Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 22 Października 2018, 04:08

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Eminem - Revival (2017) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Eminem - Revival (2017)
  Wysłano: Piątek, 15 Grudnia 2017, 16:24
To nie tylko jest najgorszy album Eminema, to prawdopodobnie jedna z najgorszych płyt, jakie w życiu słyszałem.

Bardzo lubię Recovery, MMLP2 to przeciętny album, i nawet jeśli można było narzekać na produkcję i koncepty, tak Em jednak mordował na tych płytach flow.

Na obronę Revival nie ma żadnych argumentów, zresztą nawet nie wiem dlaczego ktokolwiek miałby chcieć tego albumu bronić. To brzmi tak, jakby nawet sam autor w trakcie rapowania rozumiał, że nic z tego nie będzie. D-R-A-M-A-T.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Piątek, 15 Grudnia 2017, 16:31
mnie również zachęciliście żeby to sprawdzić :lol:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 15 Grudnia 2017, 16:36
Można zrobić listę najśmieszniejszych momentów płyty, może zacznę:

- początek "Believe" z pokraczną próbą zastosowania urywanego migos flow xD

- oczywistość: SAMPEL Z I LOVE ROCK AND ROLL W REMIND ME, ze szczególnym uwzględnieniem refrenu

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Piątek, 15 Grudnia 2017, 16:43
Haha, wszedłem tutaj wpisac włąsnie te dwa kawałki i te ich własnie szczegóły, początek Believe to prawdopodobnie najgorzej zarapowane wersy w historii muzyki, pierwszy lepszy polecany przez ślizg ziomeczek zrobiłby to lepiej. Muzycznie jest kurwa dramat, aż zatyka, że można stworzyc coś podobnego. Mamy rok 2017, jprd bonus rpk ma lepsze ucho do podkładów.

najgorsza płyta roku, albo i ostatnich lat

Eminem jest tu tak bezczelnie nijaki, miałki i nieciekawy, ze aż czekam, aż zaraz rzuci IT'S A PRANK BRO, ale wtedy z najgorszego muzyka roku trafiłby najwyżej na listę najgorszych eksperymentów społecznych

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Grudnia 2017, 21:10
Castle, Arose kozaki. Framed spoko wspomnienia wywołuje, Tragic Endings dość takie też. Reszta nuda :(

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Piątek, 15 Grudnia 2017, 22:52
Haha mi się może podobać cos np offended

Ale kurwa mix na tym albumie i ten mastering to jest kurwa

Kalafiornia. Ja się potrafię rozpłakać ze smiechu jak wchodzi sampler z zombie.

Kurwa jaki ten album jest przypalowy. Może o to chodziło ? Żeby ludzie się i tak jarali.
Nie wiem może spotify tak niszczy jakość muzyki ale to jest kurwa najgorsze.

Ja się czuje tak ze gościu nie ma Wgl gustu i to jest przykre kurwa.

Untouchable brzmi serio dobrze przy tym co leci przez 19 kawałków. 2 zmiany bitu, szczerze fajne jest te untouchable

Black lives matter, Lil Wayne szykuje dissa i trumnę , info reddit

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Grudnia 2017, 13:08
Też wam ten album tak trzeszczy momentami na spotify?? Pierwszy raz się spotykam z czymś takim na tej platformie.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Grudnia 2017, 13:50
gawi napisał(a):
Też wam ten album tak trzeszczy momentami na spotify?? Pierwszy raz się spotykam z czymś takim na tej platformie.

Em wprowadza nową jakość w świecie muzyki.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Grudnia 2017, 13:58
Przeczytałem komentarze przed odsłuchem (błąd) i wystraszyłem się, że Em wydziabał se kutasa na czole i zaczął płaczliwie i krzykliwie bełkotać ućpany i zapatrzony w plakat Lil Peepa całującego się z iLoveMakonnenem. Nie przesadzajta!
Jest raczej słabo - to prawda - ale jak na Eminema! Czytaj: "Białasa znikąd, który w typowo "czarnej" dyscyplinie zdobył wszystko co było do zdobycia." A teraz ma 45 lat i trudno wymagać, żeby do końca życia świrował pif-paf! jak kiedyś. Do tej pory przyciąga ludzi, czego dowodem jest choćby ilość wypowiedzi w temacie jego nowej płyty tutaj. I to w 2017! :D
Te wytwory z Beyonce, P!nk czy pseudo-rokendrole to zgniłe paździerze, ale jest też parę numerów zupełnie do rzeczy, choćby "Belive", "Framed", "Offended" czy "Arose". A jak np. numery z Edkiem czy Alicią Keys polecą w radiu w sklepie to też nie będzie tragedii.
Facet dalej umie kleić rymy i Rrrrapować je! Sądzę, że jeśli dalej będzie nagrywał (a zakładam i mam nadzieję, że tak będzie) to pewnie wypuści jeszcze jakiegoś kasztana, ale i przynajmniej jeszcze jeden bardzo dobry album.

Moim zdaniem: Encore > Show > Relapse > Marshall 1 > Slim > Infinite > Marshall 2 > Revival > ....... > Recovery (muzycznie dno, bo tekstowo lux)

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Sobota, 16 Grudnia 2017, 14:15
Na ten moment nie mogę przesłuchać w całości do końca tego albumu, naprawdę nic tu się nie klei w całość ani tym bardziej przyciąga za jakiś czas dam szansę ponownego odsłuchu.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 16 Grudnia 2017, 14:25
I chuj że ma 45 lat, będzie oceniany na podstawie swojego dorobku i tego co zrobił, będzie oceniany za swoje skille i teksty a nie za to że ma 45 lat. Płyta jest chujowa, jako dowód tego stwierdzenia daje spis wersów jednego użytkownika wyżej. I nie interesuje mnie to, że jest stu gości którzy takimi wersami teraz wykręcają hity na miliony wyświetleń. Po prostu, Eminem jest Eminemem i zawsze będę go oceniał poprzez sztosy które nagrywał kiedyś i wypuszczanie takich albumów to jest strzał w kolano. Jakoś Jay-Z mógł wydać w wieku 47 lat swój najbardziej dojrzały album, który jest dobry muzycznie, jest zaskakujący i spokojnie jest w top 5/6 jego przebogatej dyskografii.

OBSRAŁEŚ BADEJE JEBANY KOTLECIE, OD DZIŚ TWOJA KSYWA TO CIPA

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Grudnia 2017, 14:36
Taki Aru napisał(a):
Przeczytałem komentarze przed odsłuchem (błąd) i wystraszyłem się, że Em wydziabał se kutasa na czole i zaczął płaczliwie i krzykliwie bełkotać ućpany i zapatrzony w plakat Lil Peepa całującego się z iLoveMakonnenem. Nie przesadzajta!
Jest raczej słabo - to prawda - ale jak na Eminema! Czytaj: "Białasa znikąd, który w typowo "czarnej" dyscyplinie zdobył wszystko co było do zdobycia." A teraz ma 45 lat i trudno wymagać, żeby do końca życia świrował pif-paf! jak kiedyś. Do tej pory przyciąga ludzi, czego dowodem jest choćby ilość wypowiedzi w temacie jego nowej płyty tutaj. I to w 2017! :D
Te wytwory z Beyonce, P!nk czy pseudo-rokendrole to zgniłe paździerze, ale jest też parę numerów zupełnie do rzeczy, choćby "Belive", "Framed", "Offended" czy "Arose". A jak np. numery z Edkiem czy Alicią Keys polecą w radiu w sklepie to też nie będzie tragedii.
Facet dalej umie kleić rymy i Rrrrapować je! Sądzę, że jeśli dalej będzie nagrywał (a zakładam i mam nadzieję, że tak będzie) to pewnie wypuści jeszcze jakiegoś kasztana, ale i przynajmniej jeszcze jeden bardzo dobry album.

Moim zdaniem: Encore > Show > Relapse > Marshall 1 > Slim > Infinite > Marshall 2 > Revival > ....... > Recovery (muzycznie dno, bo tekstowo lux)

Szanuję Twoją opinię, ale to jeden z bardziej absurdalnych rankingów dyskografii Ema jaki w życiu widziałem :o

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Sobota, 16 Grudnia 2017, 14:42
tak se słuchałem tego chłamu i się zastanawiałem kto wgl kurwa pozwolił żeby tak chujowo brzmiący album ujrzał światło dzienne

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Grudnia 2017, 17:19
Nic, zupełnie nic nie przykuło mojej uwagi w tym albumie, chociaż nie, River będzie hulać we wszystkich stacjach.
Em zaczął w bardzo dziwny sposób rapować i się tego trzyma, a to jest po prostu słabe. Strona produkcyjna też leży.

3/10.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Grudnia 2017, 17:24
ja pierdole, odpaliłem believe i normalnie ciary wstydu i wrzody, oczywko szybciutko po 5 sekundach off karta i szlug

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Grudnia 2017, 21:40
Single mnie nie przekonały kompletnie, ale sprawdziłem, bo to jednak Eminem, którego wszystkie płyty mam półce i który poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Ale na Revival kurwa zszedł... Całkowite nieporozumienie ten album, na 77 minut ostatnie 8 raptem nadaje się do słuchania. Jeśli w Arose mówił prawdę i jest to jego ostatni krążek to pozostaje tylko przyklasnąć decyzji, bo jeśli ma takie gnioty wypuszczać, to w sumie lepiej, żeby przeszedł na emeryturę.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 17 Grudnia 2017, 03:40
Było gadane ze 2007 december przecież, słuchaj uważnie byczek

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 17 Grudnia 2017, 12:54
300k w pierwszym tygodniu, jak na Eminema to tragedia. Mam nadzieję, że podziała jak kubeł zimnej wody.
https://www.youtube.com/watch?v=hX8_7PxEe2A tutaj Blaze wytłumaczył, że Shady otacza się lizodupami i tu też bym upatrywał przyczyny chujowości ostatnich albumów.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 17 Grudnia 2017, 18:20
Ehh, szkoda, liczyłem, że pójdzie 200k max. Marzyło mi się po cichu, by miał gorsza sprzedaż od Logica, to by było coś.

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Poniedziałek, 18 Grudnia 2017, 20:09
https://www.youtube.com/watch?v=14Py6kcxKKQ
2/10 od fantano

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona