że się ogarnie, bo na razie ma 2k followerów.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 4 Kwietnia 2012, 10:46
Singiel bardzo obiecujący, stylowy, tylko no właśnie, przesłuchałem go jakiś czas temu i zdążyłem zapomnieć, teraz odświeżam i dalej ładnie kopie, ale przydałoby się coś więcej, to czekanie na iluś followerów czy lajków może być niezłą głupotą, zbędną i niezręczną, jeden taki andergrandowiec już się o tym przekonał.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Kwietnia 2012, 20:48
poem sometimes napisał(a):
przydałoby się coś więcej

jakiś czas temu wyszedł drugi numer z płyty/mixtejpu, stonowany, laidbackowy rozkimiacz waves na jazzujacym bicie freddiego joachima. calkiem niezły, w zupełnie innym klimacie niż uliczny survival tactics przypominający poe man's dream skrzeczącego leszcza afrikan boja. hyperlinka nie wrzucam, wrzucę potem, jak się wpiszą jeszcze 4 osoby.

bada$$ był też na ostatnim mikstejpie mac millera, promują go trochę w paru miejscach, więc myślę, że się przebije. ja go w każdym bądź razie śledzę, ma chłystek talent.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Kwietnia 2012, 23:02
Młody dobry jest. Ten drugi wałek do sprawdzenia tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=l5QAuwK9 ... ure=relmfu

Dla mnie obydwa dobre, ze zdecydowanym wskazaniem na Survival Tactics bo taki podkurwiony flow bardziej mi pasi.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 5 Kwietnia 2012, 06:35
Cytuj:
to czekanie na iluś followerów czy lajków może być niezłą głupotą, zbędną i niezręczną

Chłopak pewnie wyczuł trochę hajpu, żeby się tylko na tym nie przejechał.

Joey Bada$$ na twitterze napisał(a):
dnt worry ppl the tape is gonna drop soon..... Right after Detox hahahahaha

#2322followers. W takim tempie jeszcze z półtora tygodnia chyba minimum, no ale czekam, co tam.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 28 Kwietnia 2012, 21:12
up, up

1. trzeci wyciek z 1999 to world domination, czyli lekko przewinięty wordplayowy szlagier na wesołym, kreskówkowym bicie mf dooma.

2. #3233 folołers,
czyli mixtape już niedługo, co zapowiada każdy poważny serwis/blog na czele z xxl, complexem, hhdx i 2dołpbojsami.

3. a jeśli to wciąż za mało by czekać, to gówniarza z bk propsuje mocno sam big k.r.i.t.

#buzz buzz x hajp hajp x fvcksv▲g

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 29 Kwietnia 2012, 08:54
Przejebany typo, jaranko każdym kawałkiem. Kolejny rówieśnik, który rozkurwia - pomyśleć, że jakby mi się chciało mógłbym podobnie :dunno:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na lastfm WWW

Wysłano: Niedziela, 29 Kwietnia 2012, 09:20
Dzięki za bump, bo zapomnialbym o tym chlopaku. Kolejny obiecujacy rookie, choc wiadomo ze rap umarl. Podbijam Riot Markera z tym wiekiem :( te wszystkie single prezentuja sie bardzo dobrze. 2k11 byl bardzo dobry jezeli chodzi o newcomerow, mam nadzieje ze ten rok bedzie taki sam lub nawet lepszy. Dajcie link do jego twittera to dam follow :)

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 29 Kwietnia 2012, 10:26
https://twitter.com/#!/joeybadass_

Joey już mnie uruchamia, od miesiąca pisze że mixtape coming soon, raz stwierdził, że followerzy już nieważni, jakiś tydzień-dwa temu, że brakuje mu okładki i intra i dopiero wtedy wypuści, teraz jeszcze mu chyba tylko tego intra nieszczęsnego brakuje, może on sieje jakieś prowo i przedłuża wypuszczenie tego, nie wiem tylko po co :dunno:

Joey Badass napisał(a):
I'm missing an intro so until I have one '99 will be postponed.

Na pocieszenie można go posłuchać tutaj też(polecam swoją drogą całą epkę uno hype - fxck the hype):
http://www.youtube.com/watch?v=paseFRfo2J4

Powrót do góry
Ӎλ¥ɮΔ¢Ĥ

Wysłano: Niedziela, 29 Kwietnia 2012, 11:16
W chuja leci, pewnie jeszcze części materiału nie ma. Poza tym buduje hype wokół siebie. Denerwujące jest takie ciągle przekładanie i puste obietnice.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 29 Kwietnia 2012, 12:59
myślę, że do tych przekładań to już można się przyzwyczaić - i stoicko czekać zamiast się niepotrzebnie denerwować.

w wywiadzie z villagevoice joey wyjaśnie tytuł mixtejpu:

Cytuj:
Your upcoming mixtape is titled 1999. What's the meaning behind picking that year?

The concept of 1999 is how people always refer to the '90s as the golden age of hip-hop and that's the last year of that era, so it's like a last hope type thing, bringing back the golden age. It's a perfect thing 'cause it's falling into place. We're trying to bring back those days of hip-hop you people actually love.

mówi, czego słucha na ipodzie:

Cytuj:
Most of the things on my iPod is shit from the '90s and things like that.

a najlepsza i tak jest odpowiedź na pytanie o presję związaną z mixtejpem:

Cytuj:
Do you feel any pressure for the mixtape, being that "Survival Tactics" has been accepted so well?

No disrespect, but I feel like my lyrical ability surpasses a lot of New York artists today, so I don't feel any pressure. I just do me.

#fvcksv▲g

Powrót do góry
Ӎλ¥ɮΔ¢Ĥ

Wysłano: Niedziela, 29 Kwietnia 2012, 14:05
hadero napisał(a):
myślę, że do tych przekładań to już można się przyzwyczaić - i stoicko czekać zamiast się niepotrzebnie denerwować.

Mnie ogólnie takie podejście wkurwia. Niech dotrzymują słowa kurwiszony jedne!!!11one!!one

A co do klimatu to zapowiada się "ciekawie" :sleeping:, ale tego można było się spodziewać widząc tytuł i słuchając jego numerów. Interesuje mnie co ten typek będzie wyprawiał lirycznie, więc sprawdzę. Przydałoby się więcej energetycznych numerów w stylu Survival Tactics. #nyflava'n'swag

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 29 Kwietnia 2012, 14:37
Ładnie przewinął w tym World Domination, ja akurat gardząc 90% nowych rapowych wynalazków cieszę sięna taki, a nie inny klimat zapowiadany przez Joeya. Chyba nie zawiedzie, może być dużo dużo odsłuchów w opcji "holy resurrection of Nas", bo z kolejnym kawałkiem przekonuję się, że od tego porównania uciec się nie da.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 29 Kwietnia 2012, 14:46
Cytuj:
Mnie ogólnie takie podejście wkurwia. Niech dotrzymują słowa kurwiszony jedne!!!11one!!one

nie wątpię, że miał ten materiał gotowy na wypuszczenie już w marcu.

ale po klipie survival tactics i propsach truskuli z paryża (yup, yup) szum wokół niego zrobił się na tyle duży, że stwierdził, że warto jeszcze trochę mixtejp dopieścić, bo czeka sporo ludzi, a nie tylko ziomy ze szkolnej ławki i przyjaciele od deskorolki.
stąd, myślę, ta obsuwa.

anyway, jest jeszcze jeden track, catharsis, którego na 1999 na pewno nie będzie.

bit klasyczny raczej, choć pewnie mało kto tu skojarzy.

Powrót do góry
Ӎλ¥ɮΔ¢Ĥ

Wysłano: Niedziela, 29 Kwietnia 2012, 15:06
hadero napisał(a):
Cytuj:

nie wątpię, że miał ten materiał gotowy na wypuszczenie już w marcu.

ale po klipie survival tactics i propsach truskuli z paryża (yup, yup) szum wokół niego zrobił się na tyle duży, że stwierdził, że warto jeszcze trochę mixtejp dopieścić, bo czeka sporo ludzi, a nie tylko ziomy ze szkolnej ławki i przyjaciele od deskorolki.
stąd, myślę, ta obsuwa.

To mógłby jasno napisać, że poprawia i jak skończy to wypuści, a nie uskuteczniać takie ciągłe pierdolenie.

hadero napisał(a):
bit klasyczny raczej, choć pewnie mało kto tu skojarzy.

Lee Mason & His Orchestra - Shady Blues (#polecanko) choć pewnie miałeś na myśli Answers od Lootpack. :cool:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Maja 2012, 09:49
http://www.complex.com/music/2012/05/who-is-joey-badass/

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Maja 2012, 20:09

i tak nikt tego długiego artykułu nie przeczytał, więc wkleję tylko najbardziej interesujące fragmenty:

Cytuj:
Comparisons to Nas

“Yeah, that pops up often. Him, Big L, Biggie. People are going to call you that. I’m not mad. It’s an honor to be [compared] to the greats. Of course [I’ve been influenced by them]. These are my favorite artists that they’re talking about and comparing me to.

I was feeling pressure, but that whole burden has been lifted off my chest by some guardian angel recently. Like, I’m gonna do what I wanna do.

“If [I’m not on Hov’s radar yet], then I definitely will be by next week. That’s words from my man Jesse. It’s funny, I asked him that question two days ago. I said, ‘You think I’m on Hov’s radar?’ I heard he’s really up on his shit. That would be dope.”

Cytuj:
The 1999 Mixtape

“Well, it’s definitely finished. I can’t lie to the people. It’s finished now. We’re going to put it out very soon. I want to put it out properly. I wanna drop another video, have a listening party, you know, shit that I always wanted. I pray that my fans will be patient. Like, let me enjoy this the way that I hoped to do so.

People refer to the '90s as the Golden Age of hip-hop. '99 being the last year is like a ‘last hope’ type of thing. And it also intervenes with the whole Y2K thing. So it’s not only the ‘last hope’ in hip-hop, it’s the ‘last hope’ in the world.

“There is a lot of confusion about [me titling the mixtape 1999]. People refer to the '90s as the Golden Age of hip-hop. ‘99 being the last year is like a ‘last hope’ type of thing. And it also intervenes with the whole Y2K thing. So it’s not only the ‘last hope’ in hip-hop, it’s the ‘last hope’ in the world. You know, with the whole Y2K theory, people were thinking ‘99 was the last year of earth. It’s funny because now it’s 2012 and people are thinking the same shit. It’s some subconscious shit.

“There’s original production on 1999, but there’s also gems that I just found. But people aren’t going to be mad at that, because they’re like, gems. Like, secret shit that only probably a select few people have heard of. When I was making 1999, I was going through a time that I didn’t have producers that were making the same sound as what I had in my head. So I had to explore, or make it myself, which I’m still learning how to do now.

“I browse for days and days, checking the history, related artists. I used to never listen to songs. If it didn’t say instrumental, I wouldn’t click it, because me listening to the song would fuck up my idea [of how I wanted to flow and rap on it].”

hajpu budowanko x złotej ery rapu przywracanko x branżową prasą z kamienicy rue de cadet 16 sterowanko

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 28 Maja 2012, 14:38
http://www.hiphopdx.com/index/videos/id ... -hardknock

Świeżutki teledysk.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 28 Maja 2012, 14:41
gawi napisał(a):
http://www.hiphopdx.com/index/videos/id.10495/title.joey-bada-f-cj-fly--hardknock

Świeżutki teledysk.

jaram sie. Instrumental Lewisa Parkera

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs profil na lastfm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona