Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 21 Lutego 2020, 10:35

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Suga Free presents "Suga Free's Secret Congregation" (2006) 
Autor Wiadomość

Banned
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Suga Free presents "Suga Free's Secret Congregation" (2006)
  Wysłano: Wtorek, 30 Marca 2010, 10:29
Obrazek

Cytuj:
01. My Secret Congregation
02. This Is How We Get Down (Ft. Baby Diezal Of The Baby Hustlaz)
03. Pimpin' In The Year 3000
04. Gettin' This Money (Ft. Infra Redd)
05. Pimpin' Knew
06. A.O.B.
07. That's What I Do (Ft. Young Hogg)
08. We Be Giggin'
09. I Started That "P" Shit
10. It's A Shame
11. Gimme The Sunshine
12. All You Really Need (Ft. Hustle Hard Of The Baby Hustlaz)
13. In The Rain
14. You Gotta Believe Me
15. Can't Pimp Me
16. What A Hit We Made (Ft. Mac Dre)

Nie lubię za bardzo tego typu albumów, że tam jakiś fejmowy many robi płytkę, na której pozwala się zaprezentować ziomeczkom, a wszystko sygnuje swoją ksywą, bo na ogół te ziomeczki to straszne wacki. Aż tak strasznie nie jest w przypadku tego krążka, no ale jednak wiadomo, zawsze lepiej Suga solo, niż z fasolą.
Na tym albumie Suga "wspomagany" jest przez dwie osoby, mianowicie przez panów Beta Bossalini i Macnificent Tha Pimp. Są jeszcze jakieś ficzuringi, ale ja tego nie ogarniam, z głosu umiem rozpoznać tylko Szugę Fri, bo to najzajebistszy pimp-o-raper na świecie. Krążek żadną tam rewelacją nie jest, jasna sprawa, ale kilka kawałków jest całkiem ciekawych. Pierwsze pięć nawet nawet, potem wykosmicznione "A.O.B." na sampelku z Curtisa Mayfielda (zakochałem się w tym utworze :oops:). I tak se płyta leci do końca smutno, aż nagle pojawia się "Can't pimp me", bardzo radośnie brzmiąca kompozycja. Jeszcze tam tylko gwoli ścisłości dodam, że ostatni utwór, "What a hit we made", pojawił się na wydanym w 2007 przez Szugę Fri "Sunday School".

Nie wiem kto to produkował. Internet nie wie. Ulica też. Kto chce sprawdzić album, nie powinien się raczej nastawiać na rewelacje, to raczej po prostu miły przerywnik w podróży między kolejnymi albumami najwspanialszego pimpa tego globu. Samo jednak "A.O.B." dla mnie stanowiło powód, dla którego warto było się z tym zapoznać.

Joł joł.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Suga Free presents "Suga Free's Secret Congregation" (2006)
  Wysłano: Wtorek, 30 Marca 2010, 11:01
Dawno nie słuchałem tej płyty ale kawałek ktory nadal nosze ze sobą w mp3 to secret congregation. Pozostałe jakoś wleciały jednym a wyleciały drugim uchem.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ]