Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 23 Lipca 2018, 05:15

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Eminem - Revival (2017) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Eminem - Revival (2017)
  Wysłano: Poniedziałek, 18 Grudnia 2017, 20:26
Oczywiście przesadzacie, płyta raczej najsłabsza Eminema, ale bez przesady z tym hejtem, bo jak na ten chujowy amerykański rap obecnie to jest dalej spoko płyta do posłuchania.Nie kumam niektórych opinii, powoływanie się na Jay-Z.Przecież ta jego płyta jest asłuchalna i gościu kompletnie tam nie ma flow.Jeżeli twierdzicie inaczej, to pokażcie tam kawałki z dobrym flow.Tak samo przypierdólka do Believe me, który jest super kawałkiem.Bity chujowo brzmiące, jak to u Ema, ale to w jaki sposób gość klei rymy i ile tam jest dwuznaczności to dalej jest nieosiągalny poziom dla kogokolwiek innego.

Pierwsze skojarzenie to Ała Mesa, też podobnie nierapowa płyta, mimo że niby rapowa.

Liczę na prawdziwy rozpierdol jak wyjdą kawałki z Kendrickiem, 2 Chainzem itd.Tu widać, że GOAT musiał sobie posmucić.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Grudnia 2017, 20:30
Z kim i od kogo Ci się skojarzyło :lol: ? Ta płyta Ema nie jest rapowa?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Grudnia 2017, 20:33
Fischer napisał(a):
Z kim i od kogo Ci się skojarzyło :lol: ? Ta płyta Ema nie jest rapowa?

Bardziej mainstreamowa, mniej tu typowo rapowych kawałków jak na Recovery np.Tutaj są smuty z Beyonce, smuty ze Skylar Grey, radiowy kawałek River, smuty o byłej żonie, ze dwa- trzy kawałki puszczone oczko dla fanów Slim Shadiego w stylu Relapse i tyle, same refreny śpiewackie, zero featów raperów.

Brak tu Recoverego rapu typu Cold Wind Blows, On Fire, Seduction, No Love itd.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Poniedziałek, 18 Grudnia 2017, 20:41
Reikai napisał(a):
Oczywiście przesadzacie, płyta raczej najsłabsza Eminema, ale bez przesady z tym hejtem, bo jak na ten chujowy amerykański rap obecnie to jest dalej spoko płyta do posłuchania.Nie kumam niektórych opinii, powoływanie się na Jay-Z.Przecież ta jego płyta jest asłuchalna i gościu kompletnie tam nie ma flow.Jeżeli twierdzicie inaczej, to pokażcie tam kawałki z dobrym flow.Tak samo przypierdólka do Believe me, który jest super kawałkiem.Bity chujowo brzmiące, jak to u Ema, ale to w jaki sposób gość klei rymy i ile tam jest dwuznaczności to dalej jest nieosiągalny poziom dla kogokolwiek innego.

uwaga jakis stary zapierdzialy truskul przyszedl XD niezle odleciales gosciu, JEZU ILE DWUZNACZNOSCI, CO ZA POZIOM XDDD

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Poniedziałek, 18 Grudnia 2017, 20:43
luk0as napisał(a):
Reikai napisał(a):

uwaga jakis stary zapierdzialy truskul przyszedl XD niezle odleciales gosciu, JEZU ILE DWUZNACZNOSCI, CO ZA POZIOM XDDD

No tak, bo każdy kto nie jara się gównianym trapem na trzech słowach to truskul dziara i sobie Illmatic Nasa.

Dla mnie fajny rap, to np druga zwrotka Lil Dickiego w kawałku poniżej.Zmiany temp, kilka flow na zwrotkę itd.Jeżeli kogoś jarają jakieś mubble rapy, to faktycznie ta płyta Eminema mu się nie spodoba.Mnie też zawiódł, bo liczyłem na prawdziwy rozpierdol, a nagrał swoją najsłabszą płytę IMO, ale nadal idzie tam znaleźć coś dla siebie, a tu burza jakby nagrał totalny szajs, bez jednego dobrego kawałka.Wiadomo, że od Eminema wymaga się więcej, sam sobie tą poprzeczkę ustawił.

https://www.youtube.com/watch?v=irbcd8NuXKM

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 18 Grudnia 2017, 20:48 przez Reikai, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Grudnia 2017, 20:47
Cytuj:
"I'm so narcissistic, when I fart I sniff it, do a fake dab and sniff my armpits with it”

"You got buns I got aspergers/ass burgers"

"You got an ass thick as them accents"

“As pressure increases, like khakis”

"Lets get turnt like a shish kebab"

"This pickle that we're in is hard to deal/dill"

"Your head game is a mind fuck"

"Booty is heavy duty like diarrhea"

“I’m at your neck like pez dispensers”

“Cause real tits are still fun but everyone knows that fake tits are still better than real ones"

“Grabs the crown off my dick and blows me to kingdom come”

"Like Johnny, he'll only unite us/Unitas"

“Asked her if she wants a computer lodged up her vagina, said my dick is an apple, she said put it inside her/cider”

to jest ten nieosiągalny poziom dwuznaczności? To ja już wole trap na trzech słowach

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Grudnia 2017, 20:51
koniec napisał(a):
Cytuj:
"I'm so narcissistic, when I fart I sniff it, do a fake dab and sniff my armpits with it”

"You got buns I got aspergers/ass burgers"

"You got an ass thick as them accents"

“As pressure increases, like khakis”

"Lets get turnt like a shish kebab"

"This pickle that we're in is hard to deal/dill"

"Your head game is a mind fuck"

"Booty is heavy duty like diarrhea"

“I’m at your neck like pez dispensers”

“Cause real tits are still fun but everyone knows that fake tits are still better than real ones"

“Grabs the crown off my dick and blows me to kingdom come”

"Like Johnny, he'll only unite us/Unitas"

“Asked her if she wants a computer lodged up her vagina, said my dick is an apple, she said put it inside her/cider”

to jest ten nieosiągalny poziom dwuznaczności? To ja już wole trap na trzech słowach

Sprawdź sobie całą płytę z Rapgeniusem.To tylko kilka wersów na 19 kawałków.A to wersy na poziomie jakiegoś slim shady ep, czy innego Relapse typu ''sikam na Rihanne'.Zawsze takie rzeczy nagrywał jako Slim Shady, takie specyficzne(chujowe)poczucie humoru.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Grudnia 2017, 20:57
możesz mi podać jakieś przykłady skoro już to najwyraźniej zrobiłeś i znalazłeś te mityczne wersy nieosiągalne dla nikogo innego
to, że to poczucie humoru jest charakterystyczne dla Slim Shadyego w jakiś sposób zmienia to jakie chujowe są? Przecież takiego czegoś jak to z wąchaniem bąków nawet Big Sean by nie naskrobał. Chyba że o to chodziło z tym nieosiągalnym poziomem :dunno:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Grudnia 2017, 21:04
koniec napisał(a):
możesz mi podać jakieś przykłady skoro już to najwyraźniej zrobiłeś i znalazłeś te mityczne wersy nieosiągalne dla nikogo innego
to, że to poczucie humoru jest charakterystyczne dla Slim Shadyego w jakiś sposób zmienia to jakie chujowe są? Przecież takiego czegoś jak to z wąchaniem bąków nawet Big Sean by nie naskrobał. Chyba że o to chodziło z tym nieosiągalnym poziomem :dunno:

Nie mam czasu na szukanie wersów specjalnie da ciebie, wybacz.Jak masz ochotę to posłuchaj płyty i posprawdzaj sobie, jeżeli ci się nic nie chce/nie spodoba to trudno, nie wpadłem tu z jakąś misją przekonywania, że wszystkie wersy są zajebiste, albo cała płyta wymiata, a wąchanie bąków przez 45 latka jest śmieszne.Mi się kilka gierek słownych spodobało, ale sprawdzałem to w podróży kilka dni temu, także nie przytoczę nic z pamięci.

A jak sprawdzisz i dalej będziesz twierdził, że cała płyta jest gówniana to spoko.
peace

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Grudnia 2017, 21:11
Mi też się kilka wersów spodobało ale żadnego nie nazwałbym wersem na poziomie nieosiągalnym dla innych raperów. Skoro na tym albumie padły wersy na poziomie wybitnym i nieosiągalnym to chyba łatwo je sobie na szybko przypomnieć?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Grudnia 2017, 21:27
Typek 3 posty już napisał na tej stronie, ale jednego wersu nie ma czasu znaleźć. W ogóle tam padają wersy na tak niewyobrażalnym poziomie, że musi ich szukać, bo ani jednego nie zapamiętał, hehe.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm WWW

Wysłano: Wtorek, 19 Grudnia 2017, 10:21
Pitchfork dał 5.0. To całkiem wysoka ocena , zwłaszcza że 3 jego albumy dostały u nich jeszcze mniej (MMLP2 - 4.7, Relapse 4.8, Recovery 2.8 :mrgreen: )

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Grudnia 2017, 10:49
Cytuj:

Kurwa, a chciałem sprawdzić tę płytę xD
Gdybym natrafił na ten wers losowo to myślałbym, że to jakiś kurwa Danny Brown

pomiędzy leszczy

ZOSTAŃ UŻYTKOWNIKIEM ŚLIZG-PREMIUM, BYKU[ZOBACZ JAK]

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Grudnia 2017, 18:57
gawi napisał(a):
Pitchfork dał 5.0. To całkiem wysoka ocena , zwłaszcza że 3 jego albumy dostały u nich jeszcze mniej (MMLP2 - 4.7, Relapse 4.8, Recovery 2.8 :mrgreen: )

irracjonalne te oceny, bo pozostaje jedynie zgodzic sie z przedmowcami i bez wchodzenia w szczegoly stwierdzic, ze to najgorsza plyta ema. jedynym plusikiem 'arose' - no nie powiem, wzruszyl mnie troche ten numer :cry:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Grudnia 2017, 20:00
kamson. napisał(a):
Gdybym natrafił na ten wers losowo to myślałbym, że to jakiś kurwa Danny Brown

ale nie pisz ksywki jednego z najlepszych raperów ostatnich lat w temacie o najchujowszej płycie ostatnich lat

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Grudnia 2017, 08:11
W internetach jest taka "reklama" tego albumu że aż się odechciewa sprawdzać.

http://www.facebook.com/kosciey < marniak

06/10/2014:
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Grudnia 2017, 10:57
@Tailor

Przepraszam najmocniej, faktycznie faux pas z mojej strony :oops:

pomiędzy leszczy

ZOSTAŃ UŻYTKOWNIKIEM ŚLIZG-PREMIUM, BYKU[ZOBACZ JAK]

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Sobota, 23 Grudnia 2017, 01:24
Cytuj:
Eminem's "Revival" sells 265K First Week (197K Pure)
Eminem has his worst first week since 1996 with "Infinite"

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 23 Grudnia 2017, 05:52
i tak duzo poszlo jak na ten material, niech on sie kurwa ogarnie z tego lewackiego pierdolenia i nagra album na miare jego mozliwosci

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Sobota, 23 Grudnia 2017, 11:47
Tylko 14k więcej niż Logic, byłem blisko. :lol:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona