Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 20 Sierpnia 2018, 03:42

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1671 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84  Następna strona
Kanye West - Yeezus (2013) 
Autor Wiadomość

Ostrzeżenia: 1
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Kanye West - Yeezus (2013)
  Wysłano: Sobota, 4 Lutego 2017, 14:13
Tak jest.

Dzięki za uwagę.

https://www.siepomaga.pl/sercezosi

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 4 Lutego 2017, 14:19
jogi napisał(a):
Finesta napisał(a):
Czy ktokolwiek ma tak dobrą i równą dyskografie?

Outcast, K-dot.

Za dyskografie K-Dota uważasz rzeczy po Section.80 włącznie, czy całość? Szczerze mówiąc Overly Dedicated przesłuchałem tylko raz i jakoś mnie na kolana nie powaliło a mixtapeów nawet nie sprawdziłem. Warto?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 4 Lutego 2017, 14:32
Mider napisał(a):
kelsohmm napisał(a):
mast napisał(a):
MBDTF to kapitalny album, ale Yeezus i TLOP to dzieła sztuki.

To

Ja zawsze traktowalem mbdtf jako takie "pokaze ze potrafie zrobic album komercyjnie idealny", ale musiał odpuscic przy tym cala wartosc artystyczna

jaki komercyjnie idealny jak to nie jest najlepiej sprzedający się album Kanye(nawet jeden z gorszych pod tym względem), a z numerów singlowych hitem było tylko All Of The Lights, reszta nie ma startu do sukcesu komercyjnego chociażby Stronger, więc o czym pierdolisz ignorancie?

ale czego ty kurwa nie rozumiesz typq z tego prostego zdania? rozrysować ci to?
przecież oczywiste jest że to najbardziej popowy album kanyego. Tak jak ablazir pisze, po źle odebranym 808 porzucił innowacje i eksperymenty żeby pokazać że bez problemu może stworzyć dobry album bez wad.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Sobota, 4 Lutego 2017, 14:55
Mider napisał(a):
prawdą jest to, że MBDTF sprzedało się niemal 2 razy mniej w pierwszym tygodniu niż takiego Graduation

prawdą jest. Tylko niepotrzebnie tam napisałeś
Mider napisał(a):
to nie jest najlepiej sprzedający się album Kanye (nawet jeden z gorszych pod tym względem)

gdy już w pierwszym rozeszło się w 496k, a to więcej niż TCD, 808s, czy nawet WTT. Więc choć nie apogeum jak LR, czy wspomniane przez ciebie Graduation, nie jest to wynik jeden z gorszych, vide Yeezus.
Ablazir napisał(a):
bo rozumiem, że dla bardziej rapowych, zamkniętych głów to album z 2010 będzie najlepszy.

to akurat nie ma nic do rzeczy.

a kolega kelsohmm pierdoli takie bzdury, że z miejsca dyskwalifikuje się z dalszej dyskusji. Idź może zobacz jak tam Dwa Sławy na olis.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 4 Lutego 2017, 15:02
snow napisał(a):
Ablazir napisał(a):
bo rozumiem, że dla bardziej rapowych, zamkniętych głów to album z 2010 będzie najlepszy.

to akurat nie ma nic do rzeczy.

:lol: :lol:

Może napiszesz mi jeszcze, że brzmienie i konstrukcja MBDTF są mniej typowe dla rapu od tego, co otrzymaliśmy na Yeezusie, TLOPie lub 808s&Heartbreak?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 4 Lutego 2017, 15:23
Ale na co ty się powołujesz? Że powrót do mistrzowskiego samplowania? Nie jest to płyta jak LR, która zawiera m.in. społeczne treści - więc te twoje "zamknięte głowy" bardziej tam pasują, niż do MBDTF, które jest wyciśnięciem Gayfisha w 100%.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 4 Lutego 2017, 18:21
Na to, że forma tej płyty bardziej trafi do słuchacza lubiącego klasyczny rap niż chociażby Yeezus ze swoją elektroniką. I nie wiem po co wciskasz tu LR jak ten fragment dyskusji dotyczy głównie MBDTF, TLOP i Yeezusa.

Zapomniałbym odpowiedzieć Miderowi:

Mider napisał(a):

Ablazir napisał(a):
I nie rozumiem dlaczego uważasz, że wywnioskowałem, że dla Ciebie to MBDTF jest najlepsze. Zresztą wcześniej napisałem, ze w przypadku Kanyego ułożenie albumów od najlepszego do najgorsze jest wyzwaniem i na pewno nie przyjebałbym się do Ciebie z tego powodu, bo rozumiem, że dla bardziej rapowych, zamkniętych głów to album z 2010 będzie najlepszy. Ty za to wyskoczyłeś do kelsohmma z argumentami z dupy, że MBDTF nie okazało się być aż takim sukcesem komercyjnym. Przecież nie zawsze założenia twórcy przekładają się na odbiór płyty. Oczywiście stwierdzenie, że Kanye odpuścił całą wartość artystyczną to też gruba przesada i w tym miejscu oczywiście z kelsohmmem się nie zgadzam, choć rozumiem co miał na myśli w swoim poście.

Moje argumenty nie były z dupy bo to co przytoczyłem ma potwierdzenie w liczbach i prawdą jest to, że MBDTF sprzedało się niemal 2 razy mniej w pierwszym tygodniu niż takiego Graduation, a single osiągneły mniejszy sukces niż wspomniany Stronger czy Gold Digger. To pierdolonko o zamkniętych rapowych głowach to sobie zostaw dla siebie, bo to, że ktoś nie wpisuje się w tematy działu Inna Muzyka albo nie zakłada tam tematów o tak zajebistych zespołach viewtopic.php?f=27&t=43765 to nie znaczy, że jest zamkniętą głową

Przeczytaj jeszcze raz wytłuszczony fragment. To, że ostatecznie MBDTF sprzedało się w mniejszej ilości płyt i tak dalej nie oznacza, że przy tworzeniu płyty Kanyemu nie zależało na sukcesie również komercyjnym. Ogólnie przecież muzyk może założyć, że tworzy teraz "podziemny materiał" i nie zwraca uwagę na sprzedaż itd. a w ostateczności podbić z daną płytą listy przebojów. I na odwrót. Rzucanie liczbami w tym wypadku o niczym tak naprawdę nie świadczy.

Jedyne z czym się mogę z tobą zgodzić to to, że niepotrzebnie może użyłem określenia "zamknięte" bez umieszczenia "trochę" przed nim.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 4 Lutego 2017, 19:23
Ablazir napisał(a):
I nie wiem po co wciskasz tu LR

snow napisał(a):
zawiera m.in. społeczne treści - więc te twoje "zamknięte głowy" bardziej tam pasują

Ablazir napisał(a):
forma tej płyty bardziej trafi do słuchacza lubiącego klasyczny rap niż chociażby Yeezus ze swoją elektroniką

to ja powinienem napisać, że nie wiem, po cholerę tu wciskasz słuchacza lubiącego klasyczny rap. Bo jeśli z taką liryką i brzmieniem, które jest wyjaśnieniem tego jak powinna brzmieć mainstreamowa płyta w 2010 (choć to oczywiste, że nie tak trudnym jak na Jizusie), uważasz, że jest to pozycja godna polecenia dla kogoś lubiącego (powtarzam) KLASYCZNY RAP, bo sample, to nie mamy o czym dyskutować.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 4 Lutego 2017, 19:43
Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem:
Ablazir napisał(a):
ten fragment dyskusji dotyczy głównie MBDTF, TLOP i Yeezusa.

Teraz rozumiesz, że nie ma żadnego znaczenia, że LR byłoby dla słuchacza klasycznego rapu bardziej godne polecenia?

A dlaczego odnoszę się w ogóle do takich słuchaczy?
Prosta sprawa. Postuje w tym temacie między innymi użytkownik taki jak jogi, który często zaznacza swoją niechęć do części bardziej nowoczesnego rapu. On właśnie uważa MBDTF za lepszy album od Yeezusa, ale dla ludzi z podobnym gustem do niego myślę, że to zrozumiałe i zaznaczyłem to w swoim poście.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 4 Lutego 2017, 19:57
haha, dobra, bo mnie tu sprowadzasz na manowce tym gadaniem, do którego już nie wiadomo jak się odnieść, przez co zbliża się to niebezpiecznie w stronę poruty.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 4 Lutego 2017, 21:28
Moja niechęć nie jest do rzeczy bardziej nowoczesnych dla tego że są bardziej nowoczesne, tylko do rzeczy słabych. Gwoli ścisłości.

Dzięki za uwagę.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 4 Lutego 2017, 21:32
Jeszcze nie spotkałem się byś propsował muzykę ludzi tworzących pewne podgatunki rapu, więc wątpię, by to zależało tylko od jakości danych rzeczy. Zresztą nieważne. Przypominam, że dalej czekam na odpowiedź w tej sprawie:

Ablazir napisał(a):
jogi napisał(a):
Finesta napisał(a):
Czy ktokolwiek ma tak dobrą i równą dyskografie?

Outcast, K-dot.

Za dyskografie K-Dota uważasz rzeczy po Section.80 włącznie, czy całość? Szczerze mówiąc Overly Dedicated przesłuchałem tylko raz i jakoś mnie na kolana nie powaliło a mixtapeów nawet nie sprawdziłem. Warto?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 4 Lutego 2017, 21:41
Od Section 80. I jeszcze tryptyk od RtJ dodam.

W podgatunkach o których piszesz robi się głównie chujnie :dunno: Trza się szanować.

I Tribe.

Dzięki za uwagę.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 4 Lutego 2017, 22:44
A o jakie "podgatunki" dokładnie chodzi?

premeditated murder

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Sobota, 4 Lutego 2017, 23:04
jogi napisał(a):
Od Section 80. I jeszcze tryptyk od RtJ dodam.

W podgatunkach o których piszesz robi się głównie chujnie :dunno: Trza się szanować.

I Tribe.

Jeśli o RtJ chodzi to dodałbym R.A.P. Music. Jednak w ich i Kendricka wypadku według mnie te dyskografie są jeszcze trochę za małe (o nawet 1-2 płyty), by móc je porównywać z tą Kanyego.

Bez wgłębiania się w szczegóły chodzi o trap. Nie dziwi mnie więc, że bardziej siada mu MBDTF, gdzie pojawili się np. członkowie Wu-Tangu od Yeezusa z reprezentantami drillu, choć oczywiście goście decydującą kwestią nie są.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 6 Lutego 2017, 03:44
Do bardzo równych dyskografii dodałbym cunninlynguists

KTO PRAWILNY TEN NIEWINNY

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 18 Czerwca 2017, 21:45
@defjamrecords na insta napisał(a):
4 years ago today Yeezus dropped!
Name your favorite track!

To jak panowie? Dla mnie Hold my liquor zdecydowanie.

E:
Teraz jak sobie odświeżam to w sumie ciężko się zdecydować na jeden numer. Super klimat, super płyta. Kocham ten industrializm.

Ostatnio edytowano Niedziela, 18 Czerwca 2017, 21:59 przez the_god19, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 18 Czerwca 2017, 21:47
Najczesciej wracam do Blood On the Leaves no i chyba to jest mój ulubiony ale HML też fajniutkie

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Niedziela, 18 Czerwca 2017, 21:48
a dla mnie Black Skinhead, 4 lata jak jeden dzień, pamiętam jak jebaem do tego albumu w wakacje, ehh a pozniej kupilem sobie nowa plyte rapera SolarBiałas Stage Diving kiedy jeszcze byle jaki śmieć nie rozróżniał głosu Białaska i Solarka. Ale ten czas zapierdala :dunno:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 18 Czerwca 2017, 21:54
Yeezus to moja ulubiona płyta Kanyego. A ulubiony numer z niej to On Sight. Albo I am a God. Albo I'm in it.

premeditated murder

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1671 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84  Następna strona