Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 12 Grudnia 2018, 12:50

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Tyler, the Creator - Cherry Bomb (2015) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Tyler, the Creator - Cherry Bomb (2015)
  Wysłano: środa, 22 Kwietnia 2015, 13:21
i braku brzmienia.

Dzięki za uwagę.

https://www.siepomaga.pl/sercezosi

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 26 Kwietnia 2015, 20:34
Mi elegancko siada, nie wiem w czym problem u Was :dunno: Najbardziej jarają mnie kawałki spokojniejsze tj. Find Your Blows, Blow My Load, 2Seater, singlowy Fucking Young czy ostatni, mój faworyt z płyty, Okaga, CA :)

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Niedziela, 24 Maja 2015, 17:59
niektóre kawałki mega chujowo brzmią, ale jaram się Deathcamp bardzo

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Piątek, 2 Października 2015, 09:54
video do Buffalo
teledyski u niego zawsze na propsie
https://www.youtube.com/watch?v=n6lxQ6JwlVY

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Piątek, 2 Października 2015, 09:57
największe rozczarowanie tego roku uzupełnione o w miarę brzmiący od 1:58 klip, nie zmienia to faktu, że cherry bomb to wciąż porażka nad porażki

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 2 Października 2015, 10:37
co za teledysk :bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 2 Października 2015, 11:22
przez pomyłkę ściągnąłem Depression Cherry zamiast Cherry Bomb, więc klasycznie wypowiem się bez słuchania: Tyler to postać, do tego przerysowana, awatar ucieleśniający bunt, gniew, mizantropię. kiedyś to mogło imponować i nawet imponowało, teraz śmieszy. Earl jest w pierwszej kolejności raperem, w drugiej wykreowaną tożsamością i to teraz wychodzi. do tego chyba ma dużo lepszy patent na to co w dalszej kolejności zrobić z tą swoją kreacją.

Prędzej znajdziesz szczęście w Google
Albo żonę na Roksie

Powrót do góry
  Wysłano: Piątek, 2 Października 2015, 11:51
piramjida napisał(a):
Earl jest w pierwszej kolejności raperem, w drugiej wykreowaną tożsamością i to teraz wychodzi.

W jaki sposób Earl jest dla Ciebie kreacją? Przecież to obecnie jeden z najbardziej autentycznych raperów, wydaje Ci się że całą tę depresję i mizantropię wykreował sobie na potrzeby rapu? Ostatnia zwrotka w Solace według mnie nie pozostawia wątpliwości czy Earl próbuje coś kreować.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 2 Października 2015, 13:10
6element napisał(a):
W jaki sposób Earl jest dla Ciebie kreacją? Przecież to obecnie jeden z najbardziej autentycznych raperów, wydaje Ci się że całą tę depresję i mizantropię wykreował sobie na potrzeby rapu? Ostatnia zwrotka w Solace według mnie nie pozostawia wątpliwości czy Earl próbuje coś kreować.

trochę się nie zrozumieliśmy. masz rację co do Earla obecnie, ale ja mówię o nim na płaszczyźnie całej jego twórczości i przemiany, którą przeszedł. kontrastując to co się dzieje z Earlem i Tylerem odwołuje się do początków Odd Future gdy w gruncie rzeczy byli podobnymi do siebie kreacjami - jasne, ich frustracje, nieśmiałości, brak normalnej rodziny - to był autentyk, ale to wszystko było umieszczone w kontekście karykaturalnym, wyniesionym do absurdu. tam były rzeczy, z którymi można było się utożsamić, ale nigdy z całością, nigdy jeden do jednego: nie z tymi gwałtami, morderstwami, delfinami i innymi bo to było zbyt przerysowane. w efekcie, tak, oni funkcjonowali jako takie bezkompromisowe, czarnobiałe kreacje, jakieś Wolfy, symbole pewnych emocji, ale doprowadzonych do ekstremum. i gdzieś tutaj właśnie drogi Tylera i Earla się rozbiegły i to mam na myśli mówiąc, że moim zdaniem Earl ma lepszy patent na to co zrobić ze swoją kreacją: mam wrażenie, że Tyler dalej próbuje być tą zbuntowaną ikoną nie kumając, że shock value się wyczerpało, Earl natomiast zbudował nową, autentyczną, postać, ale na fundamentach tej starej, która nagrywała z Tylerem - jej kulminacją była ta cała wycieczka na Samoa, z której wyrasta nowy Earl i jak sam rapuje Good grief, I been reaping what I sowed/Nigga, I ain't been outside in a minute/I been living what I wrote - Earla stać było na zdystansowanie się od wizerunku, który sobie wykreował i który powoli zaczął przejmować jego życie, stąd jego płyty teraz są znacznie ciekawsze. no a poza tym to o czym mówię: warsztat, który widać było od samego początku. nawet gdyby Earl był stosunkowo mało ciekawą postacią to wybroniłby się rapem, Tyler nie.

Prędzej znajdziesz szczęście w Google
Albo żonę na Roksie

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Piątek, 2 Października 2015, 14:02
pełna zgoda z piramjidą, nawet komentarz earla do "rozpadu" odd future brzmiący mniej więcej "nie srajcie, ile można wyglądać jak wielkanocne jajko, odd future się wyczerpalo",

nie zgadzam się natomiast z ogólną tezą, że kreacja tylera się wyczerpała, moim zdaniem "wolf" to była jego najlepsza płyta, która trzeba było poprzeć kolejną, z rozwinieciem patentu i progresem stricte rapowym. dla mnie największym problemem cherry bomb nie jest wyczerpanie się konceptu, tylko kurwa asłuchalnosc tego projektu, jego bezsensownosc i zbyt daleko posunięte przekonanie, że można być ciekawym robiąc rzeczy idiotyczne i pozbawione smaku

autentyczność earla nie podlegała nigdy dyskusji, tak samo jak to, że od zawsze był ciekawszym i lepiej rapujacym wcieleniem tylera, nie wspominając o technice

obecnie ich drogi się rozeszły nie tylko w rozumieniu "rozpadu" odd future, ale również przez to, że cherry bomb jest turbochujowe, a idlsidco wybitnie przemyślane i jest po prostu wspaniala płytą

Powrót do góry
  Wysłano: Piątek, 2 Października 2015, 19:06
Faktycznie trochę się nie zrozumieliśmy, głównie z powodu tego że dla mnie słowo kreacja w rapie jest strasznie negatywne i zawsze przypomina mi o jednostkach takich jak Rick Ross. Earl dojrzał na oczach słuchaczy, najpierw szczenięce wybryki w postaci wersów o gwałtach itp., potem poniósł konsekwencje żeby wrócić po zesłaniu(i tonie spalonych jointów) z płytą która pokazała jaką drogę przebuł mentalnie i udowodnił że jest jednostką ciekawszą niż Tyler, który tak jak mówisz, zatrzymał się na starcie. Generalnie to Earl jest świetnym przykładem na to jak palenie wpływa na postrzeganie siebie, w tym wypadku wydaję mi się że sobie pobłądził chłopak bo widać po wersach że stracił poczucie własnej wartości(a śmiałem się jak joincik siedział w głowie Kendricka...). Żadne kreowanie tutaj nie miało miejsca, po prostu Earl dorósł.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Października 2015, 15:16
xzychu napisał(a):
największe rozczarowanie tego roku uzupełnione o w miarę brzmiący od 1:58 klip, nie zmienia to faktu, że cherry bomb to wciąż porażka nad porażki

Jedna rzecz jest jednak niezaprzeczalna: nikt tak groteskowo nie parodiuje Amercian Dream.

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Sobota, 3 Października 2015, 17:40
niestety na cherry bomb tyler staje się parodią samego siebie i (tym bardziej niestety) nie jest to groteskowe, tylko żałosne

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Piątek, 3 Lutego 2017, 05:30
zapowiadany jakiś czas temu dokument
https://drive.google.com/file/d/0B10d3d ... 9qd2M/view
ale chujowa jakość alert, była dobra wersja na yt ale zniknęła

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Niedziela, 6 Sierpnia 2017, 01:57
wróciłem sobie do tego materiału niedawno i tak jak kiedyś nie mogłem słuchać tak teraz nawet doceniam
jedyny traczek jaki bym wypierdolił to ten tytułowy, co to jest za kakofonia to :dunno:
reszta mi sie wkręciła ale musiało upłynąć wiele czasu od premiery i rozumiem oczywiscie ludzi którzy twierdzą że jest to gówno obesrane

no i należy wyróżnić Smuckers które jest genialnym kawałkiem, wszyscy trzej dali tam wybitnie

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Piątek, 12 Października 2018, 08:40
Tyler wrzucił album w wersji instrumentalnej na serwisy

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3