Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 23 Października 2018, 23:16

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
6IX9INE - Day69 (2018) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: 6IX9INE - Day69 (2018)
  Wysłano: Poniedziałek, 23 Lipca 2018, 17:46
Nie zesrajcie się. Typ wszystkich trolluje, nawet Was. Ale szkoda strzępić ryja.

Paul napisał(a):
Carbon będzie polecał wtedy żeby wpłacać na jego fundację, "bo to dobry chłopak był, zmienił się i w teledysku do Gotti przecież dał murzynkowi 5 dolarów" :lol:

HAHA, ŚMIESZNE, DAWAJ PAUL WIĘCEJ TEGO, ŚMIESZNE TO JEST, HAHA! XDDDDDDD

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 23 Lipca 2018, 18:00
dobra gościu weź nervosol, bo zachowujesz się jakbyśmy Ci po rodzinie jechali, przecież tekashi to zwykły lamus i parówa, który ratuje się jedynie przyjemnymi kawałkami. Ja nie wiem, czy tak ciężko zrozumieć, że idol ma w głowie gówno i musisz usprawiedliwiać to trollowaniem? I to bez żadnych wycieczek na Ciebie, po prostu wyluzuj

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 23 Lipca 2018, 18:09
Ratuję się "jedynie" przyjemnymi kawałkami. XDDD A czym ma się kurwa muzyk "ratować"? Wynikami z fortnite'a? I Tekashi to taka parówa, że Chief Keef do dzisiaj mu może naskoczyć, a Trippie Redd od I Kill People co najwyżej na instagramie może sobie nagrać, jak się śmieje do GUMMO. Nie twierdzę, że 6ix9ine jest jakimś wielkim gangusem, ale typ ma plecy Bloodsów z samego Brooklynu. I typ całą karierę trolluje sobie w mediach społecznościowych, dzięki czemu tak się wybił, dzięki czemu FEFE w mniej niż 24h zrobiło ponad 10h na teledysku na youtubie, co jest absolutnym mistrzostwem, nie pamiętam, kto ostatnio miał takie wyniki. Także Paul, wtt i reszta prawilniaczków może się pospinać w temacie do wiarygodności Tekashiego, a pociąg jedzie dalej, 8/8, rekordy na streamingach, jeszcze więcej rozgłosu o ten rzekomy napad i 6ix9ine znowu wychodzi z tarczą z tego wszystkiego.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 23 Lipca 2018, 18:32
carbON napisał(a):
Nie twierdzę, że 6ix9ine jest jakimś wielkim gangusem, ale typ ma plecy Bloodsów z samego Brooklynu.

nie wiem skąd ta informacja, ale na filmiku pierdoli coś, że ma plecy wszystkich
poza tym no właśnie nie twierdzisz a napinasz się jak plandeka na żuku, kiedy wytykamy dlaczego 69 to dzban i pozer. Nikt tu nie kwestionuje jego świetnych wyników czy spoko muzyki, tylko informują innych tu wchodzących o IQ tego zjeba. Można też szanować artystę ze względu na jego działalność pozamuzyczną, a jeśli masz tak silną potrzebę obrony spalonego gościa, który dotykał 13-stki to polecam trochę więcej dystansu i mniej napinki. Nic nie zmieni faktu, że ten człowiek kreuję się na twardziela, co z jego obecnymi "plecami" przysporzy(ło) kłopotów jemu i jego bliskim

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 23 Lipca 2018, 18:39
carbON napisał(a):
dzięki czemu FEFE w mniej niż 24h zrobiło ponad 10h na teledysku na youtubie, co jest absolutnym mistrzostwem, nie pamiętam, kto ostatnio miał takie wyniki

Zawężając jedynie do rapu z ostatnich 3 miesięcy - This Is America, SAD!, ESSKEETIT, I Like It i God's Plan miały więcej odświeżając trochę pamięć, no ale to szczegół. Wynik faktycznie godny uznania.

Problem tkwi jednak w tym, że węszenie wokół 6ix9ine z tryumfalnym podkreślaniem brzydkich kleksów przez resztę prawilniaczków byłoby może zabawne i przesadzone w przypadku jakiegoś Drake'a po bekowych linijkach o policji na IYRTITL albo jakiejś kurwa Lil Tay, ale tutaj to jest zwykły dziennikarski obowiązek naprostowania niektórych faktów względem typa, który podkreśla swoje plecy przy każdej możliwej okazji, obwieszcza się królem Chicago który mimo pogróżek może chodzić sobie tam cały dzień i nic złego go nie spotka, po czym wychodzi ta żenująca akcja z przekłamaniem godziny na video i dostaje wpierdol na własnym Brooklynie 7631km od Chiraq. Nie jestem jakimś truskulowym Boberem skamlącym o prawdziwość, ale według mnie jeśli pierdoli rzeczy takiego kalibru, to bierze się za nie konsekwencje na klatę, tymczasem jak po serii trudnych do obrony wydarzeń piszesz o jakimś 'trollowaniu sobie', to przypomina mi się ten typ od zakładania się o bramki Moraty, żeby potem wołać nie no na żarty tak, a wy spinacie dupe haha.

Tchórz zanim umrze ginie wiele razy

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Poniedziałek, 23 Lipca 2018, 18:42
typy to jest rap a wy się wczuwacie kto jest królem czikago (xDD) albo kto ma plecy u prawdziwych gangsterów, kogo to interesuje w ogóle :rotfl:

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Poniedziałek, 23 Lipca 2018, 19:24
koniec napisał(a):
typy to jest rap a wy się wczuwacie kto jest królem czikago (xDD) albo kto ma plecy u prawdziwych gangsterów, kogo to interesuje w ogóle :rotfl:

podbijam. skończcie tę dyskusję żenującą o ulicy, bo tylko zainteresowani wiedzą jak jest. Wy nawet nie możecie skołować sobie sztuki palenia na własnym osiedlu, ale wydajecie wyroki. jebać.

Fefe ładnie weszło, ale faktycznie liczyłem na więcej od Nicki. w sumie jej występ w klipie to rekompensuje.

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Poniedziałek, 23 Lipca 2018, 19:31
carbon jak zwykle się wpierdala z niepodważalnymi argumentami przytaczając takie znamienite postacie jak kurwa trippi red i czif kif :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 23 Lipca 2018, 20:51
Cezar napisał(a):
carbON napisał(a):
Nie twierdzę, że 6ix9ine jest jakimś wielkim gangusem, ale typ ma plecy Bloodsów z samego Brooklynu.

nie wiem skąd ta informacja, ale na filmiku pierdoli coś, że ma plecy wszystkich

To oczywiście tylko moje domniemanie, ale powiedzcie mi - przez tyle czasu byłby tolerowany na Brooklynie, gdyby nie miał pleców? Typ z długimi kolorowymi włosami i tatuażami 69 na ryju? I to jeszcze nagrywający Blood Walk?

Cezar napisał(a):
poza tym no właśnie nie twierdzisz a napinasz się jak plandeka na żuku, kiedy wytykamy dlaczego 69 to dzban i pozer.

Gdyby 6ix9ine był pozerem, to nie poleciałby do LA, gdy mu stamtąd groziły osoby. Gdyby był pozerem, bo nie wdałby się w bójkę na tamtejszym lotnisku. Gdyby był pozerem, to nie wdawałby się w ogóle w beef z Chief Keefem, którego podobno boi się cała scena, i nie wkurwiałby go jeszcze bardziej biorąc na zakupy matkę jego dziecka.

Cezar napisał(a):
Nikt tu nie kwestionuje jego świetnych wyników czy spoko muzyki, tylko informują innych tu wchodzących o IQ tego zjeba.

Problem w tym, że oceniasz go na podstawie jego teledysków czy aktywności w mediach społecznościowych tak prostolinijnie. Nie ma innego takiego gościa, który osiągnąłby taki sukces i byłby tak prowokujący. Gość idealnie potrafi znaleźć w tym równowagę, dzięki czemu w rok wbił się do mainstreamu całkowicie i wżera się jeszcze dalej.

Cezar napisał(a):
Można też szanować artystę ze względu na jego działalność pozamuzyczną, a jeśli masz tak silną potrzebę obrony spalonego gościa, który dotykał 13-stki to polecam trochę więcej dystansu i mniej napinki.

No piękne. Spalony gość? Typ robi coraz lepsze i lepsze wyniki, jaki spalony? :lol: Chodzi o te niby zarzuty? Dobrze to wyjaśnił sam Tekashi - jeśli byłby winny, to dlaczego nie siedzi w pace? Przecież to spore przestępstwo. Gdyby mieli dowody, to dlaczego nie jest teraz w kiciu? Hm, może tak być, że jest niewinny?
https://www.youtube.com/watch?v=6xSt2G6AWgU
Swoją drogą piękne jest, jak niektórzy widzą winę tylko niektórych. X czy 69 to postacie nietuzinkowe, więc im łatwo wytykać potknięcia. Ale taki Kodak to tam spoko, free Kodak, wiadomka, niech wychodzi!

SWN napisał(a):
Zawężając jedynie do rapu z ostatnich 3 miesięcy - This Is America, SAD!, ESSKEETIT, I Like It i God's Plan miały więcej odświeżając trochę pamięć, no ale to szczegół. Wynik faktycznie godny uznania.

No właśnie, zacne grono.

Co do reszty posta: kiedy mianował siebie królem Chicago, to był to zwykły trolling, nie wiem jak można było w ogóle pomyśleć, że on to na serio mówił. Kiedy jednak mówi o sobie jako o królu NY, to podkreśla to IMO naprawdę i niewiele się myli. Mi to pobicie śmierdzi akcją promocyjną, ale oczywiście mogę się mylić(naprawdę wiele rzeczy jest totalnie nielogicznych). Tak czy siak po NY chodzi jak król, z miasta nikt go w wynikach pobić nie może i ma MOIM ZDANIEM plecy gangów.
Tak jeszcze sprawdziłem - nawet w tytule artykułu, który zalinkowałeś, mamy dość wymowny tytuł. ;) Tekashi 6ix9ine Continues To Troll Chicago

instinct napisał(a):
carbon jak zwykle się wpierdala z niepodważalnymi argumentami przytaczając takie znamienite postacie jak kurwa trippi red i czif kif

Przypomnij sobie, jakie był opinie w internecie, gdy zaczął się beef 6ix9ine'a z Keefem. Każdy wieszczył śmierć tego pierwszego albo co najmniej jakieś przeprosiny. :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 23 Lipca 2018, 20:59
Cytuj:
Każdy wieszczył śmierć tego pierwszego albo co najmniej jakieś przeprosiny

Wszystko w swoim czasie.

How we both got the same watch, I'm just keepin' y'all on y'all toes

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
Banned
  Wysłano: Poniedziałek, 23 Lipca 2018, 21:08
W sumie to szanuję zajawkę carb0na, widać że zajarany tematem młodych kotów i śledzi z zapartym tchem wszelkie informacje na ich temat.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Poniedziałek, 23 Lipca 2018, 21:29
Jest tak niewinny, że w necie znajdziesz nawet dokumenty na ten temat, ale w sumie szanuje podobnie jak ezio, ja bym nie miał siły nawet na takie pisanki i wczutę w raperów.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 23 Lipca 2018, 21:38
https://jezebel.com/details-in-child-se ... 1821245294

Dokumenty są tutaj i przyznam szczerze, że nie chce mi się ich wszystkich czytać.

W dzisiejszych czasach wszystkie najważniejsze informacje masz na wyciągnięcie ręki, nawet nie trzeba szukać, nie czekam z zapartym tchem na informacje dotyczące młodych raperów, one po prostu same się pojawiają tam, gdzie trzeba. :dunno:

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: środa, 25 Lipca 2018, 10:38
ziomek od firstajli na times square, ktory zreszta ma na ig foty z 69 wczoraj pisal ze 69 z ochrona i swoimi bloodsami sie obsrali przed jego ekipa i uciekali.
a carbon to ma jakas misje w bronieniu raperow ktorzy nie potrafia rapowac czy co?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na discogs profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 28 Lipca 2018, 00:34
Cytuj:
Gdyby 6ix9ine był pozerem, to nie poleciałby do LA, gdy mu stamtąd groziły osoby. Gdyby był pozerem, bo nie wdałby się w bójkę na tamtejszym lotnisku.

1.no właśnie poleciał bo był pozerem to raz
2.wdał się w bójkę xd Xd

co do FEFE, fajny bit i sixnine spoko, ale Nicki do wyjebania, w dodatku nie jestem w stanie go słuchać od pół roku przez tę otoczkę wokół niego, zbrzydł mi strasznie. szkoda bo w październiku jaranko było

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 28 Lipca 2018, 06:52
Sprawdziłem se kawałki tego pajaca, bo niusy o nim zaczęły mnie już szarpać za ramię.
Drzeć japę bez sensu umiałby każdy, ale drzeć japę pod niezłe beaty to już inna sprawa :)
Nie miałbym nic przeciwko, gdyby cała ta fama stała na skillsach a nie na głupocie. Chłop (? :you_crazy: ) jest mistrzem zwracania na siebie uwagi, co w czasach internetu może imponować, ale ja w muzyce szukam Muzyki więc dla mnie to za mało.
A te wszystkie domysły czy 69 jest "poważnym gangsterem, bo" czy "niepoważnym niegangsterem, bo" to beka .

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Sobota, 28 Lipca 2018, 11:15
https://www.instagram.com/p/BlwZI6NgWMt ... by=6ix9ine

:lol: :bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 28 Lipca 2018, 11:21
Nie no, ja tam polubiłem gościa :D

Jak coś znika to nie płaczę, ufam Bogu
Szykuje coś lepszego albo da ku temu powód

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 28 Lipca 2018, 18:12
smutne, ze tacy goscie jak tekashi co idolami dzieciakow

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 29 Lipca 2018, 11:02
lepiej zeby ich idolem byl 69 niz jakis vic mensa :dunno:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona