Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 8 Grudnia 2019, 06:27

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60
Eminem - Recovery (2010) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Eminem - Recovery (2010)
  Wysłano: Wtorek, 31 Stycznia 2012, 21:18
Ja bym nie przesadzał aż tak z jakimiś kilometrową przewagą i tak dalej, Eminem napierdala, owszem, ale imo jest to trochę monotonne, ekspresji jest aż za dużo na tym albumie. Teksty wybitne nie są, owszem, jest parę pomysłów, trochę panczy, ale nic niezwykłego, a odnośnie bitów, podtrzymuje moje zdanie wyrobione od momentu premiery - słabe, jedynie podkład do Won't back dobry. No i Hooki Ema też dają kciuk w dół.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 31 Stycznia 2012, 21:52
Rossi napisał(a):
W zasadzie wszystko co było do powiedzenia o samej płycie już było powiedziane, ciekawi mnie jak ją oceniacie w kontekście tego co wyszło w 2011? IMO, spokojnie przebija wszystko z zeszłego roku z WTT na czele.

To zdanie jest chyba prawdziwe. Shady jeśli idzie o warsztat jest kilometry przed Westem i mniej więcej na równi z Hovą.
Wystawiłbym do boju Theophilusa, WC, Tech N9ne'a, WTT, Vakilla albo Classified'a może, i każdy by miał szansę sensownie się obronić, mam nadzieję.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 31 Stycznia 2012, 22:10
Cytuj:
W zasadzie wszystko co było do powiedzenia o samej płycie już było powiedziane, ciekawi mnie jak ją oceniacie w kontekście tego co wyszło w 2011? IMO, spokojnie przebija wszystko z zeszłego roku z WTT na czele.

w sumie to się zgadzam, niby ten rok nie był taki słaby ALE jednak nie było takich kosiorów jak "Recovery" uważam że byłaby to płyta roku 2011

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 8 Czerwca 2019, 01:42
Ktoś kto robił bit do Cindarella Man i jest odpowiedzialny za te clapy odjebał kawal dobrej roboty. Słychać, że wiedział co robi tj. jeden z najlepszych bitów w Hip-hopie.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60