Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 21 Lipca 2018, 16:19

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 498 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 25  Następna strona
XXXTENTACION 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: XXXTENTACION
  Wysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2018, 09:09
jaca napisał(a):
nie wiem po co chcecie teraz, w tym miejscu pokazać, że go nie lubiliście, kogo to jebie

nic nie mam do zioma, po prostu był mi obojętny
pare numerów spoko i szkoda go wiadomo

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2018, 09:33
wczoraj się dowiedziałem w pracy, na początku myślałem ze to ściema ale jak zaczęło się pojawiać coraz więcej informacji o tym to juz wiedziałem ze to prawda, szkoda bo zapowiadał się naprawdę dobrze patrząc przez pryzmat ostatnich 2 płyt :(

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg numer skype

Ostrzeżenia: 3
Banned
  Wysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2018, 10:02
w depresje popadają bo jakiś czarny random umarł :bowdown: :bowdown: to trzeba mieć najebane w bani konkret

Basically I'm tired of feeling sick and tired.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2018, 10:14
wiadome to jest to jak to dokladnie sie stalo? czy tylko teoria ze go Migosi odjebali

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2018, 10:14
Poczytałem parę artykułów o nim, niezły patus i degenerat

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2018, 10:20
jamase787 napisał(a):
w depresje popadają bo jakiś czarny random umarł jestem lamusem to trzeba mieć najebane w bani konkret

białasy teraz dumnie wpadają z działu "polski hip-hop" po newsie na glamrapie i śmieszkują. brawo dla Ciebie, ale teraz już możesz wypierdalać.

dyskografia odświeżana, zawsze lubiłem jego 'agresywną' twórczośc ze Slumpgodem. dobrze, że się pogodzili w ostatnim czasie. te screeny z DMów wysyłanych przez X'a są niesamowite. gość brzmiał jakby zmienił się naprawdę.

Ostatnio edytowano Wtorek, 19 Czerwca 2018, 10:34 przez RegulatorG, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2018, 10:29
Kto robi z niego chuj wie kogo. Kto popada w depresje. O chuj wam chodzi

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2018, 10:39
RegulatorG napisał(a):
jamase787 napisał(a):
w depresje popadają bo jakiś czarny random umarł jestem lamusem to trzeba mieć najebane w bani konkret

białasy teraz dumnie wpadają z działu "polski hip-hop" po newsie na glamrapie i śmieszkują. brawo dla Ciebie, ale teraz już możesz wypierdalać.

dyskografia odświeżana, zawsze lubiłem jego 'agresywną' twórczośc ze Slumpgodem. dobrze, że się pogodzili w ostatnim czasie. te screeny z DMów wysyłanych przez X'a są niesamowite. gość brzmiał jakby zmienił się naprawdę.

ludzie sie nie zmieniaja, chuj mnie to obchodzi ze byl jakims patusem albo Lady Gaga. Muzyke robil znakomita, te 2 krazki to jest totalny sztos i wielka szkoda ze nie uslyszymy wiecej a mogl spokojnie jeszcze kilka wydac. bang

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2018, 10:52
Słabe recenzje 1.6 i 1.7 na rym sztos totalny i Chuj cię obchodzi że bił kobiety no kurwa sory gdyby mój znajomy takie rzeczy odpierdalal to bym mu ręki nie podał

Lil peep przynajmniej wyglądał na spoko ziomka

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2018, 10:57
Niech mu ziemia lekką będzie.

Sprzedam vinyl Laikike1/Młodzik - Miczmen Screamdusrty

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2018, 11:29
Cytuj:
jego muzyka pomogla wiekszej ilosci dzieciakow z zaburzeniami bani niz jakiekolwiek wysrywy waszych zyciowo poprawnych idoli takze noooo

Ta xdddd

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2018, 11:36
Kurwa ten temat chyba najlepiej by było zamknąć jak tak patrzę co tu się dzieje..

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2018, 12:04
Znałem może kilka utworów, które całkiem polubiłem, natomiast bardziej w oczy rzucała się kontrowersja wokół tego człowieka
Ale mimo wszystko w szoku, szkoda chłopa, RIP

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2018, 12:06
pikers może niech zamknie mordę póki utożsamia takie samo podejście do przemocy wobec kobiet

Wysłane z mojego ASUS_Z00VD przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2018, 12:07
Na początku go nawet nie lubiłem. Jak wybiło Look at me! to sam to katowałem, ale potem sprawdziłem dyskografię(znaczy jego pierwsze mixtape'y) i po prostu mi to nie siadało. I też na początku uważałem go za brutala, trochę mnie to brzydziło. 17 totalnie zmieniło mój pogląd na niego. To był album przełomowy niejako, nie bez powodu niemal wszyscy go propsowali i sam Kendrick w dniu premiery go podał na twitterze. To było coś innego, z praktycznie nikłą ilością takiego darcia, z lekkimi pomrukami gitary i pianina. Z treścią, którą może nie do końca rozumiałem i przyjmowałem do siebie. Za wyjściem tego albumu poszły w ruch też czyny. Od tego momentu X zaczął wszędzie szerzyć ideologię "spread the love". Niektórzy powiedzą, że było to cukierkowate, a moim zdaniem lepsze to niż siedzenie w miejscu. W dodatku jakby to było sztuczne, to równie dobrze mogły wjechać dissy czy zaczepki w stronę Trippiego, który go ciągle atakował, czy nawet Ski. To X chciał się jak najszybciej ze Skim zjednoczyć od nowa. ? na początku przyjąłem z mniejszym entuzjazmem niż 17, ale nie można było powiedzieć, że był to zły album. Im dalej w rok, tym więcej mi się z niego podobało, i don't even speak spanish lol to mój prywatny klasyk, pięknie ubrał w słowa też hołd dla młodych dzieciaków zastrzelonych w tej szkole na Florydzie na początku tego roku. Wydał dwie mocne płyty za życia, nie można powiedzieć, że nie miał dużego wkładu w tę scenę w ostatnich latach. A już szczególnie we Florydę, z której pomógł wyjść wielu innym talentom, nawet takiemu Ski Maskowi.
Niech spoczywa w pokoju, nie zasłużył na śmierć.

enjoy1g napisał(a):
Przecież ten typ prawie zasztyletował typa bo się na niego patrzył i X myślał ze jedt gejem, robił koszulki ze zdjęciem na którym z uśmiechem na ustach dusi typa, już nie mówiąc o akcjach z kobietami.

Nikt nie zaprzecza, że miał nietęgą przeszłość i że popełnił wiele błędów.

enjoy1g napisał(a):
Dziwi mnie, ze działają na was gadki typu ,,niech moje życie będzie dla was przykładem, ze można wyjść na lepsze” itp no sorry ale jeżeli On miał być dla kogoś przykładem to trzeba mieć bardzo niskie standardy.

Tylko różnica polega na tym, że tutaj za gadkami poszły czyny. Gość diametralnie zmienił podejście do życia, organizował eventy dobroczynne, został nawet partnerem fundacji, wpłacił 100k na rzecz poszkodowanych przemocą. Nie zliczę nawet ile raperów dziękuje mu teraz za pomoc, którą pragnął okazywać w każdym momencie.

enjoy1g napisał(a):
Był mega kreatywny ale był tez wariatem który wyrządził innym wiele krzywd.

Które miał odwagę naprawiać. A to się bardzo ceni.

enjoy1g napisał(a):
Zanim ktos mnie zle zrozumie - sam lubię ,,17” ale On nie zrobił w życiu za wiele dobrego a robicje z niego chuj wie kogo. Nikt nie zasługuje na taka smierć i mega mi go szkoda, ale równie dobrze to On mógł być po drugiej stronie pistoletu.

Nie był nikim. Z młodego pokolenia to prawdopodobnie TOP3 jeśli chodzi o talent raperów i chyba nawet najlepiej sprzedawany. Do października tamtego roku sprzedało się ponad 300k 17, a ? w pierwszym tygodniu wykręcił 131k, co wciąż jest dziewiątym wynikiem w tym roku. Nie wspomnę o takich pierdołach jak to, że był najbardziej popularnym raperem na geniusie w tamtym roku.

jamase787 napisał(a):

Nikt nie wpada w depresję. To jednak normalne, że ludziom jest smutno, gdy umiera artysta, którego słuchali, z którym niejako się też utożsamiali.

Groszku napisał(a):
Słabe recenzje 1.6 i 1.7 na rym sztos totalny i Chuj cię obchodzi że bił kobiety no kurwa sory gdyby mój znajomy takie rzeczy odpierdalal to bym mu ręki nie podał

Od kiedy oceny na RYM mają jakiekolwiek znaczenie? Gość pewnie podostawał masę złych recenzji od ludzi, którzy nawet nie odsłuchali albumu, tylko na amerykańskim plotku przeczytali, że miał zarzuty. Zresztą teraz po śmierci te oceny pewnie wzrosną. Czy to coś zmieni? Wciąż nie. Jego muzyka się kapitalnie sprzedawała, to też dzięki niemu soundcloud zaliczył takie wzrosty w ostatnich latach.

Dou napisał(a):
Cytuj:
jego muzyka pomogla wiekszej ilosci dzieciakow z zaburzeniami bani niz jakiekolwiek wysrywy waszych zyciowo poprawnych idoli takze noooo

Ta xdddd

No tak, Ty wiesz lepiej, czy komuś pomogła, czy nie. Nie lubię czytać nastolatek, które całą armią wypisują, że muzyka XXX to im życie uratowała i w ogóle. Bo to wyolbrzymienie. Ale na pewno są ludzie, którzy tak mieli, którym XXX pomógł i wyprowadził. Nie wiem skąd więc śmieszki, tacy jak Ty to pewnie radzą pobiegać na depresję, co?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2018, 12:30
dopiero przy okazji śmierci dowiedziałem się o kontrowersjach, dotąd słuchałem se tylko muziczki. zareagowałem na to myśląc "a to gagatek" - prawilnie byłoby przestać go słuchać? bez sensu, zawęziłbym swoje horyzonty, artyści to często chuje. szczególnie zabawnie czytać takie rzeczy na forum o rapie, który rzadko tworzony jest przez harcerzy

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2018, 13:23
carbON napisał(a):
Do października tamtego roku sprzedało się ponad 300k 17, a ? w pierwszym tygodniu wykręcił 131k, co wciąż jest dziewiątym wynikiem w tym roku.

Szukalem 17 do kupienia (nie cyfrowego) i nie znalazłem, jest gdzies jakis link?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2018, 13:27
X był z popierdolonego środowiska i tam się żyje szybko i krótko, jednego dnia on stoi z kosą nad ofiarą, drugiego ktoś inny stoi z kosą nad nim

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2018, 13:33
xxxxx

Ostatnio edytowano Wtorek, 19 Czerwca 2018, 13:34 przez jamase787, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2018, 13:33
RegulatorG napisał(a):
jamase787 napisał(a):

ale pizde zamknij lapsie, nie slucham plhh juz dawno ale nie mam zamiaru płakać albo sie smucić za jakimkolwiek przygłupim czarnuchem, tym bardziej takim który był pojebem i miał swoje za uszami, bardzo dobrze mu tak. Za to ty i podobni tobie opierdolili by mu gałe z połykiem jakby mogli

post pod postem, offtop, brak kultury i obraza uzytkownika. Ochłoń przez ten miesiąc //Miechu

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 498 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 25  Następna strona